94802
  • RoboKutya78
    #14169
    Minden járgányommal megyek rajta és az 1 perc alatti idő lesz a célom.
  • RoboKutya78
    #14168
    WATERFRONT ROAD
    Volna még mit javítanom de azt hittem A1 el ez a legjobb idő de nem:(
    BMW vel lehet jobbat menni?

    AUDI A1 CLUBSPORT QUATTRO-------- (SP) 01:02.802
    AUDI A1 CLUBSPORT QUATTRO-------- (MP) 00:59.862
    LAMBORGHINI MURCIÉLAGO LP 640 (MP) 01:01.779
    LAMBORGHINI MURCIÉLAGO LP 640 (SP) 01:13.279
    BMW M3 GTR (E46)-------------------------- (MP) 01:02.030
    PORSCHE 959-------------------------------- (MP) 01:00.408
    MAZDA RX-7------------------------------------ (MP) 01:09.890
    LOTUS ELISE---------------------------------- (MP) 01:02.925
    SPRINT BMW M3 GTR (E46)-------------- (SP) 00:56.721

  • Ryder159
    #14167
    Ez nem hogy ciki, ez egyenesen szégyen a magyar GT-R klub részére..
  • smokes
    #14166
    VNORBIKA13

    Figyeljetek szerintetek ez ciki mondom : elkezdek partolni skyline adventura vagy melyik pályán nissan GT-R r35 el hát kihoz egy alap cop os silviát gondoltam na ez könyü lesz hát a végén már csak +50 mp vel értem be!! kicsit nagyot néztem de legalább dobot egy szar t1 es partot :PPP de szerintetek ez ciki??? xd

    Látom ez a srác se tiszta fialású, azt csodálkozik ha leoltják itt
    2. hogy tudtál te gyerek 50mp-el később beérni?
    szóval igaza van tutuhaweromnak meg jó pár embernek
  • Gam3r
    #14165
    Igen-igen de verona tunnel-en hátra maradtam tőled fél másodperccel , sebaj a tuninggal majd behozom azt is
  • tutuhawer #14164
    a kis szintű pályákon könnyű jó helyezéseket menni, ott én nem is erőlködöm tovább, de a verona tunnel és a wp and lyons kulcsfontosságú volt, hogy meglegyen, mert tudtam, hogy ott pl mindenki kinyomja a kocsi szemét, azok nagyon komoly idők. Én is 5 nitró, slingshot, 1 jugger 1 ready kombinációt meg a tuninigolt bmw-m perfect startját használtam. A west park and lyonsos idődet még most is nézem... Az nagyon erősre sikerült.
  • Gam3r
    #14163
    Ajj pedig pont te voltál a célom , nehogy már visszaelőzz...

    Amúgy kösz , bár még sok tuning kell a kocsimba hogy ennél jobb időket is tudjak menni sebaj holnaptól t3ban fogok partolni , nem érdekel az elise
  • tutuhawer #14162
    a mindenit! most néztem a profilodat, nagyon jó időket toltál a bmw-vel. Gratulálok hozzá! A west park and lyonson úgy látom, fejlődnöm kéne még, a pro sport M3-as bmw-met előzted meg. Rágyúrok a feladatra holnap Igyekszem javítani
  • Gam3r
    #14161
    Huh de tudok annak örülni amikor nézem a rekord időket és silviával meg t1es kocsikkal jobb időt mennek (persze csíterek , na meg rx7ekkel meg még sorolhatnám mikkel...)
    Például most néztem a waterfront road-ot és én rekord időm 54.154 és ami kocsikat írtam van vagy 100 csíter idő előttem hanem több...

    Olyan szintre felhúzott autóval amivel én vagyok többet nem is nagyon lehetne menni (tudni kell az én BMWről hogy van benne 1 pro sport gumi(4-6-6) és egy pro improved motor(6-9-0) a többi bolti cucc...).

    De ez akkor is feltud idegesíteni simán olyan bant adhatnának neki de nem , mert nem figyelik
  • Gam3r
    #14160
    Hazánkban???Szerintem EU (mivel EU szerón vagyunk) legjobb festései werewolf autóin vannak:)
  • Hyperoner
    #14159
    THX
    Tény, hogy szerintem Werewolf festései a legjobbak kis hazánkban, nagyon bejön a stílusa
    Mondjuk az új stílusa nem :-\
  • SylarHun
    #14158
    Na most elpirultam.

    Köszönöm.
  • bboyatty
    #14157
    Ezért mondtuk.
  • Gam3r
    #14156
    Ami jó festés egyből werewolf-os?:D

    Amúgy werewolf-nak tényleg nagyon szép autó festései vannak:)
  • chris1997
    #14155
    Werewolf-os de nem koppintás!
    Tetszik
  • ALCARTAZHUN
    #14154
    és ezekről mi jut az eszetekbe?:)

















  • bboyatty
    #14153
    Nekem is az jutott eszembe róla, de ettől függetlenül jóféle.
  • FishNoRba
    #14152
    Nekem kicsit werewolf-os ez a festés...
  • Szabi1991
    #14151
    jóféle
  • Hyperoner
    #14150






  • RoboKutya78
    #14149
    áhh a repair segített video beállításokat veszítettem csak:) a kedv megmaradt talán:)
  • RoboKutya78
    #14148
    én most repair azt meglesem majd uninstall majd .........
  • Gam3r
    #14147
    Jelen!!!
    Nekem csinálta már ezt a játék 2x is , na akkor hagytam ott ...
  • RoboKutya78
    #14146
    Ez most vicc...
    elindítom a játékot jelszó, és leteszi kis ablakba a játékot és nem tudom feltenni nagyba ez mii??? Valakinek hasonló effeekt?
  • Gam3r
    #14145
    Most már semmi , kiírta a valós rekordokat:)
  • Gam3r
    #14144
    Azt is pontnak veszi ha minnél több versenyen megyek???

