94802
  • Wawox
    #14049
    krisz8ball ....a skyline az über állesz :D:D:D

    Sipasi...az elise-k nem tetszenek mert olyanok, mint vmi malac persely...de ennek a segge az tényleg jó lett :D
  • FishNoRba
    #14048
    Én, mark hivatalos közleményében olvastam, hogy tervezetben van. Lehet, hogy te említetted már korábban is, de hivatalos közleményhiányában eshetett meg, hogy nem hitték el. Ha meg olvastad te is valahol, miért nem próbáltad meggyőzni őket?

    Mellesleg, mindenki jól ismeri az EA -t. Hivatalos közlemény ide-oda, egyenlőre kár is a témáról álmodoznunk!
  • zetor proxima
    #14047
    A segge szerintem iszoynat jó lett :$$ am jelenleg annyi változás van hogy a motorháztatő csík nem középen van hanem kicsit jobbra :P... és 1 baja van a kocsimnak... a cuccokon látszik is azért ilyen képet tetem fel :)

  • krisz8ball
    #14046
    thx :)
  • Gam3r
    #14045
    Szíííp lett:)
  • krisz8ball
    #14044
    Skyline:


  • Gam3r
    #14043
    Ja de kanyonnál fölösleges a tank mód egy kissebb szinkronizációs hiba picit ráhúzod de ő úgy látja 300al neki küldöd a falnak

    Amúgy már értem , kösz:)
  • chris1997
    #14042
    nem! ha esetleg bejönne a drift akkor pontozási csítet vagy rosszabbat használnának! Ha a Drag bejön egyértelmű gyorsulási hekket használnak! ha canyon párbaj ott egy tank mód elég hogy lelökjenek!
    és így tovább.....
  • Gam3r
    #14041
    Azt hogy értitek hogy a csalás miatt nem valósulhatnak meg az újítások???
    Hisz eddig is úgy eltudtak p'csázni a csalók drift meg ilyen olyan versenyek nélkül , akkor ez most mitől függ?
    Leköti őket a csíterek írtása?
  • smokes
    #14040
    vagy lehet valami portál oldal volt de pontosan nem tudom már meg mondani régen volt:-)
  • smokes
    #14039
    pedig egy más fajta fórumba láttam képet és olvastam róla
  • smokes
    #14038
    Igen, elméletileg a kanyonos buli, tervben van. És igen, szerintem is, eléggé kapcsolódik a kanyon és a dirft egymáshoz (lásd: carbon borító) de a kanyon versenyek lényege (már a carbon fővezéreknél is), hogy állandó kockázattal jár a vezetés, az előzés. S egy jó ívváltás után, a győzelmet, az ellenfél lelökésével is elérhetjük. Ehhez viszont, nem kellett feltétlen drift (igaz, dobna a hangulaton, és az ívek fedezését is biztosítaná).

    UI.:Mellesleg, elég szomorú, hogy maga a cslás jelenléte miatt nem valósúlhatnak meg olyan újítások, amelyekre mindenki igényt tartana.

