94802
  • SylarHun
    #11159
    Lehet, hogy hülyeséget beszélek! De azon nincs mit szépíteni, hogy vannak bizonyos esetek amikor csak a starter packos játékosokat engedi be a játék.
    Ezt az EA is megmondta. A hely a startereseknek van fenntartva. Ezt nem csak úgy a kút fejemből merítettem.
  • SUNNY84HUN
    #11158
    hát igen..
  • tutuhawer #11157
    pontosan tudod a választ: amiért te is befizetnél, az a Honda Civic lenne. Kellett egy supra - immár harmadszor is - hát vettem neki garázst, felnit, meg ültetést is. Ha gép az ellenfél, simán nyerek is vele 10-ből 10-szer.
  • SUNNY84HUN
    #11156
    de minek pont a suprára pocsékolni
  • tutuhawer #11155
    Én annyit reagálok, hogy hetek óta nem volt probléma a belépésemmel, egyszer sem dobott vissza, igaz küldtem is kb egy hónapja egy 1250 Ft-os sms-t, mert kellett a toyota supra...
  • Ztech
    #11154
    Ingyenes játék ide, ingyenes játék oda akkor se kéne hülyeséget beszélni
  • SylarHun
    #11153
    Én gond nélkül bent vagyok. (Starter Pack)

    Már annyi a játékos, hogy az ingyenesek kiszorulnak.

    Ingyenes játék ide, ingyenes játék oda.
  • Ryder159
    #11152
    off: Mi a frászért nem tudok ide bejelentkezni Firefox-ból? Nem ír ki semmit, csak egyszerüen kattintok a bejelentkezésre, és visszadob ide bejelentkezés nélkül???
  • tutuhawer #11151
    igen, a dnf miatt 49,77 %, ez engem is kérdés
  • illesgergely
    #11150
    Az lehet. Bár 544+543=1087. Ha 1093 versenyt mutatna akkor tuti a DNF miatt lenne a 49%.
  • RYO21
    #11149
    Szerintem a DNF-et is beleszámítja.
  • illesgergely
    #11148
    Ha több multis győzelmem van, mint multis vereségem, akkor miért 50% alatti a győzelmi statisztikám?



  • VNORBIKA13
    #11147
    Na bakker má 3 napjah nem tok belépni me mindig azt irjah hogy ful a szeró
  • tutuhawer #11146
    :D emlékszem, én hány kocsit megvettem már, ami nemhogy előre, hanem nagyon is visszalépés volt. Komoly gyökér vagyok ,az egyszer biztos.
  • fodorpetii
    #11145
    Értelek, köszi szépen! hát mindenképp előre kéne lépni az új kocsival...mert elég sok munka van ebbe az összegyűlt pénzbe...aztán még ez is kevés! várok még sztem is :)
  • tutuhawer #11144
    jó, beszartam kicsit, többeknek is szar, a hivatalos oldalra se tudnak belépni
  • illesgergely
    #11143
    Nekem is pont ugyanez van.
  • SUNNY84HUN
    #11142
    nálam is szar .. de nem akarok játszani , mert 1001 a dolog ma , csak direkt neked néztem meg
  • tutuhawer #11141
    Na, ez a hiba... Most én kérdezem, mi a helyzet?
  • tutuhawer #11140
    na, persze a lotus elise előrelépés tud lenni 400 000-ért. habár a z4-gyel is lehet hasítani szépen
  • tutuhawer #11139
    a t2 bmw után nem biztos, hogy előrelépés a skyline sajnos. A supra meg visszalépés, azt is sajnálom. Jó a kis z4, meg várj szerda reggelig a pénz elköltésével szerintem. Ez a tanács. tedd félre a lóvét
  • fodorpetii
    #11138
    na és összegyűlt 300.000-em, nem sok kell már vmi jó kocsira
    Mit ajánlotok t2 bmw után? a suprát nézegettem skyline-t..vagy vmi más tanács...
  • tutuhawer #11137
    Ha letiltanak(bannonlnak), milyen hibaüzenetet kapok? vagy csak simán nem tudok belépni, vagy hogyan kell ezt elképzelni?
  • tutuhawer #11136
    másik szerver, amit a bejelentkezésnél választasz, vagy másik csatorna, amit váltani így tudsz /join 3 és akkor a 3-as scatornába lépsz, ahol a magyarok nyomják majd' mindannyian. Aztán az options/gameplay menüben van egy social freeroam filter, ami a következőket tudja ON/OFF. Ha bekapcsolod, akkor elvileg csak a saját csatornádban levőket látod az úton, vagy ha groupban van, akkor őket. Ha ez OFF, akkor szerintem amit a játék elbír, azokat látod, ami a körülötted levő 20-25 sofőr max. OK, így?
  • VNORBIKA13
    #11135
    vagy elment meleted vagy mögötted van ha nem ak nem tom :P
  • koocos
    #11134
    Az miért van, hogy a haverom lát engem, de én nem látom őt? :D
  • Szabi1991
    #11133
    kb egy hétig nem leszek.. legyetek jók :p

