94802
  • atomgolyo
    #11079
    az előbb írtam h. nálam is ez :D
  • Pisty15
    #11078
    Mindenki írja azt,hogy szar,de hogy ilyen hibát ír e mindenkinek azt senki sem írta még.Én úgy tudom.
  • Szabi1991
    #11077
    1hszt kellett volna visszaolvasni.. ehh.. :D
  • atomgolyo
    #11076
    jaja nálam is ugyan ez van most :S
  • Pisty15
    #11075
    Másnál is van ilyen?
  • crosspapo
    #11074
    Már én is unom hogy 3 hétvégém basszák el....
  • tutuhawer #11073
    háááát, most nekem is lassan ment a belépés, már a töltés közben 10 perc után alt+f4-et nyomtam
  • audi s8
    #11072
    Kiurjam meg azt,aki erre a rohadt szerverre tette a játékot..Ha nem bír el 7 millió regisztrált ember,rakják máshova..olyan nagy kérés ez?!A 3.hétvégét basszák el
  • Szabi1991
    #11071
    opsz :D
  • Novin
    #11070
    bocsi, de szabi elírta sztem, mert az én nick-em a worldben: Nov1n. mert ezek nem az én tulajdonságaim, én már lvl 6-os vok. csak gondoltam szólok :)
  • VNORBIKA13
    #11069
    bocs de a team os miben is különbözik az alaptol?? tutomal gyangébb és egyedi festése van semmi másba :D
  • crosspapo
    #11068
    Nekem akárki akármit mond de team-escape -re számomra a legjobb a DODGE-team escape-edition verzió-s autó :D
  • SUNNY84HUN
    #11067
    nem rossz dög : egyéni zsaruzásra , team escape-ra és privire jó meg marhulásra is , kurv@ jó hangja van , egyedi body , felni és jól lehet matricázni
    -- de multiba nem versenyképes ... lehet vele nyerni de össze kell kapni a gatya szárat .. z4 , lotus ellen nem sok esélye van .. ha multira kell akkor felejtsd el ..
  • Alien69
    #11066
    De amúgy beírod a google-ba, hogy need for speed world vásárlás, és kidob több lehetőséget is. Legolcsóbban eddig az IPON-nál találtam.
  • Alien69
    #11065
    Szerintem, kb aki kicsit is aktív, és beváltotta, az már el is költötte.
  • VNORBIKA13
    #11064
    megoldható 1 vársálásal ha még meg van az 1000 boost akkor egy rendelésel meg lehet oldani :D
  • Alien69
    #11063
    Hülyeség wazzee! Az ára:
    17600 SB, nehogy EGY vásárlással meg tudd szerezni.
  • VNORBIKA13
    #11062
    szerintem ha 350z akarsz akkor vegyél u2-őset me abba van tuning (ha jó tom :D) de ink t3-masat vegyél :DD abból pedig gallardót ajánlom :D
  • Frigyes54
    #11061
    szeretnek tanacsot velemenyt. nissan350z z33-as. milyen kocsi erdemes venni tuningolni? valaszokat elorre is koszi
  • Szabi1991
    #11060
    17500boostért ?
  • tutuhawer #11059
    amúgy marha nagy szerencséd, hogy pont akkor kérdezel, amikor idenézek munkaidőben. A filmnézést nem szoktam félbeszakítani...
    @p3terolasz: meg egy új audi is, és egy másik oldalon is írtam, hogy jöhet akárhány audi, mindig eggyel kevesebb van, mert az én r8-asom nem tényező a versenypályán, pedig a tuning OK benne.
  • tutuhawer #11058
    ahol olcsóbb, vagy ahol akarod. elvileg media marktban is kapható, tescoban nem láttam.
    az 576kbyte oldaláról:
    Lépj be a Need for Speed World online világába, és tedd meg mindezt stílusosan! Az ingyenesen játszható online versenyprogram segítségével ma már jóval több, mint egymillió játékossal mérheted össze tudásodat, folyamatosan fejlődve, egyre gazdagítva garázsodat. A nálunk megvásárolt csomagban nem csak egy letöltőkód van a teljes játékhoz, de rendkívüli extrákat is kapsz, hogy ne a nulláról kelljen indulnod. Ezek listáját három fantasztikus sportkocsi (Toyota Supra, Porsche Cayman S, BMW Z4 M) vezeti, de ezek mellé kapsz 60.000 dollárnyi kezdőtőkét, 8000 Speedboost pontot, valamint tíz napig szóló különleges bónuszként kétszeres hírnevet és kétszeres erősítést!