    Ahogy írta DERILY ezt a hozzászólást, én már 1-2 hónapja ezt írtam de se NEO meg más se akarta elhinni szal mégis igaz amit mondtam!!!
  • zetor proxima
    #14037
    Köszönöm! :D
  • bboyatty
    #14036
    Banner alatt nézz szét, a Tuning listába elég szépen le van írva, hogy mit és hol lehet nyerni.
  • zetor proxima
    #14035
    sziasztok :) valaki tudna jó t2 partos helyeket? beujítottam egy elisét és a gyorsulása nem az igazi :PP képek lesznek majd :)
  • tutuhawer #14034
    közben most elkapott a hév, és még párat videózok. Videóztam is pár komoly futamot, de a hangot nem állítottam be frankón. hát igen, mindig mondtam, nem értek ehhez...
  • tutuhawer #14033
    Közben érdekesség, hogy azt hittem, hogy gyökér vagyok, és elkevertem a csabamagyar24-féle száguldásról a képeimet, de épp megtaláltam a videót. Én voltam 39-es szintű, és a bérelhető bmw m3-mal perfect start + 1 nitró után már 300-zal mentem, ami OK is lenne, de "csabaorosz24" meg ott jött mögöttem simán :D Majd a célegyenesben west park and lyonson rátoltam még egy nitrót, hogy biztos legyen a győzelmem, és nem jött be, mert csabacsaló24-gyel azonos idő lett. A baj még az, hogy rákérdeztem, nem nyom- semmit, mert nem látom free roamban: NEm. Mondom, versenyezhetnénk is, ha már játszunk, erre ilyen futamokat tolt, és panaszkodott, hogy lassú a gépe, a kis z4-es bmw üresen. Képzelem, milyen lassú... továbbra se használt semmit, és panaszkodott, hogy lassú a gépe. Hát, mondom, ez komoly és beizzítom a frapsot. ha nem is HD, de jó kis videó lett, majd karácsonykor levetítem a családnak. Állítólag azóta újra száguldott csabaruszki24, de ott nem voltam jelen. Kíváncsi lettem volna jobb skillekkel, magasabb szinten hogyan megy a legendás Z4-ese
  • Gam3r
    #14032
    Megértem amit akarsz mondani , és azt is mit szánsz kösz
  • Alien69
    #14031
    Milyen az új Subaru? Van valakinek?
  • tutuhawer #14030
    neked ezt ajánlom, igen
  • Gam3r
    #14029
    De hiába, mi menjek a falon túlra hogy haver ne úgy lássa neki lököm a falnak???
  • tutuhawer #14028
    azért 1 v 1 menetekben ki ljet kerülni egymást, meg lehet egymás mellett szorosan menni. Habár én "low" vagyok, simán megyek a haver mellett, mert tudom, mi merre hány lépés. A versenykilométer kell, ismét hangsúlyozom. Fejre kell állni 500-szor, és utána jó lesz minden
  • Gam3r
    #14027
    Oksa , jövök, felveszlek addig havernak utána törölhetsz / vagy rádírok simán priviben.
  • SylarHun
    #14026
    Gam3r! Most megyek fel játszani.
  • Gam3r
    #14025
    A lényeg lemaradt:
    Így is nehéz nem ütközve menni a hibák miatt , ez a "driftel" még nehezebb lenne mert átlóban egy kocsit nehezebb kikerülni mint simán.

    Amúgy ezt nem is tudnák rendesen szerintem megcsinálni mert a carbon-nál ha kanyarodtál volna akkor is driftel , és tegyék fel van egy kis kanyar de a "drift" miatt egészen keresztbe áll az autó. (Ezt biztos lefogják hurrogni de nem érdekel)
  • Gam3r
    #14024
    Én rohadtul nem támogatom ameddig nem csinálják meg a szinkronizációs hibát!!!

    Eddig is alig lehet a hibák miatt egymás mellett elmenni (még privibe , haverral is akivel sose lökjük egymást!!!)
    Egy menetem se volt ahol egymás mellett mentünk kanyar volt és mondta , hé ezt azért nem kellett volna , pedig nálam 5 méterrel odébb voltam...

    NEM NEM ÉS NEM!!!
  • Alien69
    #14023
    Milyen a GT-R Spec-V? Érdemes rá kb 1500 HUF-l többet áldozni?
  • illesgergely
    #14022
    Carbonban meg Undergroundokban volt multis drift? Nem emlékszem már rá, nem is multiztam egyikkel se, de ott nem voltak ilyen problémák?

    http://auto.indavideo.hu/video/Ilyen_egy_indiai_akciohos

  • FishNoRba
    #14021
    Igen, elméletileg a kanyonos buli, tervben van. És igen, szerintem is, eléggé kapcsolódik a kanyon és a dirft egymáshoz (lásd: carbon borító) de a kanyon versenyek lényege (már a carbon fővezéreknél is), hogy állandó kockázattal jár a vezetés, az előzés. S egy jó ívváltás után, a győzelmet, az ellenfél lelökésével is elérhetjük. Ehhez viszont, nem kellett feltétlen drift (igaz, dobna a hangulaton, és az ívek fedezését is biztosítaná).

