94802
  • ALCARTAZHUN
    #13889
    NEM BIZONY NEKEM IS MEGVANNAK MÉG SEM KAPTAM ÉRTÜK SEMMI BÓNUSZT
  • chris1997
    #13888
    .... nem
  • zetor proxima
    #13887
    tegyük fel hogy feltelepítem eredetibe a Need For Speed most wanted-et meg az eredetiben a BF BadCompany2-t ezekért kaphatok valamit? .P
  • bboyatty
    #13886
    Akkor nem kapok semmit a Shift-ért a World-ba. Pedig egy Shiftes matricának is örültem volna... Na mind1.
  • chris1997
    #13885
    semmit, legalábbis a world DE ez fordítva működik(vagyis a World ad ajándékot a Shift 2-höz)
    A worldtől kapsz a Shift 2-be: 1000XP-t meg 10000$ casht
    a többi játéktól is lehet kapni bónuszt!
    Íme a link Shift 2 Unleashed Extrák
  • Alien69
    #13884
    Jó lenne tudni, mit ad a shift2.
  • Ryder159
    #13883
    Ilyet én is kaptam egyszer még régen, és nem történt semmi....
  • krisz8ball
    #13882
    My Lotus Elise

  • FishNoRba
    #13881
    Emberek!

    Napi imáim meghallgattattak, s az EA ark angyalai megkezdték a tisztogatást?

    Kaptam egy levelet!

    "Hello derily , Thank you for your report on a possible Terms of Services violation. Please be assured we will take the appropriate action in this matter if warranted. If you require any further assistance or would just like to provide feedback about your experience please go to http://www.ea.com . Sincerely,Customer SupportElectronic Arts, Inc. EA.com Customer Relations Petition history: On 10-30-2011 you asked NFSWO support: Player a speed hacker!!Chat"

    Suttba dobom az elméletem, miszerint, szarnak az egészre, a jelentéskor meg főként nem hittem volna!

    EMBEREK, SPICLISKEDJÜNK, MEGÉRI!

  • norby9201
    #13880
    Woww az a mazda nagyon komoly lett!
  • Wawox
    #13879
    Az miért van h nem enged be a játékba?...azt írja hogy állítólag állnak a szerverek.....de az oldalon meg azt h minden oké....már vagy 5 napja ez van :P
  • tutuhawer #13878
    vigyázz, ez nem mondja meg, mikor regisztrált a sofőr.. Ez csak azt mutatja meg, hogy mikor nézte meg bárki is a stat oldalát először. Az enyém se tavaly augusztusi dátumot ír.
  • Gam3r
    #13877
    Sunny84hun: Ezt fogalmazd meg még1x a nyelvünkre , érthetően , köszi!

    érdekes fazon ma regelt 21: 54 körül és már ilyen magas szintű
  • RoboKutya78
    #13876
    Jelentsd ez csal ennyit ennyi idő alatt ledolgozni
  • bboyatty
    #13875
    Akkor soha nem is volt Shift 1-es akció ezek szerint...
  • SUNNY84HUN
    #13874
    többször mentem ezzel a majommal ... érdekes fazon ma regelt 21: 54 körül és már ilyen magas szintű + csal mint az állat ... 1 csaló , evo x el nyomja , pikk pakk utol ért majd nem fél pályás lemaradás után.. , úgy kanyarodott az az evo mint a lotus és úgy gyorsult mint a 911gt3 , izmosabb kanyarokban repkedett a levegőbe is ...
  • chris1997
    #13873
    a TCMCHRIS féle Shift 1-es R8 nem bónusz kocsi volt hanem karácsony környékén 4500SB-ért lehetett beszerválni, aztán 8 hónapra eltünt....
  • bboyatty
    #13872
    Kár! Pedig holnap kapom meg a játékot.
  • tutuhawer #13871
    A shift2 biztosan ad bónuszt, a shift 1-ről nem tudok, régen adták tán a tcmchris-féle audit, de az akkor egyedi akció lehetett... A shift1-est passzolom inkább
  • bboyatty
    #13870
    Azért nem jár semmi bónusz ha megvan a shift eredetibe? Esetleg egy shiftes autó vagy valami? Nem utasítanám vissza.:P
  • RoboKutya78
    #13869
    igazából azé ezt használom mert ha kell itt több képet tudok egyszerre kissebb méretben berakni a hsz be:)

