94802
  • bboyatty
    #12526
    Eltelt az egy óra...
    Nekem nem indul.
  • audi s8
    #12525
    Na, akkor 1 óra szimulátorozás indul.
  • bboyatty
    #12524
    Legalább tegyenek valami állat t2-es autót és akkor nincs harag.
  • csiles
    #12523
    én 2 órája tudok róla hogy le fog állni, meg kedd van és ilyenkor mindig leállnak, ha mégse akkor csak autót aktiválnak.... hogy mit csinálnak, arról nincs hír, csak annyi hogy 1 órát fognak állni...
  • audi s8
    #12522
    Egy órára állt le a szeró elvileg.
  • Ryanxx18
    #12521
    végre leülnék game hez, és már megint nincs szerver, legalább szolnának
  • bboyatty
    #12520
    Nem tudom de felhúztak rendesen, most van kedvem gyüjtögetni a Skyline-ra teljes gőzzel hajtok, erre kirak a játék fatal error-al...
  • audi s8
    #12519
    Ismét lebaszták a szervert..Mi a büdös francot tudnak minden héten frissíteni?! Csak rosszabb a játék tőle
  • bboyatty
    #12518
    Lekapcsolták a szerót. Miért?
    Meglepi?
  • Alien69
    #12517
    Kipróbáltam, tényleg meggyőző, de nem tenném fel rá az accom, hogy jobb lenne, mint a Porche 911 GT3 RS. Igaz, nem raktam bele cuccot, azzal mentem, ami gyárilag van benne (szokásos 1 kulcsos tuned). Ami más volt érzésileg, az a rammolás. Lotusok nekem jöttek, és szinte észre se vettem.
    Irányitása kellemes, de kéziféket nem bírja. Sokkal jobb levenni a gázt kanyarodás közben, így csúszik kicsit, és ez pont elég bevenni a kanyart. Akinek van GT3 RS-e, annak szerintem inkább azt éri meg fejlesztenie, de amúgy a kezdő csomag árához (4000 huf) képest megéri azt a plusz kiadást. Főleg akkor, ha van már mit eleve bele rakni.
  • Gam3r
    #12516
    Szerintetek vegyek 2es szintű leültetést a kocsimra?
    (Lotus elise)
  • tutika14
    #12515
    Hát igen az kurva nagy :DDDD
  • RoboKutya78
    #12514
    ügyes a rozsda imitáció ki ez a csoda gép?:)
  • Szabi1991
    #12513
    -.-
  • charusso
    #12512
    wáá nem kaptam még meg a felső kis vackom?*.*
  • charusso
    #12511
    annyit írtok:DD
  • danifiu
    #12510
    A team escape esetén hibátlanul az történik aminek kell (igaz ezt csak egyszer próbáltam ma), ahogy a gyémántok esetén is. A hiba a versenyeknél áll fenn nálam. Ma annyiban változott, hogy "randomizálódni" látszik.... Azaz néha megkapom a repet, néha nem (és felírtam ahogy javasoltad), a pénzt pedig egyszer sem kaptam meg ma sem a kártyából húzásokból. Viszont legalább mióta a javaslatodra felírogatom szépen papírra ceruzával, mintha tudná, hogy figyelek, és azóta ritkán jön rep vagy cash kártyából. :D

    Nem tudom, csak én vagyok-e túl sértődékeny rinyapina, de kicsit úgy tűnt abból a hozzászólásodból amiben a felírást javasoltad, hogy hülyének nézel. Persze ha nem így van, én kérek elnézést a feltételezésért. :)

    Videót nem áll szándékomban készíteni, mert lusta vagyok foglalkozni vele, és nem is tudom miként csinálhatnék videót. Amellett, hogy annyira nem is érdekel ez a bug, hogy videó készítéssel fárasszam magam. Ahogy olvastam a chat--et, másnak is feltűnt már ugyanez a probléma, űgyhogy remélem csak idő kérdése és kijavítják azzal együtt, hogy az eladott alkatrészekért sem kapok pénzt. :) :D
  • Szabi1991
    #12509
    állítólag a legjobb T3as :)
  • Suzikhero
    #12508
    Asszem Heritage&Diamondon , de legközelebb srceent / frapset is csinálok róluk
  • Alien69
    #12507
    Van valakinek már ilyenje? Milyen?
  • Alien69
    #12506
    Ingyenesnél is kipróbálható! Csak garage hely kell neki. Mazda 3 ingyenes, lehet kitezni sima pénzért is. Hátha megérezni valamit, a vesztés ízén kívül.
  • Gam3r
    #12505
    Amúgy nincs sok pénzem az ingyenes cuccokból ruházok be:) (ezer boost-okból)
  • tutuhawer #12504
    Amint leesik a piros hó, én is veszek ültetést, az tuti... Már csak türelmesnek kell lennem.
  • csiles
    #12503
    Én érzem a különbségeket, de van aki nem... látványra akartak menni, nem sikerült, mert befolyásol elég sok mindent (irányíthatóság, gyorsulás, ram, sőt, némelyik plusz végsebességet ad...)

