94802
  • zetor proxima
    #13969
    valaki már megvette? :)
  • Szabi1991
    #13968
  • chris1997
    #13967
    Javítanám magam: Olcsó T2-es kocsi
  • chris1997
    #13966
    Ha Jól Látom A Mai Autó Ford Focus RS 2000 Boostért! Tehát T1-es kocsi! Leveri a Skyline2000-et??
  • norby9201
    #13965
    A tartalom nem jeleníthető meg
  • RoboKutya78
    #13964
    Ja srácok és akkor még ráadásul valaki orvul nyer egy ilyen fotóval a versenyen
    http://www.facebook.com/photo.php?fbid=185544711527516&set=a.185497101532277.46928.120894394659215&type=3&theater
    Hol a haloveeni háttér ezen a képen a majom arra se volt képes hogy találjon egy tököt az úton
  • Blint
    #13963
    Valaki mondja már el, miért nem kapok XP-t, pl. ha harmadik vagyok egy 7-8 fős versenyen?
    Mentem 3 versenyt és stagnál az XP-m...
    Ez normális?
  • SylarHun
    #13962
    Aki játszott a Project Torque-vel az felismeri! (Legendás voltam, ezzel a festéssel és kocsival). RIP

  • Ryder159
    #13961
    MarcDeVellis facebook oldalán lehet kérdezni, talán választ is kapunk rá...
  • Ryder159
    #13960
    Bár ha belegondolok, felesleges kitenni, mert úgy is lusták rá hogy rákeressenek a dolgokra a google-n. Mink meg már tudjuk..
  • Ryder159
    #13959
    Ezt múltkor bemásoltam én is, bár nem ilyen szép elrendezésben. És Szabi tényleg kitehetné, mint még sok más apróságot. Pl.: Kedvencem a "Hol találom a megnyert alkatrészeket?" vagy "Csak Boostért lehet venni autókat?" Ezekre a kérdésekre naponta legalább 5x válaszolok. Olyan vagyok már, mint egy support. Csak azt tudnám, hogy ki küldi hozzám ezeket az embereket. Valahogy mindig megtalálnak. De bunkó lenni nem akarok úgyhogy segítek.
  • RoboKutya78
    #13958
    Szabi légyszi tedd ki ezt a hszt valahova jól látható helyre köszi
  • Alien69
    #13957
    A többit nem. De jelenleg ez a legolcsóbb SB szerzés.
  • RoboKutya78
    #13956
    Dobozos Wörld tudnivalók!

    Ha már egyesek annyira lusták hogy utána nézzenek a dolgoknak leírom ide a tudnivalókat

    - A Dobozos wörld tartalma a következő
    Új karakter megnyitásánál:
    8000 speed boost
    3 autó Toyota Supra, Porshe Cayman S, Bmw Z4 M Coupe.
    10 napig kétszeres hírnév
    $60,000 kezdöpénz

    Ha már van létező karaktered akkor az autókat illetve a boost pontot kapod meg,
    de ha nyitsz egy új karaktert akkor ott megjelenik a kétszeres hírnév illetve a $60,000 kezdőpénz.
    Boost vásárlás más módozatai:
    - A játék honlapján kártyás illetve telefonos vásárlási lehetőségek (akciók vannak olvass utána az oldalon)
    - Az interneten léteznek különböző vásárlási módok( Google ) európai illetve tengeren túli lehetőségek (az ajándékok listája változó Euró illetve Dollár vagy Font fizetési eszközök)

    Europe:
    - EA Store
    - Direct 2 Drive (Nissan Silva)
    - GAME UK
    - Metaboli UK
    - Nexway UK
    - GamersGate UK (Mazda)
    - Gamesload Germany (Volkswagen Scirocco)

    North America:
    - EA Store
    - Direct2Drive
    - GameStop
    - Best Buy
    - Impulse (Mazda)

  • SUNNY84HUN
    #13955
    meglévő acchoz a 8000 boostot megkapod + a 3 verdát ( z4, supra , cayman ) , többit a tököm tudja : 10 napos rep és pénz szorzó , 60 ezer zsé
  • Sadax
    #13954
    A kérdésem az hogy ha vennék ajándékba egy NFS World dobozos verziót akkor azt létező acchoz hozzá lehet adni amik benne vannak?
    várom a válaszokat, köszi
  • eQnLiEe
    #13953
    megtudná mondani nekem vlki h kb melyik kocsihoz hasonlít a ford gt kezelhetőségben?
  • RoboKutya78
    #13952
    Jujj ezek a srácok nem kóserek köztük Ling se
    Írom nekik hogy a haloveenes játéknál nem kaptam visszaigazoló levelet, hogy sikerült megkapták a képeimet. Na most a válasz Lingtól a kövi volt: "I did receive your photo submission and it did go in the contest. However with over 2,200 entries, it is impossible for me to reply to everyone telling them I received the photo."
    Azaz 2000 levélre esélytelen a végignyálazása. Hmmm akkor vajhh a képeket se lesték meg?
    Ezek szerint.
    Illetve hogy választották ki a nyerteseket?
    Mást részt az automatta vissza választ mint levelező funkciót nem ismerik?
    Legalább tiszta lenne számomra, hogy meg kapták a levelem.
    Ugyebár a rendszer hajlamos a csatolt állományt kikukázni
  • FishNoRba
    #13951
    Nos, épűl a porschem! Igaz, két elem, még gyári 1 csavaros, de van benne már 3 csavaros pro tuned, és több 2 csavaros is. Bár, a ma kapott pro tuned kerék, kicsit megfogta stabilitást, nem az igazi. Az 1k boost, még mindig félre van téve, s ehez kapcsolódósan a kérdésem az, hogy mikor tegyek bele, (már ha tegyek egyáltalán) űltetést?

