94802
  • Szabi1991
    #14129
    -.-
  • chris1997
    #14128
    közbe válaszoltak a Nissan GT-R Fix-re!


    Thank you for contacting Electronic Arts.

    I understand you are not satisfied with the performance of Nissan GT-R (R35). I apologize for the inconvenience caused. Please note here at customer support, we can only assist you regarding account and billing issues, we can't fix the bugs in the game.

    I would request you to report this at the official forums, so that the game developers can take a note of it and fix the issue as soon as possible.

    Official game forums can be found at the below given link: -
    http://forum.ea.com/eaforum/categories/show/187.page

    Note: Fix of bug depends on the impact of bug in the game, so its always recommended to post the bug on the forums.

    If there is anything else, please write back to us.

    Regards,
    Deepak
    Electronic Arts - World Wide Customer Experience
  • chris1997
    #14127
    Nah sikerült végigolvasnom a kommenteket!
    .......................................................................... No Comment
  • VNORBIKA13
    #14126
    Bocs bazmeg hogy telórol nehezebb írni és TIBEOHUN ne az én írósomat néz törődj a saját dolgoddal -.-"
  • norby9201
    #14125
    Fúúúúhh de csúúúnyák ezek a szavaid

    lepődc
    azal
    látc
    RENDY
    singer play erel
    éninkáb
    kel
    csin'alta
    Adhac

  • tutuhawer #14124
    gyorsan itt pár szóban elemzem a helyzetet innen nézve. Szóval bementem pár futamra a hazai pályára az audival, és megnéztem, mit tud: ez bőven 3 perces autó így, ilyen kevés tuninggal is. A mazda rx-7 race tuned alkatrészekkel megy 2:58-at, mindegyik profilomban, és az nagyon maximumnak tűnt nekem. többször is annyi lett, Az audi TT 3:01-et ment, és ez jobb lesz. Viszont jóval több hibalehetőség van az audival... Féktáv, civil, rossz ív, rossz tuning. A végeredmény az, hogy csak pro játékosoknak ajánlom én az audi TT-t, aki úgy érzi nem tudja szorosan fogni a gyeplőt, annak a Mazda Rx-7 battle machine 300 000-t kiváló választás. A skyline-t(Pro sport tuninggal) sajnos főleg megütöm, annál jobbra lesz képes a TT, ez bizonyos volt eddig is, most meg főleg. Nem csak magamból indulok ki, láttam jól tuningolt Audi TT-t jó időeredménnyel
  • tutika14
    #14123
    és mind a 3 mondatod hibásan írod le :)))) és te szekálsz mást hogy 10 iq :DDD
  • Gam3r
    #14122
    NÁH DE MAUNI , A SAJÁT szememmel láttam , dihcsak
  • RYO21
    #14121
  • VNORBIKA13
    #14120
    Adhac ide is :)))
  • VNORBIKA13
    #14119
    Figyelj nem tom hogy csin'alta akkorvalami hack et használt nem tudom de má nem érdekel. Sehogy ez van ezt kel szeretni oszt cső
    csizi anyit mondhatok hogy szabi takaritson ha akar engem mér ezse izgat :P
  • chris1997
    #14118
    hozom a Popcornt.. mire ezt itt végignézem....
  • tutuhawer #14117
  • csizihungary
    #14116
    Szabi jöhetsz takarítani :D
  • VNORBIKA13
    #14115
    Cső sunny nem megy át köpdösésbe csak veszekedésbe tod ez van ha a hülyék oszák az észt :@
  • FishNoRba
    #14114
    "igen de rájöttem (később megláttam) hogy 20 nitró 20 slingshot ot használt :PPP"


    Nos Norbert, ezzel nagyon felkeltetted az érdeklődésem, és végeztem egy kis fejszámítást (pont ezért, lehet, hogy pontatlan, de a legjobbra törekedtem)

    Azt mondod, egy full jó, 50- es versenyzővel hozott össze a sors, És kemény 50 másodpercet vert rád, a Skyline adventure nevezetű pályán. De, ebben kisegítette 20 nitró, és 20 slingshoot, amit egyetlen futam alatt lőtt el. Nos, én hiszek neked, de azért számoljunk csak ;)

    Szóval, azt mondtad tutunak, te 3 perc alatt mész végig ezen a pályán, tehát kijelenthetjük, hogy az említett személy 130 másodpercet vett igénybe. Nyilván perfect startot vett igénybe,ami ezen a szinten, 4.5 másodperces nitrót jelent. Ez után, feltételezem, rögtön el is nyomott 2 3.9 másodpercig tartó nitrót, ready -vel összekötve, Tehát, itt még 117.7 másodperce maradt beérni. A Ready ezen a szinten 60 másodpercig töltődik, a nitró pedig 15 másodpercig, így sajnos a szerencsétlennek 4 darab nitrót kellett ellőnie, ahhoz, hogy egy újabb ready- vel rögtön nitrózhasson. Ezt követően 53.8 másodperce maradt ahhoz, hogy beérjen. Itt, ellőtt 3 nitrót, ami összesen 45 másodpercig tartott, és mindössze 8.8 másodperce maradt, amit a mégútólsó nitró hatása alatt részben megtett.

    Akár hogy számolom, ez mindössze kb 10 nitró, és 0 slingshoot. Ugyanis, olyat az első nem használhat... Lehet, hogy hülye vagyok, de ez messze nem 20-20...

    Oktassatok ki ha tévednék...

