94802
  • Dannyspeed9601
    #14812
    Tényleg,de miért?
  • bboyatty
    #14811
    lájk gomb nincs.
  • Dannyspeed9601
    #14810
    Figyelj nekem szinte full eslise-m van és azután vettem meg a bm-et mert imádom és ha szereted a kocsid akkor úgy is jobban megy mint ha egy olyannal mész amit utálsz... :D
  • VNORBIKA13
    #14809
    csak az a baj hogy bm rx7 szeb meg abba van 3 pro cucom :D elise meg 100k val drágáb oszt kinézet is rondaaaaaaaaaa :(
  • Szabi1991
    #14808
    itt van egy egész jó leírás (német nyelvű, de a képek alapján is egyértelmű) hogy miként lehet könnyedén és kevés rétegből betűket írni, majd a végeredményről várjuk a képeket :)
  • bboyatty
    #14807
    Hát NOS-t, HKS-t, MOMO-t meg lehet csinálni játékban fellelhető vinylek segítségével. Meg esetleg ha eleve fel van matricázva az autó. Nem tudok más módot, hogy hozzájuss.
  • Dannyspeed9601
    #14806
    VNORBIKAA13 Nekem mind 2 kocsi meg van,imádom a bm rx7-et,mert sztem nagyon jól néz ki,sőt ha kevés t2-es partod van,vagy rosszak akkor veri is az elise-t viszont ha van egy pár jó alkatrészed,akkor az elise lenyomja.
    De ha kanyarodásról van szó az elise simán veri.
  • SUNNY84HUN
    #14805
    tudom biza , de sky lett
  • Dannyspeed9601
    #14804
    Üdv!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy különleges matricákat tudok-e szerezni?Pl:GReddy,NOS,stb...
    Vagy ezeket csak eventkor lehet megszerezni?:S
  • bboyatty
    #14803
    Küld el nekem, nem utasítom vissza.
  • VNORBIKA13
    #14802
    Figyeljetek ma szerencsém volt ma reggel 4-6-12 es piros rugó t2 be köce SUNNY
    majd este egymás után 12-6-0 ás motor zöld t2 be utána 4-6-9 es kerék t2 be mind pro és mi a legszebb nincs t2 es várdám :DD
  • RYO21
    #14801
    Tegnap aktiváltam az 25% rep ampot a weboldalon, de a játékban nem kapok több repet. Mi lehet a baj?
  • illesgergely
    #14800
    Erre tudod mit írna Tutu? Aztat bizony. Szerintem is Sky, azért mert csak.
  • bboyatty
    #14799
    Szerintem sky. Én legalább is azt venném, mert az jobban tetszik.
  • Gam3r
    #14798
    katt a Segítség az autóválasztáshoz .
  • VNORBIKA13
    #14797
    Kérdés :D
    Lotus elise vagy bm rx7???? :DDDD
  • Ryder159
    #14796
    Látom szabí írod a powereket is. úgyhogy 10.nap 10 x +1 kör
  • SUNNY84HUN
    #14795
    golf vagy sky 2000gtr ??

    köszi előre is
  • Szabi1991
    #14794
    na ez már valami :D

    #14788: nem lenne nagy kaland, csak értelmét nem látom :D
  • Alien69
    #14793
    Megvettem a lvl14-s accomba a Porche 911 GT3 RS-t. ROSEWOOD PARK LOOP teszteltem. Multiban rendszeresen olyan ellenfelek ellen adna, akik ellen esélyem sincs, ráadásul 1:1-ben, tehát másokat nem akart berakni. Rendszerint lvl 40 felettiekkel akarna berakni. Egy kört se mentem multiba ezért. A LOTUS EXIGE CUP 260 szintén megvéve. A helyzet, hogy vegyes a kép. Olyanokkal rakna össze, akik ellen azért ELVILEG lenne esélyem. Pl BMW M3 SPORT EVOLUTION, és Missan 350Z (Z33). Itt pl érdekes volt, a BMW-t levertem, az is lvl20 alatti volt, DE a Nissan lvl22, és haza vágott minket. Szerintem csíter volt, bár végsebességben "csak" 339-ig ment el, de ez a Rosewood Park Loop pályán elég nagy, szerintem. Ráadásul, kondenzcsíkot húzott már indulásnál.
  • Gam3r
    #14792
    Nem hinném.

