94802
  • tutuhawer #13929
    mindenki erre kiváncsi, de pár napon belül tisztul a kép, páran befizetnek és megtudjuk. jackbauer87 már vezeti, de kis szinten... az még becsapós, de majd lesz info biztosan
  • bboyatty
    #13928
    Miben fog ez a v-spec különbözni az sima r35-től?
  • RoboKutya78
    #13927
    ma ünnep nap van náluk:)
  • RoboKutya78
    #13926
    ha igaz a haloveenes buli ma jár le keddre vagy szerdára tuti melgesz
  • Gam3r
    #13925
    Kaphatnék a kérdésemre választ , akkor?
  • SylarHun
    #13924
  • chris1997
    #13923
    asszem hogy írok egy tiszelettel teli levelett az EA-nak!
  • SylarHun
    #13922
    No akkor megjött az új Nissan!

    Vegyél 8.000 vagy 17.000 Speed Boost and a Nissan GT-R SpecV R35
  • Gam3r
    #13921
    Na mikor jött az ígért sorsolás????
    Ki nyert és mit?
  • FishNoRba
    #13920
    Pompás! Az s15 tuningja, egész jó! Nos, akkor nincs más hátra, mint előre.
  • RoboKutya78
    #13919
  • tutuhawer #13918
    közben újra jó a stat oldalon az előzmények részem a TUTUHAWER profilomban. A fejlécről elérhető, és mindenki megnézheti, hogy kell egy hónap alatt 300-100 győzelem-vereség mutatót produkálni multiban. A bmw-men az ültetést boostért magam vettem egy hónapja, de akár ingyen boostból is lehetne, és azzal nyomom, szóval mindenkinek adott az esélye hasonló mutatványok bemutatásához. Nem kell feltétlenül boost, ezt MINDEN kezdő sofőrnek mondom, nem lehet elégszer hangsúlyozni. hajrá
  • tutuhawer #13917
    éppen szóvá tettem az IGC-dolgot egy másik fórumban, örülök, hogy bizonyítod, hogy valaki nem tudja, mi az, nincs is ezzel baj.
    IGC=in-game cash=játékpénz
  • RoboKutya78
    #13916
    IGC játékon belül szerezhető játékpénzt takar, ugye ott a Boost mellette mai valódi lóvéért szerezhető pénz.
  • RoboKutya78
    #13915
    Hallo... az astonnal mi a problémád??
  • zetor proxima
    #13914
    s15-m van :) akkor még t3-al egyáltalűán nem foglalkozok... tetszik a lótus de hát még 200k kell hozzá :P ha megtudod a játékban kukkolni a profilom ott van egy silvia.. a legjobb cucc benne azthiszem a 4-6-3-s váltó meg 8-s fék :P vagy nemtudom :P IGC- az mit jelent ? (még sose hallottam ezt a kifejezést) ha megtudod tenni majd nézd meg a profilom vagy nemtudom :)
  • FishNoRba
    #13913
    Látom, lv 19 -en is pezseg a véred, és én nem szeretnélek lehangolni, tehát...

    Ahogy látom, van egy RX-7- ed. A battlemachine gyakorlatilag, egy ültetést, és pár jó tuningot tartalmaz. Az elise, minimális tuningal is veri a bm- et, így ha hosszabb távon gondolkodsz, én inkább azt ajánlanám. De, az elise, messze van még neked, és koránt sem biztos, hogy egyezik a stílusunk, mert bár nekem tetszik, van aki rühelli. Robokutyának igaza van abban, hogy az ISF nem kezdőknek való, bár az én véleményem annyiban eltér, hogy profiknak is, maximum hobbiautóként, a meglepetés erejét kihasználva érdemes rá jó tuningokat, és időt áldozni. Te, fejlődésben vagy, ezért, semmiképp nem ajánlom!

    T3 autókkal pedig még szintén nem érdemes foglalkoznod. Szerintem, azok minimálisan 35-38 -as lv- nél jöhetnek szóba.

    Ez itt a reklám helye, s hírdetem az igét. Szerintem érdemes beruháznod egy sylvia S15- re. Jó tuningal, a T1- oszály IGC bajnoka. T2- ben pedig, mint már említettem, szerintem nyűstöld az RX-7 -edet, de, ha tanácsomat elfogadod, közben szépen lassan építesz mellé egy S15- öt is, s idővel szóba jöhet az elise.
  • SylarHun
    #13912
    Sajnos sok super autó ebben a játékban nem az.
    Nekem elég sok ilyen szuper járgány van a garázsban.
    Sokszor megyek is velük, de sajnos többnyire csak kikapni jók.
    Ennek ellenére azért használom inkább azokat, mert nem tucat darabok. Keveset látok játékban belőlük. Ezért inkább vállalom, hogy röhögnek, milyen szar vagyok egy Merci McLaren-el, vagy egy Astonnal.
    DE AKKOR IS SZERETEM AZOKAT A KOCSIKAT!