    UI.: bocs a szófosásért!
  • Gam3r
    #14113
    Hát mauniká sót rendez ez a vnorbikaa13.
  • Gam3r
    #14112
    Nem tudtad megjegyezni a harmadik betűt a nevemből.
    Mond te okosabb vagy egy delfinnél?
  • SUNNY84HUN
    #14111
    ez g..i komoly , nem lennék a helyében ... így jár aki speedhacket használ ..

    amúgy üdv mindenkinek , ám mi a pöcs van itt ? át megy ez a fórum is ilyen köpködősbe ...
  • VNORBIKA13
    #14110
    3 dolgot mondok
    1 te under izá vagy hogy hivnak éninkáb kussolnék a 10 iq val -.-''
    2 tutu irjad csak unatkozok
    3 te under izé nem kel tutu seggét nyalni -.-''''
  • Gam3r
    #14109
    Nálam ma megint megtört a jég és a gallardommal nyertem a most wanted-on egy 3/6/8as t1es felfüggesztést:)
  • tutuhawer #14108
    közben visszatérnék az alkatrészek itt-ott--amottt ritkábban jönnek, mint más pályákon, amik " jó minősítésűek" Etz azért gondolom hülyeségnek, mert mi az, hogy ilyen vagy olyan minősítésű? Mert a Drago oldalán ott kevesebb alkatrészt mutat? Azok az adatok a mi visszajelzéseinkből jönnek, és ha mi nem jelzünk, hogy nyertünk itt-otta, akkor lesz rossazbb minősítésű a pálya. Egy emberem 1 nap alatt 8 Prot nyert egy rosszabb pályán. De sose tudjuk meg, miket még a statisztikán felül, mert nem tette közzé. Pedig nem hülyeség, már csak azért sem, mert így becsábíthatjuk a váratlan ellenfeleket a mi kedvenc pályánkra is akár, ami nálam a route 55
  • Gam3r
    #14107
    Oksa , rátapasztom az alarm-ot a gépre ha új HSZ jön
  • tutuhawer #14106
    hát ezért nem reagálok nem normálisan, mert csak a vita van belőle... A nagy semmiből lesz egy vita. DE! Csinálok én megalapozott vitát is, talán nem ma este, de hamarosan tiszta vizet öntök a pohárba. majd figyeljétek a fórumot
  • Gam3r
    #14105
    Mert elütsz a roncsoddal , faltól falig?:D
  • VNORBIKA13
    #14104
    Én a te helyedben kussolnék -.-"
  • Gam3r
    #14103
    Csúnya , csúnya tutu bácsi nem segít normálisan!
  • VNORBIKA13
    #14102
    Baker hogy lehetnek az emberek ilyen geci ládák ameg tutu na próbálj olyanra kitanitani amit tudok -.-"""""
  • tutuhawer #14101
    engem így nem sűrün láthatsz reagálni. én csak elmondom, mi a hiba a mátrixban, és azt is megmondom, mi a megooldás: fékezni kell a kanyar előtt, főleg a nissannal
  • Gam3r
    #14100
    Hagyjátok már ide jön kérdezősködni és épphogy eltudja vonszolni a szarrá égett arcát
  • tutuhawer #14099
    az silviával jött, rutinos, jól skillezett stb... A legjobb t1-es magyar sofőrök mennek 1.58 és 2 perc közt a pályán. te ahhoz kaptál akkor 50 másodpercet, ami kb 3 perces futam. Ez a ciki, nem a silviás ellenfél, érzed, mi a gondom. Illetve nekem nincs is gondom, nálad van a gond, hogy ez a ciki az én értelmezésemben
  • VNORBIKA13
    #14098
    Te velem vagy vagy ellenem??? O.o
    ameg tutu egyet mondok amiböl 2 ő lesz 1a gyerek 50 es volt jóh skillekel az tuti
    2 az nem zavar hogy ki tudjah hogy mien rutinos volt???
  • FishNoRba
    #14097
    Hát, szerintem pedig az a tanulság, hogy nem szabad alábecsűlni a gravitációs erőket... (nem tudom, én reméltem, hogy a felvágós takony fog kiesni!)









    A kommentáld a kedvemért! :) (rég osztottál ki nyilvánosan bárkit is )
  • tutuhawer #14096
    nem kommentálom
    viszont speedboy71 videója nagyon komoly :D:D Jó is lett a kedvem. Tanulság. aki külső segítséget vesz igénybe, az ráfázik
  • VNORBIKA13
    #14095
    De ha sokat RENDY zel vagy mi ami vissza álitjah a power upsokat azal meglehet (kipróbáltam utána singer play erel )
  • csizihungary
    #14094
    Nem is lehet elnyomni annyit.
  • speedboy71
    #14093
    Ezt nézzétek meg !!!!!!!







    http://juj.hu/Video/Durva/613




  • VNORBIKA13
    #14092
    TUTU adjak szemüveget vagy azal se látc?????
  • tutuhawer #14091
    20?????????????
  • tutuhawer #14090
    de most őszintén... a nissan gtr-rel a legeslegjobb pályarekordtól se maradok el 1 percre. Te nem úgy mész ,mint én, nem is olyan a tuningod, de nem is teletuningolt szétnitrózott Porschétől kaptál ki. Szerintem fejlődnöd kell a kocsival, mert ez így ciki. Rákérdeztél, megmondtam. Tudok hazudni is, figyelj: csaló volt az ellenfeled