94802
  • Szabi1991
    #14852
    az autó tuningja nem tetszik, de a festés nem rossz :)

    #14851: ez könnyen kiderül ha többen eljutnak azonos szintekre, ezért is kértem hogy tegyetek képeket :D


    na közbe kiderült a beküldött partom a listába, bár nem értem miért németül, amikor direkt küldtem nekik angol képet :D
  • bboyatty
    #14851
    Szerintem onnantól kezdve, hogy kérdőjel van már nincs megszabott séma ami alapján osztogat, hanem össze-vissza ugyan úgy mint versenyeken, ha szerencséd van partot dob ha nincs csak powert és ezért gondolom azt, hogy idővel visszaveszik ezt is ugyan úgy mint a versenyeket.
  • thomson002
    #14850
    Rég jártam erre, de most itt az új gépem :)


    Vélemény jöhet !
  • Szabi1991
    #14849
    68, 69,70 powerupot ad ? na akkor a 71 illene már hogy valami jó tuningot adjon :D

    #14846: ezért jó hogy Derily ilyen elől tart már, így kiderül miújság.. :D
  • bboyatty
    #14848
    Hát igen, csak nem mind1, hogy mit ad, mert pl nekem 4 napból 3 nap pro partot kaptam. Mondjuk ez még csak az eleje de nem hiszem, hogy nem fogják visszavenni. Ilyen iramba 1 hónap alatt felhúzom az összes autóm még azt is amit nem akarok.:P
  • illesgergely
    #14847
    Akkor kapják be, lenullázom magam és az első 18 napon kapok ismét 9 cuccot. Igaz azt senki nem garantálja, hogy jó partokat fog később is adni. Nekem még a race is jó legtöbbször :D
  • bboyatty
    #14846
    Így idővel vissza tudják venni a part dobálást.
  • illesgergely
    #14845
    Na erre voltam kíváncsi:



    18. napig látszik mit kapsz, utána csak egy kérdőjel lesz. Másik két profilban 10. napra 10 ready és 10 instant cooldown izét dobott.
  • Dannyspeed9601
    #14844
    Jah értem köszi :)
  • bboyatty
    #14843
    Szerintem nem számít a szint.
  • FishNoRba
    #14842
    Az előtte elért kombó, megmaradt.
  • Dannyspeed9601
    #14841
    Csak egy kérdés, hogy jártok ti már a 70. napba?
    Nem csak pár napja tették be?
  • FishNoRba
    #14840
    Ahogy ígértem, 70 -ről, teszek be, képet is. gaz, a gépem, még mindig nem jó, (segítséget se biztosít senki, pedig kiírtam nem is egy fórumra) így a rossz minőséget, nézzétek el.



    Azért szerintem, röhej, hogy ilyen szinten, 4 napja csak 1 partot kaptam, miközben 20 alatt, dobálja a jobbnál jobbakat.
  • janihunk
    #14839
    Ezt adta:

    3-3-8
  • Gam3r
    #14838
    Bírom nagy kariba ad street tuned-ed de kicsibe nem tudna csakis boltiakat...
  • bboyatty
    #14837
    Ez volt ma:
  • tutuhawer #14836
    gratulálok hozzá. Nekem is volt ma szép eredményem: egymás után 5 team escape-et le tudtam menni. Nálam ez nagy szó, egyszer 2-t bírtam, és simán eluntam magam közben. Erre alapozva holnap beszáguldok jó sok leosztott privát versenybe és addig megyek, míg el nem készül a subaru impreza normálisan vagy az audik valamelyike elfogadható nem lesz... Nem igaz, hogy kb 3 hónapja ugyanolyan az impreza tuningja...
  • Ryder159
    #14835
    Ma két T2 Pro sport turbót kaptam. most aztán pár napig semmi se lesz.
  • tutuhawer #14834
    valaki tudja. Ahol venni szoktad az alkatrészeket a performance shopban, ott van egy kis nyíl a store(bolt) felirat helyett, és ott lehet az inventoryba(raktár) átváltani. Ott lesz. A megfelelő kategóriájú autóba be is építheted ráhúzós módszerrel. Ha mégse akarod, van visszavonás is
  • Bhuerle
    #14833
    Sziasztok! Szereztem a Treasure Hunt day 1-en a kocsimba egy motrot, de sehol sem találom, hogy hol lehetne belerakni. Valaki tudja esetleg?
  • tutuhawer #14832
    igen, azokat vettem. Majd' egy évig toltam ingyenesen, aztán az ingyen boostok mellett nem tudtam toyota suprát venni, nem volt helyem. Ekkor mondtam, hogy ott rohadnak meg. Havonta 1 db 1250-es sms-t küldtem be 4X, ez a szituáció most. Ma pedig véletlenül elbuktam 300 boostot, maradt 50. Véletlenül jobb klikkeltem a pajzson a powerup console menüben, és adott 10 darabot, lett belőle 1100 kb. Sose használtam multiban, single-ben is csak éppen néha. Szóval marha jó üzlet volt.
  • Gam3r
    #14831
    Adtam nekik egy kis motivációt tudjanak le 1 perc alatt 3500 métert de valamelyiknek több is kellett , de csak nem sikerült (Bár az első már közel volt hozzá)