    Igazán tehetnének a játékba végre olyan pályát, ahol a végsebesség a lényeg. Mert olyan nincs, legalábbis még nem találkoztam vele.
  • RoboKutya78
    #13911
    srácok ha valkai találkozik olyasmivel hogy valaki egy verseny alatt 30 nitrot és egyebet dob el az nem biztos hogy csíter. Ugyanis vannak ezek a G-s billentyűk amik ugye arról híresek hogy programozható billentyűi vannak szám szerint pl 3*18 db.
    1 billentyűt milisekundomos ismétlésekre is be lehet állítani azaz 1 milisekenként nyomja meg az 1 est.
    Nem tudom az Eas srácok gondoltak e erre?
    Lehet meglesem én is hogy mükszik e ez a verziós elgondolás.
  • zetor proxima
    #13910
    találtam egy videót ahol a teljesen natur is-f-t bemutatja a gyerek... de tuningolt nincs :(
  • zetor proxima
    #13909
    egyszóval az IS-F csak villogós verda és 250-ért 5x jobbat kapni :P nemtom mire ruházzak be :S battlemachine vagy elise vagy már alapbol t3-s kocsira gondlok pl gallardó vagy nemtom :P
  • RoboKutya78
    #13908
    az rx et átfestheted a kocsi annyiban különbözik a többitől hogy tuningingolt.A rajta levő matrica ha leszeded eltűnik örökre.
    Az IS re meg mind igaz amit leírtál:)

  • zetor proxima
    #13907
    jah meg még azt kérdezném.. lehet hülyének néztek majd de ha veszek úgy 300k-ért egy rx7 battlemachine-t akkor a festést lelehet róla szedni? vagy + festéseket hozzáadni?
  • zetor proxima
    #13906
    Ezt hopgy értitek hogy nehéz autó? rosszul kanyarodik?/ rosszul gyorsúl?/ a végsebessége ?
    ha úgy nézzük NFS játékokon nőttem fel szóval megtudnék vele barátkozni :PP
    mért tartjátok "nehéznek" vagy "nem kezdő" autónak? mert most őt szemelgetem :PP
  • RoboKutya78
    #13905
    Igazából azt mondanám róla nem a kezdőknek való autó
  • RoboKutya78
    #13904
    Nekem vam IS-em tesztelgetem . Nehéz autónak tűnik.
    kb 3 hetes a drágaság:)
  • FishNoRba
    #13903
    Nos, őszintén, gondolkodtam már rajta, hogy elverem rá 250k zsozsómat, csak azért, hogy legyen valami elképzelésem róla.

    Szerintem, ritka autó, profiknál méginkább, s bár lehet, hogy találkoztam már vele, csak azt nézem meg, ki volt előttem, s így elkerülte a figyelmemet. Valahogy, megbújik az ismeretlenség félhomályában, bár az ára nem ezt tükrözi.

    Én azt mondom, nem érdemes rá költeni, még ismeret nélkül is, hisz ha jó lenne, hallanánk róla.

    Nos, ez a szubjektív véleményem. Ha valakit sért, nyugodtan oktasson ki!
  • zetor proxima
    #13902
    Lexus ISF-ről valakinek van véleménye? tapasztalata?
  • chris1997
    #13901
    szép és jó
    egész türhető, de egy M3 még jobban megéri!
  • Gam3r
    #13900
    Inkább azt mond meg milyen a ford gt?
  • chris1997
    #13899
    naná!
  • Gam3r
    #13898
    Minden egyes HSZ-edbe ez kötelező darab? :
  • chris1997
    #13897
    jah.... pedig már azt hittem hogy komonyak kérdezted...
  • Big Boss Hu
    #13896
    Nehogy már komolyan vegyétek, csak már elegem volt a hasonló kérdésekből és egy kis vidámságot akartam.
  • chris1997
    #13895
    Ezt most komolyan megkérdezted???
    Finoman fogalmazom meg: SEMMIT!
  • Ryder159
    #13894
    Semmit. A HP2 ért kapsz matricákat...
  • Big Boss Hu
    #13893
    Nekem megvan az NFS III: Hot Pursuit eredetibe, mit kapok érte? (1998as)
  • zetor proxima
    #13892
    ha-ha-ha xdd csak mert az EA forgalmazza azért gondotlam :AA de pedig megvan nekem a most wanted is eredetibe ÁÁÁÁ xd
  • SUNNY84HUN
    #13891
    ha annyira akarsz kapni valamit vegyél hp2-t + majd rendeld meg az nfs run-t .. azok adnak majd valamit , bf bc2 -től mit vársz az nfs worldbe ? kapsz pár pityó matricát a verdára + egy m4 est az oldalára és azzal irtod a csalókat
  • ALCARTAZHUN
    #13890
    upsz a caps lock:D