  • Gam3r
    #13868
    Erre neveled a jó népet mi?
  • RoboKutya78
    #13867
    :))
  • Gam3r
    #13866
    Robokutya:Te mindig olyan oldalról szúrod be a képet ahol 18+as tartalom van?...
    Mindig megakarom nézni rákattintok oké menjünk tovább azt először behoz egy csajt akit b@sznak...
  • Alien69
    #13865
    Az Audi TT nagyon jó verda, csak nem szabad vele kanyarodni. Me azt nem tud. Ergo, NE ezt vedd meg.
  • SUNNY84HUN
    #13864
    abba semmi furcsa nincs az egyik idő sp a másik mp
  • RoboKutya78
    #13863
    Most nézem taliztam még egy fura dolgot a statomban a STADIUM & HWY 99 mapon 2 db audi A1 es MP idő van bejegyezve vajh mé? Lehet külön vette az időlimites A1 est?
  • RoboKutya78
    #13862
    de 36 idő ezt kb 1 óra alatt zavartam le végy kb 2 percnek egy menetet:)
  • illesgergely
    #13861
    Azért nem bántsuk már, hogy meg merte kérdezni mi a véleményünk. :)
    Még mindig jobb, mintha ide jött volna panaszkodni, hogy stat szerint vett egy jó autót és miért van az, hogy a fele olyan jó stattal rendelkező autó elveri.

    Robokutya: ilyen nekem is volt már multiban, hogy nem találtam az időmet.
  • RoboKutya78
    #13860
    Srácok én ezt a statoldal működési elvét nem vágom..
    A SKYLINE AVENUE pályán végigtoltam az összes autómmal (36db) Sp-ben a mai nap.
    Frissítem a statot de nem találok benne 36 sp adatot csak 4 et. WTF-k van ilyenkor?
    Nem kellene minden autómnak ott lenni?
  • VNORBIKA13
    #13859
    TUTU én ha azt venném amit akarnék akkor 2 kocsi jöhetne szóba 1, aston martin cop 2. mustang rtr-x
    de 2000 boostbol lehet inkább a nissan skyline GT-R t kéne tolni mert most semmi nincs benne :P
  • tutuhawer #13858
    Pont az Audi TT RS-t nem venném meg, mert hamarosan érkezik talán játéklóvéért is, akkor meg fogod majd a fejed. Azt vedd a boostból, amit akarsz, mert ha itt mondják meg az emberek, az rég rossz. Nagyon...
  • thomson002
    #13857
    Én csak ajánlani tudom a nissan sky. 2000-et ! Nekem az előző profilomba volt 1 egész jól tuningolt silviám, de ez a nissan sokkal jobb ! (kevesebb tuningal is)
  • VNORBIKA13
    #13856
    Akkor a legjobb kocsi 2000 hát nem tom lehet megkéne venni de lehet ink gyüjteni tovább :P
  • SylarHun
    #13855
    Azt mondják, hogy igen.
    DE!
    Vagy a Golf, vagy a 2000 inkább!
  • VNORBIKA13
    #13854
    újabb kérdés meg éri meg venni a audi tt rst???? :D
  • VNORBIKA13
    #13853
    Pont 2000boostom van oszt nem tom mit scináljak vele lehet azt kéne hogy a nissan GT-R tuningolni :P
  • Hyperoner
    #13852
    Kib... dúrca :)
  • SUNNY84HUN
    #13851
    a copos silvia semmi extrát nem takar csak villog meg a régi body shop-os race body van rajta +bbs felni .ráadásul 300 alatt van a statja , szóval 2000gtr vegyél és azt tápóld inkább ... Szvsz l szarul nem éri meg azt a 2000 boostot az a verda
  • VNORBIKA13
    #13850
    Szevasztokkkk :D szerintetek megéri megvenni a nissan silvia cop-ot vagy ink skyline 2000gt-r t vegyek???? O.o :DDDD