94802
  • Szabi1991
    #12484
    :-(
  • norby9201
    #12483
    Nekem porschem van és 100%-osan megvagyok elégedve vele :) először lehet h furcsa,de nagyon jó kis gép ;)
    És ezt nemcsak én állítom :P
  • charusso
    #12482
    amúgy a porsche túlkormányozott nem?:/ 5500boost 911es xd a legjobb kocsi magyarán...
  • charusso
    #12481
    köszke:D írtam
  • norby9201
    #12480
    Írj Szabi1991-nek hogy szeretnél ilyet,és megcsinálja. :)
  • charusso
    #12479
    ezt a felső cimkét ,hogy?oO*.*
    amúgy köszi. csak régen is volt olyan ,hogy nem csak 8000mellé adják hanem megveheted játékon belül (T2 Ford)
  • norby9201
    #12478
    Az új mustangot boost mellé adják úgy mint régebben az mx5-öst. Ha veszel 8ezer vagy 17,5ezer boostot akkor az mellé kapsz ajándékba egyet :)
  • charusso
    #12477
    http://nfs-s.com/nfsw/CHARUSSO
    asszem ez elmaradt xD de nem vágom én ezt:d
  • charusso
    #12476
    sziasztok! Az új Mustang -ot miért nem látom sehol?:/ elvileg T3... nagyon nehezen T2 de én nem találom
  • norby9201
    #12475
    Basszus mekkora egy kupac sz@r a royal purple-s r8 :S

    Kis szivatás haver accján és a "bevásárlókocsiján" xD
  • tutuhawer #12474
    értem. úgy is figyelted, hogy kicsit előbb vagy a kattintás után írja jóvá? Valami ilyen is van. Szóval ha így is figyelted, akkor egyedüli csúcstartó vagy ebben a kategóriában. Pech.

    A Corvette marhajól néz ki. Hogy lett piros a lámpája? A piros alapszínnel???
  • danifiu
    #12473
    Figyeltem én Tutu.... Ma (ill. mostmár tegnap, mert elmúlt éjfél) nemcsak a repből nem kaptam semmit amit húztam, hanem a szintén kártyából kihúzott össz. minimum kb. 30.000 cashből sem kaptam meg egy centet sem, pedig direkt figyeltem..... És persze mikor dobálja a cash-t mint állat, ha nem ilyenkor. A rep nem is zavar annyra, mint a cash..... Ez kicsit felbaszott, de nem érdekel, mert egyre jobban tetszik az Elise-m. :)

    Tibeohun: Az a vidi állat. :D
  • Hyperoner
    #12472

  • tutuhawer #12471
    melyik pályán hackeltek a csávók? Vagy hol szoktak feltűnni?
  • tutuhawer #12470
    Én megnézem, ki az aki jobb ingyenes játékot csinál.
    Az biztos viszont, hogy a mazdád jobban a gyorsulásra van építve, mint a subarud. De jó sokkal ám... Ettől függetlenül is gyanúsan gyengén rajtol a subaru, és én is roppant mód örülnék, ha jobb lenne. Én igyekszem jól tuningolni, alakul is, de még mindig gyenge sajnos. A részletesebb tuningot meg majd valamikor tervezik, egyelőre be kell érnünk ezzel.
    Addig is hasítsunk a Subaruval.
  • Suzikhero
    #12469
    Megjelent valami új hack ? Mert az előző 4 versenyen a ratyik fele , 400-500 al húzott el... vicces volt nézni ahogy csattanak , faltól-falig ...
  • Suzikhero
    #12468
    Teljesen egyetértek :D én is megnézném ki találta ki , aztán fejbe is rúgdosnám :D
  • Lupous
    #12467
    Lájk!
  • tutika14
    #12466
    Hát ha ilyen gyorsulást csinálnának meg kibővítenék az autó tuningolást tehát aprolékosabbra akkor az olyanná tenné a játékot hogy így faszán reggel leülnék a gép elé és estig nyomnám xDDD De így genyó hogy egy olyan kocsit mint a subaru ismétlem SUBARU meg csinálnak egy kalap szarnak miaz hogy egy rx7 lehagy a faszba és lófasz tuningjai vannak??? alapból hogy összkerekes úgy ki kéne lőnie mint az állat a startnál ehelyett úgy gyorsul mint egy tetves lakóautó... mmeg ez a %-os tuning öcsém hát az mi az??? nem is az hogy húú veszek egy nagyobb blokkot egy turbó feltöltővel neeeeem meg miaz a turbó ami ad a kocsi gyorsulására 1%-ot??? meg a végsebességre 2%-ot???? mutasson már valaki ilyet és kinyalom a seggét.... mikor egy turbó ha bírja a motor rá dobhat pár száz lóerőt is akár... megnézném kinek a fejéből pattant ki ez az ökörség hogy csináljunk %-os tuningot...

  • tutuhawer #12465
    egyelőre kevés benne a tuning, de biztató, használható, ahogy csiles is leírta. De mondom, nehéz most megítélnem, mennyire jó, mert az ellenfeleim mind erősen tuningoltam jönnek akármivel is jönnek.
  • Suzikhero
    #12464
    Tutu , látom evo 10essel nyomod , csak fun vagy tényleg ér valamit ?
  • tutuhawer #12463
    50-es alatt meg kéne, figyelj jobban, hogy tényleg megkapod-e.
    @speedboy71: megértem a panaszodat, de én még mindig azt mondom, ogy hibák mindig jönnek-mennek. Az alkatrészeket meg ugyanígy fogja adogatni a gép, és ezzel legalább nem megy olyan könnyen az autó építése, több ideig tart. Én még mindig élvezem a versenyzést... Tetszik a játék.
  • danifiu
    #12462
    Én meg még mindig nem kapom meg a repet amit kártyából húzok...
  • speedboy71
    #12461
    sziasztok !

