94802
  • chris1997
    #12403


  • norby9201
    #12402
    Én vegyesen festek/matricázok sőt elég sűrűn változtatom,majd dobok fel a kocsikról képeket :)
  • danifiu
    #12401
    Adhatnának még párszor 1000 free boostot, akkor sokkal könnyebben viselném az ilyen "errorokat"..... :) Úgyis nagyon megtetszett a sky 2000, arra pont elkölteném. :)
  • tutuhawer #12400
    alakulnak a festések, ez jó. Egy időben én is mindenféle matricát tettem fel, manapság versenyautókat festek.., Fasza lett, habár a sorozatot sose néztem.
  • norby9201
    #12399
    Ahha..kösz :D

  • tutuhawer #12398
    a képet a noob.hu-ra töltsd fel, vagy picturepush-ra
  • norby9201
    #12397
    Első próbálkozásra elég gyenge lett,azóta a szöveg is eltűnt amihez alig volt már helyem xD
  • Ryanxx18
    #12396
    hát nekem se meg most léptem ki mert lehalkult a játék magátol, erre kilépek és nem emged vissze: server error, the operation has timed out; pedig nfs w.com on a státusz zöld,
    ehez mit szoltok?
    most persze némi elégedetség fog el, hogy mégse olyan rossz a corvettem:)
  • chris1997
    #12395
    dettó
  • SylarHun
    #12394
    Nálam ez van !

  • chris1997
    #12393
    akkor íntítsd el még nem festemm meg az Exige-t
  • tutuhawer #12392
    pedig zöld...de kajálok, és elindítom nektek, jó?
  • SylarHun
    #12391
    Na, nekem nem megy a szerver.
  • Ryder159
    #12390
    Hát némelyik küldetés elég húzós, de nem lehetetlen. Egyébként pont ma akdt a kezembe az Undercover.
  • FishNoRba
    #12389
    Ez semmi esetre a sem túlzás. Régóta olvasom a fórumot, és minden nap csak ámulok...
  • Szabi1991
    #12388
    túlozni azért nem kell :DD

    meg a mélcímed se :)
  • FishNoRba
    #12387
    Extent nagyon szépen köszönöm! Nem gondoltam, hogy pont neked fog tetszeni, hisz azért ahogy elmézem, nálatok más a mérce...
  • barack1997
    #12386
    Nagy gondba vagyok emberek! A Zack Evo-s küldijét nem tom kivinni, vagy lezuznak vagy nemtok elmenekülni :S (bocsi az OFF-ért. A küldi az Undercoverben van)
  • tutuhawer #12385
    Mickey egér nagyon komoly lett, szép munka. Eddig nem sok rajzfilfigurát láttam, ez kb a 3. megoldás. Nagyon ötletes, és jól kivitelezett, nekem igen tetszik.
  • FishNoRba
    #12384
    A másik kérésem/kérdésem, hogy a mélyen tisztelt "házigazda", Szabolcs, ha én nagyon szépen megkérem, nekem is készít egy fejlécet?

    Nagyon hálás lennék érte.

    DERILY -néven vagyok megtalálható a játékban, s bár nem hiszem, hogy szükséges, de az e mail címem: [email protected] . Elörre is köszönöm!
  • FishNoRba
    #12383
    Sajnálatosan probléma akadt a képfeltötés során, mégpedig a frapsal rögzített kép típusa, nem a megengedett formátumok közé tartozott.

    Ezt orvosolni próbáltam, és ezúton is elnézést érte.
    (A másik probléma a már átformázott képpel adódott, aminek a mérete meghaladta a megengedettet..., így ebből durván le kellett faragnom.)

    De, még így sem sikerűlt 20Kb alá faragnom a kép méretét , így sajnálatosan egy ennél is burtálisabb formához kell fordúlnom. Mégpedig, a linkeléshez...


  • FishNoRba
    #12382
    Sziasztok!

    Megfáztam, így a hétvégét csak a számítógép előtt tudtam tölteni. Unaloműzésre újra elővettem az nfs world -öt, és az elmaradhatatlan versenyek mellett, újrafestettem a sylviámat. Tudom, nagyon kezdetleges, és végtelenül gógyi, pont ezért szeretném kikérni a tanácsotokat, véleményeiteket.
  • Ryanxx18
    #12381
    Hát én például nem értek egyet veled.
    Mért lenne az jobb ha csak bizonyos szintig tudnál ingyen játszani és utána meg fizethetnél érte?
    Szerintem ez a mostani megoldás amibe ingyen is, és pénzt költve is ugyanúgy elérheted az 50-es szintet jó; legalább evvel nem szúrtak ki.
    A Run-nal kapcsolatban, hát igen, igazad van.

