94802
  • Gam3r
    #14652
    bbatty: Mibe tetted azt a 7/9/0ás turbót?
  • Gam3r
    #14651
    Én is bánom már hogy nem folytattam pedig volt időszak amikor minden nap csináltam de összeszámítva szerintem 20 nap úgy is szóval nem sok veszett kárba:)
  • Szabi1991
    #14650
    naja, már bánom hogy kihagytam pár napot :DD
  • Gam3r
    #14649
    Komoly hogy 50edik napokon miket adhat most néztem bbaty-ét:)

    Hát akkor beigazolódott napi 5 perccel is lehet partot kapni:)
  • Szabi1991
    #14648
    bezzeg a másik profilomra azt kaptam -.-
  • RYO21
    #14647
    R8 V10 vagy Murci vagy GT3 RS?
  • Szabi1991
    #14646
    ha t1es cuccot adna annak örülnék :/
  • illesgergely
    #14645
    Ne add fel, 7. napra ilyeneket kaptam:





    És mindkettő jól is jött :)
  • Szabi1991
    #14644
    aranykártya.. juhéé... :DD

  • FishNoRba
    #14643
    Jól van, ezt fogom tenni. Mellesleg, eddig még nem volt panaszom a wifire, de azért átnézegetem a dolgokat.
  • Gam3r
    #14642
    De az előtt mielőtt elszökök a rendőrök ellen akkor nem üldöznek ez a poén, és ekkor jelzi ki amikor már majdnem elszökök előlük hogy rhino detected és jön felém és annyi:(

    Én kaptam egy nem tudom mit de a %ai 0/1/3 volt szal gumi lehetett :D (Első napra)
  • csiles
    #14641
    Hálózati hibára hivatkozik, nem tud kapcsolódni a szerverhez... kábelnettel próbálkozz, én a wifit játékra nem javaslom. Ha kábellel sem működik, akkor teszteld le a netedet pl torrent letöltéssel, hogy megvan-e a sávod... Ha azzal működik, akkor nézd át a tűzfaladat, virusírtódat minden ilyen nyalánkságokat...
  • FishNoRba
    #14640
    Segítség!

    Ma, késő este hazaverődve, fokozott érdeklődéssel ültem le kedvenc játékomhoz. Ámde, az ablak bejötte, majd a gyors bejelentkezés után, a letöltés, ezzel a szép kis hibaüzenettel hozta rám a sokkot.:

    "There has ben an error downloading the game. Please, make sure that your connection is working and retry."

    Nos, én próbáltam, csűrtem, csavartam Wifit- váltottam, sőt, még újra is raktam, bár a letöltésnél csak a "reinstall" opció volt élő, de itt is ugyan azon pontnál állt meg. Nem a profilomban van a hiba, laptopon, sikerült belépnem, igaz, az ott biztosított grafika, és képminőség, nem alkalmas játékra, sőt még a gyémánt gyűjtésre is, alig.
    Nem ismerős valakinek esetleg, eme hibaüzenet, vagy nem tudja valaki megmondani, mit kéne tennem? Előre is köszönöm! :)
  • bboyatty
    #14639
    Jó na, csak sok a szabad időm és volt időm kigondolni.:P
    Remélem nem bántottam meg Zsombit, ha mégis bocsi
  • csiles
    #14638
    már egy ideje ilyen, és tényleg zavaró.... de kivédhető.... csak időközönként jönnek azok rád, tehát érdemes akkor elbújni mikor közvetlenül azok a barmok előjöttek, jah és addig mozognak míg neki nem mész, szal koccold meg őket, és aztán lógj meg, ilyenkor nagy eséllyel meg is lépsz...

    (én is powerek nélkül megyek, számomra azok a totál feleslegesek....)
  • Szabi1991
    #14637
    na ezzel még sokra nem megyek, a bolta is csak jobb van :D



    #14634. jó azért túlzásba se kell esni, egy nick is elég :DD
  • bboyatty
    #14636
    Na és most várni kell amíg Szabi észreveszi a kérést.
  • zsombi28
    #14635
    Kedves Szabi, szépen kérlek csináld meg nekem is a fejlécem (zsombi28 a nevem a játékban)
  • bboyatty
    #14634
    Annyit kell csinálj, hogy ezt utánam írod:

