94802
  • VNORBIKA13
    #11241
    szerintem nem nagy cuc ez a két verda de én az mx-5 öt várom hogy meglehessen venni :D
  • Alien69
    #11240
    Már kapható a Merci, és az új audi. Valami vélemény?
  • tutuhawer #11239
    na, itt vagyok, ragyogok, és utcai sport cuccot lehet venni játékpénzért, de azért jo lett volna a race kategória. Aztán a sok javítás OK, de a nagyja vizuális , engem nem érint, mert a subarut nem látom ebben a patchben (sem). Ami bántó, az a traffic, és remélem, mindenki, akinek csak egyszer is megfordult a fejében a szemét traffic, és köcsög traffic, az most megrohad a *****ba. Én korábban is megoldottam a trafficot, nyilván ezután is meg kell valahogy, de most meg se mozdulnak semerre se, ha szembe megyek, így bármilyen ütközés frontális. Kicsit furcsa, hozzá kell szokni, ami nem könnyű nekem.
  • audi s8
    #11238
    Egy pillanatra,megállt bennem az ütő..Minden kocsiból,csak 1 alapszín maradt,kivéve,amiből van a Royal.Ez,még nem is baj,mert mindenki átfényezi majdnem a kocsit.DE!Én kifejezettem azt a szép kéket akarom az M3-ból..Szerencsére,PONT azt tartották meg így,ver a szívem tovább :P
  • tutika14
    #11237
    nem birom kibobozni xDDDD
  • fodorpetii
    #11236
    Hagyd, reménytelen :D
  • Alien69
    #11235
    Nyomd le a Ctrl billentyűt, majd közben egér görgő felfele!
  • tutika14
    #11234
    100? mi száz? mivan pénz növelővel mivan he? XD
  • tutika14
    #11233
    nem ér nem nagyon látom a betűket XDDD
  • fodorpetii
    #11232
    olvass visszább:)

    OFF: Ma mindenki ivott?:DDD
  • tutika14
    #11231
    Most amúgy mi van ee? lesz újítás vagy he mi he? Én csak sört ittam de rá a fáradtság és segg hülye vagyok xD
  • tutuhawer #11230
    race alkatrészek? üdvözlöm...
  • tutuhawer #11229
    szevasztok, üdvözlöm az újításokat, habár nem látom, mik ,csak azt, hogy sok, mert jól berúgtam. Lövésem, nincs, mit kapun, majd reggel/hajnalban, ha egyltalán magamhoz térek. reagálok. szevasztok
  • audi s8
    #11228
    Húzzam bele a mosztvantidba..mit nyerek?redy..kivétel nélkül,csak redy
  • Alien69
    #11227
    Ha 2 kulcsos TUNED lenne, akkor SENKI se venne arany kártyát, mert az CSAK annyit garantál, hogy 3 kulcsos lesz. De abból az improved kisebb, mint a 2 kulcsos tuned. Márpedig, nem régen vettem jópár goldot, és nagy részt improvedet kaptam, azaz KUKA! De legalábbis, futottak még kocsiba jó lehet...
  • barack1997
    #11226
    1 kulcsos sport lesz,legfeljebb,szerintem..
  • audi s8
    #11225
    Engem az alkatrészek izgatnak,hogy hány kulcsos lesz lóvéért.Ha csak 1-2 kulcsos,akkor szomorú leszek.De ha 3 kulcsos is,akkor a kis GT3 Porschem statisztikája,növekedni fog
  • fodorpetii
    #11224
    Na megvárom hogy majd mit mondanak az okosabbak a 2 új kocsiról...aztán veszek én is egy új járgányt már nagyon fáj a fogam rá..
  • audi s8
    #11223
    Csak annyit fűznék hozzá :
  • RYO21
    #11222
    atöbbi nemlényeges
  • RYO21
    #11221
    najóóó leíííróm úgy hog megércsed mitjelent:

    - szportunnííngot venni majd jáékpézzel
    - pééznővelőőő 100-kkal fok mukodni
    - lesssz új ótó mékhozzá kettő az etyik a audi rz4 amásika mekláren 722 editon
  • VNORBIKA13
    #11220
    nem rosz vagyis jóh nagyon jóh let főleg a motorháztető:D
  • thomson002
    #11219
    Elkészültem a BMW z4-el is :
    (saját ötlet, nem leszólni )



    Vélemény jöhet jó és rossz egyaránt.
  • VNORBIKA13
    #11218
    Kedves rio21x ez szép hogy ki ítad de én mivel én sik hülye vagyok az angolhoz ird le pls a lényeget magyarul :P
  • RYO21
    #11217
    Purpose:
    The purpose of this maintenance window is to deploy server / a game patch to Need for Speed World. Please see Release Notes below.

    Date:
    August 24, 2011

    Duration(s):
    2 hours
    Start: 2pm (14:00) PDT -- 5pm (17:00) EST -- 10pm (22:00) GMT
    End: 4pm (16:00) PDT -- 7pm (19:00) EST -- 12am (24:00) GMT

    Affected Users:
    During the maintenance window, the servers will be offline and users will not able to log in and play Need for Speed World. Players who are already logged in and playing NFS World will be disconnected from the server and therefore, disconnected from the game.

