94802
  • Gam3r
    #14572
    Hmm , egész érdekes lesz ez is napi 5 perc játszással pro partok , na azt én majd megnézem:)
    (De jó lenne mert csomószor hiába megyek le hosszú partolási szakaszokat hiába (ez főleg régebb-re volt jellemző mostanság max fél óra))
  • birkuszd600e
    #14571
    Plusz azt írja, hogy ha kihagysz egy napot, akkor ideiglenesen leáll a gyűjtés, amit a következő teljesített gemvadászattal folytathatsz, boostért onnan ahol abbahagytad, vagy választhatod azt, hogy elölről kezded.
    Szóval, nem boostról szól az egész, bár sokszor kimarad pár nap nekem is, így nehéz lesz pro partot szerezni.
  • FishNoRba
    #14570
    tutunak mellékelj egy szívgyógyszert, ha még nem késő, csak mert, ha meglátja, hogy hiába regélt egy kisregényt...

    Nos, "rammolás" ide, "rammolás" oda, ez nem az a játék, ahol minden az, aminek látszik. A játék ilyen réten, elég bugos, s bár néha a jó szándék is besegít, a ezek hibák, lehetővé teszik, hogy akár a nélkül, hogy az ellenfeled tudomás szerezhet róla, nekipasszírozhat a falnak, és még csak le se lassúl (innen származnak azok a kérdések, hogy "a kanyarban, a fal szélét dörzsöli, de nem lassúl, ez milyen cheat?" Bár, elég ideje fut a játék, hogy ezeket kijavíthatták volna, nem tették, s bár szerintem senki nem szereti, meg kell tanulni együtt élni vele, sőt, akár hasznunkra fordíthatjuk. Hozzátenném még, hogy bár kisebb szinteken, mostanáig jellemző, profiknál, már nem "divatos", bár lehet, hogy nem fogok ki megfelelő embert.

    @Bbatty

    Igen, az engem is baromira érdekelne.
  • bboyatty
    #14569
    Hát én is remélem megmarad a mostani kombó, mert mióta újra játszom (kb 2hónapja) minden egyes nap összeszedtem.

    Kíváncsi leszek, hogy hány napos kombó után kapunk majd pro partokat.
  • FishNoRba
    #14568
    @Chris;Feri

    Ne ugorjuk át, az érdemlegesebb részeket se. (bár elég gyenge az angolom, megakadt néhány részleten a szemem)

    Csak mert, azt írja hogy a gyűjtési kombód növekedésével, a gyűjtés végén kapott kártyákban, nagyobb esélyed lesz, gyakrabban, jobb cuccost találni. Tehát, boost- tól független, ha elérsz egy jó magas kombót akár naponta bővülhet a palettád pro alkatrészekkel. Azért, ha belegondolok, ez nem egy rossz dolog :)

    Noha, talán már túl szép, hogy igaz legyen. Bár, azt remélem, hogy a jelenlegi kombóm, megmarad hisz bár nem számolom, a játék elkezdése óta, minden egyes nap, kivéve persze a szept. 11 -es leállást, amely ellehetetlenítette a játékba való belépést, összeszedtem.
  • Szabi1991
    #14567
    tegnap írták hogy holnap lesz :D
    (amúgy nekem nem frissített semmit)
  • Hurkans
    #14566
    Az vagy nem az , számomra ez elég indok, hogy inkább csak ritkán menjek fel, mert pár perc elég , hogy felhúzzanak...
  • Ryder159
    #14565
    Most már meg is volt a frissítés? Mert látom az oldalon az újdonságokat.

  • Ryder159
    #14564
    Mondom én, hogy majd az új versenyek is Boost-ért lesznek majd.
  • chris1997
    #14563
    Jah... akkor megint: Nesze semmi, fogd meg jól
  • Ryder159
    #14562
    Hehe, de nem csak alkatrészt fog adni, hanem poweupot is, őgyhogy ebből se lesz semmi érdekes...
  • Ryder159
    #14561
    Akkor kell fizetned, ha kihagysz egy napot
  • chris1997
    #14560
    kapják be!
    Calling all Treasure Hunters in Need For Speed World! Every month, you have been collecting millions of Treasure Gems in Free Roam, and earning tons of Reputation and Cash as well. In fact, most players actually complete the Hunt multiple days in a row and build up what we call a Treasure Hunt Streak. So as a bonus for making this game mode so popular, we’ve decided to introduce a new feature called Treasure Hunt Streak Rewards!