  • Dannyspeed9601
    #14830
    Azt elhiszem :D
    Amúgy a car slotokat vetted?Látom van pár kocsid :D
  • tutuhawer #14829
    hagy némit? mondták ezt mások is, kritikusan megnéztem magam, és nem adja vissza a videó, hogy mennyire vért kellett okádni pár manőverhez. Multiban egyébként finomabban megyek...
  • tutuhawer #14828
    és igen, itt vagyok, Sunny felé is azt mondom, amit BMEGNFS vár: amit szeretsz, azt kell venni, és biztos vagyok benne, hogy ezért döntöttél így. Kinek a golf, kinek a skyline. (ha a golfra tettél volna, akkor járt volna a fekete pont neked ) Jó a nissan
  • Dannyspeed9601
    #14827
    Megnéztem a videót,szépen feltuningoltad,de a kanyarodás akkor is hagy némi kívánnivalót maga után,de ez az én véleményem... :)
  • tutuhawer #14826
    race sport tuningolt audi S5 van fenn youtube-on. Csak kicsit álmos voltam meló után, de szerintem elég jól mentem. A lányeg, hogy kanyarodik, avagy sem: befordul ez, és brutálisan erős, a nitrója is kiváló, baromi stabilan tudok vele menni, és tényleg szar színű szar tuningok szar helyen vannak benne. Nekem nagyon tetszik az audi S5. Aztán: Küldeném Szabinak, és mindenkinek, aki szereti, a subaru imprezát már régen kineveztem első számú T2-es autómnak a 003-as profilban, és holnap rágyúrok a felépítésére is. A calculátorral éppen variáltam, mi merre mennyi, és megpróbálok T2-es cuccokat szerválni bele. Ez a botrány, hogy vnorbika barátom kapja a cuccokat, és fel se tduja használni őket, én meg tolom a multit, ahogy csak lehet, és 0 alkatrész esik a kedvenc 1-2-3 pályámon. Botrány, hogy ennyire race cuccokat se kapok, és egy másik sofőrkolléga is panaszkodk. A lényeg, hogy a subarut felépítem majd, Szabi is megláthatja, milyen ütős állat lesz belőle. Mondom, a youtube.com/tutuhawer oldalon erről is van videjó, és ha jó tuningom lesz, lesz több is róla. Még annyi, így fáradtan kicsit csapkodóan írok: az S5 azért is lehet nyerő pár sofőr ellen, mert a rajtot a játékpénzesek ellen elég jól veszi, és utána jól lehet védekezni vele. A TT lerajtol, de aki azt félretuningolja valamivel...nem fogja tudni vezetni. Szépek voltak a számai, és 4-6-9-es kereket tettem a TT-be, pedig a subaru is kívánta volna, de igen oda voltam, és fos lett nagyon... Azonnal betettem a kék kereket a TT-be, még ha csak race tuned volt, akkor is. Az audi R8 alsó 3 ventura sport alkatrészéből is egy rossz, de lehet, hogy kettő is, ott is cserélnem kell majd. A lényeg, hogy az S5 fasza
  • Dannyspeed9601
    #14825
    Az audi 400ba van,am az már nagyon régen volt, kb. 1 éve és már előtte fontolgattam hogy abba hagyom,mert kezdtem unni,ez az új kari egy új élet lényegében.
    Erre a fórumra pedig ma regisztráltam ezelőtt nem ástam be magam ilyen mélye a Fórum témában :)
  • bboyatty
    #14824
    Hát ha azért újrakezdted, mert rosszul választottál csak szánni tudlak. Csomó helyen foglalkoznak ezzel a témával köztük itt is, hogy milyen autót érdemes megvenni és melyik csak "garázsdísz" és ha volt türelmed összegyűjteni 250ezeret, mert ha jól tudom akkor annyiba van az audi akkor még 160at simán összekapkodsz egy z4-re vagy rx-7re. szvsz
  • Dannyspeed9601
    #14823
    Tudom kezelni
    Na látod,ha pro cuccok benne...a kocsi alapból legyen jó,és ha bele rakod a pro cuccokat,akkor meg legyőzhetetlen legyen...minden kocsi jó pro partokkal az nem művészet...
  • chris1997
    #14822
    nem hagyná ott senki HA Tudnád kezelni+pro cuccok benne
  • Dannyspeed9601
    #14821
    végülis igazatok van, nem szar,csak mindenki otthagyja. xD
    Mondjuk ezektől függetlenül jó kocsi.
  • chris1997
    #14820
    S5 nem szar! Egyik kocsi sem szar! Mindegyikel lehet versenyezni! csak van amelyikhez több vezetési tudás meg pro cucc vagy csak pro cucc vagy csak vezetői tudás!
  • Dannyspeed9601
    #14819
    Hidd el tudom használni,de lassú, és rosszul kanyarodik...Azért az árért sokkal jobban megéri egy másik kocsi.
  • barack1997
    #14818
    Az S5 NEM szar, tanuld meg használni mielőtt nem mondasz igazat.
  • Dannyspeed9601
    #14817
    :SS
    Én másik karimon az S5-el jártam így,azért kezdtem egy új karaktert mert felidegesített hogy annyit gyűjtögettem rá és erre egy sz*rt kaptam...:/
  • Szabi1991
    #14816
    nem lehet vele kanyarodni és lassú is, ehh
  • Dannyspeed9601
    #14815
    Olyan rosz a viper?
  • Szabi1991
    #14814
    de van + - így ment is egy plusz rá

    vigyorogva szpok a Corollával, a Subaruval, Viperel és a GTvel is.... egyikkel sincs sok esélyem nyerni, de bízok benne hogyha kellőképpen fel lesznek tuningolva, talán picit megnehezítem az ellenfeleim dolgát :D
  • VNORBIKA13
    #14813
    oké ak marad bm es rx7 :DD ugyis má csak 50k kel ahoz :DD