    1. Rosszabb kocsival volt és senki se fagyott ki mivel néztem a térképet és teljesen mögöttem volt
    2. Egy hibát se vétettem max picit lecsúsztam a tökéletes ívről... :)
  • bboyatty
    #14791
    Hát régebben is volt valami teleportálós hack ha jól tudom, de az is lehet, hogy gyenge neten játszik az illető és egyszer beragad, te úgy látod, hogy megáll de közbe megy tovább és lehet pont jól megy és megelőz.
  • Gam3r
    #14790
    Megjelent valami új hack amúgy???

    Mert azt vettem észre egyik pillanatban én voltam első 20-30 másodperccel másikban meg hogy beért valaki a célba...

    Main street-en volt level 7-12 esek között....
  • janihunk
    #14789
    Mai termés:

    :D
  • bboyatty
    #14788
    Megint írok valami okosságot, mert sok időm van gondolkodni. Szabi, nem tudod lekoppintani a TDU2 topikból azt, hogy pl. reggel van egy világos háttér délután valami sötétebb és este meg valami sötét? Csak unatkozok és jönnek az ilyen agymenések.
  • Gam3r
    #14787
    wow tényleg beleférne , gondolkozok hogy vegyek-e mindenből a legjobb autót (vagy már csak majdnem mert már nem a porshe a legjobb) megtudnám venni 1 starter pack-ból:D
  • SylarHun
    #14786
  • VNORBIKA13
    #14785
    remélem sokáig me ak veszek egy startot :DD
  • SUNNY84HUN
    #14784
    meddig lesznek az akciós cumók ( autókra célzok ) pl: sky 2000gtr v. golf 1050 boost , a1 2100 boost , 911 gt3rs 3850 boost ért .. ????

    ezek pont 1 starterba beleférnének simán , 7000 lenne ..
  • RYO21
    #14783
    Mikor fognak átváltani play4free foundsra?
  • bboyatty
    #14782
    Mikor lesz még valami sg krúz? hogy én is bekerüljek a banner-be.
  • bboyatty
    #14781
    Na hát én nem bántam meg azt a napi 5 percet. Most nincs időm versenyeket tolni, csak épp felugrok összekapom és ki is lépek, a mai féket se tettem be semmibe.
  • Gam3r
    #14780
    Cash-t azt nem annyira ad inkább rep-et , de hát én nem gondoltam erre sebaj :(
  • bboyatty
    #14779
    Nagyon rég be volt jelentve, hogy lesz Treasure Hunt 2.0, az nem volt tiszta, hogy mi lesz a jutalom. Én nem azért csináltam amúgy, első ok, hogy unatkoztam második, hogy szoktam amúgyis csak menni össze vissza a városba és elég jól adott rep-et és cash-t.
  • Gam3r
    #14778
    Ha tudtam volna és írták volna előzőlegesen is számítani fognak , már a hírnél (ami volt 2-3 hete) elkezdtem volna gyémántozni.
  • Szabi1991
    #14777
    a lehetőség nekünk is megvolt.. csak nem éltünk vele :p
  • Gam3r
    #14776
    Te a szerencsések között vagy hogy nem hagytál ki napokat , és még ha csak 2 hétig is hagyják bent , míg te kapsz 14 napból 6 pro tuningot én épphogy elérem azt a szintet hogy ha szerencsém van ad pro tuningot...
  • bboyatty
    #14775
    Nekem megfelel így. Sőt ha hetente kapok 2-3 pro cuccot úgy is megfelel.
  • Szabi1991
    #14774
    ez így most tökéletes, ingyenesnek így jópár hét kell hogy fullos legyen az autója, fizetősnek akár pár perc.. tehát aki nagyon nem tudja kivárni az fizet, aki türelmesebb az meg nem :)
  • bboyatty
    #14773
    Szerintem csak most eleinte lesz ilyen "part eső", 3 nap alatt kaptam 2 pro cuccot, ha felváltva kapok egy nap part egy nap powerup akkor (és az a part nem gyári cucc hanem 2 vagy 3 kulcsos) akkor max 2 hónap alatt felhúzom az összes autóm, még a chargert is. Ez túl nagy fegyver lenne az ingyen játékosok számára szvsz. De ha így marad nem bánom csak nem sok esélyt látok rá.