    Kedves Szabi, szépen kérlek csináld meg nekem is a fejlécem(és megadod a játékbeli nicked)
  • zsombi28
    #14633
    ja és mégegy hhigy nekem mért nem olyan a fejlécem, mint nektek?
  • zsombi28
    #14632
    még 1 hülye kérdés: van valami különbség a pursuitok között az indulás helyén kívül?
  • Gam3r
    #14631
    Lehet eddig is benne volt de én nem vettem észre:

    Valamiért cooldown időben párszor elém "spawnolja" a rendőr autókat.Meg rhino-kat küld rám akik tudják hol vagyok , és nem azért de amikor már utolsó másodpercekben jár 5ös szinten ez elég zavaró hogy 10edjére épphogy eltudtál menekülni mert így a 3 perc elhúzódik 10-8 percre. (Én powerup nélkül megyek(
  • Gam3r
    #14630
    Oké , tudom hogy én vagyok hülye

    Teljesen megértelek és igazad van.
  • csiles
    #14629
    még mindig nem érted... mikor már az 5 kártya közül választasz, a szerverhez már semmi köze... csak megmutatja hogy mit sorsolt neked...
  • Gam3r
    #14628
    Tudom velem és VZSO-val is volt már ez 2x, de akkor is bosszant mivel régebben csakis 1et választottam és semmi ha randomban nyomom jobban ad (legalábbis akkor a szerver behülyül hogy adjon :) )
  • csiles
    #14627
    Ez az 5 kártyaválasztás hülyeség elmélet már rég megbukott... ha figyelnél, akkor most is láthatnád, hogy aki partot kap multiba, vagy privátba, te hamarabb tudod, mint ahogy ő azt megsasolná... tök mind1 mit választasz, mindegyik alatt az van... mikor beérsz a célba, a játék már tudja hogy mit fog neked adni... az 5 kártya, az beetetés, hogy mi lett volna, ha... semmi, azt kapod, amit a befutónál sorsol neked a gép... ha part, akkor az egyik ismerősöd, rávágja azonnal hogy nyertél... pedig te még nem is láttad, mert éppen nézed hogy mennyi repet meg cash-t kapsz...
  • Gam3r
    #14626
    Igen , naponta van 1x:)
  • Ryder159
    #14625
    ha előre tudod, hogy hülye a kérdés, akkor minek teszed fel? amúgy igen, csak egyszer, mint eddig
  • zsombi28
    #14624
    és a treasure huntot akkor még mindig naponta egyszer lehet csak megcsinálni?
    /bocsi a hülye kérdésért/
  • Gam3r
    #14623
    Megnéztem és azt kell hogy mondjam tetszik ez a rendszer főleg az hogy nincs 5 kártya amit választhatsz , hogyha húzok valamit és rossz akkor "bánkódjak" hogy a másikban jobb lehetet volna.
  • bboyatty
    #14622
    Holnap hozom a képet.
  • Gam3r
    #14621
    Jajj de kedves szavak voltak , de elhiszem:)
  • csiles
    #14620
    még mielőtt abban a hiszemben maradnál... 18. napra pro sport fék piros (0-0-12).... TCM oldalon megtalálod...
  • csiles
    #14619
    előbb próbáld ki és utána kérdezz... mert ez akkora hülye kérdés volt, hogy olvasni is fáj... első 3 nap kapni fogsz, utána 3 naponta, azután meg meg BBATTY képe alapján valszeg ki fog derülni hogy 3 napból 2szer kapsz, 100 felett meg kitudja.... lehet hogy naponta....
  • Gam3r
    #14618
    Már elmondtad a lényeget , nem olvasok vissza , de azért jó, és kösz:)
  • Ryder159
    #14617
    olvaass már vissza BBATTY 55. napra kapott pro tunnedet
  • csiles
    #14616
    Erről van szó, egyébként mindenkinél ez van, ez egy sablon, mindenki ezt fogja járni, s köszi hogy megnézted.
  • Gam3r
    #14615
    Oksa , akkor mostantól elkezdem:)

    És ha valaki már 100adjára szedi össze akkor az esély agy 50% partra ???
  • Ryder159
    #14614
    az eddigiek is beleszámítanak, ha összeszedted minden nap
  • Gam3r
    #14613
    Mi előleges treasure hunt-ot is számolja vagy mi???

    Hogy 8. nap miközben max tegnap tették be:)