94802
  • birkuszd600e
    #12926
    Ez nem csoda, hanem mák. Jól jött ki minden.
  • SylarHun
    #12925
    Akkor te csodára vagy képes!
    Grat!
  • birkuszd600e
    #12924
    Waterfront roadon az az idő teljesen hihető, én 0:55:578-at mentem lambóval
  • SylarHun
    #12923
    Ma teljesen kiverte nálam a biztosítékot a játék!
    HÁÁT MI VAN it már kötelező csalni?
    Nem mentem olyan verseny, ahol ne lett volna legalább 1 csíter.
    És nem hogy tagadná, még be is nyögi mit használ és így mennyire jó időket lehet menni.
    Audi A1-el ketten is úgy elverték GT3 Rs-em mint a pinty! Én mentem 330-at a GT3-al ők meg 360-at az A1-el.
    A másik a sok közül (Waterfront road-on) LP640-el 54 másodperc alatt ment végig!
    Komolyan mondom nem vagyok normális, hogy nem csalok!
  • tutuhawer #12922
    Itt is benyomom:
    közben a kalkulátorral bohóckodok ma este és a nissan gt-r a téma...
    Ezzel fogok időket menni itt-ott és nézzük meg, jobban megyek-e,mint a hasonlóan vagy jobban tuningolt r34-ekkel. Én kezdem elhinni, hogy az r35 sokkal jobb, de menjünk tutira. Akinek van kedve, az az akármilyen tuningolt skyline r34-es nitrómentes időeredményeit írja be ide, és összevetjük a szintek-skillek-tuning figyelembevételével. Én holnap biztosan bohóckodok ezzel, csatlakozzon, aki még kíváncsi egy ilyen tesztre. Ilyen még nem volt...
    ez benne a tuningom:
  • who am I 7
    #12921
    ott valami nagyon el van bafva...vagy nem 1100hp a gtr vagy a porke nem 550...a finish speed is el van írva.Habár szoktam nézni dragtimes-ot, de inkább csak az illegálokat, náluk volt először KLIPP a switzer p800ról...full hd-ben.Nem rossz.
    Ugy gondolom, h egy ilyen játékba szvsz inkább pálya/sport autó kell, nem pedig GT mint az r35.Sokkal inkább egy gyengébb , de jóval könnyebb porke..Egyébként egy aventador de zsír lenne bele
  • tutuhawer #12920
    JA, az a gt-r jó is lenne ide :D Nem tudom, érdekes-e, de én pont egy ilyen AMS tuningolt gt-rt vezetek a játékban, a TUTUHAWER profilban van. Ha írsz egy üzenetet oda, akkor offline módban is megnézheted a profilomban az autót. A képhez most innen nincs hozzáférésem, de ti láthatjátok az autót.
  • SylarHun
    #12919
    Nissan Skyline GT-R 34 (1100 hp) vs Porsche 911 Turbo Evotech (620 hp)
    Itt azért nagyon durván kikap a Nissan.
  • Suzikhero
    #12918
    nagyon szép (irigylem a szabadidődet :D )
  • who am I 7
    #12917
    MI a lancer?Pedig az életben egy k***ott pontos műszer.. :D haha, jó még nem vezettem, de mindenhol áradoznak mindig az evo-ról, hogy milyen jól vezethető..ehhez képest itt, iszonyatosan gyász.De egyébként meg...nem tetszett másik kocsi, ami 60k-ért volt...ez van.Mind1, akk szevedek vele.
    Erre a skyline-ra gondolsz? ERRE
    Lehetne több gép is benne am...havi 2 rongyot úgy már rászánnék, ha lenne értelmes választék és kilőnék a hekkereket...meg jöhet még 1 szomszédos város is..
  • norby9201
    #12916
    Kicsit összecsaptam, így az umbrella logo se a normál szögben áll,de későn vettem észre...majd egyszer talán kijavítom

  • RoboKutya78
    #12915
    Bétást sehogy az kiváltság akinek vam az benne volt az első 100 játékosban illetve a béta tesztelésében közreműködött a top gear matricára én is kíváncsi lennék nékem is jól jönne.
  • Alien69
    #12914
    Porsche Cayman Shift!, még egy bűr a szarról lehúzva.
  • Szabi1991
    #12913
    o.0
  • norby9201
    #12912
    Megőőrülök ettől.............