    (ha valami nagy hülyeség lenne a topikba, írjatok a modiknak majd ők törlik :)
  • Alien69
    #11132
    Dísznek megteszi, másra nem igazán jó. De valszeg kevés emberkének van ilyenje (IS).
  • VNORBIKA13
    #11131
    huhu ak má soha nem fogok venni the buauty s lexust de am egy kics átfestés el még jólis nézne ki :D
  • Alien69
    #11130
    Ez a Lexus megvehető a web oldalon, "car sales" menű, "The Beauty" néven 3000Sb-ért. Valentin napi cucc, és kicsi szívecskék szállingóznak. Volt ilyen porche 911 kiadás, ott hópihe szállingózott, és gondolom, a porche Rose kocsinál meg rózsa hullik a kocsiból.
  • thomson002
    #11129
    Ez mi a frász a Lexus-on ?
    Mármint az a "csillámpor" vagy mi :


    T3-ban melyik autó éri meg a legjobban ? BMW, Porsche az nem izgat.
  • tutuhawer #11128
    hoppá, nekem semmi párbeszédem nem volt, pedig a trükkös bristol and bayshore-on a láthatatlan subaruval vertem sorozatban egy m3-as bmw-t. Ezen mondjuk meglepődtem, kellemesen csalódtam a srác versenyszellemében. Szívós volt, mert aztán lotusra is váltott, de azt is elvertem, naná... Subaru Impreza WRC - no comment
  • SUNNY84HUN
    #11127
    igen sok a gyökér és egyéb , meg fajin párbeszédeket lehet bonyolítani angol, amcsi noobokkal
  • tutuhawer #11126
    Ui: a multiplayer győzelemknél az igazsághoz tartozik, hogy az amcsi szerveren mentem, mert ott tényleg sok a gyökér, könnyebb nyerni.
  • tutuhawer #11125
    Közben ha már itt vagyok: többen panaszkodtak és panszkodnak minden nap akár, hogy nem lehet nyerni ha ingyenes játékos valaki meg mittudomén, de én egy ellenpélda vagyok, mert audi r8-cal is meg Subaruval is tudtam össze-vissza itt-ott futamokat nyerni, akár zsinórban 5-öt és 8-at is. Igaz, jól felkészített az audim, de mégis egy r8-ról beszélünk, a Subarum pedig rosszul tuningolt állapotában volt nyerő, most meg már kaptam bele előbb egy 6-9-es majd pár perc múlva egy 6-12-es motort is. Szóval aki veszít, az is tanul sokat a futamokból, tessék előrenézni. Ez a napi bölcssség. Még egy zárójeles megjegyzés alkatrészek ügyében: tegnap Zoji001 barátommal gurultunk 20-at eagle drive-on, majd 10-et garden boulevard-on, aztán 10-et spade streeten, és nekem 0 db alkatrész potttyant a nis gtr-be, neki pedig az első 10-ben 4 cucc, ha jól tudom, utána neki is semmi. Aztán én fogtam magam, betolódtam multiba, és kaptam a 2 motort, igaz, dühítő, hogy mindig a 003-as profilba esik, de hát...
  • tutuhawer #11124
    prohardveren is megírtam, starter ide vagy oda, engem tegnap délután és este is simán beengedett, pedig csak egy sms-t küldtem a supra miatt, de nnyi
  • ibhu
    #11123
    dejóóóó tegnap egész nap nem tudtam belépni....most folytatódik, sztem direkt csinálják hogy vegyek startert----- szép
  • RYO21
    #11122
  • audi s8
    #11121
    Király :D akkor marad hibásan,teleoffolva a topik
  • Szabi1991
    #11120
    max ha befizetsz sg vipre :D