    Whenever you complete a Treasure Hunt, you will receive an Item reward in addition to a large amount of Rep and Cash. These items can be powerups or car parts, including those awesome Pro performance parts. The longer your Treasure Hunt Streak, the better the Item that you stand to win, so keep playing daily to finish the Hunt and get your reward.

    If you miss a day of Treasure Hunting, your previous Streak will be broken and made temporarily inactive. Thankfully, the next time you complete the Hunt, you can choose to recover your Streak with some SpeedBoost and get the next reward immediately, or let your Streak reset back to Day 1.

    Enjoy hunting for Treasure and earning those much desired rewards!

    Én most csak a végét idézném röviden: Ha Újra akarod indítaní a Tresaure Hunt-ot, akkor fizess Speedboostot érte!
    Mért van az az érzésem hogy a SB-s megoldás miatt nem jött ki tegnap??!!
  • spank309
    #14559
    nektek nem ált le a szerver az elöbb? rendörözés közben kiírta h disconnected. de játékon bellül aztán kilépett.
  • Ryder159
    #14558
    Lehetetlen hogy update nélkül változik valami. Ha ArtMoney-val lehet cserélgetni az autókat(nem csak a kasztnit), akkor ezeknek a fájloknak a gépen kell lennie. És azon meg nem módosíthatnak update nélkül..
    Szerintem.
  • spank309
    #14557
    Úgy vettem észre az EvoX is változott írányításra és az R35Vspec is. Sokkal jobbak mint voltak.
  • RoboKutya78
    #14556
    Valószínű 2 héten belül aktiválják a decemberi hangulatot is, hisz lassan itt a december
  • RoboKutya78
    #14555
    Ennek a szabad rendőrös dolognak baromi nagy értelme lesz, ezt is rühelleni fogom
    Most majd kitalálják, hogy aki rendőrs járgánnyal közlekedik szabad játékban és átmész rajta majd annak teszik fel a kérdést... "akarod e üldözni?" LOOL... csak a fejlesztők fülébe ne jusson az ötletem Bár nem egy rossz ötletLehet én magam ajánlani a legközelebbi askban
  • Szabi1991
    #14554
    "eventté teszik a policét" na az tökéletes lesz csalni :DD
  • Ryder159
    #14553
    Álítólag kivaszik Free Roamból a zsarukat. Én enyit halottam.

    Hogyan nyúlhattak bele a porsche-ba? Ahhoz kellett volna jönni frissítésnek, nem?
  • csiles
    #14552
    Konkrétabban:

    - Freeroam, eventté teszik a policét, tehát szabad kószálásban nem lesz rendőr, ha lenne, akkor nem fog aktiválódni ha belerongyolsz

    - Treasure Hunt 2.0 - épp ideje már, mert lassan nem tudom hova megdönteni a kavics összeszedési rekordomat... 2 perc 50 sec-nél tartok már nagy unalmamban...

    Nem hivatalos, csak burkolt utalások....


    Norbi: az aston világító fos tegnap reggel óta van a játékban...
    hogy mit kell tudni róla? jobb mint az alap meg színesebb meg villogósabb, de nem jobb a z4 gt3-nál a murcinál és a porsche gt3-nál...


    A Porsche GT3-hoz visszatérve:

    Pro sport zöld motor (12-6-0)
    Pro sport kék turbó (6-9-0)
    Pro tuned kék váltó (7-9-4)
    Pro tuned piros rúgó (4-7-13)
    Pro tuned piros fék (0-0-13)
    Pro sport piros kerék (4-4-12)

    perfekt starttal a gyorsulása : 295-305 km/h

    kell hozzá a 3as ültetés, ha nincs meg, akkor fulladozik, és 270-290 között szórakozik perfektnél...

    nagy sebességnél az irányítása másabb lett, a füvön másképp viselkedik, ezt kellett újra megszokni

    végsebessége:

    nitró nélkül: 369 km/h
    nitróval: 410 km/h
    nitróval lejtőn 412 km/h

    a kék-kék-zöld-piros-piros-piros kombó elméletem borult, autóim nagy részét próbálom zöld-kék-kék-piros-piros-piros(fehér) kombóba összeállítani... mert az EA marhák még ebbe is belenyúlnak....