    (Nyilván, megvárom még vele a 2 hiányzó alkatrészt, amivel a jelenlegi 599 -es irányítást, valószínüleg, fel tudom tornászni bőven 600 fölé)
  • Ryder159
    #13950
    + egy villogós Aston-t
  • chris1997
    #13949
    nem.... Haloween-es matrica packot kaptak!
  • Gam3r
    #13948
    És ők legalább kocsit nyertek?...
  • Ryder159
    #13947
    Meg van egy Matyi Vigh is, szóval 2...
  • chris1997
    #13946
    hát nem hiszem ha így van írva: Balaz Péter! az é betűre figyelj oda(mert ha jól tudom az angol á bé cé-ben nincsen é betű :S )!
  • Gam3r
    #13945
    Balaz Peter???
    Mert így írta ki az oldal szóval az lehet nem magyar mivel angoloknál is van péter.
  • RoboKutya78
    #13944
    azt nem tudjátok hova teszik fel a nyertes képeket?? mert kíváncsi lennék rá hogy meg is nézik-e mielőtt ráböknek a szerencsétlenre:)
  • speedboy71
    #13943
    De volt egy Magyar nyertes is !!!!!








    Halloween Fotópályázat
    By: NFSLing | 2011/10/25

    Ez Halloween héten, tehát mit szólnál egy Halloween fotópályázat a közösségünk?

    Íme, hogyan működik:

    1. lépés. Készítsen egy képet az autó elé minden Halloween dekoráció World

    2. lépés. Küldjön egy fotót [email protected] az Ön esélye a díjat a sorsolással

    Adunk el 35 Halloween vinyl kódok nyertesek mi véletlenszerű sorsolás. Kövesse producer Marc De Vellis ahogy lesz adva ki 15 kódokat is.

    Azok számára, akik már Halloween lemezeket?

    Vegyünk egy képet a Halloween-vinyled autó elé minden Halloween dekoráció, és máris jogosult a sorsolással egy Aston Martin V12 Vantage Cop autót a félelmetes villogó fények zsaru! Mi lesz így el 25 kódok. Kövesse producer Marc De Vellis ahogy lesz kidobnak 10 kódokat is.

    Verseny indul kedd október 25-én és ér véget vasárnap október 30-án 12:00 PDT. Fotók kell benyújtani e-mailben [email protected] a 12:00 PDT október 30 annak érdekében, hogy bekerül a véletlenszerű sorsoláson. A nyertesek felkerülnek a Halloween Nap, október 31.

    Egy fénykép PER versenyző CSAK. több beadványt automatikusan kizárják.



    10/31 frissítve: Gratulálok 35 nyertesei a Halloween lemezeket! Kérjük, hogy 1 hét, hogy megkapja a kódot!

    Семейкин Валерий
    Miguel Angel Jimenez
    Николай Сизов
    Kolobych Myron
    Rodrigo Rios
    Anuta Xyuta
    Valentin Constantin Stan
    Mark Althuis
    Oscar Mark
    Daut Saljic
    Mikko Tulander
    Matyi Vigh
    Diaconescu Florin
    Duban Andres Hernandez Piraban
    Drew Rowthorn
    Luca Giovanneti
    Alberto Rodriguez Jr
    Balaz Péter
    Peter Anjanavelil
    Alex Jipan
    Kenji Tan
    Prasanna Deshmukh
    Karlox Andrade
    Chris
    Nicholas Xanthos
    Kristy 17
    Alyx
    Danilo Silva
    Jordy Christian
    Oliver Steindl
    Markus Kroupa
    Jordi de Waard
    Douglas de Castro
    Rob Palmer
    Matteo
  • zsombi28
    #13942
    *fail itt van:
    https://picasaweb.google.com/107967081364133064581/2011November102?authuser=0&feat=directlink
  • zsombi28
    #13941
    itt az új focus:

  • RoboKutya78
    #13940
    Készítettem egy új festést a GTOmra ha már másra nem alkalmas ez a járgány:)
  • Neo90
    #13939
    Holnap töltök 5500 boostot, melyik a legjobb kocsi ebben az árban?
  • Gam3r
    #13938
    Ne csodálkozz oroszok rengetegen vannak...
  • RoboKutya78
    #13937
    Bezzeg megint tele a lista csíter orosz csaló söpredékkel.
  • Gam3r
    #13936
    Ahogy nézem 1 magyar se nyert semmit se:(
  • bboyatty
    #13935
    Lesz golfpálya dekoráció, gondolom mint tavaly, ugratókkal meg minden.
  • High end PC #13934
    Nesztek, V-Spec GT-R Police
  • krisz8ball
    #13933
    Nem !! ő az előző heti Pénteken kijött Ford GT-ről bexélt... szó nincs kövi IGC autóról !!!
  • Ryder159
    #13932

    Elhangzott valami érdekesség? Ha jól értem a végén, mintha azt mondaná, hogy minden pénteken lesz IGC autó?
  • bboyatty
    #13931
  • SUNNY84HUN
    #13930
    1 ismim vet boostot kapott v spec r35-öt lvl 20 as még,, voltam nála teszteltem kicsit , hát sokban eltér a sima r35 től : tetszetősebb , kanyarsebessége jobb , a hangja is másabb és stabilabb is sztem , pár futamot mentem vele .. de 911gt3 , rtr x ,, murci , stb t3 királyoknak nem lesz az ellenfele ezt már most kijelentem ..