94802
  • Ryder159
    #14612
    bent bizony
  • Ryder159
    #14611
    Az 50-es profilomban első nap street improbved alkatrész. 2.ra is alkatrész, de a 3. és 4. nálam power
    Kis profil: 8.nap power, 9.nap alkatrész aztán megint két power.
  • Gam3r
    #14610
    Miért márt ben vannak az újítások teasure hunt 2.0 és police dolgok???
  • csiles
    #14609
    policéről a tapasztalat:


    0:54 24.000 lófasz a seggedbe (időlimit...)
    1:03 40.000 bronz
    1:10 12.000 bronz
    2:10 44.000 ezüst
    3:10 88.000 arany
    4:10 72.000 arany

    Tehát: ami a lényeg:

    - 5ös szinten kurva nehéz 20-ból 2szer engem is elkaptak... mikor a levegőben vagyok, én sem tudok mit kezdeni, meg mikor szállítmánnyá változok... a corvették nagyon erősek, de csak veled szemben... am felakadnak minden szaron... jah és a civilforgalom... legalább a triplájára nőtt...

    idő alapon osztja a kártyát:

    - 1 perc alatt kártya nuku
    - 1 és 2 perc között bronz
    - 2 és 3 perc között ezüst
    - 3 perc felett arany
  • csiles
    #14608
    nem érted a lényeget... napokra van osztva, és 3 napra előre látod, hogy melyik nap ad partot, azt a számot felejtsd el... én 2000 felett járok már... mégse kaptam semmit... azért mert az én napom most a poweruppokról szólt, holnap jön a partnap...

    Nézd meg sunny képeit: tisztán látszik hogy az 1. nap partot ad, de sunny holnap meg holnapután is partot fog kapni... ott a jele a 2. és a 3. napjánál... viszont a 4. napnál táska van, ami powert jelent... és legközelebb majd csak a 6. napon nyerhet partot... utána 9-12-15-18... aztán váltani fog mert az 55. nap nem osztható 3al... itt kérem majd meg BBATTY-t hogy a következőt úgy fényképezze, ahogy SUNNY, hogy lehessen látni az ikonokat, hogy part vagy táska...
  • RoboKutya78
    #14607
    1430 darabot szedtem össze eddig de igazából szart se kaptam a mai nap:(
  • SUNNY84HUN
    #14606
    ha mindennap összeszeded kapsz zsét lóvét ..partot.. akár pro cuccokat is ad majd sokadik összeszedés után , én eddig csak street tuned és sportot kaptam a többi profilomban ..
    a lényeg 1 napot se hagy ki mindig legyen összeszedve.. :)) , ha nincs lehetőséged akkor kérj meg valakit akiben megbízol.. hosszú távon megéri gyűjtögetni a gyémántokat , 1 napot ha kihagysz akkor kezdheted előröl ( vagy is a 0 ról , mert lenullázza a napokat ami egymás után volt addig ) ... vagy fizetsz érte és onnan folytatod ahol abba hagytad
  • RoboKutya78
    #14605
  • RoboKutya78
    #14604
    Srácok kérdés mostantól előfordulhat az hogy a gyémántvadászatos statomat lenullázza a játék vagy mi? Én ezt a részét a dolognak nem vágom mi van ha kihagyok egy napot? Megváltozik a treasere reward sorozat amit kioszt?mert tudom hogy holnap is kapok partot az egyik karakteremnél.

  • SUNNY84HUN
    #14603
    én nekem az 1 napra adod 1 street tuned partot a másik nickben street sportot .. ( mondjuk ez már semmit sem ér de adott valamit )

    kép 1

    kép2
  • bboyatty
    #14602
    Szerintem a naponta egy az túlzás lenne.

    De a 3-4 naponta talán.
  • csiles
    #14601
    jah és az is biztos hogy mindenki alatt ugyanaz a séma van, tehát ha valaki az 55. napján, vagy a 12. napján partot ad, akkor másnak is... csak az nem mind1 hogy mit...
  • csiles
    #14600
    egy másik karakterben 10. napom volt, javítócsomag, ez is powert adott, de látom, 11. is javítócsomag, tehát amit láttam az előzőben, az jött ki, mert a 12. nap a part csomag, a 13. ismét javítócsomag... viszont... jó lenne látni, aki 50 felett van már, neki hogy néz ki ez a rendszer, mert ha ezt a mintát folytatom, akkor az 54-57-60. napokon kéne hogy partot adjon...

    de ez az 55. nap...a kép alapján...

    láttam egy képet, 18. napra 12es féket dobott az illetőnek, de az a szám is osztható még 3-al...
    de láttam olyat is ami a 2.ra adott partot, és a 3. meg az 5. nap is part nap...

    gondolom akkor az elejét besűrítik, aztán átállnak egy 3 naponta dobálósra, aztán magasabb helyeken visszaállnak a 3 ból 2 nap partdobálósra, és ha már nagyon magasan jársz, akkor kapod a naponta 1-et...

