94802
  • Gam3r
    #12646
    Igazad van a szinkronizálás miatt van mert nem tudják egymáshoz igazítani teljesen a 2 játékost
  • tutuhawer #12645
    CSAK HOGY KURVÁRA EGYÉRTELMŰ LEGYEN. AZ ELMÚLT HETEKBEN TÖBBEN PANASZKODNAK, HOGY LEÜTKÖZIK, RAMMOLNAK, MINDEGY, HOGY MONDOM. A LÉNYEG, HOGY ENGEM AMIKOR LEÜTKÖTEK, FEJREÁLLTAM. MEGINT, MEGINT ÉS MEGINT. UTÁNA FIGYELTEM, MI A SZITU ÉS LÁTTAM, HOGY NEM MINDEN AZ, AMINEK LÁTSZIK, ÉS NEM IS ÜTKÖZTEK LE ENGEM, CSAK A SZAR SZINKRONIZÁCIÓ MIATT VAN A BALESET. AMI AZ ÉN HIBÁM... VOLT... MOST A TI HIBÁTOK. KAPJÁTOK MEG A POFONOKAT MINDEN MÁSODIK VERSENYEN, ÉS IDŐVEL SENKI NEM FOG LEÜTKÖZNI TITEKET. NÉZZÉTEK AZ ELLENFÉL MOZGÁSÁT, LÁSSÁTOK, KI AKAR DIREKT ÜTKÖZNI, ÉS KI AZ, AKI CSAK A SYNC MIATT ÜT LE. REMÉLEM, TÖBB ILYEN ÜTKÖZÉSES HOZZÁSZÓLÁS ROHADTUL NEM LESZ. KÖSZI MINDENKINEK
  • Gam3r
    #12644
    robokutya : sokat érsz vele te elbaszod a pénzed csak
    Teganp nyertem én is olyan féket
  • who am I 7
    #12643
    sziasztok,

    tudtok olyan futamokat, ahol a sok ökör nem destruction derbyt játszik, hanem értelmes ember módjára versenyez?
  • RoboKutya78
    #12642
    Na mit kapott a sky2000-rem
  • Suzikhero
    #12641
    Jol , t1-3 ig vannak packok a goldban vannak a legjobb cuccok és innen csak lefelé
  • gvarga12
    #12640
    ehh most latom ilyen card pakkokkal lehet ilyeneket szerezni?
    4EUR gold pack es abban lesz valami pro part?
    jol ertelmezem ?
  • SylarHun
    #12639
    Háttérképek!

    !!!! ITT !!!!

    Persze csak akit érdekel.
  • Suzikhero
    #12638
    Semmiképpse :D boostért mindent megkapsz :) kérdés van e rá pénzed.. :D
  • gvarga12
    #12637
    aha szoval ne tartsam vissza a lelegzetem :)
    es boostert azt veszek amit akarok ?
  • Suzikhero
    #12636
    Hát én mikor elkezdtem voltak reális esélyei :D most is vannak szerintem , de az EA belepiszkált a droppba úgy tudom... ( gondolom nem éri meg nekik ha csak úgy röpködnek a tuned cuccok , boostbol meg senki se vesz , de ez csak magán vélemény ) :D
  • gvarga12
    #12635
    akkor jo szal T2/LVL25 az kb. meg 500 verseny? karaj

    nezegettem a tuning listat meg a droppokat van annak realis eselye hogy az ember kapjon valami jobb tuningolt alkatreszt?
    eddig 30-40 verseny alatt volt talan 2 dropp ami sima T1-es volt
  • Suzikhero
    #12634
    Igen erősen le fog lassulni :) a team escapek jól fizetnek ha értelmes brigáddal tudsz menni .. am simán versenyekből is össze lehet nyerni , csak ügyesen ! :)
  • gvarga12
    #12633
    mas kerdes penzt hogy lehet szerezni ? szintet lepegetem 8-as vagyok de azt nem latom 400K hogy jon majd ossze T2 gepre vagy fentebb erosen lelassul a szint lepes ?
  • gvarga12
    #12632
    nah kiprobaltam hja ha vissza veszem a beallitast kozepesre akkor jobb, viszont egy kicsit drasztikusnak erzem valszeg csak az AA-t kellene levenni es menne rendesen ehhhh
  • Gam3r
    #12631
    Sajnos én is úgy veszem észre egyre többen speedhackelnek
  • speedboy71
    #12630
  • SylarHun
    #12629
    Köszönöm!

