94802
  • Gam3r
    #12283
    Az igen de gáz hát jó hogy a sz@r partokat eladom:D
  • csiles
    #12282
    Rendben így elhisszük, gratula, viszont van egy durva bug, 24 partnál többet senki nem raktározzon egyelőre (pontos adat még nincs, de az biztos, hogy a 29 part már sok, sztem a határ a 25...), ugyanis a nagyágyúk, köztük én, akiknek sok a partja, nem ad semmit, még azt sem amit megnyert... látható nyoma is van, de mégse a tiéd... szóval vigyázzatok, lehet hogy direkt csinálták, de lehet hogy csak véletlen hiba...
  • Gam3r
    #12281
    ursa motorsport
    pro series
    tuned transmission
    13/7/4

    Itt a pontos adatai:)
  • Gam3r
    #12280
    Persze hogy birtokomba van.
    T1ből még csak 2 asszem.
    Nem mondanám ha csak most kezdenék partolgatni érte:D
  • tutuhawer #12279
    meg is kaptad a váltót? ténylegesen a birtokodba került? Hány alkatrészed van összesen?
  • Gam3r
    #12278
    Köszi a választ bigee de valószínüleg veszek egy nissan-t is mivel most kaptam egy 13/7/4-es váltót asszem és a silviámba is hasonló jó váltó van vagy valamennyivel rosszabb de ez nem számít beleteszem majd akkor a nissan skyline 2000gt-r-be.
    Amúgy az ír
    irányíthatósága jobb a skyline2ezernek mint a silviának?
  • RoboKutya78
    #12277
    Ezt nem tudom hogy csináljátok nekem a kezdetek óta megvan :) és remélem meg is marad.
  • illesgergely
    #12276
    Szegény Honda, nem is tudtam, hogy az új is elszállt neki.
    Gondolom ki van akadva elég rendesen, két 50-es profilja ugrott már...
  • RoboKutya78
    #12275
    Vesszen az összes Silva:)
  • Alien69
    #12274
    Minden autómnak van "története". Van, amelyiket csak úgy, megvettem, mert úgy gondoltam, kell nekem egy belőle, és van, amelytől "csodát" vártam. Volt, melytől nem vártam csodát, de remek köröket futok még ma is vele. Autót nem szokásom eladni (kivéve alap csomag 3 autója), de pl eladtam egy Mazda RX7-t, az elsőt. Nem volt benne elég erős tuning, és a boostos BE változat is sokkal erősebb volt, mint amit össze tudtam versennyel nyerni. Inkább eladtam a picsbe, és most ott áll a garageban a BE, de valszeg elő se fogom már venni, nagyon. A Gallardo "ajándék" volt, SB vásárlásához, meg egy csomó ilyen autóm van, pl Audi TT, az egyiket megtartottam. Ami qrva jó volt, az az Audi A1, amikor megvettem, és elkezdtem versenyezni azzal. Csak elkövettem azt a hibát, hogy túl tuningoltam. Már startnál is befordult derékszögben akár. De megtanultam kezelni, így elég jól lehet vele menni. Hasonló volt az Exige is. Csak az ellenfeleket adja szarul.
  • Big Boss Hu
    #12273
    Hasonló szinten tuningolva gyorsabb a lotus de nem sokkal. Viszont startál a nissan elmegy és multiba az talán többet számít.

    Egyébként is pályafüggő, ahol sok kanyar van/pár éles ami fontos helyen van ott a lotus legendás kanyarodása megnyerheti a versenyt. Úgyis a sofőrön múlik. Egyik t1 másik t2, egyik boostos másik nem, nem tudom miért pont ezt a 2-t hasonlítjuk össze :) Vedd meg mind2-t, érdekes autók.
  • tutuhawer #12272
    és ez ok is. tegnap láttam sokautós játékost, hát gondoltam megkérdezem a magyarokat, ők miért veszik a sok gépet. mert akit láttam, versenyt elvétve ment csak. Emiatt kérdeztem meg, hogy minek.

    @BMEGNFS: Honda új profilja is elszállt, a régi mellett. Most van neki egy új e-mailen, de nem tudom, mennyire tolja aktívan. Ez az én információm az ügyben
  • Alien69
    #12271
    Me mé ne? Eleinte nem voltam megelégedve az autóimmal. Volt Elise-m, és alig nyertem. Én is abba a hibába estem, azt hittem, új autó, új remények, de a sok csaló miatt eléggé elment a kedvem. Vettem sok-sok partot, ennek viszont VOLT értelme, csak pl összesen 100-t tárol a köcsög rendszer. Ráadásul, nem lehet kiszedni a már berakott cuccot. Így elég sok cucc ment a levesbe, igaz, nem is biztos, hogy szükségem lenne azokra, amelyek elvesztek, de jó lenne leszedni régebbi autókról, akár boostért is, hogy be rakhassam olyanba, amit szívesen használnék. Például ott van a Porche 911-m, ami szar, de van benne cucc, vagy az első Cayman-omban is ott áll, de valszeg SOHA se lesz nyerő gép. Van két Audi TT-m is, elég jó tuningal, de azzal se sok esélyem, mert NEM annak megfelelő ellenfelek ellen rak be.
    Így inkább gyűjtök autókat, hátha lesz valamelyikkel kellemes futamom, és szokott is lenni. Illetve, illúzió, mivel a (való) valóságban soha a büdös életbe nem lesznek ilyen autóim. Persze, nem mind veszem meg, most már inkább azokat, melyek tetszenek is, vagy az derül ki, hogy elég jó. Illetve pl van a listámban 2db porche 959, az első ugye az évfordulóra kiadott, a másik a kódos. A kódost eladhatnám, de nem elfér a garázsban?
  • illesgergely
    #12270
    Tessék:
    http://widescreengamingforum.com/dr/need-speed-most-wanted
    Egyébként itt rengeteg régebbi játékhoz lehet találni valamilyen megoldást, hogy más felbontásban fussanak.