    Annyi még, hogy az ingyen kocsikat a car dealerben keresd 0 boostért, vagy szerintem a GIFT menüpont alatt a hivatalos oldalon. OK így?
  • Novin
    #11057
    még annyit szeretnék kérdezni h hol érdemes venni cdgalaxis v 576 ?

  • fodorpetii
    #11056
    Jövőhéten érkezik: Mercedes Benz SLR McLaren ha minden igaz!
  • Novin
    #11055
    pl ez : http://cdgalaxis.hu/PC/18493/need-for-speed-world-csak-kod.html

    és ez mennyi boost-ot ad, és ami a képen van 3 autó azt meg is kapom ?
  • tutuhawer #11054
    ajánlom az esetleges sok boost előtt a kérdezősködést, hogy mire költsd el, meg én biztosan papírra is fel fogom írni, mire költöm el. Mert veszek egy ilyet egyszer én is - elvégre valamikor csak fog piros hó esni, nem?
  • tutuhawer #11053
    szevasz. Lássuk:
    magyarokkal a 3-as free roam csatornában találkozhatsz, amihez nem kell mást tenned, mint:
    a chatben bármilyen színű betűvel írva beírod, hogy /join 3 és akkor a 3-as csatornában olvashatsz magyar szöveget is a többi mellett. Itt nyomulnak a honfitársak, majd' mindannyian.
    Aztán boostot a cdgalaxisban, 576-ban meg a boostos befizetők tudják még, hogy hol lehet venni, erről több infó fennt a banner linkjei között. Aztán van a bankkártyás, amihez én nem értek, de van, aki igen, majd kapsz arról is infót...
    Aztán a nevedet SZABI írhatja ki, mint házigazda, nem kell hozzá más, csak az, hogy beírod a játékbeli nevedet ide a fórumba, és megkérde, hogy legyen szíves, és csinálja meg neked is. Látom, már be is írtad, úgyhogy hamarosan OK lesz a statisztikás fejléced is.
  • Novin
    #11052
    meg még annyi h h tudok ilyen faszán megcsinálni a nevemet mint nektek. ( kiírja a kocsitok, top speed stb )
  • Novin
    #11051
    sziasztok.

    én még új vagyok a world-ben. egy kis segítséget szeretnék. elöször is h tudok boost-ot venni kockázat nélkül vagy akár boost hacket szerezni ( nem vagyok csaló, csak nem tudom az árakat ) ?
    a másik az h h tudok magyarokkal játszani. :)
    előre is kösz.



    ( NFS World nick: Nov1n )
  • fodorpetii
    #11050
    Fura, eddig egy buggal sem találkoztam
  • Szabi1991
    #11049
  • SUNNY84HUN
    #11048
    kicsit olyan mint egy parlamenti beszélgetés vagy tanács ... nagy része hazugság vagy 1001 év múlva részben teljesített ígéretek
  • chris1997
    #11047
    Mega LOL az egész kérdezz felelek!
    Lehetséges, Gondolkoznak rajta, talán stb.
    kb a 80%-nál ezt láttam :p
  • barack1997
    #11046
    Remélem hamarosan jön a kanyon. Mennyi idő kb ?
  • zsomboor
    #11045
    hihi, válaszoltak a kérdésemre (kirugó gomb)
  • Bullitt
    #11044
    Az előbbi kérdezz-felelekről végig tudósítottunk.

    Minden lesz, csak nem tudni, mikor
  • VNORBIKA13
    #11043
    akkor van pofálya rendesen hogy máris kisalyátitota a karid , nem tudod valahogy törölni azt a karit???
  • Angel309
    #11042
    felmentem az angel308as profilommal az még más címmel volt ott 31es vok amugy most nézegetem átfestette az összes kocsimat kivéve a skíline-t
  • VNORBIKA13
    #11041
    akkor rendesen kicseszet veled szép szóval :P
  • Angel309
    #11040
    10 sb-t hagytam szerencsére de geci sok pénzem van ebben a profilban... több 10ezer. Abba a 3 autóba volt költve.