    New Features:
    - Sport level Performance Parts have been added to the Performance Shop for in-game Cash
    - Cash and Rep Amplifiers are now available as a 100% increase for 10 days. (Previously a 25% increase for 7 days.)

    NOTE: This change will not affect drivers with existing 25% Amplifiers, however purchasing a new 100% Amplifier will override any existing 25% Amplifiers for its 10 day duration.

    - The Mercedes-Benz SLR McLaren 722 Edition has been added to the game, and is available for purchase from the Car Dealer
    - The Audi RS 4 has been added to the game, and is available for purchase from the Car Dealer

    Bug Fixes/Changes:
    - Fixed an issue that caused an error to occur when attempting to unlock Vinyl categories
    - Traffic AI logic has been changed to reduce the amount of traffic swerving into players
    - Fixed an issue that caused the Audi TT RS to become RWD after installing Performance Parts on it
    - Some missing Nitrous exhaust effects were added for a number of visual packages on the Porsche 911 GT3 RS
    - A missing Vinyl thumbnail image was added for the Porsche 911 GT3 RS
    - Fixed an issue that caused the Nitrous effect to render improperly on the Lotus Exige Cup 260s
    - Fixed an issue that caused the client to crash after joining an event with the Driver Profile open
    - Fixed an issue that caused driver input to become locked after closing the Report Driver window
    - Fixed an issue that prevented the Cop radar from working as intended after completing a Treasure Hunt
    - Fixed an issue that caused the HUD to disappear after leaving a Meeting Place event
    - Missing reverse lights were added for the Audi A1 Clubsport quattro
    - Some visual packages on the Porsche 911 GT3 RS with see-through sections were fixed
    - Fixed a visible seam on the Porsche Cayman S “Treasure Hunter” while driving in the hood camera view
    - Fixed a visible seam on the Audi A1 Clubsport quattro while driving in the hood camera view
    - Fixed a visible seam on the Mazda MX5 while driving in the hood camera view
    - Fixed an issue in Eagle Drive that caused players to sometimes start with a garbage bin inside of their car

    Reminder: we continuously update anti-cheating countermeasures. Cheating, including the use of third party software programs to alter the game in any way, are a violation of the TOS and can result in a suspension or termination of your EA Account.
  • zsomboor
    #11216
    Hmm, játékpénzes lenne? Lehet, de biztos hogy nem ez a nagyszintűeknek szánt autó...viszont akkor hanyas szinttől lenne játékpénzért?
  • SUNNY84HUN
    #11215
    elvileg az az infom hogy játékpénzes lesz
  • thomson002
    #11214
    Köszönöm a válaszokat !

    A mercinek örülnék, csak nem hinném hogy játékpénzes lesz.
  • SUNNY84HUN
    #11213
    nekem van m3 am is eléggé jó és 959 em is 665-668-646 os statal , így már versenyképes dög.. de ez alatt m3ak verik még.. mert startban rosszabb sokkal és a gyorsulása is gyengécske .... hiába jól kanyarodik
  • VNORBIKA13
    #11212
    Én az r35 öt ajánlom magamnak neked ink bmw vagy 959 (ugytom az is jóh) :D
  • SUNNY84HUN
    #11211
    t3 ban gondolom az r35 és a chevy corvette között agyalsz , hát inkább utóbbi .. de jobban jársz ha lv40ig kihúzod és megveszed az m3at ( az mind 2 nél sokkal jobb ) , vagy ami csüt. fele jön slr mclaren merci ( bár fogalmam sincs még hogy az milyen tulajdonságokkal bír )
  • thomson002
    #11210
    Melyik éri meg jobban a Nissan vagy a Corvette ?
  • Frigyes54
    #11209
    irigyelek..... nekem csak 1 kene a tobbi mar pro. tovabb rovom a km-eket
  • VNORBIKA13
    #11208
    kösz a válasz ak még várok rá egy kis időt hátha bent lesz hamar :P , jah és kérdezném hogy én vok vak vagy tényleg nem jött semmi cuc tegnap ??
  • SUNNY84HUN
    #11207
    az fogja majd a speciális lehetőséget pl: légterelő, stb spéci cucc, ha majd aktiválják.. ( be van építve már csak nincs belőve )
  • VNORBIKA13
    #11206
    Szeretném megkérdezni mi kel a performance shopba a misc be me még nem látam senkinél ,hogy van neki ??
  • VNORBIKA13
    #11205
    tök jóh cucok én valamiért soha nem kapok partot :(
  • SUNNY84HUN
    #11204
    gumik , képek amik lemaradtak
  • SUNNY84HUN
    #11203
    egymás után szedtem össze a t3as most wanted escapen..
  • tutika14
    #11202
    az a gyémánt vadász kocsi az elég szépen boost összegér kapható :d és a gyémántokat nagyon egyszerű össze szedni :D kocsikázol a zöld zónában és mindre rátalálsz könnyedén :D