    a kék motort csak akkor használjátok ha stabilitás kell a kocsinak, de ha menni akarok vele, akkor zöld kell... egy kék motorom van, de már azt is bánom...
  • Szabi1991
    #14551
    nehezen tudom elképzelni hogy olyan újítást kapnánk ami miatt újra elkezdenék aktívan játszani vele :D
  • csiles
    #14550
    Na most, való igaz, hogy belenyúltak a Porsche -ba, mert én is megéreztem, de 1-2 kör után ugyanazokat az időket hoztam mint eleddig, sőt, mivel partot nyertem bele, csak jobb lett tőle, stabilabb. Megszokás és alkalmazkodás kérdése az egész... Hozzányúltak, de a gyorsulásából és a végsebességéből nem vesztett, az irányíthatósága meg korrigálható... nekem ahhoz kellett 1-2 futam, s lám, ugyanolyan köröket megyek vele, mint előtte...

    Nem olyan vészes ez...
  • Bullitmustang
    #14549
    egy kis update,friss mint a meleg szar:
    Hey Everyone, we are just putting some final touches on a few things:)) I just wanted to let you all know that our Maintenance Window will happen tomorrow. Sucks that we have to wait a day...but believe me, you will be happy with the additions! Something to do with going on a Streak... and the freedom of racing around the open world without getting into trouble;) Enough insider info for now...stay tuned.md

    ...azaz,aki nem beszélné másik kontinensen élő csökkent elméjű fejlesztők nyelvét ez a kis esszé nagyjából annyit tesz hogy holnaptól(nem mától) beraknak némi újítást meghogy nem fogunk csalódni(na azzal várjál barátocskám)a freedomban is lesz valami újítás illetve a tisztább vezetés(szinkronizált verseny?)
    vagy nevezzétek 2.0-nak

    ja meg sztem már észrevettétek de 25% bónusz jár a nem sms által vásárolt boost után
  • norby9201
    #14548
    Az aston martin cop edition mióta van a megvehető kocsik közt?
    És esetleg tud valaki valamit mondani róla?
  • Bullitmustang
    #14547
  • Bullitmustang
    #14546
    Gondoltam felteszek pár képet az új dizájnról, a felirathoz sajnos kevés vagyok ugyhogy a Rothmans design marad így
  • mester1987
    #14545
    jaja az látod látszik
  • mester1987
    #14544
    igen, megtaláltad a játék Achilles-inát szerintem
  • rav3n319
    #14543
    butítottak a gt3-mon ezt énis észrevettem, nem úgy kanyarodik, meg a gyorsulással is vannak gondok
  • Hurkans
    #14542
    Én is elkezdtem ezzel játszani, de a legnagyobb problémája ennek a sok retardált emberke, ha lenne elég ember akivel együtt játszol, akkor semmi gond, de hogy teamescape-be kilöknek, holott a cél, hogy minél többen érjenek be, na hát az szánalmas...
    Másrészt sima versenyen se az ügyesség számít néha ilyen roncsderbinek néz ki inkább a játék mint autóversenynek....
    Ezért is hagytam abba, maga az egész jó lenne, ha a sok idióta nem rontaná el a játékélményt...
    Ez csak egy vélemény, ettől függetlenül szerintem jó játék.
  • norby9201
    #14541
    Ne aggódj,én is már csak egyenesben vagyok kemény a porschémmal
    Mind1 inkább más kocsikkal megyek mikor haverokkal partolunk..pl SS...annak a hangnak nincs párja
  • mester1987
    #14540
    Amúgy a játékot pont eltalálták, mert megtalálhatóak a Most Wanted potití velemei és persze ez szebb grafikával is meg van áldva, nem mint a Pro Street-nél vagy a semmilyen korosztálynak nem ajánlott Undercoverben.
  • mester1987
    #14539
    Isten áldja meg a jó tulajdonságodat, hogy leírtad ezeket nekem, RESPECT+

    köszi
  • FishNoRba
    #14538
    Tehát, nagyon bölcs dolog volt, hogy feljöttél ide tájékozódni, remélem, megmarad ez a szokásod, más kérdésekben is.

    Nagyon sokan, nagyon sokszor véleményezték, hogy egy kis ráköltéssel jelentősen megugrasztották a játékélményüket. Én, ezt nem tudom kontrázni, hisz jelenleg, ingyenes játékosként, ingyenes boost -okból élek, amik főként, a garázshelyek -nél jönnek jól (erre még visszatérek). Én, alig 3 hónapja játszom minimálisat, igaz, napi rendszerességgel, és meg kell hogy mondjam, ez idő alatt, nem vágytam rá, hogy a zsebembe nyúljak. Nem arról van szó, hogy nem tehetném meg, de szeretem a kihívásokat. Ingyenesen kezdtem el, s bár ez idő alatt kisegített az EA, összesen 3000 free boostal, azt a keveset is, amit elértem, ingyenesen szereztem, s szeretném a továbbiakban is ingyenesen folytatni.