  • norby9201
    #12911
    Top gear-es meg bétás matricát hogy lehet szerezni(ha lehet)? :)
  • bboyatty
    #12910
    Az lehet, viszont már az is meglep, hogy még egyáltalán létezik.
  • audi s8
    #12909
    Megfogadtam, hogy soha többet nem írok ebbe a fórumba,de..ez segítség Neked. Egyszerű a válasz. A régi profilodban be van kapcsolva az automatikus barátelfogadás. Így, ha jelölted, el is fogadta.
  • Gam3r
    #12908
    Automatikusan először kiírja a haverokhoz asszem és csak utána törli ha nem fogadja el.
  • bboyatty
    #12907
    Nem értem, hogy lehet ez? Elölről kellett kezdjem a játékot, mert nem engedett be és most meg látom, hogy elfogadja a barátkérőm. Olyan WTF? Nekem legalábbis érthetetlen.
  • Gam3r
    #12906
    Most mi a gondod?Nagyon részletesen soroltad fel és a végén nem értettem mi a gondod...:D
  • bboyatty
    #12905
    Na akkor erre kérem a magyarázatot.
    Még annak idején mikor megjeletent a játék nekem volt egy profilom BBOYATTY nickel, na most egy ideig nem játszodtam vele (kb 2-3 hónapig) aztán mikor újra kedvet kaptam hozzá már nem engedett be erre az acc-omra ezért hoztam létre a mostanit, na és mot jön a csavar a történetbe emlékszem hogy level 14 volt a régi acc-om 2 darab autóval egy 240 sx-el és egy 350 z-vel, a minap csak úgy hülyeségből felvettem a régi acc-om, hogy lássam mi lesz és most mikor nézem a friendlistem hát nem ott vagyok.





    Az érdekel, hogy hogyan lehetséges ez??? Azt a barátkérőt valaki el kell fogadja. Márpedig én nem tudok arra belépni. Akkor viszont ki volt az?
  • tutika14
    #12904
    CSuda fasza !!! Mit idegeskedtek? egyre jobb a játék!! Egyre több boost-os autóval azon felülül rengeteg érdekes BUG. mi kell még? váratlan szerver leállások... retteghetsz ha jó kocsijaid vannak hogy az accountod feltörik.. mi kell még?
  • Gam3r
    #12903
    Én is el fogok menni erről a szutyokról!!!
  • norby9201
    #12902
    Hát akkor basszák meg,ne ígérgessenek csak...faszom kivan csak ilyen szutyok kocsikat tesznek be mostanába azokatis boostért
  • csiles
    #12901
    Norbi még nem tudja mi megy az EA-nél, majd később rá fog jönni magától is... Attól hogy szavazást indítanak, nem jelenti azt hogy az is lesz benne, ami nyert... A kincskeresésről is csináltak egy szavazást hogy mit csináljanak vele, azóta is úgy van ahogy behozták.... Csak a tényeknek higgy, amit te a saját szemeddel látsz, meg amit te magad tapasztalsz, minden mást felejts el...

    IGC-s autó meg szombat hajnalban jön, legalábbis én ezt gondolom, mert mostanában 3 autó érkezik hetente: 2 szerda hajnalban, 1 szombat hajnalban...

    Ezt el tudják játszani egészen november közepéig, mert utána mindenki a Run-al lesz elfoglalva, akinek megvan rá a gépe... sztem nem véletlenül csinálják így...
  • Gam3r
    #12900
    Látom nem kapizsgálod norby9201:)

    Sebaj legalább bmegnfs érti.