    Ez a játék hétről hétre rosszabb lesz ! Mindig el csesznek valamit .Plusz Szinte semmi alkatrész nem lehet nyerni ! Ez már így kezd bosszantani engem és sok más játékost .
  • norby9201
    #12460
    Mikor óhajtják kijavítani hogy az eladott alkatrészekért megkapjam a pénzt? Örökké nem tudom gyüjtögetni :D
  • kriszking44
    #12459
    igaz hogy lesz t4?
  • SUNNY84HUN
    #12458
    hát igen ez a bug még benne van, kikötőnél a híd végénél lehet kimenni a stoptáblánál .. ha jól emlékszem és le lehet zuhanni a mélybe is + autózni messzire a másik hídig is
  • Szabi1991
    #12457
  • tutika14
    #12455
    http://www.xfire.com/video/4e26e3/
    Nagy király ez a játék de tényleg XDDD
  • SUNNY84HUN
    #12454
    f@sza , de az oldal hol marad
  • thomson002
    #12453
    Kész a Corvette is :
    A Le Mans-os gép volt a cél -> link.

    +1

    Vélemény jöhet !
  • Szabi1991
    #12452
    nagyon az elején, még a béta után nemsokkal
  • norby9201
    #12451
    Tök jó hogyha repet vagy zsét nyitok nem kapom meg, meg az eladott alkatrészekért kapott pénzt se kapom meg..kurvajó :)
  • csiles
    #12450
    És ez mikor volt? én ilyenre nem emlékszem...pedig több mint 1 éves vagyok... Én az elején én is multiztam ezerrel, mindenesetre utána járok...

  • Szabi1991
    #12449
    még régebben a régi profilomnál volt 10000fölötti nitróm, annyi hogy ott volt egy egyes elöl ami alig látszott azt kész :D
    (akkor még volt hogy 20nitrót adott egy verseny után)
  • csiles
    #12448
    Erre ezt írom, és a száraz tények:

    m3:

    pro Medion (fehér) sport motor (9-9-0)
    pro Medion (fehér) tuned turbó (7-7-0)
    pro Medion (fehér) sport váltó (9-6-4)
    pro Ursa (zöld) tuned rúgó (7-4-9)
    pro Ventura (piros) sport fék (0-0-12)
    pro Ventura (piros) tuned kerék (4-4-13)

    Végsebessége: (full fontos skillel)

    - 361 km/h
    - 401 km/h nitróval


    959:

    race Norset (zöld) tuned motor (9-4-0)
    pro Medion (fehér) improved turbó (6-6-0)
    race Norset (zöld) tuned váltó (9-4-3)
    race Richter (piros) tuned rűgó (3-4-9)
    race Richter (piros) tuned fék (0-0-9)
    pro Ventura (piros) sport kerék (4-4-12)

    Végsebessége: (full fontos skillel)

    - 362 km/h
    - 400 km/h nitróval


    ilyen állapotban a level 49es Station & Fisher pályán privátban a két autó legjobb idejei:

    - m3: 2:02
    - 959: 2:00

    powereket nem nyomtam, az tény hogy az m3 nitró hatása sokkal jobb, de én ezt nem veszem figyelembe, mert nem használok powert... az nálam dísz, ha unatkozok, akkor nyomkodom... meg amúgy is az a terv hogy vajon 9999-nél kiakad-e a számláló, vagy számol tovább... mert igen, azt is le akarom tesztelni...

    Szóval, ha felhúzom a 959-et az m3 szinte még ebben az életben, akkor... (inkább be se fejezem...)

    ui.: az autóválasztási lista hamarosan frissülni fog, pontosabb adatokkal, megszerzett tapasztalatokkal, hogy egy kezdő is ki tudjon rajta igazodni ha bizonytalan, hogy milyen autó passzol a vezetési stílusához...
  • SUNNY84HUN
    #12447
    a porsche 959 kellő tuningal odabassz , m3 akat is vertem már vel igen csak , kanyarban marha jó dög ...
    de hasonló az m3 am is mint a 959 , perfect startban m3 igen durca , ezért írtam 959 kellő tuningal jó csak
  • Gam3r
    #12446
    Tudtok olyan oldalt ahol leírják hányas szinthez mennyi reputation kell?
  • tutuhawer #12445
    Itt vagyok ám, figyelek: nekem nagyon komolyan full pro alkatrészekkel felépített audi r8-asom van, és ha jól vezetem, amire néha képes is vagyok, akkor lesz belőle a sajnos nem versenyképes kategória. Chris nagyon rosszul írja szerintem. Ha szarul megy valaki,, majdnem dnf-re is jó lehet a kocsival. Ezt nagyon bánom én is, mert tetszik a gép nagyon, sokat mentem vele, stb, úgyhogy a második legjobban én örülnék, ha jobb lenne az audi r8, de nem...
  • Gam3r
    #12444
    Aha értem.
    Meg gondoltam nem véletlen van a szint követelmény az m3-ra:)