94802
  • norby9201
    #12726
    Én nem a győzelemért versenyzek hanem csak simán haverokkal összejövünk azt all in meg 1-2 fajta sprint egész nap,közbe sokat hülyülünk..ha esik, esik ha nem,nem...:D
  • tutuhawer #12725
    Ne az alkatrészekért versenyezzünk, hanem a győzelemért. Aki azt mondja majd megint, hogy nincs alkatrész, meg így meg úgy, és nem lehet nyerni, annak lehet, hogy kijátszom az adu ászomat... Egyelőre ő rejtve marad. Addig is mindenki versenyezzen sokat, tessék betolódni a pályákra. Közben a manapság tényleg boosttal teli időkben nem rossz taktika, ha valaki elszáguld 38-40. szintig és vesz egy nagy t3-as gépet, majd azzal kezd el hasítani. Mindenesetre a "hagyományos utat", azaz mindenkinek a folyamatos versenyezgetést javaslom. Hajrá!
  • SylarHun
    #12724
    Ma mentem 1 huzamban kb. 40 privát meccsek. Kaptam megszámlálhatatlan mennyiségű rep-et, amire nagy szükségem van 50-es szinten. Alkatrészt, semennyit.
    Az EA már megint azt várja, hogy boost ból vegyek tuningot. Ez azért elég szemétség, mások akik nem szoktak boosztért kártyát venni, azoknak meg potyognak a pro tuned cuccok.
  • tutuhawer #12723
    mit számít ez? Miért fontos? A jobb gépet akarod megvenni vagy amit szeretsz? Vagy mi a gond?
  • Gam3r
    #12722
    Hihi

    Sunny és az m3ad idejére mennyit ver kb??(most mondj olyat ami eszedbe jut mennyit mentél top időben:D)
  • Alien69
    #12721
    Jaja, így kezdődik. Nehogy má 1250, 4000, xxxxxx forint ne férjen bele...
  • SUNNY84HUN
    #12720
    a 959 jó dög.. nagyon zsír ha már felépítetted ... m3 ak ellen jót szoktam bulizni , annak ellenére mondom ezt hogy m3am is hasonló
  • tutuhawer #12719
    egyelőre pont annyival, hogy a bmw már ment 1 millió km-t(a nagyágyúk már 10 milliót mentek vele legalább), a porschét meg pár napja vettem meg. Az ültetéseket meg tegnap vettem. Azért komoly, hogy 100 db kártyacsomag megvétele nélkül is lehet gyorsulni sokat. Pl az ültetéshez és 3 hónapban küldtem már sms-t, amennyit a vékony pénztárcám elbír és lám, a bmw és a porsche 959 is sokkal ütősebb lett. Ha már más játékot nem nyomok, nem ám már, hogy 1250 Ft havonta nem fér el a nfs worldben.
  • Gam3r
    #12718
    Hát igen aki tudja írányítani a kocsiját az a király:D
    Még annyit hogy azért mert neked nem fekszik mennyivel nehezebb neked irányitani a bmw-nél?
  • tutuhawer #12717
    faszom, az szinte mindegy. Nem azzal nyered a futamot úgyse. Amúgy az információ nem mind az enyém, mert a porschém zsír új és nincs úgy felépítve mint a BMW M3. De érzem, hogy a porschéval jobb időt lehet menni - ha elég jó vagy hozzá
  • Gam3r
    #12716
    Aha hát ja.:D

    És nitró nélkül mi a helyzet a gyorsulásban?:D
  • tutuhawer #12715
    kinek mi fekszik a stílusához... csilesnek pl porsche, nekem meg bmw. ez ilyen egyszerű és nagyszerű. Kár, hogy az én szavam annyira nem tényező, de a véleményem a BMW az Isten
  • tutuhawer #12714
    a porsche a jobb, csak trükkösebb vele menni. OK így?
  • Gam3r
    #12713
    Áh pedig tetszik a porshe kinézete most hogy megnéztem a halálos iramban 5öt:D

    De ezek szerint bmw jobb:S
  • tutuhawer #12712
    a nitrója erősebb a bmw-nek, a gyorsulása így jobb, de ha minden igaz, a porsche végsebessége nagyobb. Mondjuk nem a végseb. nyeri a futamokat...
  • Gam3r
    #12711
    Ahaaa értem.
    És egyenesben mi a helyzet?:D
  • tutuhawer #12710
    a kanyarban stabilabb, úgy értettem. A Porsche kanyarsebessége jobb, de az M3 kevésbé izgága. Így OK? "rammolni" azaz ütközni meg mindegyikkel lehet, mert a súlytól az teljesen független :D
  • Gam3r
    #12709
    De ez nagyon kanyargós út tudna csinálni csilles egy olyan tesztet is ami nem ennyire kanyargós utakon megy???
  • Gam3r
    #12708
    Köszke:D
  • SUNNY84HUN
    #12707
    959 vs m3e46

