94802
  • tutuhawer #14249
    a quattro azért piros pontot ér, az tény, szerintem marha jó. Az E30-at meg már hónapok óta reméltem, és végre itt van, boostom meg esetleg februárban lehet, ha egyáltalán lehet... Néztem pár videót a bmw és a Szabi által írt Mercedes csatáiról.... hát komoly DTM versenyek voltak azok
  • SylarHun
    #14248
    Arra csak azt mondtam "mocskos ronda" nem többet.

    Tegyük a szívünkre a kezünket és valljuk be, mai szemmel nézve nem egy szépség.

    Nekem gyerekkoromban, az AUDI Quattro és a Monteverdi voltak a kedvencemim, de ha most rájuk nézek, ma már nem tetszenek egyáltalán.



  • Szabi1991
    #14247
    tetszik vagy sem, az M3 E30 az egyike azoknak az autóknak amit az az egész világon ismertek és legendásan jó autó.. erre azt mondani hogy szar.. elég nagy butaság..szerintem..

    nekem mindig is a 190E Evo2 volt a kedvencem, pedig egyáltalán nem szeretem a Mercedeseket


    azt tény hogy hatalmas baromság a játék, hogy egy alap 30-40 éves autó vetélytársa, sőt akár jobb is mint egy tuningolt modern sportautó.. na de nem az egyetlen nagy hülyeség eben a játékban.. valamiért mégis játszunk vele..
  • SylarHun
    #14246
    Már kettő napja neveztem.
  • bboyatty
    #14245
    Csak hülyültem a festéssel kapcsolatba, amiért te nem szereted, a festéseid ugyan olyan jók lesznek. Számomra ez a legszebb BMW-ami létezik persze szeretem a többi szériát is de ez a favoritom.

    Nevezel a TCM-es versenyre? A készítsünk Run stílusú verdát a World-ban.
  • SylarHun
    #14244
    Amúgy nem teljes az a hozzászólásom, mert egy lényeges részt lefelejtettem belőle.
    Mégpedig a következőt: Ebben a játékba meg aztán azért is utálom a régi vasakat, mert simán leverik a mai csúcskategóriát. Ez teljességgel nem reális.
    VW Golf Vs. Mercedes McLaren SLR stb....
  • SylarHun
    #14243
    Megnézem mit tehetek az ügy érdekében.
  • Gam3r
    #14242
    Te werewolf lehet ez egy köcsög kérés de nem tudnád megtísztítani úgy a barát listád hogy beférjek?
    Nagyon jól ki tudod hajtani az autókat és jó veled tesztelni , ezért lenne szükséges
  • SylarHun
    #14241
    Ha emiatt már nem tetszenek, akkor inkább imádom a régi vasakat! :)

    De most komolyra fordítva a szót.
    Nekem valóban nem tetszenek a régi autók, még a Hot Road-ok sem.
    Ez van! Ízlések és pofonok.

    Én is úgy érzem kicsit túl jók ebben a játékban, az amúgy negyed ennyire sem jó kocsik. Véleményem egyezik VFERI-ével.

    Ui: Ez a most berakott BMW akkor is nagyon csúnya. Pedig imádom a BMW-t. Csak ebben a játékban valahogy nem jönnek be annyira.
  • FishNoRba
    #14240
    @Szabi;Bbatty:Nekem is el ment tőlük az étvágyam...

    Persze, ízlések és tökön rúgás, de az M3 széria összes darabja felbecsülhetetlen érték minden igazi autómániás számára. Szerintem, a múlt alkotásainak tisztelete nélkül, nem tiszteljük a jelen kort sem, hisz "most" nem is létezik. Én örülök, hogy bekerűlnek ezek csodák játékunkba, és az, hogy a teljesítményük el lett túlozva, annak köszönhető, hogy nincsenek elkülönítve.
    Én, már rég csináltam volna egy "veterán" kategóriát, hisz igény van rá, és a sértődéseket is el lehetne kerülni, érkezhetne, egy rahedni "őskövület" és az, aki ezekre nem tart igényt, mert úgy véleményezni, hogy ezek nagy rakás szarok, nem ide valók, azok nyugodtan kihagyhatják az éltükből, és mehetnek a GT3- mal süvíteni.
    Mi, azok akik szeretnénk felidézni a múltat, és hetvenes évek összes "kövületét" ki szeretnénk magunkénak tudni, egy egészen új játék nyílhatna meg számunkra.

    @Allien, Nos igazad van, ez nem az a játék.
  • Gam3r
    #14239
    Most nézem , hú de nem szeret engem a nép hozzászólás hasznossága : 1(poz)-4(neg) azaz -60
  • Gam3r
    #14238
    Teljesen igazad van vferi, like!:D
  • Alien69
    #14237
    Mé baj? A valóságban is lehet hasonló, persze nem a csúcs verseny gépeknél, de a kisebb szériáknál tutira. 100-ra gyorsulás is olyan, hogy tudtak régebben is gyorsulni. Annyi, hogy a sok elektronika rásegítés miatt a kanyar, és egyéb tulajdonágaik miatt (IS) jobbak a mai sportos autók. Persze olyan fícsőrök is tök jók, mint az elektromos tükör behajtás.
    Ráadásul, ez NEM az a játék, ahol egy Lada WFTS ne tudna lehagyni bármely csúcs verdát, ha a készítők ezt akarják.
  • illesgergely
    #14236
    Szerintem most páran megsértődtek. :) Nekem sokkal jobban bejönnek a régebbi vasak, mint az újabbak. Persze ahogy Vferi is írja, nevetséges, hogy sokkal jobban mennek, mint az újabbak.
  • Ryder159
    #14235
    Nem az a baj, hogy telerakják 20, 30, 40, éves szarokkal a játékot, hanem az, hogy ezek lazán leverik a mai csúcskategóriás sportkocsikat. (Pl. Golf GTI vs. GT-R R35)
  • bboyatty
    #14234
    +1

