94802
  • Gam3r
    #12566
    Inkább bemegyek minden versenyre és kb minden 5diken indulok:)
    Amúgy meg elég gyorsan ready-znek és akkor el is indulnak és jön a következő csapat akkor:)
  • Alien69
    #12565
    Ad, ha első vagy. Melyik a jobb, ha olyan versenyen mész, ahol SEMMI esélyed se nyerni, ezért nem is kaphatsz semmit se, vagy van esélyed nyerni, és elvileg kaphatsz is? Ha már nem kapok semmit se, legalább nyerjek. Kell valami siker élmény is, nem?
  • norby9201
    #12564
    Itt megtalálod amit,amiket keresel: http://www.team-ger.net/gxrdrago/NFSW/parts/us/
  • Gam3r
    #12563
    Tényleg úgy igazából melyik adja legjobban a t2es pro tuned cuccokat 32-es szinten?
  • Gam3r
    #12562
    Na nem pályának hanem garázs helynek:)
    Lion's challange jól dobálja a t2es pro tuned cuccokat?
  • Gam3r
    #12561
    Ja ahol semmit nem ad kb...
    Amúgy hasznát fogom venni annak a +1 pályának:)
    959+m3
  • Alien69
    #12560
    Menj másik pályára. Próbálkozz kisebb szintű pályákon, pl ROSEWOOD PARK LOOP, és hasonló pályák.
  • Gam3r
    #12559
    Hát nem igaz hogy sok noob jön az aston martinjáal meg a porche 911 gt3ukkal a jó versenyekre-.-"
    Alig lehet találni a kocsimhoz illő versenyzőt...
  • RoboKutya78
    #12558
    Ez mán aztán döfi BUG:)
  • Alien69
    #12557
    Én egyikre se. Minek garázs hely, ha NEm veszel bele tütükét? Leültetés meg nem jelent előnyt, ha mégis, akkor sem akkora nagy jelentőségű, mint egy pro tuned cucc a gépbe.
  • Suzikhero
    #12556
    Garázs helyre szavazok
  • Gam3r
    #12555
    Akkor szerintetek kockáztassak és vegyek 2es szintű leültetést a lotusomra vagy haggyam a francba és vegyek 1 garázs helyet?
  • Alien69
    #12554
    Nem teljesen! Pl a Mercinél a kettő között VAN parts eltérés, a frissen kihozott javára. Igaz, nem jelentős, de ugye van hozzá spec neon, leültetés, és body kit. Ezt KÜLÖN is meg lehet venni, a "régire" én is megvettem, és tuningba kb ott vagyok, mintha megvettem volna a neonost. Ha nem ilyen gyenge lenne, akkor meg is venném a mercit még egyszer.
  • Szabi1991
    #12553
    hát ha már náluk van minden Porsche liszensz, akkor legyen is sok porsche.......
  • RoboKutya78
    #12552
    Az ujjak közül ezek izgatják a fantáziám:)
    Chevrolet Corvet 67
    Ford Mustang RTR-X
    Bár a Ford-tól ódzkodok lehet ez is kirakati járgány lesz mint a GT.
    Az nsf nél tényleg valaki Porsche buzi lehet mert már nem is számolom hányadik kerül be a listába.
  • RoboKutya78
    #12551
    Srácok!
    Ami autókat most új festéssel feldobtak azok nagy valószínűséggel sok mindenben nem térnek el a régebbi felrakott járgányoktól max új skint adtak nekik semmi extra tulajdonságuk nincs
    Szerintem.
  • norby9201
    #12550
    Beszart a noob.hu? O.o
    Én az RTR-X-et már nagyon várom..azt tuti megveszem majd :P
    Amúgy lehet ajánlani autótípust,hogy hátha beteszik a game.-be? Egy Audi sport quattro (s1,pikes peak verzió? :P)-nak nagyon örülnék




  • Alien69
    #12549
    Az új autókkal mi a helyzet? Érdemes valamelyiket megvenni? Pl BMW M3 Grip King, és a Chevrolet Chevelle?
  • bboyatty
    #12548
    Még jobb...
  • Szabi1991
    #12547
    aha, csak szeretnéd hogy 3-4 részlet legyen, a felét fel se fogják oldani a másik felét meg havonta 1-et talán..
  • bboyatty
    #12546
    Golf GTI mk1?
    Szép kis pakk, csak gondolom ilyen 3-4 részletbe fogják betenni őket.
  • ALCARTAZHUN
    #12545
    figyu miféle kocsik mappája van már a játék könyvtárában:

    VW golf GTI mk1 (abszolút LOL :D)
    Lotus Evora
    Shelby Cobra Daytona Coupe
    Porsche 997 TT
    Porsche Panamera 10
    egy Chevrolet Camaro(lehet hogy nem a 69-es hanem az új)
    Renault Megane (Cupe)
    Chevrolet Corvet 67
    Ford Mustang RTR-X

    Egyenlőre ennyi:D

    Szabi nekem is megcsinálod a fejlécem?(ALCATRAZHUN a nick nevem a worldben is:D)
  • FishNoRba
    #12544
    Irigylem a türelmedet... Én valamikor, még a subaruval, összehoztam 40 perces pursuitot, de nem önszántamból, hanem, mert mikor épp már betöltött volna, kaptam 2 rinihot a nyakamra... Noha, most ez ugye nem lenne már gond, akkor még az volt....

    A tudás hatalom...
  • norby9201
    #12543
  • norby9201
    #12542
    jeee kocsit se lehet eladni :S
  • birkuszd600e
    #12541
    Beszarás, benn van már marha régen az az autó, és még most sem tudják odaadni in-game cashért...
    Ha azért lenne, már venném is :)
    Szabi! Csinálsz nekem is fejlécet? nick: BEEERKA
    Köszi
  • tutuhawer #12540
    hú, de hiperaktív fórumozó lettél...
  • csiles
    #12539
    autóvásárlásnál 4500 boost, más autó nincsen...
  • tutuhawer #12538
    a grip king autója
  • tutuhawer #12537
    m3 e92 5000 boostért vehető, ha jól látom
  • csiles
    #12536
    -1 boostom, van.... beszarás.... :O
  • norby9201
    #12535
    Remélem mostmár hozzáadja a pénzt meg a repet amit nyitok vagy ha eladok valamit O.o
  • tutuhawer #12534
    az pont egy nissan gt-r kijavítása
  • csiles
    #12533
    82,62 MB az új patch mérete...
  • csiles
    #12532
    megy a szerver....
  • tutuhawer #12531
    most kezdtem el nfl összefoglalókat nézni, várhatnának már 10 percet,,,
  • csiles
    #12530
    a gamelacher már megy, mindjárt megy a szerver is...
  • bboyatty
    #12529
    Na jó az egy órából szerintem lesz 2 is ahogy elnézem, nekem meg nincs kedvem várni szóval mentem aludni.
    Jó éjt mindenkinek!
  • norby9201
    #12528
    Robokutya ha azt akartad kérdezni hogy kié az a csodagép,csak lemaradt az "é" betű akkor a válasz az hogy az enyéém :P
  • tutuhawer #12527
    nyugi...