    Tutu: Nekem úgy rémlik, hogy Honda régi profilját töröltem az ismerőseim közül, csak az új van meg. De mindjárt megnézem.
  • Gam3r
    #12269
    De van valakinek tapasztalata hogy körülbelül melyik a jobb elise vagy skyline 2000gt-r
  • Alien69
    #12268
    Koránt sem látszik MINDIG, hogy mi a helyzet! Ezen kívül tesztelem az új autót. A single player-ben nem mindig érezni, mit tud az ÚJ autó.
  • Darkspell
    #12267
    Ehhez kapcsolódóan azért feltenném a kérdést, hogy mégis minek versenyezzek egy olyan játék ellen, aki az első 3 másodpercben 2x akkora távot tesz meg, mint én?
    Nem csak az a jó versenyző, aki megveri a nála gyengébbet (tudásban/kocsiban), hanem aki tudja, milyen csatát nem kell felvállalni :)

    És egy eleve vesztes csatát el sem kell kezdeni. IMHO.
  • Gam3r
    #12266
    Akkor szerintetek skyline 2000gt-r megy jobban összevetetten vagy a lotus elise? (végseb+irányíthatóság+gyorsulás)
  • tutuhawer #12265
    de akkor minek mindegyik király gép? ezt nem értem, hagyjuk a statot
  • crosspapo
    #12264
    Én havi szinten 5 múltit ha megyek is.. és nem a stat-ra megyek... Ez van én ilyen vagyok....
  • tutuhawer #12263
    minek a mindig legújabb bósztos gép? Aki bósztos, tudja a választ, de én nem... Ez mindig is olyan furcsa volt neke. valakinek megvan az össze király gép, alig megy versenyt, azokat is elveszti, akkor minek annyi autó? Megveszem a kedvencemet, ami nem az összes, és azzal megyek. Azért meg ennyi darab autót venni,hogy valaki gyorsabbb legyen, és mégis 10-20-30%-kal nyomja, legalábbis érdekes neekm. sose fogm megérteni a sok bósztos kocsit, de ez az én hibám
  • tutuhawer #12262
    az OK, de minek a hú de sok autó? Ennyi kedvence van valakiknek? EZ tök hihetetlen. Engem a sok autó érdekel inkább
  • crosspapo
    #12261
    Igazad van ATTILA !!!
  • audi s8
    #12260
    1 dolgot fűznék hozzá.20%-os stat?!Lehet azért olyan,mert nem olyan buzi seggfej, hogyha vesztésre áll, nem nyom alt+f4-et, nem válogatja meg, hogy kivel megy.Ezért nem 92%-os az a szaros stat, amivel szarra se megy senki,ha 100%-os, akor sem.
  • tutuhawer #12259
    sok sofőrt látok a boostos király gépekkel 20%-os győzelmi mutatóval, vagy kutyafasza mennyiségű versennyel. Mi áll a kocsivásárlások hátterében?
  • tutuhawer #12258
    de miért vetted meg? Mert szereted, OK. És a többi bósztos kocsit minek?
  • crosspapo
    #12257
    Az új Mercedes-Benz nagyon gyönyörű már a GARÁZSOMAT szépíti :)
  • audi s8
    #12256
    Működik a szerver!
  • tutuhawer #12255
    Valószínű, hogy Honda régi e-mailje foglalja el a 100. helyet. Nekem is 99 barátom van, és nem is baj, így mindig eszembe jut az egyik leggyorsabb magyar sofőr, Honda.
  • Pisty15
    #12254
    Na akkor most mondja meg nekem valaki mit érdemes venni 1milláért, T3ból :D
  • audi s8
    #12253
    Feltelepítettem a MW-et, ha már nincs M3. Nem tudja valaki, hogy lehet full hdre bírni a játékot?Régi monitorommal 1600x1200 megy, de a full hd-vel meg csak 1280x1024 . Felraktam a javítást is, de semmi...
  • crosspapo
    #12252
    BIGEEE! Parancsolj itt van.

    Purpose:
    The purpose of this maintenance window is to deploy server / a game patch to Need for Speed World. Please see Release Notes below.