    Már nem is tetszenek annyira a festései.
  • Alien69
    #14233
    Nem is rossz autó tuningolva. Kicsit lomhább a motorja, de húz rendesen, egyenletesen. Sajna, body kitek ocsmányak. Nem is értem, mi a ráknak raktak be olyat, ami szinte semmit se rak hozzá, pedig ilyen autóra illenék már valami komolyabb kit, mert volt is rá anno, még amikor versenyeztek ilyenekkel.
  • spank309
    #14232
    Az mitől lehet h megcserélödtek az autóim a garázsban? eddig silvia evox skyline most silvia sky evo mitől lehet? rohadtul idegesít :D
  • Szabi1991
    #14231
    /ban
  • SylarHun
    #14230
    De mocskos ronda egy autó ez az új M3.

    Telerakják ilyen őskövület 20, 30, 40, éves szarokkal a játékot.
  • FishNoRba
    #14229
    3000 Boostért? Ennek örülök! Ezek szerint, tudhat valamit, és ezért kerül dupla annyiba, mint mondjuk a skyline 2000. vagy csak szimplán tudják, hogy zabálni fogják, még 3k -ért is.

    Mindenesetre, valaki szedjen ki a hibernálókapszulából, ha már lesz IGC- re!


    @pisty6666: Nem tudom... elég egyszerű, pár másodperces festés, pont ezért nem értem, miért tetszik ennyire! :D
  • bboyatty
    #14228
    Gyááá megérkezett a kicsike nem is kevés, 3000 boost-ért. Majd kb jövő ilyenkorra hátha lesz igc-ért is.
  • Pisty15
    #14227
    Ez milyen? :D



  • Hyperoner
    #14226
    Szívesen!^^
  • RoboKutya78
    #14225
    Köszi még egyszer most már mozog is:) fel kell tölteni http-re
  • Hyperoner
    #14224
    160x160-ba csináltam, mert akkorák xfire.com-on az avatarok max mérete
  • Gam3r
    #14223
    Igazán kitisztíthatnák a csíterektől a szervert ha már annyit "fáradnak" vele...

    Én reportolom őket mindig de nem hiszem hogy sokat ér mivel megint azzal a csíterrel találkoztam akit egyszer már jelentettem....
  • RoboKutya78
    #14222
    mérete legyen 150*100
  • RoboKutya78
    #14221
    Küldtem privet
  • Hyperoner
    #14220
    Ja most olvastam még1X amit írtál, szal csak a kutya kell
    Akkor egy négyzet alakban kivágom
    Csak az ugrabugra kell vagy végig az 1 perces jelenet? :D
    Négyzet mérete? Vagy maradjon az eredeti amekkorára sikerül a kivágás?
  • Hyperoner
    #14219
    Én megtom csinálni
    Azt mond meg, hogy a teljes hosszúságú videót alakítsam gif-re?
    Csak a kutya legyen látható a gifen vagy a teljes kép?
    Mérete mekkora legyen? Vagy maradjon az eredeti?
  • RoboKutya78
    #14218
    Kiszedtem a videobók a kutyát külön és ezt szeretném giffelni.
    http://www.plasticboy.co.uk/movie_files/Ford_Dog.mov
  • RoboKutya78
    #14217
    Srácok valakinek nincs egy jól bevált giff animáció készítő progija? wmv-t szeretnék gifre konvertálni úgy hogy mozogjon a gif
  • Gam3r
    #14216
    Egyszerű , de szép , grat hozzá.
  • norby9201
    #14215
    Szarügy ha nincs ihlet,főleg "The Run"-os témában,de hát ezvan

  • Gam3r
    #14214
    Hogy drámaian mondjam:Most telt be a cérna és szakadt el a pohár...

    Eddig (2 óra alatt) csakis kb 5x dobott le és mikor?Persze amikor cél előtt elsőként beértem volna...
    ÉS PERSZE MIKOR NEM DOBOTT LE?AMIKOR MÁSODIK LESZEK , AKKOR BIZTOS NEHOGY LEDOBJOM , ÁÁÁ MIÉRT IS KÉNE ÖRÜLNIE NEKI HA MÁR AZ ELSŐ HELYEZETTJÉT ELB@SZTUK....
  • krisz8ball
    #14213
    My favorite:



  • Gam3r
    #14212
    Én abba már beleuntam , de ha nem ez tetszetős csinálok mást , amúgy 1 től 10es skálán milyen a festés??
    Vagy jobb lenne festés nélkül?
  • RoboKutya78
    #14211
    Semmi extra...
  • SylarHun
    #14210
    Nagyon jó lett az M3-as jel!