  • rav3n319
    #14599
    r32 tuti vétel
  • csiles
    #14598
    Most sajnálom igazán, hogy 1 hét kimaradás miatt buktam a 60 akárhanyas sorozatomat, jelenleg 8nál tartok, és a 9. napomon kaphatok valami partot... mert ugye a cucc megkapása után, láthatod előre, hogy milyen kategóriában kaphatsz valamit... nálam a 9. nap part, 10. és 11. nap rep vagy cash csomag... ma, a 8. napra powert kaptam, de azt jelezte is nekem a játék hogy arra a napra owert ad...

    Elég jól ki van találva, megérteni sem nehéz, és még előre is vetít 3 napot, hogy mire számítsál, hogy még véletlenül se hagyd abba...
  • Ryder159
    #14597
    Juj de jó, beszámítja az előzőket...
  • bboyatty
    #14596
    Most teljesítettem a kincskeresést, ez volt az 55-ik nap. Ezt kaptam:


    Ha nem is minden nap de egy héten 2-3-szor kapok egy ilyen cuccot meg leszek elégedve.
  • Alien69
    #14595
    Mi a tapasztalatod, hol "érdemes" nyomni? Én jobb szeretem egy darabig a sztrádát, ahol nem tudnak teljes útzárat kirakni (pl golf pálya környéke. Aztán, ha már 5-sön vagyok, megyek onnan, mert ott viszont nem tudok "elbújni". Ilyen szempontból lemegyek a térkép jobb alsó részébe, mert ott jól lehet nyomatni, bújócskázni.
  • Ryder159
    #14594
    Új autók a mappában:
    Camaro SS
    Firebird Formula
    El Camino SS
    Mustang Boss 302 (69)
    Nissan Skyline GT-R (R32)
    Lamborghini Gallardo LP550-2 Valentino Balboni
    Corvette Z06 Carbon Limited Edition
  • SUNNY84HUN
    #14593
    szeva,,,,,, (sztok )

    üldözésről nekem az a tapasztalatom hogy 5 ös nél 6 perc 20mp a határ ott repet is jól ad és lóvét + nagyobb az esély magasabb szorzóval powerupot, + zsét , viszont ennél a határnál már párszor kaptam race tuned cuccokat + 1x pro imp-t is...

    de volt hogy 3 as körözésnél kaptam race sport cuccot szóval fene tudja mi a szitu , meg a másik azt vettem észre az is számít a város melyik részén nyomatod a zsaruzást..
  • tutuhawer #14592
    Kösz az infót! mennyire fizet jól az üldözés, ezt figyeld még meg, mert ez sem tiszta.Nem örülnék, ha túl értékes lenne egy marha hosszú üldözés. Mennyire hosszú kell, hogy legyen a marha hosszú? Ez kérdéses még nekem. 6-ig melózok, utána hazakerekezek, és megnézem, miféle szar ez a szar.
  • Hyperoner
    #14591
    - Bejön a Kincskereső 2.0, rögtön partot kaptam, bár nem túl erőset. Spanom (nem használt) accján is össze szedtem a gems-eket és ott is partot adott (szintén gyengét), szal sztem mindenki azt fog kapni így elsőre.
    - Végre megkapom a kártyákból húzott Cash-t is!
    - Kicsit fura a város rendőrök nélkül, mert eddig mindig vigyázva közlekedtem freeroam-ban, nehogy nekimenjek az egyiknek. Most majd meg kell szokni, hogy nincs mitől tartani
    - Végezetűl bejön gombok új külseje is