    UI.:Mellesleg, elég szomorú, hogy maga a cslás jelenléte miatt nem valósúlhatnak meg olyan újítások, amelyekre mindenki igényt tartana.
  • chris1997
    #14020
    én is erre gondoltam hogy ezt fogják mondani!
    De akkor is visszaírok vmi frappánsat!
  • Ryder159
    #14019
    Én már tudom a kérdésedre a választ: Már javították, Top-up csomaggal meg is veheted a javított verziót.
    Az új versenyekről meg annyit, hogy van egy érzésem, hogy csak boost-ért (vagyis már Play4free founds-ért) lesznek elérhetőek. Ezektől simán kitelik...
  • chris1997
    #14018
    Nah most hogy megjött a Nissan GT-R Spec-V, voltam olyan pimasz, hogy megkérdezzem az EA-tól, hogy mikor javítják ki a rendes GTR-nek a hibáit!
  • Wawox
    #14017
    a csalásról annyit hogy : ha pontozásra oldják meg akkor h csal....ha idöre kell menni akkor oké...végig tolja 5mp alatt azt csumi...de pontért kell vmit csinálni is :P.....azt amit meg felvetettek h át lehet egymáson menni és igy a lökdösödés kizárva...az még jó is lenne :D
  • Lupous
    #14016
    Hát attól, hogy látom még nem érzem magam jobban, de értem mit mondasz.. Sipi amit írt ezt kb orvosolná... de felesleges erről beszélni, sajna nincs tervben a dolog ahogy olvasgatom. Bár mintha valami kanyonos témát láttam volna valahol említeni. (Az meg elég közel van a drifthez :)).
  • illesgergely
    #14015
    Úgy értettem, hogy így egyáltalán nem látod, hogy csal-e az illető vagy nem. Csak a pontját látod a végén, ennyi. Sima futamon lehet LÁTNI, hogy csal-e valaki vagy nem.
  • zetor proxima
    #14014
    egyszerű :) carbon féle pályák + irányítás.. mindenki látható lenne rajta és úgy lenne mint a"free roam módba) átlehessen egymáson menni :) és kb 4 ember driftelgethetne :)
  • Lupous
    #14013
    Az első mondatodat nemgondolod ugye teljesen komolyan :) "...benne van a csalás lehetősége..." köszi, kb minden 5. versenyen felbukkan olyan aki nem teljesen "kohser"... szal nemértem miről beszélsz :)
  • illesgergely
    #14012
    Nekem tetszene, de sajnos benne van a csalás lehetősége is. Így nem látni az ellenfél autóját, annak mozgását, csak a pontszámát. Ha meg underground 2-féle lenne akkor meg lökdösődésbe fulladna az egész.
    Pedig tényleg jó lenne, ha lenne.
  • Lupous
    #14011
    Én speciel eltudnám képzelni a driftet :D mint multis elemét a játéknak kb pont a Carbonos megoldás szerint. egyszerre egy ember lenne persze a pályán, (akár párhuzamosan egy időben)...szal kivitelezhető lenne, máskérdés hogy ki mennyire kedveli a műfajt, vagy hogy mennyire illene a rendőrös üldözős városos designbe.... bár a carbonban ez sem volt akadály :)

    (Am pont ma toltam kicsit a régi nfssel...és nagyon élvezhető a csúszkálás :))
  • FishNoRba
    #14010
    Szerintem, ő azt a megvalósítást preferálná, amit már a Carbonban is megismertünk/hettük. Az irányítás, ott is meg lett oldva, s pontrendszer szerinti elbírálásban részesűlhettünk. Ez szeintem még bőven beleférne sőt, feldobná a játék alapvető hangulatát.



    (De persze, ez sok macerával járna, pályák, fizikák szerkesztése, és bár sok tuning jellegü cuccot ki lehetne dobni boostosra, akkor is, sok munka van vele. Azt pedig ugye nem nagyon szeretnek.)