94802
  • Cortinaar
    #14732
    Azért most remélem nem találják ki, hogy az R32 jobb lesz, mint az R34, 35. Pedig de.
  • norby9201
    #14731
  • SylarHun
    #14730
    Egyszer majd így fog kinézni!
    Még nagyon sok boost kell hozzá :(

  • SylarHun
    #14729
    Engem 2 hete 1x sem dobott le a játék! Pedig van, hogy 6-7 órát nyomom 1huzamban.


  • Gam3r
    #14728
    Megint 25 perc alatt "csak" 2x dobott ki , ez mára a jó éjt üzenet volt...

  • Gam3r
    #14727
    Milyen a tubónak a %ai?
  • FishNoRba
    #14726
    Nos, emberek, még mindig nem akar összejönni a dolog, s gyakorlatilag, a 3. napja, a patch megjelenése óta kűzdök vele. De, kicsit kutatgatva, találtam egy elég régi párbeszédet, ugyan ezzel a hibával. A gond az, hogy tökéletesen nem értem, mit tanácsolnak neki...

    http://forums.techarena.in/video-games/1353529.htm

    Ha valaki segítene elmondani, azt nagyon megköszönném.

    Mellesleg, 67. napra, egy 3 kulcsos turbót, a mai, tehát a 68. napra, pedig egy adag powert kaptam. Na szép, mondhatom...
  • Gam3r
    #14725
    Hogy tudok ezeknek én örülni , az nem kifejezés...:D

  • RoboKutya78
    #14724
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1233324348&no=13956
    Szóltam már szabinak hogy próbálja ezt feltüntetni de úgy látszik nem vette a lapot :)
    itt leírtam mit kell tudni a starter pakkról
  • bboyatty
    #14723
    Hát ha jól tudom működik csak pár dolgot nem ad meg csak ha friss profilba aktiválod. De vannak itt okos emberek azok majd megmondják a frankót
  • Renátó006
    #14722
    Hellosztok! Lenne egy kérdésem, szeretném megvenni a World-öt boltban de már van egy felhasználóm és attól félek hogyha megveszem muszály lesz új accountot csinálnom, vagy a réginél is tudom majd aktiválni a kódot ? Aki tudja leírná, hogy megy ez ?
    Előre is köszönöm válaszaitokat!
  • bboyatty
    #14721
    Szerintem is, akár hányszor m3-al belépek egy versenyre csak 911 gt3 meg murcelago az ellenfél.
  • RYO21
    #14720
    Amúgy ebben van valami. Ma vettem meg a GT3 RS-t (a gyűjtött és nyert boostomból) és sorra adja az eliseket meg az m3-akat. Előtte pedig amikor 959-esem volt, fordítva volt ez.
  • Alien69
    #14719
    ? Elszálva? Wazze, folyamatosan arra utalok, hogy béna vagyok, mégis győzök, mert SB-s kocsival olyan ellenfeleket ad, akik NEM SB-sel mennek. Gondolom, ez is üzletpolitika, arra próbálják ösztönözni az embereket, hogy SB-s kocsikkal nyomuljanak.
  • illesgergely
    #14718
    A TCM-re vagy kíváncsi? Ott van fent a fejlécben, katt rá. A fórumban van kint ez a kép, én csak körbevágtam.
  • smokes
    #14717
    ahogy elolvasom hogy allien miket írkál, sztem kicsit elvan szálva magától, mert ha tényleg kifog olyan sofőrt aki ott hagyja mint a szart vagy ha multiba sorjába olyant fog ki , amúgy meg osztom az előtte lévő véleményét mert igen sofőr függő a játék szal ez jó lesz ha dobálja sorjába a partokat legalább fullra lehet húzni bármelyik autót
  • tutuhawer #14716
    cayman flash
  • RoboKutya78
    #14715
    Lool srácok ezt nem vágom
    Van ugye egy másik karakterem robodogs néven, anno sokat nyavalyogtam a top gear matricáért
    hova kaptam meg ?hát ebbe a robodogs elhanyagolt karakterbe. De hol és hogy tudtam kérni azt már nem tudom.
  • Gam3r
    #14714
    14es szinten nincsenek szakértők , vagyis nagyon ritka , főleg akik csakis parttozással fejlődnek:)
  • Alien69
    #14713
    Ok, akkor másképpen fogalmazok. Nyomtam kb 10 kört, és úgy adja az ellenfeleket, hogy azok NEm tudnak legyőzni. Egyfelől sokkal gyengébbek az autóik, másfelől valszeg a statjuk is gyenge. Azaz, az igazi ellenfelek ellen nem rak be. A mai nap 1 vesztett köröm volt, ott is egy másik 2000-s ellen, mely level 20-s szintje miatt egy kicsivel, de le tudott győzni.
  • Gam3r
    #14712
    Treasure hunt 2.0.
    Minnél nagyobb a "szorzód" (azaz egymás után kihagyás nélkül mennyit szedtél össze) annál jobb partokat ad , fogj neki:)
  • zetor proxima
    #14711
    sziasztok... egy idelye nem voltam :PP miről maradtam le? :OO mármint görgetek itt lefelé és látom h vannak ilyen képek olyanokkal h day 17 meg hasonló. és ilyen kártya féleségek mint a verseny végén... Miez és ez mi a büdös ...? :OO :)
  • Gam3r
    #14710
    Úgy értem ő melyik oldalról nézte ezt???
  • Gam3r
    #14709
    Nem kell sokkal gyengébbnek lennie a boostos sofőrnek mivel nincs egetrengető különbség.