    Date:
    September 21, 2011

    Duration(s):
    3 hours
    Start: 2pm (14:00) PDT -- 5pm (17:00) EST -- 10pm (22:00) GMT
    End: 5pm (17:00) PDT -- 8pm (20:00) EST -- 1am (1:00) GMT

    Affected Users:
    During the maintenance window, the servers will be offline and users will not able to log in and play Need for Speed World. Players who are already logged in and playing NFS World will be disconnected from the server and therefore, disconnected from the game.

    New Cars:
    - The Chevrolet Chevelle SS has been added to the game, and is available for purchase from the Car Dealer
    - A new Mercedes-Benz SLR McLaren 722 Edition (Art Director) has been added to the game, and is available for purchase from the Car Dealer

    Bug Fixes/Changes:
    - A number of Cop and traffic AI improvements were made
    - Fixed an issue that did not limit players from entering the Safehouse or initiating a pursuit before seeing the Results screen from a Treasure Hunt event
    - Fixed an issue that caused video settings to automatically set to Windowed mode after a hard disconnect
    - Fixed an issue with the Nissan 2000 GT-R that caused it’s wheels to appear pushed in after applying Visual Packages or Wheels to the car
    - Fixed a vinyl distortion issue when applying vinyls near the Nissan 2000 GT-R’s grill
    - Fixed an issue when placing vinyls on top of the antenna of the Audi TT RS Coupé which caused the vinyl to duplicate itself onto other areas of the car
    - Fixed an issue which caused the speedometer/tachometer and mini-map to remain on-screen while in a Meeting Place event
    - The grid layout was changed in Waterfront to prevent cars from starting beside a wall
    - The grid layout was changed in Financial District to prevent cars from starting behind a parking meter
    - A barrier which could be driven through in Seaside Interchange has been fixed
  • illesgergely
    #12251
    Hoppá



  • birkuszd600e
    #12250
    No de hol a 3. autó?
  • audi s8
    #12249
    Látatlanban megjósolom, hogy a Chevrolet Chevelle SS bekerül a garázsomba (#idiota]
    Na,mivel értelmes autó nem jön, ezért bátran nyomok rá az A1-re is
  • Big Boss Hu
    #12248
    Rakd ki angolul vagy legalább olvasd át mert a webfordítónak nem sok értelme van...
  • RoboKutya78
    #12247
    Cél:
    E karbantartás ablak telepíteni szerver / a játék patch Need for Speed ​​World. Kérjük, olvassa el Release Notes alatt.

    Dátum:
    Szeptember 21, 2011

    Időtartam (ek):
    3 óra
    Kezdés: 02:00 (14:00) PDT - 05:00 (17:00) EST - 10:00 (22:00) GMT
    Vége: 17:00 (17:00) PDT - 08:00 (20:00) EST - 1:00 (01:00) GMT

    Érintett felhasználók:
    A karbantartás alatt ablakban, a szerverek lesz elérhető, és a felhasználók nem tudnak bejelentkezni és játszani a Need for Speed ​​World. Játékosok, akik már bejelentkezett, és játszani NFS világ bontja a szerver és ezért le a játékot.

    Új autók:
    - A Chevrolet Chevelle SS került a játékba, és megvásárolható az autókereskedő
    - Az új Mercedes-Benz SLR McLaren 722 Edition (Art Director) került a játékba, és megvásárolható az autókereskedő

    Bug javítások / változások:
    - Számos Cop és közlekedési AI fejlesztéseket hajtottak végre
    - Javítva egy probléma, hogy nem korlátozta játékosokat belépő Safehouse vagy kezdeményez folytatása előtt látva eredményei képernyőn egy Kincskereső esemény
    - Javítva egy probléma, ami miatt video beállításokat automatikusan ablakos mód után egy kemény húzza
    - Javítva egy probléma a Nissan GT-R 2000, ami miatt ez kerekek jelenik meg benyomni alkalmazása után Visual csomagok vagy kerekek az autó
    - Javítva egy vinil torzítás kérdés alkalmazása során vinyl közelében Nissan 2000 GT-R grill
    - Javítva egy probléma, ha forgalomba vinyl tetején az antenna az Audi TT RS Coupé, ami miatt a vinyl másolni is rá más területein az autó
    - Javítva egy probléma, ami miatt a kilométer-számláló és a mini-map, hogy továbbra is a képernyőn, míg a Meeting Place esemény
    - A rács elrendezés megváltozott a Waterfront, hogy megakadályozzák autó indítását mellett a falon
    - A rács elrendezés megváltozott a Financial District, hogy megakadályozzák autó indítását mögött parkolóóra
    - Egy akadály, amely lehet hajtott keresztül a Seaside Interchange javításra került
  • csiles
    #12246
    11től hajnali 2ig leállás lesz, és igen 2 óra helyett 3 órás lesz. több infó még nincs
  • SUNNY84HUN
    #12245
    kiwi vagyok mik lesznek az új verdák , de most leléptem a worldból és innen is mert meló reggel 6ra , jó éjt üdv
  • tutika14
    #12244
    Eléggé döglődik a World még a weboldaluk se nagyon akar pörögni XD biztos készülnek valami nagyra és vért izzadva dolgoznak...