    Nem tesz maga ellen az EA és attól még hogy szavazást elindít nem ír alá egy olyan szerződdést hogy amit választ a nép az lesz IGC-s...
  • illesgergely
    #12899
    Ez szinte biztos. Saját magukkal se akarnak kitolni, hogy a legjobb autókat odaadják ingyen, illetve azokkal sem, akik kemény pénzeket fizetnek a legjobb verdákért.
    Nekem csak egy TT coupe kéne, vagy valamelyik Ford. Ezeknek még garázst is hajlandó lennék venni. :)
  • toomek
    #12898
    sziasztok!

    Kérnék egy kis segitséget ,Kb 5 napja nem tudok játszani worlddel nem találok rá megoldást hátha ti tudtok mondani valami okoságott.
    Elinditom a lunchert be is tölt , be jelentkezek utána play gomb elindulna a játék de erre csak egy sötét képernyő jön be és semmi.Fel frissitettem a directx-et, hang kártya drivert és videó kari drivert de semmi nem változott.Ha van ötlettettek írjatok .Előre is köszönöm!!!
  • norby9201
    #12897
    Akkor miért indítottak fórumon szavazást? Ha a lambo jön akkor még ott lesz nekik boostért a cop edition...
  • Gam3r
    #12896
    Ezt csak egy hónapig fogják behozni?

    De én majdnem 100%ra leteszem a voksom ha valamilyen kocsit IGC-ssé fognak tenni az biztos nem a legjobb boostos autók lesznek...
    Emberek gondolkodjatok már!!
    Ha a legjobbat meg teszik IGC-ssé akkor csakis azok fognak vásárolni boostot akiknek tetszik és nem a teljesítményéért veszik.

    A world fejlesztői se akarnak éhen halni és azért ők se ennyire hülyék:D
  • csiles
    #12895
    Péntek éjszaka megkapjátok, ne sírjatok már annyira... csak gondolkozzatok logikusan.... átálltak a heti 3 autókihozatalra: 2 kedd éjjel, 1 péntek éjjel... a 2 már megvan, a harmadik jön pénteken...

    Nagy valószínűséggel RX7 Battle Machine lesz a kiválasztott, de hallottam olyanról is hogy a fordok lesznek játékpénzesek október-november hónapokra...
  • Ryder159
    #12894
    azt basszák meg, megvettem BOOST-ért...
  • norby9201
    #12893
    Valószínűleg a lambo murci lesz :D
  • Ryder159
    #12892
    Azt írják, hogy ezen a héten jön egy IGC autó...
  • illesgergely
    #12891
    Valóban, nincs is ezzel bajom. Csak reméltem, hogy a tegnapi FB bejegyzés miatt kapunk ma egy ingyenverdát.
  • RoboKutya78
    #12890
    Srácok egy technikai kérdés Facebokkal kapcsolatban?
    Ez a szerencsétlen hajlamos arra, hogy ha valahol hozzászólok valamihez egy bekopizott szöveggel és leokézom eltűnik a szöveg a listából?
    Erre a boost autó halmazra lettem volna kíváncsi mivel kárpótolnak, ha valaki feltöri a kódomat.
    És igazolom mennyit költöttem rájuk persze.
    Erre mindig eltűnik a bejegyzésem pedig az ask markba is beillesztettem.
  • RYO21
    #12889
    Ez a funkció eddig is bennevolt.
  • RoboKutya78
    #12888
    Igazad van, akkor legalább ne ígérgessenek a nyomorékok
    Na meg ezzel a feljelentgetem funkció működésére leszek kíváncsi,
    kapok e személyesen válasz a beküldött problémára vagy se?
  • SylarHun
    #12887
    Nyilvánvaló, hogy azért nem tesznek be mást, csak boost-os autót, mert így hétről hétre 100%-an megvan oldva a pénz bevételük.