94802
  • audi s8
    #11119
    Off:saját hozzászólást nem lehet javitani-törölni?Most javítanék,mert nem gtr45,hanem 35
  • audi s8
    #11118
    Tutu,honnan van?A képzelet szüleménye természetesen ...na jó,viccet félretéve.A jelentése rendőrség(szerintem) és a Hot Pursuit matricacsomag tartalma.Nekem is a gtr 45 tetszik a legjobban(az volt az 1 munkám).Most,a gtr34-et kezdem újra az alapoktól,mert az azt hiszem a legrosszabb.Ha megérkezik a Gallardó a garázsba,az (valószínű) másolt olasz rendőrautó lesz.Nameg,itt van még a kis VW-n,arra meg semmi ötletem
  • tutuhawer #11117
    Örülök, ha segítettem, ehhez egy zárójeles megjegyzés, hogy ha feliratot látok, néha buta leszek, és kiszúrok ilyeneket. Ma pl nézegettem a jóöreg tic tac bmw-met és gondoltam teszek rá valamit, és fejből tudtam a zöld színkombinációját, ami 119-60-0. Kicsit durva, ahogy az is, hogy néha megfogok egy matricát, felbaszom a kocsi tetejére csak úgy, és pont középen van.
    @attila0107. a nis gtr r-35 rendőrautó nagyon komoly. És most én kérdezek: honnan vannak a japán feliratok? Többször is láttam már, de sose mertem megkérdezni
  • audi s8
    #11116
    T1-be,hozhatnának pár új autót.Lada 2101-2107,Opel Astra F.Omega 3literes dupla-turbós motorralAzt hiszem,mindhárom autóért,hajlandó lennék boostot is áldozni

    Frigyes,köszi szépen :) bár,az én műveimnek,semmi köze a valósághoz,mint pl Thomson Porschejanak.Irigylem a Z4-ed statisztikáját A legszuperebb T2-s verda a Z4
  • Frigyes54
    #11115
    ugyesek vagytok
  • audi s8
    #11114
    Ha már rendőrautó..
    LINK
  • thomson002
    #11113
    HP nincs meg nekem így marad a kézi munka. Azért lett ilyen sok mert nem adta könnyen magát, a hátuljával elég sokat xararkodtam (én se így terveztem csak így alakult).
  • Alien69
    #11112
    Baszki, én meg azt hittem, 3 vinyl az egész! De tééényleg! Ha megvan a HP eredetiben, a police-s matricákat megkapod, és semmibe se kerül felrakni, ez a legolcsóbb megoldás.
  • thomson002
    #11111
    Köszönöm ! Ilyen apróságot kiszúrni :D (tényleg félre volt csúszva,de már javítva :) )

    VNorbika: Rendőrös játékba kell 1 nekünk is :D
  • VNORBIKA13
    #11110
    milyen szemed van nekem 2 évig tatot volna hogy a feliratba hibát találjak :P
  • tutuhawer #11109
    frankó lett, a feliratozás abszolút tetszetősen pontos. De! Habár így fényképről nehéz megmondani, de mintha az O betű belsejét egy klikkel balra kellene vinni vagy balra lefele, de ez nem tuti. Szép munka nagyon. Ha lenne porschém, én is csinálnék valami redőrös verziót pár napra, valami német stílusú zöldet.
  • VNORBIKA13
    #11108
    De mé akar mindenki sün verdát ??????
  • thomson002
    #11107
    Próbáltam összehozni én is 1 rendőrautót.

    Lehetne jobb is, de felhasználtam mind a 31 db-ot :/
    Na, de mind1 vár a munka :D



