94802
  • Gam3r
    #12686
    DE az meg mi hogy a játék kib@sz a versenyből és még ő tesz be nekem egy did not finisht?

    Kurva jó hogy szétcsatlakoztat azt még bassza a statomat is azért....
  • chris1997
    #12685
    nem!
    1. veszel SMS-ben 1000 boostot
    2. beírod a telószámod
    3. írni kell egy OK-t a megadott számra

    és már ott is van
  • SUNNY84HUN
    #12684
    lehet az lesz.. és az hogy működik? .. megadom a számom leveszi és annyi.. smsben kapok kódot beírom és megvan a boost
  • SylarHun
    #12683
    Szerintem vegyél 1000-ért boostot sms-ben és abból 2db garázshelyet. Akkor nem kell kidobnod a kocsit.
  • SUNNY84HUN
    #12682
    akkor ennyire szét lennék esve ma , na mind 1 , szerinted s5 öt érdemes kivágni supráért ? ..
    most hobby autókat építek..
  • birkuszd600e
    #12681
    Az R35 mindíg 600e volt :)
  • SUNNY84HUN
    #12680
    kérdés .. supra még mindig olyan fos ? vagy javítottak rajta ? mert szeretem a suprákat és bánt hogy ilyen fos itt ... apropó láttam a sky r35 öt 600 ezerre levitték ( az 1 millából ) , rájöttek hogy fos ..
  • Alien69
    #12679
    Mit kell(ett) csinálni? Illetve, még tart-e?
  • Alien69
    #12678
    Qrvára nem úgy néz ki, mint egy Lada, mert akkor vennék belőle vagy 3-t!
  • Szabi1991
    #12677
    hála az sg újjitásának, kénytelen vagyok kisebbre állítani a képeket, így viszont a nagyon hosszú autónevek kilógnak majd, vagy ez, vagy az egész topik elcsúszik.. :-/

    Unstoppablehun miatt ráadásul meg odébb toltam az autóneveket is :D


    viszont ha már belepiszkáltam, felmerül a kérdés, hogy mit írjon aki, az utoljára megvett autót mint eddig, vagy a legerősebb autótokat ?
    (páran jelezték privátba hogy miért nem a legerősebb autó van kint)
    további az autóstatisztika még mindig nem pontos, maradjanak a pontatlan számok, vagy elég csak a csík és hogy melyik csík micsoda ? :D
  • Gam3r
    #12676
    Huh az az új golf nemelég úgy néz ki mint egy lada még rosszul is megy:D
  • Alien69
    #12675
    Miért szídjátok a VW-t? Próbálta már valaki?
  • chris1997
    #12674
    ezért a boost áráért veszek egy igazit
  • RoboKutya78
    #12673
    ez hihetetlen ezt a "gagyi" járgányt is boostért rohadékok.....
  • norby9201
    #12672
    inkább az rtr-xet tették volna be...
  • chris1997
    #12671
    nem betették szoborként!
  • bboyatty
    #12670
    Betették?
  • Gam3r
    #12669
    Szerencse hogy megtaláltam az oldalt mert én is sok hülyeséget elkövettem volna autóválasztásnál
  • norby9201
    #12668
    Én rühellem az r8-at..megvettem kipróbáltam és adtam is el...talánha 5 percig volt nálam xD
  • chris1997
    #12667
    1. Mert fanatikus Audi Fan vok
    2. Az R8 a kedvenc Audim mind közül
    3. Mert sok javulást látok rajta mostanában
  • SUNNY84HUN
    #12666
    őszintén kérdezem te miért vagy hasra esve az r8 -tól ??? én mindig jót nevetek az r8asokon multiban hogy milyen sokat érnek
  • Frigyes54
    #12665
    mindenki maskep csinalja tudja valaki milyen idokozonkent valtoztatjak a t1-t2-t3 plusz alkatreszeket? tegnap meg t2 ma mar t1
  • chris1997
    #12664
    R8at biztos nem vagy ha igen.... akkor én teszek ellene hogy ne így legyen
  • Szabi1991
    #12663
    remélem alázni fogja az új golfot.. meg az r8at is..
  • SUNNY84HUN
    #12662
    üdv mindenkinek , újra vagyok , annyi a meló hogy már csak hétvégén tudok lenni egy kicsit mostanában
  • crosspapo
    #12661
    WEREWOLF! Ebben teljesen igazad van! Én is valahogy így vagyok vele és nem szeretem ha megkérdezik hogy "Neked miért kell az a kocsi ha nem is használod" .
  • RoboKutya78
    #12660
    Kaptad a piros pontot:) valahogy én is így vagyok a játékkal:) kivéve hogy mindent megveszek :)
    a csalóknak meg üzenem a következőket:
  • SylarHun
    #12659
    Na szóval!
    Köztudott én boost-os sofőr vagyok.
    Miért?
    1.Mert nincs annyi időm játszani, mint sokan másoknak, ezért boostért veszek dolgokat.
    2.Szeretem az exkluzív autókat. Még akkor is megveszem, ha tudom, hogy versenyre nem jó.
    3.Nem azért veszek boostért autókat, hogy én legyek a király és az enyém legyen a fénysebességgel száguldó leges legjobb autó. NEM! Azért mert tetszenek ezek a kocsik.

