94802
  • VNORBIKA13
    #14089
    igen de rájöttem (később megláttam) hogy 20 nitró 20 slingshot ot használt :PPP
  • csizihungary
    #14088
    Szerintem is gáz :D
  • VNORBIKA13
    #14087
    Most őszintén 3 dolgot mondok 1 ez a pálya neked 2 perces nekem 3 :P
    2 most min lepődc meg???
    3 és kösz hogy így lebecsülsz -.-"
  • tutuhawer #14086
    brutálisan ciki: rád nézve. Ez nem sértő, csak őszinte. 2 peres pályán 1 perc hártányt szedtél össze. Én kérek elnézést :D
  • VNORBIKA13
    #14085
    Figyeljetek szerintetek ez ciki mondom : elkezdek partolni skyline adventura vagy melyik pályán nissan GT-R r35 el hát kihoz egy alap cop os silviát gondoltam na ez könyü lesz hát a végén már csak +50 mp vel értem be!! kicsit nagyot néztem de legalább dobot egy szar t1 es partot :PPP de szerintetek ez ciki??? xd
  • illesgergely
    #14084
    Nincs semmi trükk, csak az R betűt nyomogatják.
  • Gam3r
    #14083
    Ehhez csak annyi hogy rendesen rammolgattad a gyereket elején + végén is amúgy úgy elpicsázott volna + nem is volt felhúzva rendesen + elnyomtál 6 vagy 7 poweruppot is...
  • Hyperoner
    #14082
    Engem az érdekel már rég óta, hogy egyesek, hogy tudják azt a READY gombot folyamatosan nyomogatni? Mi a trükkje?
  • smokes
    #14081
    Egy kis videó és verseny közbe nem bánnám ilyen jó zenék mennének
    http://www.youtube.com/watch?v=CUZ2dUH5Ow4
  • RoboKutya78
    #14080
    ezt hívják szakmai berkekben FeTŰnÉsiI ViszKeTeGsÉgneK :))
  • bboyatty
    #14079
    És azon kívül, hogy kisbetűs a neve mire jó még?
  • RoboKutya78
    #14078
    hack
  • bboyatty
    #14077
    Ez most egy bug vagy, hogy tudta kis betükkel leírni a nick-jét.
    [IMG][/IMG]
  • RoboKutya78
    #14076
    Ehhez valakinek valami hozzászólása??
    Ennyire jó ez a Cobra vagy csak én voltam szerencsés?
  • FishNoRba
    #14075
    Nem, az autó nem befolyásolja a tuningok érkezését. Másfél szint, nem sok, főleg nem kis szinteken. Javaslom, kezd el partolni, ipari mennyiségben. Bevált módszer az 5-5 feloszlás alkalmazása, valami jó pályán (ilyet tudsz keresni a tuning listából, lásd: banner alatt). Érdemes 20-30 versenyt lenyomni, majd figyelni a látottakat. Esetleges kudarc esetén, próbáld meg másik nap, s ha így sem ad, akkor van okod némi aggodalomra.

    UI.: A partok érkezése, szerintem random, van mikor egymást követően, egy viszonylag rosszabbul minősített pályán is, érkeznek a partok. De van, mikor napokig nem ad, jól minősített pályákon se.
  • Ryder159
    #14074
    A kis profilomban 8-as szintig jutottam el, és még nem adott SEMMIT. De bezzeg ellenfélnek már kaptam RTR-X-et ott is...
  • El Brujo
    #14073
    Elise-el ritkábban juthat az ember tuninghoz vagy hogy van ez? Vagy másfél szint óta nem kaptam egy árva tuningot sem. Most 27-es vagyok. Amint 25 lettem, vettem egy Lotust, azóta rendre nyerem a versenyeket - persze, vereség is becsúszik - s max. kétszer kaptam tuningot. Előtte rendszeresen érkeztek, nem csak első helyezéskor.
  • VNORBIKA13
    #14072
    Hé ha a mikulás hozza az 1000 boostot akkor elkapom és elveszem tőle mindet xD és probléma megoldva xddd
  • RoboKutya78
    #14071
    mikulás esetleg
  • Ryder159
    #14070
    Na mostanáig multiztam, megint nem kaptam lófaszt se, úgyhogy elég volt
  • Ryder159
    #14069
    Hát egész jó a TT
  • bboyatty
    #14068
    Vajon a közeljövőben nem akarnak meglepni minket 1000 boostal? Mert ha igen akkor vennék valami verdát, mert már rég nem vettem.
  • Cortinaar
    #14067
    Értem. Akkor azért nyerek, mert 1: jó a Silvia, 2: a t2-es kocsival versenyzők alap autóval jönnek (bár ezt akkor is furcsállom, mert azoknak jóval erősebbnek kellene lennie, mint az én Silviám, amiben még egyelőre csak 1 db olyan tuning váltó van, amit csak nyerni lehet) 3: ügyesebb vagyok náluk...
    Persze azért nem mindig nyerek, néha van olyan, aki előttem megy 10 méterrel folyamatosan, és kb. ugyanolyan gyorsan, mint én és nem tudom megelőzni. Van olyan is, amikor ütközöm az elején, mert a sok láma, akinek esélye sincs nyerni, de akkor is kilök. Az nem baj, ha kilök, csak ne olyan tegye, aki csak azért versenyzik, hogy szivasson másokat. Mindegy, belefér, ez van. :)
  • VNORBIKA13
    #14066
    nem tom mert halottam olyat hogy a audi tt rs is jóh verda :P
  • Gam3r
    #14065
    Véleményem szerint mind2 másban jó sky2ezer gyorsulás ford focus inkább irányithatóság:)
  • VNORBIKA13
    #14064
    szerintetek miek a jobb skyline 2000 vagy ford fokus rs??? :D
  • RoboKutya78
    #14063
    Most az lesz a divat hogy minden járgányból cop stílust csinálnak?
    Azt hiszem a fordot lecsókolom 1500 boostért inkább most már tuti
  • Gam3r
    #14062
    Gabiwanhun:A másik oldala meg az a silviáddal egy ideig nem fogsz találkozni nagyon felhúzott t2esekkel , mert szint alapján dob össze , válogatja ellened az autókat.
    Én is 41esen már hiába akarok elise-el menni ritkán dob össze t2es autóval...
    A lényeg az ha nyersz abba még tuningokat jó pár szintig te leszel az első még, de azért óvakodj az elise-ektől (főleg a felhúzotaktól).
  • zsombi28
    #14061
    valaki nem tudja milyen jó az új tt audi?
  • Gam3r
    #14060
    Silviával nagyon sok autót el lehet verni és igen a t2es autóknak szinte mindegyiknek 400-300as pontjaik vannak , de az azt jelenti hogy azok alapok , sz'al ha nem egy alappal találkozol az 1. odaver 2. 480 akár 500as pontjai is lehetnek
    Amúgy ebbe a játékban a pontok sz@rt sem érnek , ne ahhoz hasonlítsd a kocsikat!:)
  • Cortinaar
    #14059
    SZiasztok!