  • tutuhawer #11106
    Létezik olyan, hogy kutúra, de csak egymás közt. Az meg nem vitás, hogy még mindig rémálmaim vannak az őszi események óta(ez persze nem igaz), és ha rossz helyen megyek, akkor csinálok magamnak helyet multiban. Ha az ellenfelem rosssz helyen jön, és tudnia kéne, hogy rossz helyen jön vagy próbál előzni, akkor helyet hagyni úgy, hogy elférjen - egyszerűen nem tudok. Egyébként meg sok privát futamot is megyek, és hiába vagyok óvatos, ha az ellenfelem, a honfitársam, a barátom hibázik és bejön belső ívre, egyszerűen bele fog állni a falba, és én a képernyőmön hozzá sem érek. Ezért kell ha agresszíven is megy az ember, óvatosnak lenni, és beállni vonatozni, majd jól elfordulni, és a kigyorsításon előzni - akár egy kis powerup rásegítéssel. Így lehet menni úgy, hogy le se ütnek, meg te se ütsz le senkit.
  • thomson002
    #11105
    Kipróbálni mindenképp érdemes és vagy be jön vagy nem és közbe 1 forint se ment kárba.
  • VNORBIKA13
    #11104
    én ezt megoldatom köcsögök én is az vok figyel volt olyan nekem hogy én egy skyline al a többi t1 es autóval nekemjötek 8 ok ak kicseszek velük mindnek neki osz első hely és nem tudtak visza alőzni :D (bocs ha értelmetlen let az egész :D)
  • audi s8
    #11103
    Na,ez a baj,hogy sokan így gondolják.Ezért nem létezik olyan(sem),hogy játék kultúra..
  • VNORBIKA13
    #11102
    figyel én azt mondom ha ők "köcsögök" legyél te is az ne hogy ők nyerjenek mindig :P
  • audi s8
    #11101
    Na,azt hiszem,befejeztem a multiplayer részét a játéknak,amíg nem szüntetik meg a mágnest,amig nem lesz szellemautó az egész,futamon belül is,amíg nem lesznek tisztességes módszerekkel játszaniakaró ellenfelek,nem pedig,alap szaros m3as bmw m3al,600km/h megelőző gyökerek.Le is fényképeztem a majmot,megtudakolom,hogy kinek kell mellékelni levélben a képet,el is küldöm,tiltsák ki az ilyen buzikat.
  • VNORBIKA13
    #11100
    Én azt mondom megéri kipróbálni me az ingyenes de ha komolyaban akarod tolni akkor megéri meg venni a start packot :D
  • redmonk
    #11099
    Köszönöm a kielégítő korrekt választ. Még meggondolom, hogy kipróbálom-e :D
    Minden jót nektek.
  • thomson002
    #11098
    A játék ingyenes,de van sok autó,alkatrész amit csak SpeedBoost-ért tudsz megvenni (igazi pénz).
    Amit az 576-ban adnak az csak 1 kód "starter pack" ami segíti az elindulást .
    Kapsz 3 autót, 8000 SB, elsőbbségi bejelentkezés .
    Én azt mondom a starter pack-et érdemes megvenni, de többet szerintem nem érdemes rákölteni.
    A szerverekkel elég gyakran van probléma...
    A gépigénybe nem tudok pontos infót mondani,de nem kell hozzá 1 atomerőmű.
  • redmonk
    #11097
    Sziasztok

    Én totál új vagyok és valamit nem értek, hogy ingyenes a game de meg is lehet venni pl 576-ban? Most ez, hogy van, csak egy ideig ingyenes? A szerverek flottul működnek? Mennyire erős gép kell egy normális beállításhoz?

    Bocsi a számotokra biztos sok hülye kérdésért de mostanság tetszett meg a dolog és szinte semmit nem tudok róla, de szeretném majd játszani.
  • Frigyes54
    #11096
    nagyon unnepi a hangulat. talan majd kesobb
  • barack1997
    #11095
    Egy kis off. Itt a motoromba szerelt hangcucc :D link
  • VNORBIKA13
    #11094
    má megoldotam de jót let volna ha kapok 1 repet röktön 29 :D
  • Szabi1991
    #11093
    bemész a házba majd kijössz és megjavul :D
  • VNORBIKA13
    #11092
    találtam egy buggot most lettem 28, 5k repem van és még mindig azt mutatjah a fön a csik hogy tel van de mégse aki nem értené itt a kép
  • Alien69
    #11091
    Megint +25% SB nap van!
    Csak szólok, ha valaki nem venné észre.
  • tutuhawer #11090
    közben nem bírom ki és írok munkaidőben. Nem titok, hogy alkatrészekkel kapcsolatban olvasgatok néha a munkaidőmben, és íme egy marha érdekes dolog, ami nem hagy nyugodni: azt modja egy csávó, aki mindent megvesz, mindent megnyer, mindent tesztel, hogy az alulkormányzott autókba a kék felfüggesztés (dawndraft, kestrel vagy velocicom) abszolút biztató döntés, mert jobban kimegy a hátulja a kocsinak és jobban befordul az eleje. Hogy ezt kompenzálja, persze ventura gumi kell, meg fék is naná. Érdekes a dolog, mert a skyline-omban éppen egy velocicom tuned felfüggesztés van. Ettől most jobban befordul az eleje annál, mint amiben nem ez van, hanem akár ventura? Érdekes...
  • tutuhawer #11089
    jók a képek, én is lőttem párat, majd holnap szemezgetek közülük...
  • SUNNY84HUN
    #11088
    beteszem ide mert , mi is megyünk és jó pár Hondás ... de lesz ott sok nép , akit érdekel az ezt olvasgassa
  • Szabi1991
    #11087


    #11086: meg a bétások is elsőbbséget élveznek :DD
  • SylarHun
    #11086
    Amit te látsz mint üzenet az nem más mint, hogy tele van a szerver és te nem férsz már be.
    Ellenben, ha megveszed a starter pack-ot akkor többé nincs ilyen.
    Ugyanis, ha túl sokan vannak a szerveren a nemfizetős játékosok, nem mehetnek be. Mert a fizetősöké az elsőbbség.
  • thomson002
    #11085
    Pár kép estéről :


  • Novin
    #11084
    nem tudjátok mennyi a szállítási költség a cdgalaxisban erre a boost lemezre?
  • audi s8
    #11083
    Na,eljött a pillanat,és feltelepitem a farming simulatort és a german truck simulatort.Ájláv EA
  • audi s8
    #11082
    Hátez pff..sikerült belépnem újra.Multi nincs,privát nincs,single nincs,free rendőr nincs.Gondoltam jó,matricázok.Hát,15 perc múlva,csak simán kivágott..remélem,hogy nem lett oda,minden munkám.
  • Pisty15
    #11081
    Verseny megy?
  • Szabi1991
    #11080
    simán beléptem most, de nincs gyémántos cucc [ma még nem voltam belépve] :/