94802
  • janihunk
    #14330
    Hát megértem.
  • Ryder159
    #14329
    Múltkor elmondták. Jövőre, idén már biztos nem. Kész vannak de versenyek még nincsenek rá és anélkül nem szeretnék betenni.
  • tutuhawer #14328
    és tényleg... a franc se tudja, hogy a iváló kérdésem eljutott-e hozzájuk, mert pont egy csaló meghackelte a szar streamet úgy értem technikai problémájuk lett
  • janihunk
    #14327
    Valaki rákérdezne hogy mikor jönnek új városrészek? Nem jó az angolom. Ja meg ha válaszolnak azt leírhatná nekem ide. Köszönöm.
  • Szabi1991
    #14326
    12van és még el se kezdték.. jellemző... :D
  • FishNoRba
    #14325
    Szerintem, nem most fogják "kinyögni", hanem a végén, közepén. Nem mellesleg, ez nem a kódokról szól. Hanem arról, hogy kérdezheted őket, és ők megnyugtatnak, hogy: "persze, már egy egész szibériai különbrigád ügyködik ezen", aztán meg leszarják, de addig is meg leszel nyugtatva :)
  • Gam3r
    #14324
    Teljesen igazad van:)
  • Ryder159
    #14323
    lent van a cset ablak, de szerintem lépj is be
  • norby9201
    #14322
    de nehezükre esik egy kódot kinyögni xD
  • Ryder159
    #14321
    having some technical difficulties. We'll be live soon

    de nem akar összejönni nekik :D
  • Balint969
    #14320
    és ott mit csináljak
  • Ryder159
    #14319
    http://www.ea.com/1/nfs-world-live-chat-ask-marc-episode-50
    Itt van, nem kell lájkolni semmit
  • FishNoRba
    #14318
    Tudtommal, még csak like -olnod sem kell!
  • bakkerman
    #14317
    a csatlakozás annyi iagz,hogy "belájkoljam" az oldaltt ott a videónál,nem muszáj néznem,vagy posztolnom,igaz?
  • tutuhawer #14316
    a jó védekezést melyik videómból sikerült kiszúrnod? nem voltak túl éles helyzetek, de teszek fel majd olyat is... egyébként meg miért baj, ha szigorúan megyek, és megbüntetem, aki hibázik. Kinyitom a belső ívet, és akinek tökös, az bejön oda. Ha rá tudok zárni, akkor annyi neki. nekem ezt nem mondta ám el senki, hogy így lesz... magam találtam ki, tapasztaltam meg tavaly ilyenkor. Aki ezt nem tudja, az peches, majd megtudja, ezzel nem tudok mit csinálni.
  • Ryder159
    #14315
    Remélem érted is amit mondanak...D
  • FishNoRba
    #14314
    Oké, én most csatlakoztam. 1000 feletti néző, és folyamatosan növekszik.
  • Gam3r
    #14313
    Ez olyan nehéz volt elsőre????
  • janihunk
    #14312
    Ezer köszönet.
  • RYO21
    #14311
    Kint
  • janihunk
    #14310
    Köszönöm szépen. Kint lesz a banner alatt?
  • janihunk
    #14309
    Tudom hogy nem ez az első. Csak az érdekelne hogy egyéni kód lesz, vagy időlimites?
  • Ryder159
    #14308
    Univerzális kód, mindnki csak egyszer használhatja, és 24 óráig beváltható
  • Gam3r
    #14307
    Nem egy ilyen volt már , nyugodj már meg!
  • janihunk
    #14306
    Csak úgy ingyen 1000Boost? Kódot kapunk amit bizonyos ideig be lehet váltani? Vagy mindenki egyéni kódot kap?
  • Ryder159
    #14305
    Nem ez csak nekem jár...
  • Gam3r
    #14304
    Mindenkinek jár ez , vagy ez is valami sorsolós ******???
  • Ryder159
    #14303
    Na hát mindent a szátokba kell rágni? Vajon hol lenne? Biztos a sarki kocsmában, és nem a hivatalos oldalon.
  • jamaica83
    #14302
    HOL LESZ AZ ÉLŐ CHAT??????
    AHOL ADJA A BOOSTOT?
  • bboyatty
    #14301
    Ma megvettem az E 46-ot, tényleg brutál jól megy és még csak 2 gyári cucc van benne. Festettem is rá unalmamba. Van pár hiba azok javítva lesznek.


  • Gam3r
    #14300
    Hát igen "jól vékekezés" nálad egyenlő a rammoljuk a földbe effektus...
    Legalábbis a videódból ezt szűrtem le.

    Na m1 szerintem ha lesz ingyen 1000 boost az én elise-embe meg lesz a 3as leültetés + lehet veszek valamit a silvia-ra:)
  • Gam3r
    #14299
    Ez elmebeteg , de lejet rajta nevetni , tipikus mac játékosxD


  • SylarHun
    #14298
    Nem hinném mert nem volt semmi giftem eddig, mára meg lett. de Prohardveren is írják a srácok hogy kaptak.
  • Balint969
    #14297
    Hol lesz ez facebookon?
    Úgyértem hogy be kell jelölnöm vagy mi?
  • Szabi1991
    #14296
    én még gyűjtögetek, karácsonykor hátha lesz vmi jóféle új autó :D
  • VNORBIKA13
    #14295
    Biztos az info mert ak veszek egy jóh verdát 3000 ezerért:DD
  • Ryder159
    #14294
    Ne felejtsétek az élő csetet este 8-tól, mert kapunk ingyen 1000 boost-ot..
    És akkor meg is van a kis profilban a Focus :D
  • tutuhawer #14293
    szerintem is csilesnek van igaza. Azért nem könyű megfingatni a lotus elise-t... Ami esély lehet a TT-vel, hogy a rajt sok esetben jól sikerül, naná! és utána egy előzést be kell mutatnia a lostus sofőjének. Aki megelőz, az meg is érdemli. ha csak időmérésről lenne szó, pár pályán biztosan partiban lenne a TT, de sok helyen a lotus nyerne. De nem győzöm hangsúlyozni, a rajt sokat ér, ha utána jól védekezik a TT sofőrje, ám csodát tenni se lehet minden futamon.
    LÉNYEG, HOGY MÉG EGY BAROMI NAGY FEGYVERT KAPOTT AZ INGYENES JÁTÉKOS. Lehet versenyezni minden magyar sofőrnek. Hajrá
  • bboyatty
    #14292
    Nekem meg semmi...
    Szerintem is az lesz.
  • RoboKutya78
    #14291
    ehh nekem semmi
    Te véletlenül nem a régi rep extrát látod amit nem használtál fel, nekem csak az van meg.