    Aránylag keveset játszottam még (15. szint), de meglepődve tapasztaltam, hogy a Silviámmal, aminek adatai 235/180/xxx piszok sokszor első leszek úgy, hogy 300-400-as adatokkal rendelkező autókkal együtt versenyzem. Jó, olvastam, hogy jó a Silvia, de ennyire? Vagy ennyire bénák lennének az ellenfelek? Azért nem hinném, mert volt, hogy egész este, több órán keresztül játszottam. SZeretem az autós játékokat és jó is vagyok benne, de azért nem vagyok pro. Lehet ki fogom próbálni más autóval, amit pl. kaptam ajándékba, mondjuk egy Cayman, Supra, mert mindkettőnek kétszer-háromszor annyi gyorsulása, végsebessége, irányíthatósága van, mint a mostani Silviámnak. Ha viszont tényleg nem számítanak az autók adatai, akkor mi a franc alapján vásároljak autót? Persze, fórumokon utána lehet olvasni, de azért ez akkor sem jó. Most nem arról beszélek, hogy van olyan autó, aminek a gyorsulása, végsebessége 30-al jobb, mint a másiké, és akkor a gyengébbel nem lehet nyerni, mert nyilván ügyesség kell a verda terelgetéséhez.
  • Szabi1991
    #14058
    egy e92-nek vagy rs4-nek jobban örültem volna


    viszont a tt-t már meg is lehet venni :)



    illetve a fizetős játékosoknak érkezett egy tuning SLR rendőrautó egyenesen az Autobahn-okról
  • tutuhawer #14057
    nézd már, ha nem izomautó, Szabi: :/
    Én pont az ellenkezője, 8 hónapja örültem utoljára így játéklóvés kocsinak (Skyline R34 GT-R március eleje) Bár itt lenne csiles, együtt kiderítenénk, mennyire is hobbyautó ez a hobbyautó Én mindenesetre biztosan megveszem és 3. számú autóként építem, vagy 2. talán.
  • Szabi1991
    #14056
    ask marc 55:
    - majd jönnek új tuning cuccok, felnik stb
    - a következő játékpénzes autó az audi ttrs lesz :/
  • Wawox
    #14055
    http://www.youtube.com/watch?v=99goCYwhoVs&feature=player_embedded

    tegnap kb így éreztem, h így megy a skyline :D :D:D:D
  • chris1997
    #14054
    semmilyen modón!
  • El Brujo
    #14053
    tuningot semmilyn módon nem lehet áttenni másik autóra?
  • tutuhawer #14052
    Ha már skyline, akkor én is betolom a taligám képét, elvégre ma 8 hónapos a vas. A festés 1 órás volt, utána a letörlés 10 másodperces. Nem elég profi szerintem, és akkor nem maradhat.
  • Wawox
    #14051
    Látom jó téma a drift kérdés :D:D:D

    Am a T4-es verdákkal mizu?....hallottam olyat h jövőre jönnek, meg olyat is h kamu...akkor most wazz up van velük? :D
  • zetor proxima
    #14050
    szerintem ez a neonzöld meg a fekete jó párosítás :) de megcsinálom az elejét szebbre :) ... csak egy gond van a kocsival....sima rx7-k megelöznek stb... kéne rá pro part ://