    Már vannak újabbak is. Majd azokat is közkincsé teszem holnap. Itt egy ízelítő!
    Nagykép


    Más!
    Tele van most már a tököm ezekkel a gerinctelen féreg csíra g.ci noob csalókkal!!
    Mit élvez a győzelmén, ha csalással érte el?
    Azért most már az EA tehetne valamit ellenük. Fel vagyok háborodva.
    Fogok írni az EA-nak egy levelet, mert ez így, nem mehet tovább.

    Más!
    Ez az egyén meg beleszeretett a GT3 RS festésembe, mert fel kente a saját szekerére.
    Azért ez jó érzés, hogy már koppintják is a festésem.

    Saját festés a GT3 RS-en.


    Másolat (utánzat) replika.

  • Suzikhero
    #12628
    Wolfi ezek nagyon faszájosak :D Respect
  • tutuhawer #12627
    Hűha, köszönöm, akkor én a Mercedest válastzanám, háttérképbe be is teszem. marha jól mutat, szép lett. Köszönöm!
  • SylarHun
    #12626
    tutumester!

    Nagykép

    Nagykép

    Nagykép

  • norby9201
    #12625
    Én több vidit néztem a bmwről,de egyet se találtam ahol jól menne...
    de ha neked ennyire bejön a bömöst akk vegyél 2-t :)
  • csiles
    #12624
    nem csíter.... az az m3 tényleg olyan szar....
  • Alien69
    #12623
    Me az csíter vót wazze. Azzal a kocsival még az egy éves gyerekemet se előzném le, pedig Ő csak négykézláb gyors még.
  • Ryder159
    #12622
    Alt+Z, a feliratot meg odarakja a képre pl. Photo Shop-al
  • Gam3r
    #12621
    Werewolf : Hogy csinálod hogy a felső léc eltűnik és csakis az nfs world felirat marad?
  • barack1997
    #12620
    Ma halottak lesznek a szerók pár perc mulvaq mindeki a tölti a bf 3-at
  • Suzikhero
    #12619
    okés köszi
  • tutuhawer #12618
    Igen, egyelőre nem megy ki a jelszó, ezért nem kell még regisztrálnotok... de ez lesz majd ez az oldal
  • Suzikhero
    #12617
    Tutu , regisztráltam a honlapon ( http://nfsworldhungary.hu/hirek ) és nem jön meg a levél amiben a jelszavam lenne :/ 2x is csináltam hotmail / gmail fiókkal is , spamokat is átnéztem , oda sem küldte, vmi tipp?
  • tutuhawer #12616
    Tessék. Most belépek, és megkérdezem pár gazdag sofőrünket, milyen ez a szar... Ahogy korábban is írtam, amint leesik a piros hó, én is befizetek bósztra, nagy tételbe...
  • Suzikhero
    #12615
    Ahogy megnéztem a videót / kommenteltem , elmentem multiba , jött a kérdéses bmw 402vel és szarrá alázott mindenkit... :D
  • tutuhawer #12614
    Lófasz következtetést se lehet levonni a videóból. Hát, ha nektek sikerült ez alapján megítélni a bmw-t... Multi vagy privát? A tuningot nem látod, a szintet nem látod, az időeredményt jól látod, audi r8-cal is megyek 1:02-t azon a pályán. Szóval a bmw se ment maxon, mert elég lassan is értek oda a csatorna-kivezetőhöz.
    @Werewolf: az alagutas kép nagyon tetszik, oda ha bevarázsolsz egy mercit vagy egy bmw-t így, akkor azt teszem ki itthon háttérképnek.
    Sokszor ki lehet kerülni a laggot, de mondjuk a videón látható pályán... Ahol van kanyar, ott azért meg lehet előzni azt is, aki direkt trükközik a pinggel.
  • gvarga12
    #12613
    nem kenyeztetnek :) a beallitasokkal
  • SylarHun
    #12612
    Csak az a 4, plusz a felbontás.
  • gvarga12
    #12611
    oks akkor kiprobalom az este

    van valahol konfiguracios lehetoseg a 4 alap beallitason kivul ?
  • SylarHun
    #12610
    A készítők szerint, a lag akkor megszűnik, ha lejeb veszed a grafikai részletességet, vagy felbontást.
  • gvarga12
    #12609
    ha lovok egy QOS-t akkor nekem is mennek a jatekok torrent mellett de tegnap lemeletielg semmi nem ment mellette es a jatek maga lagzott neha beakadt
    nincs valami telemetria konzol ahol latnam hogy ping vagy FPS miatt van-e a lag?
  • Suzikhero
    #12608
    én torrentezés mellet is tudok vele gamelni 6megás a net , szal nem egy fénysebesség. Az már más hogy , mások számára valszeg idegesítően laggolok össze-vissza . De tényleg van egy általános lagg , azt meg lehet szokni később
  • gvarga12
    #12607
    neha azert zavar es meg csak LVL4 en vagyok ...