    Igen ez az én véleményem, de ha sok pénzed van, akkor ne habozz, próbáld ki, senki sem tart vissza.
  • Gam3r
    #12502
    És ez a véleményed a lowering kitről is akkor?
  • csiles
    #12501
    mindegyiknek van valamilyen extra tulajdonsága, de az már rejtély hogy melyiknek mi. A játékpénzesnek is van, de némelyik autónál sokkal jobb ha alapon marad...

    Azt ígérték annó, hogy ez eltűnik, de ez nem így van, egy haver most szopta be az új mazda rx7-re megvette a legdrágább boostot, s rosszabb lett, mintha eredetin hagyta volna... szóval csak óvatosan ezzel, sosem lehet tudni... zsákbamacska az egész, meg lehúzás... én ezért nem veszek rá... de még játékpénzeset se mindig...
  • csiles
    #12500
    Van egy egyszerűbb módszer is am: Szedd össze a gyémántokat, nézd meg mennyit kapsz a végén, s mikor kirakott vissza az utcára, kb 3 másodperc múlva megindul a cíkod, és a lóvéd is változik.

    Ez egyszerűbb, ezzel próbálkozz először.
  • Gam3r
    #12499
    Halljátok a lowering kit-ek tényleg jobb stabilitást adnak a kocsinak vagy ez hülyeség??
    És valamelyik cucc ami boost-ba kerül hozzájárul-e a teljesítményhez? (most gondolok lowering kit,body kit stb)
  • csiles
    #12498
    Menj egy Team Escape-t. De előtte jegyezd fel egy papírra a cash értéket, és a rep számokat. (a kurzort ráviszed a csíkra, és kiírja mennyid van a a következő szinthez szükséges valamennyiből). Utána menj egy TE (Team Escape) jegyezd fel a számokat, amit a kártya előtt ad, majd válassz kártyát, s ha az is repet vagy cash ad, hozzáadod azt is. Aztán vársz 10 másodpercet. És utána összehasonlítod a számolt értéket a játékban levő értékekkel. Ha nem adja hozzá, akkor baj van, ha hozzáadja, akkor nálad van baj...

    Amit még tudni kell, a lóvét mostanában később adja hozzá, s nem azonnal, mint előtte.
    A repcsík azonnal ugrik, azt később hiába nézed, nem fog feljebb menni, de... a mögötte takaró szám nem ugrik azonnal.... azt csak akkor módosul, ha már kint vagy az utcán...

    Ezeket nézd át légy szíves, ha továbbra sem jó, akkor videót kérünk szépen, a süket elkeseredés nem visz sehova...
  • norby9201
    #12497
    Hát ha unatkozok akkor órákig elvagyok matricázgatással xD
    Maaajd még dobálok fel 1-2 képet idővel :D
  • danifiu
    #12496
    Bizony, hogy figyeltem, mert nem akartam elhinni. :) A kurzort a kártya fölé vittem, a szememet a számlámra és a repre emeltem, majd utána kattintottam, és aztán néztem meg mit kaptam a kártyából, de ha kess, vagy rep volt soha nem emelkedett egyik érték sem. Na de mindegy, majd talán helyre jön, leszarom. :)

    NORBY9201: Az a teszkós Lórusz, meg a rat sky kibaszottul tetszenek. :D
  • Hyperoner
    #12495
    Szabi1991, megcsinálod nekem is ezt a fejlécet? HYPERONEER néven vok fent World-ön
    Köszi előre is^^
  • Hyperoner
    #12494
    Jah, a kocsi színe piros és a fehér részek matricákkal vannak kitöltve
  • FishNoRba
    #12493
    Jól látom, hogy ez a E30 M3?

    Lehet, hogy régimódinak fogtok tartani, de szerintem gyönyörű!
    Elég lesz csak meglengetni a hírt, hogy érkezek kedvenc virtuális világunkba, és én kihagyom az idei téli álmot!
  • bboyatty
    #12492

    Róla lett volna szó...:P
  • Szabi1991
    #12491
    elvitte a sárgabéka

    töltsd fel pl. ide..
  • bboyatty
    #12490
    Na jó Szabi majd töröld ezeket...
  • norby9201
    #12487
    Höhö :D

  • bboyatty
    #12486
    Hova lett a hsz-em?
  • norby9201
    #12485
    ? :D
    Én azt az rtr-x-et várom :))