94802
  • Suzikhero
    #12606
    Tényleg elég lassú , de a srác sem egy pro aki vezeti
  • Frigyes54
    #12605
    altalanos de nem veszes
  • gvarga12
    #12604
    hali

    most kezdtem a jatekot es kivancsi lennek hogy a multiban erzheto enyhe neha erosebb lag az normalis-e?
    van amikor elegge zavarova valik
  • SylarHun
    #12603
    Készítettem néhány háttérképet az új kocsijaimról.

    Nagyban

    Nagyban

    Nagyban

    Nagyban

    A többi kép ITT található!
  • norby9201
    #12602
    Nem cheat,csak simán bemutatja hogy az grip kocsi egy nagy kalap sz@r :)
  • Gam3r
    #12601
    Az a célja hogy megmutassa csiter!!
    Elején elég jól elgyorsul tőle a porshe és utána a bmw utoléri...
    Csak nézni akarta de ez is az okosabbik fajta csiterrel szóval nem tövig nyomta a csitet:)

    Ha figyelnétek megértenétek mivel eddig is erről volt szó...
  • FishNoRba
    #12600
    Csak figyeljétek a sebességet... pl.:0:30 -tól. Bent van a csőben,ráérkezik a lomha BMW- re, és teljesen oktalanul leveszi a gázt, majd ráad, és megint levesz., de soha nem célja, hogy otthagyja. Aztán, a végére ráad...

    Ezt megmagyarázza nekem valaki?
  • Alien69
    #12599
    Ez most miről szól: Arról, hogy ha béma a 911 Gt3-s sofőrje, akkor is legyőzi a BMW M3 E92-st? Mert az hallatszik is, látszik is, hogy a 911 direkte vissza volt fogva.
  • norby9201
    #12598
    xD

  • tutuhawer #12597
    én meg tényleg nem sok privátot mentem, hanem multit mindkét profillal, és egyszer futottam össze a csalók ravaszabbik fajtájával - talán... Az időeredmény volt túl jó, de nem olyan igen nagyon jó.
  • Suzikhero
    #12596
    Pár napja nekem is ugyan ez volt , 2x is mind 2x Skylineval csalt a srác... elég idegesítő hogy otthagytam mindenkit , aztán az egyenesben hirtelen azt látom hogy belém rohan és 420on vagyok , én kaptam meg a végén hogy cheater vagyok :D
  • Alien69
    #12595
    Engem a 911 GT3-s Porche-met verte egy SKYLINE GT-R V-SPEC (R34). Semmit sem használt, egy nitrót se, 308 km/h-t írt ki max speednek neki, ROSEWOOD PARK LOOP pályán, ahol startnál mindenkit elhagytam, majd még tartott a gyorsitó, de ez már megelőzött. WTF cheater.
  • tutuhawer #12594
    hűha... olyannal találkozunk is, hogy a 350 mph, meg 1000 Km/h az valós, de hogy bug miatt annyi, az érdekes...
  • Alien69
    #12593
    Érzésre rosszabb, mint a BOSS autó ugyan azzal a tuningal. Az speciel az alap tuningal SEM lomha. Mint pl Exige, vagy az Audi A1 sem lomha. Dodge Supes BEE is lomha. Ez a BMW egy fokkal jobb.
  • Long_Gun
    #12592
    Sziasztok, 1 kérdésem lenne: van a játékban (a sok között) olyan bug hogy a végelszámolásnál rosszul írja ki a sebességet? Ma 1 elise-s sofőrnél 350 mph-et írt, ugyanakkor 0.3 mp.-el voltam szinte végig mögötte és nem láttam hogy különösebben gyors lett volna.
  • tutuhawer #12591
    Üresen minden autó lomha, úgyhogy egész biztosan lomha? Mert szerintem nem lehet olyan rossz. Az tény, hogy levertem a haveromat egy ilyennel, de abban csak a gyári tuning volt. A mustangot is megvertem eddig, abban már több volt. Én bizakodó vagyok, nem lehet, hogy olyan szar ez a szar.(miért is vagyok bizakodó, ha nekem nem lesz úgysem ilyen gépem...?)
  • SylarHun
    #12590
    Köszönöm a válaszokat!
  • Alien69
    #12589
    Derily sajnos jól mondja. Lomha. Ez a második legrosszabb BMW. NEM éri meg bele invesztálni.
  • FishNoRba
    #12588
    Nos, semmiképpen sem kötözködésként, de mag az autó nem új. Egy ideje, már elérhető, igaz csakis kibérlésre!

