94802
  • csiles
    #14692
    hoppá, köszi a mintát... máris félreinformáltak... ennek hiszek mert itt látom... sztem az 15. nap volt, de a partot megkapta, mert látom a hírekben...
  • csiles
    #14691
    am lehet benne valami, mert én kérdőjelet nem láttam, hanem egyszer csak megmutatta, hogy mire számíthatok... szal addig kell kitalálni a mintát, mert nálad már így tényleg zsákba macska... egyébként nem kell messzire menni hogy pro tunedet adjon: egy haver 16.napra T2-es kék tuned motort (7-13-0) nyert...
  • illesgergely
    #14690
    Tessék, a 14. nap:



    Tegnap a 13. napra volt 10 ready.
  • Gam3r
    #14689
    Miért ez nem végleges újítás???
  • bboyatty
    #14688
    Hát nem néztem az órát de szerintem volt az fél perc. Holnap várok majd többet.
  • Szabi1991
    #14687
    ezért teszek be én is képeket :D
  • csiles
    #14686
    Egyébként vártál legalább fél percet, miután megtudtad hogy mit kaptál? mert azonnal nem mutatja meg... most én is vártam hogy megmutassa, mi lesz a következő 3 napban...
  • csiles
    #14685
    kár hogy nem mutatja, de én írogatom felfelé, 1-től 12-ig megvagyok, meg írom a tiedet is, aztán csak kijön belőle egy sorminta....
  • csiles
    #14684
    sok autóm van, és egyik sincs egyformán húzva... ha pl van két nagyon jó autóm, akkor azokat sem húzom egyformán, hanem mindig egy kicsit másképp... és ezekből jönnek a tapasztalatok

    itt van a lótus, nagyon irányítható, akkor abba miért tegyek pro tuned ventura kereket? semmi értelme... ezért van nekem benne medion tuned.... annak a gyorsulása a szar, tehát akkor azt tolom felfele...
  • Szabi1991
    #14683
    majd kiderül :D
  • janihunk
    #14682
    És ez meddig fog tartani? Mármint ez az új kincskeresés?
  • Szabi1991
    #14681
    ehh
  • bboyatty
    #14680
    Mai termés :







    Ahogy nézem ilyen szinten már nem mutatja mi lesz holnap.

    #14669: Te nagyon el vagy tévedve. Tegnap óta van 2.0 kincskeresés. Szóval tegnap előtt nem kaptam semmit rep és cash-n kívül.
  • janihunk
    #14679
    Na ez jó.
  • Szabi1991
    #14678
    mostantól ha mindennap gyűjtöd a kristályokat akkor folyamatosan egyre jobb cuccokat kapsz :)
  • Gam3r
    #14677
    Csiles: Azt kérdezném neked ilyen pro tuned gyűjteményed van hogy ennyire ki tudtad tapasztalni az összes tuningot??

    Mert írtad is hogy mostanában a kék váltót használod , na most gondolom az előző motort akkor eladtad belőle mert más lehetőségek nem nagyon vannak ha cserélni akarod a tuningot a kocsiban.
  • csiles
    #14676
    Legjobb kerék nem feltétlenül a ventura... ezek szerint te sosem próbáltál medion gumit... egy jól irányítható autónál az a jobb, és nem a ventura...

    a medion meg nem overal hanem köztes, átlagos, megosztott, mindenhova egy kicsi, ezért szar turbóban meg rúgóban a medion cuccok.

  • highdrift
    #14675
    Akinek van 2másodperce az léci Like olja az oldalam !!!

    Nagyon nagyon sokat segítenétek ezzel is !!
    Előre is köszönöm !!!


    www.facebook.hu/xInsertx
  • janihunk
    #14674
    Mi ez most? Összeszedtem a kristályokat és kaptam valami day1-et. Ez mi?
  • Ryder159
    #14673
    Legjobb kerék a Ventura.

    Velocicom(kék)-gyorsulás
    Ursa(zöld)- gyorsaság
    Medion(sárga)- szerintem overall
    Ventura (piros)- irányíthatóság

    Ha a lehető legjobbat akarod kihozni a verdából a fék és a kerék legyen Ventura. Ez szinte minden esetben.
  • csiles
    #14672
    nekem a piros tuned 4-4-13 van benne, de ha fehéred van az is jó, ez a kettő használható...
  • Gam3r
    #14671
    Nekem most amikor aranyoztam pursuitban elég jól adott:)
  • Szabi1991
    #14670
    kell a fenének arany kártya.. :D
  • Gam3r
    #14669
    És tegnap mit kaptál?
    Vagy egyáltalán tegnap megcsináltad a gyémánt összeszedést?
  • Gam3r
    #14668
    Szóval a medion a legjobb kerék , főleg az irányítható autóknál? (Pro tuned-nél ez 4/7/9es)

    És kevésbé irányítható autónak mit ajánlasz , mint például a bmw m3?
  • bboyatty
    #14667
    Z4-es BMW-be tettem, mert az a T2-es autóm ami használható.
    Jó lenne holnapra egy pro T3-as motor az m3-ba.:P
  • Gam3r
    #14666
    Észre nem vettem volna , ha nem hívod fel a figyelmem rá , köszi ezt is:)
  • csiles
    #14665
    street és race keréknél a középpontját kell figyelni, az valamilyen színű, a pronál meg a felni belső pereme is színes

    - itt láthatod hogy piros a közepe

    - keressed a piros színt...