    Ennyi amit észrevettem a változásokból így hírtelen . . .
  • tutuhawer #14590
    most olvasom, hogy az üldözések hogyan is néznek ki, hát ez óriási baleset innen nézve, mondom, miért: ha 3 perc gagyi, semmilyen kis üldözésért jár az aranykártya, minek menjek be multizni, ahol jöhet boostos tuttifrutti ellenfél vagy nemnitrózó atomidős csaló? Ezt gondolják majd sokan. Akik meg nem, azok továbbra is team escape-et mennek majd jó sokat. Akik meg nem, azok partolni, partfarmolni, vagy a jóég tudja, mit fognak majd nyomni, és panaszkodni. Simán panaszkodom 1 mágnessel az aranykártya után pár boostos ellenfelet megelőzve. Brutális nagy versenyek maradnak így el érdeklődés hiányában. Amikor szétnitrózom a futamot azzal a tudattal, hogy ha elnézem a féktávot, vagy a forgalom érkezési sémáját, akkor a nem sokkal kisebb szintű M3 E30 lenitróz a francba a porschéval együtt. Ilyen nem lesz szerintem, ha csak nem veszik ki a csalókat és növelik meg brutálisan a multi ajándékokat. Mondjuk platinakártyával. Csak nekem vannak ilyen félelmeim? Csak engem zavar ez? Csak engem zavar, hogy a legjobb sofőreink és más nemzetek legjobbjai erre nem kíváncsiak? Csak nekem tűnik úgy, hogy egyre kevesebb a verseny? Ez a téma régóta érdekel... Akinek van hozzáfűznivalója, ossza meg reggel/délelőtt mindenképpen.
  • tutuhawer #14589
    jaaaa, bocs, az autó ér 150 000-t :D:D:D. Most ugrott be :D
  • tutuhawer #14588
    pro tuned meg minden volt benne???? És 150 000-t ért a benne lévő cucc? az brutális, az én cuccaim 89-et érnek, és 392 a max sebességem. A tied ment 400-zal?
  • Bullitmustang
    #14587
  • Bullitmustang
    #14586
    hát itt van :) remélem jobb lesz mint az elődei
  • Bullitmustang
    #14585
    csak a kíváncsiság miatt van valakinek új Audi R8-asa a v10-esre gondolok ha igen milyen és milyen a v8-ashoz képest? mert amit nagyon elkúrtak a játékban az az R8 nekem is sikerült nemrég beruháznom egy Royal Purple editionra és jól meg is szívtam azt már nem is kell mondanom hogy kipróbálás előtt beletoltam az addig megszerzett összes pro tuned cuccokat(váltó,motor,csillapító) aztán meg csak kapkodtam a fejem hogy csak 150 rongyot adnak érte ha eladom.jut eszembe ha értelmes feature-t akarnak a játékba akkor innen üzenem hogy KISZERELHETŐ ALKATRÉSZEK!!!!
  • norby9201
    #14584
    - The engine badge for the Audi R8 Coupe 5.2 FSI quattro has been fixed to display a correct V10 engine badge


    Azon gondolkodtam,hogyha vajon nem szóltak volna akkor hagyták volna a francba?
  • tutuhawer #14583
    bármilyen javítás frankó, és dumáltam profi szoftveres csávóval, a másik guru éppen szabin van, és mondta, hogy egy programozó kell, hogy tudja, mibe nyúl bele, azaz ha valami igen szar lesz (level 50 reputációs kártya), sejthetünk tudatosságot is mögötte. Hmmm érdekes, én nem értek hozzá, egyvalamihez értek: ready gomb nyomásához, és sajnos az ütközésekhez is, de meg tudom magyarázni annak, aki igényli...
  • Szabi1991
    #14582
    ha már hozzányúlnak a viper-hez, remélem kijavítják a lebegő viper logót is..
  • illesgergely
    #14581
    Így van, nem rossz gép, kis profilomban épp azt nyúzom. Amikor megvettem elég furának tűnt az irányítás, szokni kellett egy kicsit. Body-t is próbáltam megszokni, de nem sikerült. Amióta leszedtem jobban tetszik, az ültetés meg a felni bőven elég rá szerintem.
  • tutuhawer #14580
    arany színű race tuned (gromlen) alkatrészek vannak benne. Az ültetés a jó benne ezen kívül. Megfelelően tuningolva nagy lehetőséget látok benne, mert marha jól tapad az útra, szinte alig ugrat el, stabilan fordul, jó a kanyarsebessége, a gyorsulása nem OK, de mondom, oda illik azért tunigolni. A bodykit lehetne szebb is....
  • tutuhawer #14579
    na, itt vagyok. Az üldözés hosszától függő jutalom jól néz ki. Van pár hely talán még mindig, ahol meg lehet állni, és közben megy az üldözés, én eszem, alszom, stb... Ezt nem nekem kell kijavítani, ha még van ilyen hely. Mindenesetre egyelőre üdvözlöm a változtatást. Aztán a gyémánt 2.0 is tetszik első blikkre. Aki befizet, előnyt kap. Én az időmmel fizetek, végre én is megkapom az előnyt. Ha megkapom tényleg. Egyből leszólni szerintem legalábbis hülyeség. Lássuk meg, milyen ez a szar. Jó sok fix van még: matricás, autós, kipufogós, de elborul az agyam, aztán beírok valami hivatalos helyre, hogy baromira javítsák ki a subaru imprezám június előtti bodykitjét, ami szélesített, eredeti spoileres, eltűnős...
  • Lupous
    #14578
    Kérdés
    A sima 350Z, és az undergroundos között mi a különbség? Mi van Az undergroundosba az egyedi külsőn kívül? (Statjai mitől nagyobbak?)
  • Bullitmustang
    #14577
    Na elkezdődött,a szerverek leálltak engem már le is dobott valszeg éjfélre újra működni fog.