    Magáról az autóról, személyes véleményeim alapján, nemigen tudok nyilatkozni, de a bérelhető változatáról, nem hallottam semmi pozitívat. És, ugye a mostani változat,
    ( igen megugrott tuning értékkel ) sem más, mint "szarnak egy pofon".
  • SylarHun
    #12587
    Milyen lehet vajon az új BMW?


    És vajon a szerelmem az SLR 722 az Art változat?
  • Gam3r
    #12586
    Nem tudom nekem csak ma és 24-dikén frissítette szóval nem hiszem hogy 1naponta csinálja:D
  • Alien69
    #12585
    Boccs, láma vok, nem Murci, Merci, SORRY!!!
  • Gam3r
    #12584
    Rám ne hallgass , én nem vok szakértő csak ez egy feltételezés:D
  • charusso
    #12583
    de most mondta ,hogy simán lehet azért mert uccsó vett autót írja ki.... am meg porschen vagyok most:/
  • Alien69
    #12582
    A murci bugos szar. Nekem se írja ki.
  • charusso
    #12581
    ak törlöm a ...ba:D
  • Gam3r
    #12580
    Amit legutóbb vettél szerintem azt írja ki:)
  • charusso
    #12579
    na frissítettem:D nézzük murcit ad ki vagy sem xd
  • Szabi1991
    #12578
    a hszed jobb szélén ott a profilod, katt rá majd update...
    amúgy naponta egyszer frissít
  • Gam3r
    #12577
    Frissítést lehet kérni a fejlécemre?
    Mert ez még a nagyon kezdetleges:S
  • charusso
    #12576
    igen, gonosz vagy:DD
  • Szabi1991
    #12575
  • Alien69
    #12574
    Megéri, ha NINCS 911 GT3-d. De jó autó, az TUTI!
  • charusso
    #12573
    ja ,hogy már kaptamxD de miért a ratyibbal?:D am köszi
  • charusso
    #12572
    nah figyka szabi, charusso a nevem, lamborghini murciélagoval, stat: 678 651 618 előre köszi a fejlécet.:D
  • tutuhawer #12571
    "csak véleményekre lettem volna kiváncsi" Majd' egy éve nyerem ezeket a szarokat... Nincs statisztika, ahol SZOKTAM nyerni... "Waterfront road elég jól ad" A waterfront road a saját szinted pályája, persze, hogy jól ad... És mi haszna a plusz garázsnak, ha 959 és m3 lesz benne? Én az ültetést venném meg gondolkodás nélkül
  • RoboKutya78
    #12570
    Skacok valaki esetleg rendelkezik musztánggal megéri vele foglalkozni?
  • Gam3r
    #12569
    Ja igen nekem minden nap esik egy tuned cucc csak jó lenne felfullozni az elise-em.Na meg nem mindegy hogy milyen:D
    Még csak az overall-ja 483 bár abba még nem gondoltam bele hogy talán ha 5 napja van nálam:)
  • norby9201
    #12568
    Ez csak szerencse kérdése...:D
    Egyik haver 1 hét alatt felfullozott egy silviát annyi cucc esett neki nekem meg egész héten talánha 1 pro cucc:)
  • Gam3r
    #12567
    Norby: azok csak statisztikák mit lehet nyerni...
    Waterfront road-on is mentem csomót hiába ki van irva csomó pro tuned oda eddig még csakis 2 t3as gyári tuningot nyertem ami max csak pénzt ér mert nem kell megvennem:S
    Másodikként is elég jól ad amúgy,na m1:)

    Én véleményekre lettem volna kiváncsi ki hol nyerte az ő legjobb tuningjait , de ahogy látom azt nem kaptam sebaj próbálkozok a statisztikák szerint=)