    Az, hogy a program, alapjában véve, ingyenesen futtatható, nem jelenti azt, hogy minden ingyenes benne, és igen, van pár dolog, ami pedig elég jól jönne, sok mindenkinek.


    -A legfontosabb talán, a garázshelyek talán az egyetlen, elég nélkülözhetetlen dologok, hisz a 3 garázshely, hamar betelik, főleg az autómániásoknál, így az első adag FB. -t, érdemes erre költeni.

    -Autók is jelentősen korlátozva vannak, s bár az ingyenes játékos is bőven kiszolgálhatja magát, egy ideig, biztosan csak nyálcsorgatva figyelheti kedvencét, vagy épp szidhatja, a már a rajtnál vörös kánforrá széledő porschét. A boostosak, mindíg jobbak a játékpénzeseknél, de hát, ez így van rendéjén.

    -Kevésbé fontos, de annál lényegesebb dolog lehet egy profi játékosnak az űltetés, melyet szintén, csak boostért szerezhetünk be, de jelentősen stabilizálhatja a kocsi teljesítményét.

    -Talán ide kapcsolódik, minden autó lelke, az alkatrészcsomag. Ezeket, az ingyenes játékos is beszerezheti, igaz, roppant sok idő, nyugalom, és szerencse szükséges egy jó tuning összeállításához. Egy profi pro csomaghoz, akár 2-3 hét is. Ugyanakkor, boostért vásárolhatóak kártyák, melyek segítségével, akár percek alatt, elérhetjük ugyan azt a hatást.

    -Tinglitangli neonok, rendszámtáblák,ablakfestések, mind a gyűjtő boostosok színtere, akik igazán egyénivé szeretnék alakítani verdájukat.

    -Rep, cash növelők valamint powerupsok, a türelmetlenebbik fajtának, bár erre, aztán tényleg kár...


    Tehát, összességében, egy szokásos free4paly játékról beszélünk. Találhatóak benne fizetős tartalmak bőven, de gyakorlatilag, ugyan azt, egy ingyenes is képes elérni, s bár néha frusztráló dolgok is felüthetik a fejüket, nem annyira szembetűnő a kivételezés, mint pl.: A battlefield heroes -ban. Megkövetel egy kis kitartást, de ha van rá hajlamod, semmi nem akadályoz meg, hogy csatlakozz. (Bár ez esetben a jó szokásod, őrizd meg, és gyere tájékozódni, a komolyabb döntéseid előtt, s így megóvhatod magad, az esetleges pofára esésektől.)


    @werewolf;csizi

    Ez nem vicc, szín tiszta üzletpolitika. Felfuttatnak egy nyerőgépet, majd, leépítik. Ha már úgy is mindenki megvette, minek promotálják még? Semelyik autó, nem lesz végig, az osztálya csúcsán, hisz annak, tényleg semmi értelme. De, ha nincs kedvük "ellenfelet" teremteni neki, ahogy ették mondjuk az mk1- el, akkor játszanak kicsit a teljesítményen. De, az is lehet, hogy szimplán, más van a dologban, és nem is bolygatták. A gyerekeidet, ilyen miatt, nem érdemes elzavarni... :/
  • bboyatty
    #14537

  • csizihungary
    #14536
    BMW M3 már szinte veri a porschét, az irányíthatóságát levették. Vicc hogy megvetetik mindenkivel és később lebutítják.
  • SylarHun
    #14535
    Na most olyan ideges vagyok! Még a gyerekeimet is elzavartam!
    Valamit nagyon megpiszkáltak a Lotus Exiege-en mert jobban mennek mint a GT3-om.
    Az ideg szétbasz, hogy képtelen vagyok vele nyerni. Meg tuti, hogy a Gt3-on butítottak, mert szinte egy alap BMW M3 is elveri.
    Vagy csak én lettem béna?
  • mester1987
    #14534
    akkor csak ala natúrba semmi feljődésért?
  • spank309
    #14533
    ingyen is tudsz ugyan úgy játszani csak az extrákért kell fizetni legjobb autók, neon, ilyesmi teljes mértékben élvezheted a játékot ingyen is.