    Más!
    Azért szerintem, joggal vagyok mérges a csalókra.
    Én próbálok tisztességes lenni a versenytársaimmal, akkor joggal várnám el, hogy ne csalással győzzenek ellenem.
    Sokszor jobban örülök egy 2. vagy 8. helynek mint az elsőnek, ha nagy és tiszta versenyben születnek.
  • RoboKutya78
    #12658

  • norby9201
    #12657
    Mi ez az új bug hogy a kocsi felén túl hátrafele eltűnnek a matricák?O.o xD
  • tutuhawer #12656
    Szerintem(nem csak szerintem) ütközésnél az autó súlya nem számít... Én pl a kis nissan 240 SX-szel az űrbe lőttem valamikor egy sofőrt. Mert nem titok: ha utolérek egy boostos sofőrt, leütöm. Lehet utálni,de amikor a boostos kocsi ellen rányomok a readyre, odaadom neki szinte az aranyat. Ha pedig ő nem él vele... Egyen falat.
  • danifiu
    #12655
    Én ma meglepően kellemes versenyeket megyek multiban. Még ha nem is nyerek, vannak tök jó szoros meccsek, és meglepően sok sportszerű racer-rel találkoztam ezeken a szoros meccseken, ettől méginkább élvezetesek voltak. Én is az Elise-t hajtom most a feketenarancs driveremmel, amit tapasztalataim szerint könnyen lezúznak, de a fent említett meccsek egyikén sem éltek a lehetőséggel még akkor sem amikor egyértelműen olyan pozícióban voltam, hogy könnyen le tudtak volna nyomni.

    Szerintem ne idegeskedjetek, de mégjobb ha nem akartok minden 10-centis helyen elférni a fal, és az ellenfél között, és akkor kevesebb esély van a leszorításra. Bár ez csak az én véleményem.

    Amit Tutu ír alább, az is teljesen trú. Nemcsak, hogy ilyen "álrammolások" fordulnak elő szinkronizációs probléma miatt, hanem a szituációban szereplő 2 versenyző előfordul, hogy teljesen mást lát a képernyőjén. Volt rá nem egyszer példa, hogy lakótárssal nyomultunk barátságos meccsen x pályán, és az ő képernyőjén az történt, hogy egyik kanyarban úgy beledurrantam, hogy dobott egy szaltót, mindeközben az én képernyőmön volt köztönk kb. 1 méter hely. :)

    Ha meg már ennyit idefostam, annyit még hozzátennék, hogy ne escape-ljetek már annyit bakker, mer' a pályákon alig van versenyző. :)

    Peace
  • Gam3r
    #12654
    Nagyon-nagyon sok a troll ha szabad így fogalmaznom.
    Tudja hogy elise-el vagyok és tudja hogy könnyű autó de csak azért is rámhúzza és nem lag mert ő is lassult és láttam...
    Szóval nagyon sokan nem tudnak tisztességesen menni.
  • who am I 7
    #12653
    Én még csak most kezdtem..tegnap.De amig a nissanom volt /sylvia/ addig kb 10ből 9x nem volt tré (hiába voltam első)...most hogy megvettem a siroccot, kb 10ből 9x az van, ha beérnek kanyarba full telibe vernek, vagy ha csak mellém érnek, nem az, hogy együtt megyünk hanem telibever a sok ökör.Pedig nem lenne rossz game.De, ez a viselkedés vmi iszonyat primkó.no mind1.
  • RoboKutya78
    #12652
    a fuck máán. megint kaptam egy Porsche Cayman S-t 3 napra hova tegyem kinek kell? :)
    ----------
    a goldpackok alatt ahogy a képről is látszik onnan kaptam de nagy makkerrel lehet versenyből is kapni ami nagyobb élvezet:)
  • gvarga12
    #12651
    aha es ha gold pack volt akkor 1250 boostba kerult az meg 4 eur ha jol tudom nem ?
  • Gam3r
    #12650
    Milyen euró?
    Csakis boost-ba lehet venni ilyen cuccokat és a boost keróül dollár vagy eu-ba...
  • gvarga12
    #12649
    ez olyan 4 Euros gold pack ban volt ?
  • Gam3r
    #12648
    De amúgy az elise-emre legtöbb ember direkt ráhúzza mert amikor kikerülöm látom nekicsapódik a falnak és lelassul...
  • chris1997
    #12647
    XD látom beidegeltél?!
    De egyértelmű hogy miért!