    ez mindent magába foglal ..
  • Gam3r
    #12706
    Ja még csak annyit kérdeznék hogy mennyivel stabilabb a bmw?
    Szóval ha ugyanott lévő bmw és porshe elkezdené rammolni egymást milyen gyorsan tudná leverni a 959et? (ugyanolyan súly szinttel)
  • Gam3r
    #12705
    Köszönöm a teljes körű választ
  • maksoo
    #12704
    kösz:)
  • RYO21
    #12703
    Végre egy szép és stílusos festés!!!
  • tutuhawer #12702
    A bmw erősebben gyorsul, de a porsche jobban fordul. A bmw stabilabb, jobban ütközik, a porsch izgága kicsit. A porschével szerintem jobb időket lehet menni. De a bmw a stabil irányíthatósága miatt nálam nyerőbb. Most vettem az ültetéseket, és jobb lett mindegyik tőle, naná. A porsche pl sokkal, a bmw... is. :D
  • Gam3r
    #12701
    Akkor kérem szépen tudna valaki véleménnyel bombázni erről a két autóról?

    Tudom ezt ajánlják t3ban ne lowozzatok meg lámázzatok le csak kiváncsi vok mi a negatív és pozitív tulajdonságai nekik

    Porshe 959 És BMW m3 GTR E46.
  • norby9201
    #12700
    Tökmind1,ha 5 évig tartottam volna meg az r8-at attól még olyan lesz mint egy kibaszott tank:)
  • tutuhawer #12699
    Itt megint oltogatnom kell kicsit, úgy érzem, de megteszem, és akkor hű maradok magamhoz. Intelligensen kérdezem az autóvásárlóktól, hogy mi a fasznak vesznek meg valamit, majd panaszkodnak, hogy szar? Miért vették meg? Mert azt hitték, hogy jó, és kiderült, hogy nem? Azért nem kell autót venni, mert jó. vagy megvették, mert szeretik, és kiderült, hogy szar, ezért eladták? Akkor nem is szeretik. Én is vettem mindent, de mindig tudtam, hogy egyszer újra megveszem, mert szeretem és kész. Az audi r8-at pl nem 5 perc múlva adom el, hanem 5 év múlva. Impreza ugyanaz. 4-et vettem belőle. A nissan gtr r-35-ös is már a 4. gépem. Azaz 4*600 000 dollár, abból 3 db a TUTUHAWER profilban. És leszarom, hogy szar, nem adom el 5 perc után, ellenben felépítem, alkatrészeket nyerek bele. Most meg is van rá minden esélyem, mert 400 boostból másodperceket fogok javulni akármelyik kocsimmal, amibe a most beküldött sms után ültetést vettem. Csilessel toltam a futamokat, és csak megerősített abban, hogy az ültetés így-úgy változtat és lám, gyorsultam is. Havonta 1250 Ft-ot tettem a játékomba a sör meg a bor rovására összesen 3X és óriási javulást érzek a játékélményben...
  • maksoo
    #12698
    egyébként a nevem ha lehet írd már át maksoo95-re:D
  • Gam3r
    #12697
    Sziasztok!
    Lassan összegyűliik a szint és a pénzem is rá egy új t3as kocsira.
    Mindenképpen csakis porshe 959 vagy bmw m3 GTR E46 jöhet szóba.
    Felsorolnátok mindegyiknek a pozitív és negatív tulajdonságait légyszíves?

    Azt tudom m3-nak nagyon jó a nitrója.
  • SUNNY84HUN
    #12696
    odabasz a körözési időd 1 óra 2 perc szép .. , meg is örülnék ennyi idő alatt , agyam meg a szemem is kiesne a helyéről
  • Gam3r
    #12695
    Érdekesek ezek a hibák
  • norby9201
    #12694
    Most meg olyat csinált...az én porschém fekete,piros csíkkal,mikor kijöttem a garázsból egy full piros porschém lett a motorháztetőn egy fekete nyúllal az oldalain meg egy kígyóval,visszamentem garázsba majd kiléptem és újra az én festésem volt a kocsimon
  • Gam3r
    #12693
    Hát ez de nagy
  • norby9201
    #12692
    Mi a f@sz ez már? -.-

  • Alien69
    #12691
    Szerintem a többség szarik a statra ilyen szempontból, mert ugye mindenkit dobott már ki, illetve, ha látom, hogy csaló van, akkor minek menjek végig? Legalábbis, bizti van, aki ezért kilép. Én nem, de nem is ítélek senkit se ilyenért el. Ez van.
  • norby9201
    #12690
    Most nézem hogy az előző képen a koccanások száma meg a kiiktatott rendőrök száma nem stimmel O.o xD

  • norby9201
    #12689
  • Gam3r
    #12688
    De azért genyóság mert amikor meg nézik biztos azt mondják hogy áá biztos ha nem állt nyerésre kilépett a játékból pedig rohadtul nem így van
  • chris1997
    #12687
    A stat nem számít! ez csak 1 játék! nekem a szar netem miatt 63-64 did not finishem van
    Magasról szarok rá!