    - itt is látni a pirosat...

    direkt ilyet tettem be, hogy lássad, hogy hol kell nézni....
  • Gam3r
    #14664
    Azért jó hogy vannak olyanok akik ezeket is tesztelik, és ilyen tapasztalt tagok mint például csiles
  • Alien69
    #14663
    Eztetet ki kellene rakni fejlécbe, szerintem YO lenne!
  • Gam3r
    #14662
    Akkor ezért volt az amikor a race tuned-et cseréltem pro improved-re a gyorsulás visszaesett valamennyivel az elise-emnél (bár jelentősebb pontot kaptam a többiből).

    Sokat segítettél , köszönöm szépen:)

    Azt elárulnád még hogy a kerekeknél hogy állapítod meg melyik a kék,piros stb , mert én mindegyiket fehérnek látom de lehet én vagyok színvak...
  • csiles
    #14661
    erre csak egy példa:

    race tuned piros kerék: 3-3-9
    pro improved piros kerék: 3-3-9

    namost, érdekes felvetés: az első két értékhez plusz 2-t tesz, míg a 3.hoz plusz 5-öt.... igen, jól olvasod...

    még egy példa:

    race tuned kék turbó: 4-7-0
    pro tuned piros turbó: 4-7-0

    totál egyformák, semmit sem változik az értékekben...


    race tuned piros fék: 0-0-9
    pro improved piros fék: 0-0-9

    itt is 5-öt tesz rá...

    pro sport medion motor 9-9-0
    pro sport tuned motor 9-9-0

    első érték 2-vel a 2. érték 3-al növekedik...

    tehát, a part minősége fontosabb, a számok ne zavarjanak meg...

    egy kis erősorrend:

    motor: zöld, kék, fehér, piros (kék motor értékei is becsapós, valójában nem tud annyit...)
    turbó: kék, zöld, fehér, piros (itt igazából csak a kék a jó, főleg a rajtnál, meg a nitrózós egyéneknél)
    váltó: zöld, kék, fehér, piros (én mostanában a kéket használom, mert a zöld motorral nagyon jól együtt működik)
    rúgó: piros, kék, zöld, fehér (nemrég cseréltem ki egy kék tunedet egy piros tunedre... másik autót kaptam cserébe pozitív irányban...)
    fék: piros, fehér, kék, zöld (kék vagy zöld, az már tök mind, mind2 szar)
    kerék: fehér, piros, kék, zöld (fehér vagy piros.... autófüggő, amelyik irányítható, oda fehér kell...)


    remélem segítettem...
  • Gam3r
    #14660
    Csiles: te régebben mondtad hogy egy bizonyos kombóra törekedtél partokban és felsoroltál színeket (gondolom a partok valamilyen színe alapján) kék-zöld-piros meg ilyenek , és mondtad hogy eddig nem ért sokat mert most változtattak a rendszeren.

    Akkor a tuningok %ai se érnek sokat???
  • csiles
    #14659
    nem írtál nekem újat... ez régen is így volt, 4140 max lóvé az megmaradt, 10 percet toltam 570 ezer cost és gyakorlatilag a 3 perc is arany igaz lóvé már nem annyi, de 2000 felett van.

    Egy kérdésem azért lenne: Szted hol írogattam össze az időket? hát persze hogy ott...

    mindenesetre köszi a hozzászólást :)
  • csiles
    #14658
    ha az első napodat csináltad, akkor nem csináltál te semmit se tegnap... jó lenne ha nem ijesztgetnéd ezzel a népet... csak nézz szét, van itt egy 55 napos, és semmit nem fizetett érte... sokan a 2. napban vannak, mert tegnap elkezdték... menj vissza a játékba, és jobb oldalt látsz egy ikont zöld színnel, ott írja hanyadik napban vagy... ha az első akkor a tegnapi kimaradt, ha 1nél több akkor nem maradt ki és hozzáadta...

    és ha most 500 boostot adnál érte, kitudja hol lennél, mert senki sem tudja, hogy ha 1 hetet hagytál ki, akkor leveszi-e a 7 napot, vagy fizessél érte 7X500 boost hogy a hézagok eltűnjenek.... ez nagyon rizikós, és sztem még senki sem ismeri....
  • Bullitmustang
    #14657
    Csiles!
    a pursuitra csak annyit hogy a rosewoodban kezd és körözz az autópályán,ha van vmi gáz ott a stadion ott 2 csapda van 30 méteren belül.én ma 12 percig toltam 5. szinten 400000 cost to state és dobott 5000 repet meg 3000 casht plusz az aranykártya miben pofátlan meglepetések vannak mint pl: one more lap
  • Gam3r
    #14656
    500 boost a visszaállítás???

    Még hogy néhány boostért lehet visszaállítani , ebből is pénzt csinálnak...

    Na m1 azt hittem lesz az max 300 boost.

    De örülök ennek mert mostanság főleg nincsen időm játszani, és így kevés idővel is tudok partot szerezni:)
  • Alien69
    #14655
    Na ez a baj, hogy NEM adtam rá 500SB-T! Akkor gondolom előrébb lennék.
  • csiles
    #14654
    mivan? most komolyan ellőttél 500 boostot? bakker.... megetted a nagy átverést.... reset day1-re kellett volna menned, és minden megy tovább...ott ahol előzőleg abbahagytad....
  • Alien69
    #14653
    Én is sajnálom, mert nem értettem, mit nyomjak, pedig direkte tegnap is mentem. Kezdtem elűlről, pedig 500SB-ért előrébb lennék. Ez van.