94802
  • illesgergely
    #12886
    Tegnap ígértek egy IGC autót és ma kaptunk 2 boostost? Háhá röhög a vakbelem.
    Inkább meg se szólaltak volna.
  • RoboKutya78
    #12885
    Hmm Likolmám ezt a járgányt a bmwk között:)
  • RoboKutya78
    #12884
    kár hogy megvétel nélkül nem lehet őket meglesni ful optikai tuningal hogy nézhet ki.
  • RoboKutya78
    #12883
    Persze in game chasért 2700 boost kapják beeeeeeee.
    corvette stingray muszáj fizetnem érte :(
  • Szabi1991
    #12882

  • Gam3r
    #12881
    Ezt tették be új autóként? :

    Chevrolet corvette stingray
  • tutuhawer #12880
    közben nézem, hogy a route 55 / gray point pályán megütöttem a skyline-om idejét a kutyafasza tuningolt evo X lancerrel... érdekes.
  • tutuhawer #12879
    a tcm-en írtam, hogy én is azt várom... ha valaha bejön, előbb fizess be te, aztán utána ha jó, én is :D
  • csiles
    #12878
    megvetted a játék legszarabb autóját... úgy kell neked, akkor szenvedj vele... Én kedvencem a Nissan GTR lenne... de ebben a játékban okádék... pedig van belőle egy sokkal erősebb verzió is... de várom már hogy beletegyék ebbe a fos játékba...
  • tutuhawer #12877
    a tuningolt scirocco 80 000-ért kapható. abba venni már nem is tudsz, csak nyerni bel jobbakat. A s5-öt még tesztelgetni kell, de én pl tudok vele menni biztatóan, peddig nem is vagyok jó sofőr. A patch után mindent újra le kell tesztelni, utána lehet beszélni...
  • who am I 7
    #12876
    Én még csak a IX mr2-vel szenvedek...a scirocco után egy vicc az egész....1.5 több pontja van handlingbe, és 2x szarabbúl lehet irányítani...mint egy rohadt tankot vezetnék.Sajnos még noob vagyok, hogy tudom esetleg a sciroccomat poweruppolni?:) t1-es cuccokat már megveszegettem hozzá...de egyébként nem nagyon tetszik más kocsi a játékban..ja még az S5.. :)
  • SylarHun
    #12875
    Képek csak úgy!






    A többi kép megtekinthető itt!
  • SylarHun
    #12874
    VFERI-vel!


  • Ryder159
    #12873
    Ez is jó videó: http://www.youtube.com/watch?v=s8O5ncJWWao
    Hova lett az az 1001LE?
  • Ryder159
    #12872
    Na, hol is volt a Porsche 911 GT3RS??? Valójában elmehet a pi***ba.
    Az R8-ra nem számítottam volna, A Ferrari jobb volt, mint gondoltam. Viszont a Lexus sofőrje elég béna volt. Annak kellett volna legrosszabb esetben 2.-nak lennie
  • tutuhawer #12871
    1NST1G8R mutatta a videót prohardveren, nem véletlenül költöttem 3 millát egy autóra... Nézzétek:
    http://www.youtube.com/watch?v=uDP7Pty8Qnw
  • tutuhawer #12870
    Megrekedt, de már a tököm tele van, hogy egy hónapja hirdettem és nem lehet használni.
  • Ryder159
    #12869
    Tényleg, mi van azzal az oldallal, amit nemrég emlegettél? elkészült?
  • tutuhawer #12868
    jaja, jó sok ilyen kép ment fel oda. Szerintem is azért tették be a "hogyan jelentsünk" segítséget
  • Ryder159
    #12867
    persze, mert telepakolták az fb falukat képekkel a csiterekről...
  • SylarHun
    #12866
    Na végre, valami megmozdult!

    How To Report Hackers

  • Szabi1991
    #12865
    érdekes bug :)
  • highdrift
    #12864
    szerintem sima ügy !! :D
  • tutuhawer #12863
    azétr meg leeht tanulni/szokni a laggoló ellenfeleket is. Sima ügy kikerülni, ha sokat gyakorolsz
  • LeWyTy
    #12862
    Ezt vissza is vontam. Hogy tudtok ezzel játszani? Mármint hogy én a laggoló playerek miatt veszítek feszt.

    Ha a rajtnál nem kerülök előre szinte esélytelen nyerni
    amellett az irányítást már fel se vetem
  • norby9201
    #12861
    Aha...nemismerem a csávót,csak simán kiléptem garázsból és bumm másik mustangon is az én festésen díszeleg O.o
  • Pisty15
    #12860
    A kevesebb néha több :D
  • Szabi1991
    #12859
    irreálisan jó a játékban :D

    a dizájn tetszik, kis egyszerű, mégis jó :)
  • Pisty15
    #12858
    Sziasztok! Végre eljutottam a T3as verdámhoz :D
    Vélemény?



  • Szabi1991
    #12857
    csak mint a való életben... :D

    kell a skill, de önmagában az még kevés, kell hozzá megfelelő taktika is, meg sok "szopás" :D
  • LeWyTy
    #12856
    Újra elkezdek játszogatni.... 1 kérdés: sok szopás mire lehetek valaki? Vagy elég ha van skill?
  • Ryder159
    #12855
    Persze, hogy veri, hisz az Elise szinte derékszögben kanyarodik, szinte nem is lassulva. Az evoX-el meg azért fékezni kell vastagon.
  • Szabi1991
    #12854
    ezzel csak úgy teljesen véletlenül találkoztál és nem is ismered ? :DD
  • csiles
    #12853
    Még mielőtt elkezdtek itt okoskodni, meg a képekkel virítani, azt sose felejtsétek, hogy a szint, és az abból számazó skillezési előny kurva sokat számít... Azonos feltételek mellett az EVO X-nek max fingási esélye van az Elise-el szemben... a Z4, az RX7, s még a Skyline is lazán veri...
  • norby9201
    #12852
    Hmmm xD





  • norby9201
    #12851
    Hát nekemis amilyen mákom van...:S
    Haver bronzkártyából nyitott pro t3 motort
  • Ryder159
    #12850
    Hát a kanyarodás nehézkes, de tartani tudom a tempót az Elise-vel. Igaz, nem pro elise-vel.
    Jó kocsi ez már most, és még semmi pro cucc nincs is benne. Bár szerintem egyhamar nem is lessz.
  • norby9201
    #12849
    Akkor nekem miért mondják azt haverok hogy garázsdísz?
  • Gam3r
    #12848
    De én azt nézem az az evo eléggé elise szintjén van , sőt egyenesben jobb is...
  • Ryder159
    #12847

    jól megy, jobbnak érzem kicsivel a subaru-nál.