    Ergo a bénaságoddal megelőzlek , na meg a másik dolog hogy fizetsz napi 5 percért + kis ügyességért...:)
  • Alien69
    #14708
    Ja, és a Nissan 2000 GT-R veri az összes T2-s "hobby" autókat is, meg a gyengébb T3-sokat is, ráadásul, a T1-s GOLD kártya a legolcsóbb. Azaz, ha kellőképpen fel tudom nyomni a verdát, még jó sokáig el lehet vele nyerészkedni multiban. Ha meg nem a multi a cél, oda elég venni egy T3-s BMW Z4 GT3-t, mert az rendőrözni kiváló. Ráadásul az egyik legszebb autó szvsz, legalábbis, a verseny matricázásával elég egyedi.
  • Alien69
    #14707
    De értsd meg, NEM vagyok hajlandó NAPI 5 percet rá áldozni! Akkor akarok vele játszani, amikor ÉN akarok. Ha kihagyok 2 hetet, akkor sincs semmi hátrányom, mert az SB-s autókat NEM lehet űberelni, csak qrva nehezen. Lást fenn a banner alatt:
    "Segítség az autóválasztáshoz".
    T1-ben mindent ver a Nissan 2000 GT-R. T2-ben szintén boostos autók a nyerőek, habár, ott elvileg a Lotus Elise, de az csak kb a 3. nyerő autó. T3-ban szintén ez a helyzet. Persze, egy alap tuningos SB-t egy full tuningos nem SB-s esetleg meg tud szorongatni, ez tuti, főleg, ha jó a sofőrje, az SB-s sofőr meg gyenge. De amúgy, ha veszek SB-ért autót, rakok bele tuningot is, ergo a bénaságomat részben, de kompenzálhatja.
  • zsombi28
    #14706
    ha erre gondoltál: klikk
  • Gam3r
    #14705
    Ezzel azt új rendszerrel is napi 5 perc és van tuningod...
  • Alien69
    #14704
    Az nem baj, ha nem látod értelmét. Attól még VAN! Például, nem kell itt üljek minden nap, hogy szopjak. Én osztom be az időmet, ha játszani akarok, játszok, nem akarok, nem játszok. Ráadásul, nem kell megvárjam a kategória lépéseket, azaz T2-s csúcs verdát, vagy T3-st megvehetem kicsit korábban. Most persze semmi értelme nem lenne a lvl14-s szintemhez pl T3-st venni, de még a T2-s is necces. Bár, meg van az Audi A1 is, de ahhoz komolyabb ellenfeleket ad be, és a level szintem miatt sokkal kevesebb a nyerési lehetőségem. Ergo, van értelme az SB-s dolgoknak, csak kellenek olyan infók, amelyeket pl Csiles osztogat.
  • Gam3r
    #14703
    Nem tudom, az a jól befektetés 6 hónap vagy 1 év mivel kb 1-2 hónaponta adnak ilyeneket.

    Annyi idő alatt simán felhúzok egy bmw m3at , elise és silviát , amivel t1be verhető vagyok , t2be ha jól vezetek kevés eséllyel tudnak leelőzni , t3ba meg ott is a sofőr a függő mivel oda is egy jól felhúzott bmw m3 és ha hibázik a porshe-s akkor le lehet előzni.

    Nem látom sok értelmét a SB játékosoknak.
  • Alien69
    #14702
    Tévedés! NISSAN 2000 GT-R kocsival nyomulok lvl14-n, és olyan ellenfeleket ad be, akiket lazán elverek. Mindegy, milyen béna vagyok, egyszerűen ez a kocsi VERHETETLEN, kivéve egy másik NISSAN 2000 GT-R által. Igaz, Lambo murci ellen még nem nyomtam, eddig a bérelt Gallardo volt egyszer, amit láttam, hogy indult ellenem, meg egy Aston. Esélyük nulla volt. Ergo, akinek van egy kis esze, és az ingyen boostot jól fektette be, shimán nyertes lehet. Hiszen kap majd cuccokat, és leszarhatja, hogy azt nem multiba kapja, hanem másképpen. De, nem a sofőr számít többnyire.
  • Gam3r
    #14701
    Nem gond.Úgyis megyek most el.

    Tudnátok linkelni hol van ez a TCM oldal ahova kiteszik ki milyen partot kapott?
  • csiles
    #14700
    bocs, elszálltam, kinyírta a játék a netemet, alig tért magához.... ez is ritka pedig, hogy 7-es kóddal elszálljak...
  • csiles
    #14699
    nocsak, kösz a képet, am már láttad, de a kérdőjelet nem tudtam hova tenni..., kíváncsi leszek, honnan indul a kérdőjel...
  • Gam3r
    #14698
    Amúgy így hogy behozták ezt a rendszert főleg csakis a sofőr fog számítani mert ha végleges szinte mindenki feltudja magát húzni jó cuccokkal 2-3 hónap alatt:)
  • illesgergely
    #14697
    Ezt JackBauer87 rakta ki TCM-re, úgy tűnik már a 19. naptól kérdőjel takarja a kártyát:



    Holnap meglátom a 18.-at, utána meg én is a 19.-et és kiderül nekem is ugyanígy lesz-e.
  • illesgergely
    #14696
    Nem, dehogy bánkódok, tudtam hogy ma nem kapok semmi jót. Csilesnek tettem be, hogy lássa mi lesz a 12. nap után. A holnapi nap tényleg jó lehet, mindhárom profilban part fog esni. :)
  • SUNNY84HUN
    #14695
    ne is törődj vele , holnap partot kapsz , hátha valami zsíros cumó beesik neked
  • Gam3r
    #14694
    Day 2höz képest nem is rossz...

  • csiles
    #14693
    így viszont az a séma jön ki amire számítottam, csak kérdés hol fog változni, mert az 55 továbbra sem osztható 3al...