    És igazán lehetne ötletük az EA-nál, mint példáúl új verseny módok(gyorsulás, drift, uj verseny pályák), új team escapek(ami nem csak 4 fős), vagy új város rész és még stb... dehát ez van.
    Peace. ez a egyéni véleményem nekem is, és lethogy rosszul gondolom de nem kell egyet érteni velem se.:)


    (Jah és köszönöm hogy minden fontos infót kitűztök ide a oldal tetejére, sokat segítenek) thanks
  • Ryder159
    #12380
    "- a part nyeréses rendszerhez nem fognak hozzányúlni(marad ilyen szar mint most),állítólag még csak teszt fázisban van csak úgy mint a gyémántvadászatos dolog."
    Ezt nem értem. Most akkor már lassan másfél éve tesztfázisban van???
    Totál lényegtelen dolgokkal foglalkoznak, ahelyett, hogy javítanák végre ki ami van de szar. Pl minek minden héten új autó, ha mindenki csak a legjobbal versenyzik? Minek kéne kanyon, ha a meglévőkkel se megy az ember valamire, esetleg nagyon nehezen.
    Ezeknek az a fontos, hogy dőljön a lé, méghozzá minél több, minél gyorsabban. És az hogy csak Boost-os kocsikat raknak, be, szerintem maguk alatt vágják a fát. Mindig jobb kocsik jönnek, amik az ingyenes játékosoknak elérhetetlenek. Hol lesz ez a játék az ingyenes játékosok nélkül??? Kijön a The Run. És akinek minden héten van 20€-ja Boost-ra, az megfogja venni a RUN-t és majd ott fog online versenyezni, és leszarja ezt a bughalmazt. Majd akkor mi lesz? Na ezért van egyre több csaló...
    Persze, megértem, hogy keresni akarnak vele, senki sem dolgozik ingyen még nekik sem. Jobb megoldás lenne, min ami az elején volt, hogy csak egy bizonyos szintig lehessen ingyen játszani. Aki akar többet, az szánjon rá 4000Ft-ot. Vagy egy másik. Legyenek bizonyos dolgok, versenyek, opciók, amik csak starter pack-al elérhetők. És starterrel, legyen minden kocsi játékpénzért is.
    Ez az én véleményem, nem kell egyetérteni vele.
    Valamiért szeretem ezt a játékot, szeretek online lenni, pedig van hogy egész nap nem is versenyzek.
  • Gam3r
    #12379
    oktoberfest-re mikor lehet jelentkezni majd?
  • Gam3r
    #12378
    Aha, köszi az információt alcatraz!
  • ALCARTAZHUN
    #12377
    egy újabb Ask Marc videó amiből nem sok minden derült ki,pontosabban a lényeg:

    - a kanyon versenyekre ebben az évben ne számítson senki kanyonversenyre mert még nem igazán tudják
    hogy is állítsák össze őket.
    - a part nyeréses rendszerhez nem fognak hozzányúlni(marad ilyen szar mint most),állítólag még csak teszt fázisban van csak úgy mint a gyémántvadászatos dolog.
    - még ebben az évben lesz még egy patch a játékhoz... de hogy minek azt nem tudom mert egyre csak rosszabb tőlük a játék...
    - visszatér az októberfest és persze újabb alkalomhoz illő kocsikat is beraknak a játékba(boostért természetesen)
    - a team escape pedig marad 4 fős verseny,de még ebben az évben kapunk egy pár új pályát és a meglévőken is alakítani fognak.

  • Gam3r
    #12376
    Aha én is arra gondoltam:)
    És a rx7 batl machine jobb mint a sky2ezer?
    Ja és ha a sky2ezer az elise-nél gyengébb akkor nem venném meg mivel olyat keresik ami a mostani elise-emnél is jobb lenne.
  • RoboKutya78
    #12375
    Alap street tuninggal adják vedd meg 1500 boostért a játékon belül és költsd fejlesztésre a többit hátha jön valami tuti cucc bele
  • RoboKutya78
    #12374
    Sky2000 t2 esekkel is elbánik ha van benne tuning:)
  • Gam3r
    #12373
    Halljátok szerintetek 2ezer boostig melyik autó éri meg a legjobban?
  • RoboKutya78
    #12372
    Unatkoztam remélem mindenkinek tetszik a sky 2000-rem:)

  • Gam3r
    #12371
    Ne tőlem kérdezd bár tudom nem is tőlem kérdezted
    Nem tudom de lehet ebben az évben is megrendezik.
  • RoboKutya78
    #12370
    csak mert kikerült ismét a kép a vidámparkba
  • RoboKutya78
    #12369
    Valamit férre olvastam:) ezek szerint idén nem lesz?
  • Gam3r
    #12368
    És ebben az évben s lesz ilyen?
    Mert ahogy látom ez múlt évi kiírás.
  • RoboKutya78
    #12367
    oktoberfeszt
    okosodta:) de még mindíg nem tudom melyik pálya
  • RoboKutya78
    #12366
    nem találom a pályát hol van LÁMA
  • Gam3r
    #12365
    Hol lesz olyan?:D
  • Szabi1991
    #12364
    légy a lehető leggyorsabb