    Mert nekem már nincs is 8604-edik helyezésem de az össz helyezésemnél ennyi vagyok...

    Ja és még azt tudja valaki hogy hány percenként küldi a world játék az infót a szerverének , mert mentem 5 javítő időt amivel mindegyikkel legalább 2000 helyezést léptem előre , és az se mindegy...:)
  • Joccika07
    #14143
    Óóóóó je megdölt 1 rekordom a kiseb profilomba van 50 verseny és abban 10x találkoztam cheaterrel most volt meg a 10. ^^ imádom... ha netán találkoznátok vele a neve markus26rus jaa persze hát orosz volt.
  • FishNoRba
    #14142
    Érdekes dolgok történtek ma. Kijöttem a lotusommal, kicsit megjáratni. Free roamban, szinte egyből megáll a szemem egy járgányon. Az is lotus volt, csakde, szinte ugyan olyan festéssel, mint az enyém. A Statját is meglestem, s csaknem az is ugyan az volt, lv 50 -es. Ő is felfigyelt rám, s kihívott. Hihetetlen jó futamokat mentem. Csaknem a 959 -időeredményeit feszegettem. 3 futamot mendtünk, mindannyiszor levertem, igaz, általában 0.20 másodpercnél többet, nem tudtam ráverni. Aztán, mikor már kérdeztem volna, hogy megnézzünk-e, egy 959 vs. m3 futamot, beírta, hogy "u win :(" és kilépett....

    Nos, nem tudom hova rakni ezeket a dolgokat...
  • FishNoRba
    #14141
    Szerintem küldenek egy e-mailt, arra a címre, amit megadtál a regisztrációkór.

    @unstoppable: Arra értette, (mi után kifejtettem, hogy nem annyi, amennyi) hogy akkor a problémás személy, cheater!
  • spank309
    #14140
    Köszi már írtam neki is tcmen pm-et meg a tcmre is írtam =D
  • chris1997
    #14139
    Erre a Választ Jackbauer87 tudja a választ! Ő már vett igy stratert
  • Gam3r
    #14138
    Uh , már megfogattam nem kommentelem ennek a gyereknek egyik hozzászólását se de ez mindent űberel.

    Ha te mentél 3 percet ő mehetett 2 perc 10 körül AZ HOL CSÍTER IDŐ????
    (Legalábbis ezt mondtad neked az a pálya 3 perc)

    Most néztem a legjobb időd 2:44 na még azt is le lehet előzni 50 másodperccel bár a legjobb idő 1:44.
  • spank309
    #14137
    Szevasztok. nemtudjátok h direct2drive-röl ha megrendelem a silviás starterpackot akkor hogyan történik a dolog? szóval h elküldik postán a kódokat vagy emailban? elöre is köszi a válaszokat.
  • SUNNY84HUN
    #14136
    a másik 50es nickbe dobnék egy tt-t , gyors véleményt kérnék az audi tt rs-ről.. jelenleg a pro cuccokat nem tenném bele , amit beledobok fájó szív nélkül azzal ilyen lenne : 513 - 490 - 466 -overall -489
    ha beválik akkor :

    - proval pedig ami valamilyen t2 re vár : 528 529- 505 overall : 520
  • chris1997
    #14135
    Silvia-t Z4-et baromság volt eladni!!! De még a Skyline R34-et is!
  • VNORBIKA13
    #14134
    silvia,z4.sirocoo(zack),r34,r35 ezek a verdáim voltak :DD
  • chris1997
    #14133
    igen a GTR-el kicsit nagyon kikaptál.... igaz hogy az 1 körbe TTRS-el mentem utána pedig a kutyaházzal(A1) de az hogy a GTR-el vagy uccsó vagy, esetleg DNF az biztos! Milyen kocsijaid voltak a GTR elött???? O.o
  • VNORBIKA13
    #14132
    Nem közben ittam :DDD ameg rájöttem (pár normális ember segítségével) hogy full hacker volt de leszarom most már ameg az igaz hogy nem tok menni a gt-r el bizonyitjah TCMCHRIS :DDD
  • Alien69
    #14131
    Mit is ír a hogyis híjják?
  • Ryder159
    #14130
    Egy Silvia 50mp-et vert rád? Mifasz? Megálltál közben kávéra? Ha meg nem, akkor szerezz egy ásót, menj ki a kertbe és bökd el magad.
    Sokat gyakorolj még a GT-R-el mert jó kocsi de fékezni azt kell vele. De meg lehet tanulni menni vele hibátlan kört. Én már mentem vele hibátlant, pedig nem vagyok profi.
    Amúgy meg tegnap szinte egész nap semmit nem kaptam. Este felmentem amcsi szerverre, Legelső verseny Race tunned fék, második verseny Pro sport rugó, de aztán kifújt. Ez erőt adott, és mentem a stat oldal szerint 80 versenyt éjfélig.