    bekerül a camaro ss és a cross féle z06 corvette ill nagyon sok textúra,bug javítás,valamint amiről már régóta beszélnek a treasure hunt 2.0 és a pursuit event 4 futammal

    itt az eredeti post:
    NFSW Maintenance Window - November 16
    By: NFSPetra | 11-16-2011

    PURPOSE

    The purpose of this maintenance window is to deploy server / a game patch to Need for Speed World. Please see Release Notes below.

    DATE

    November 16, 2011

    DURATION(S)

    2 hours

    Start: 2pm (14:00) PST -- 5pm (17:00) EST -- 10pm (22:00) GMT

    End: 4pm (16:00) PST -- 7pm (19:00) EST -- 12am (24:00) GMT

    AFFECTED USERS

    During the maintenance window, the servers will be offline and users will not able to log in and play Need for Speed World. Players who are already logged in and playing NFS World will be disconnected from the server and therefore, disconnected from the game.

    New Features:

    - Treasure Hunt Streak Rewards has been added as an extra feature for Treasure Hunt. Players can now complete Treasure Hunts multiple days in a row to earn items based on their current Treasure Hunt Streak.

    - 4 new Pursuit Outrun events have been added to the game, and can be accessed from the World Map or by driving up to an Event icon. As a result, Cop cars have been removed from Free Roam. In addition, rewards have been adjusted so longer pursuits give better Lucky Draw cards

    - The all new Chevrolet Camaro SS has been added the game and is available for purchase from the Car Dealer

    - The Chevrolet Corvette Z06 (Cross) has been added to the game and is available for purchase from the Car Dealer

    Bug Fixes/Changes:

    - A crash issue that would sometimes occur during Pursuits was fixed

    - Fixed an issue that caused a duplicate of the player’s car to temporarily appear in the Safehouse after applying vinyls to the car

    - The engine badge for the Audi R8 Coupe 5.2 FSI quattro has been fixed to display a correct V10 engine badge

    - Fixed an issue that caused damage to appear distorted on the Audi R8 Coupe 5.2 FSI quattro

    - The Treasure Hunt HUD no longer appears during the Tutorial race for newly created drivers

    - Vinyl distortion issues were fixed for the Audi R8 4.2 FSI quattro

    - Vinyl distortion issues were fixed for the Chevrolet Corvette Z06

    - Vinyl distortion issues were fixed for the Nissan 370Z [Z34]

    - Vinyl distortion issues were fixed for the Porsche Cayman S equipped with either the Halon or Coil Visual Packages

    - The finish on the Lamborghini Murciélago LP 640 has been fixed to match the rest of the car

    - Some misplaced exhaust effects were fixed for the Dodge Viper SRT10, when equipped with Visual Packages

    - Fixed a duplicate exhaust effect for the Subaru Impreza WRX STI equipped with Visual Packages

    - The order of the Meridian category of vinyls in the Vinyl Shop has been fixed

    - Some missing vinyl thumbnails were added for the Nissan Silvia [S14] “Touge” Cop Edition

    - Localized text was fixed for the BMW M3 Sport Evolution
  • Alien69
    #14576
    Pedig eleinte tuti jó lesz. Majd amikor már többen fizettek érte, kezdik majd átforgatni, és olyan cuccokat ad, amit nem tudsz semmire se használni.
  • Ryder159
    #14575
    Chevrolet Camaro SS és The Chevrolet Corvette Z06 érkezik.
  • Ryder159
    #14574
    Igen de ha kihagysz egy napot akkor fizetned kell hogy legközelebb onnan folytassa ahonnan abbahagytad, vagy különben kezdheted elölről.
    These items can be powerups or car parts - ezen akadtam ki. Több nitrót fog adni mint alaktrészt, az már egyszer biztos. Ugyanis sehol nem garantálják hogy összeszeded, mondjuk 100x és akkor csak pro alkatrlszt ad, hanem fog az adni pl. 30 nitrót.
  • Szabi1991
    #14573
    vagyunk jónéhányan össze lehet dolgozni akár.. ha tudod hogy pár napig nem leszel akkor valaki hátha felvállalja helyetted azt a kemény napi max 5perces szenvedést :D