94802
  • mester1987
    #14532
    és mik a korlátozások az ingyenes gameplayben

    köszi
  • mester1987
    #14531
    boccs a duplikáltért:

    Skacok, mik azok az opciók a játékban, amit nem kell megvenni átutalással vagy más kpért???


    Csakhogy előre tudjam mivel készülnék el játszani???
  • Gam3r
    #14528
    Mi ez a hirdetés?
  • highdrift
    #14527
    http://www.facebook.com/xInsertx Like old az első bejegyzést ! És ott van hogy este megint mikor leszek hallgatható ! Ha van kedved hallgasd te is velünk ! :) köszi !
  • norby9201
    #14526
    Tudom a motorháztetőn nem épp stimmel,de este nemvolt már sok türelmem 100% pontossághoz
  • Lupous
    #14525
    Ahh remek festés ... itt ott kicsit lehet finomítani rajta még, de gecire tetszik ránézésre :). A lógó is.

    Werwolf: a bmwd remek..a hátulján a csecsa nem kéne rá. A mazda faszányos. :)
  • Ryder159
    #14524
    A BMW és a Focus nagyon bejön. Szép munka.
  • SylarHun
    #14523
    Nagyon jól néz ki!
    Én azt az nfs logót levenném onnan az elejéről.
  • norby9201
    #14522
    Nekem az mx5-ösöd a módosítás előtt jobban bejött
    Én is beszereztem egy focust,sajnos a felni még nincs megvéve és szerintem nem is lesz ennyiért

  • SylarHun
    #14521
    Módosítottam ezeken is egy picit.

  • SylarHun
    #14520
    No akkor, idegnyugtatásképpen festegettem egy kicsit.



  • Zsolti89
    #14519
    Valaki mondana egy véleményt arról hogy érdemes-e a Nissan Skyline r34-t tuningolni vagy megéri befektetni egy Lotus Elise-be és azt feltuningolni. Vagy ott van még a Mazda RX-7.
  • RoboKutya78
    #14518
    fejlesztés = Bugok megjelenése -->
    Bugok kijavítása = újabb Bugok megjelenése -->
    fejlesztések betétele = újabb bugok megjelenése ---> bugok javítása = újabb bugok megjelenése
    Az örök körforgás ez ellen nagyon nincs mit tenni.
  • barack1997
    #14517
    Rx7668 hacker próbálkozásai ujra Emberek megint itt van rx7 (jurácz viktor)
  • Ryder159
    #14516
    "fejlődött a játék az első hetektől kezdve." na neeee Minden Update után egyre több a bug, és az .exe leállás. Ez mifelénk max. visszafejlődés. Végre javították az R34 eltűnő body-ját. Azóta a Subaru csinálja ugyan azt. A legutóbbi update óta a WP and Lyons alagút utáni első kanyarban ha túl kimész a pálya szélére, ott van egy láthatatlan fal. Pár napja a verseny végeztével olyan sebességértékeket ír ki hogy még hekker se produkál olyat. Gondolok itt olyanra, hogy ma is egy 1200km/h sebességrekordot döntött meg az ellenfelem a kiírás szerint holott 9mp-el nyertem. Vagy egy nagyon régi hiba: TE-ben egyszerüen mindenkit elkapnak. Vagy még egy: Versenyeken 8 ki*** autó megy egyszerre és mégsem tudja a szerver jól elhelyezni őket. És még sorolhatnám, de felesleges. Szóval ne mond hogy fejlődött a játék.
    És lehet hogy van béta matricád, de én se most regisztráltam. Azóta játszok hogy kijött a játék. Csak akkor a 10 szint korlát miatt megálltam egy időre.
    Amikor visszajöttem még fele ennyi boostos autó volt és 10x enyi alkatrészt lehetett nyerni. Tehát akkor milyen irányba tart a fejlődés???
  • RoboKutya78
    #14515
  • chris1997
    #14514
    Ha én lennék az NFS World Élén(mint szerkesztő vagy producer), Én úgy csinálnám, hogy ami új autó bekerül a játékba, az legyen boostos is MEG Ingame cash-es(és max a speciális kocsikat tenném Only Boostossá(Pl: az NFS Classic Kocsik))lvl meghatározással(mint a Lotus Elise-nél a 25-ös szint hogy meg tudd venni)).
    Az Alkatrészeknél megmaradnék a card packoknál DE Az achievmentek-el adnék mondjuk 8000 Boostot(Pl: az 1000-ik verseny teljesítéséért(vagy minden 1000-ik versenyért!)), meg egy Gold Packot(Attól Függne, hogy milyen gyakran játszol).
    A Lucky Cardokba betenném a Vizuális packokat, felnit, neont stb..... !
    A bétásoknak... hát ezen még nem gondolkodtam :S
    Nos egyenlőre ennyi, DE lehet hogy ezzel a lendülettel csődbe is vinném az NFS World-öt.....
  • RoboKutya78
    #14513
    A play for frre magára a játékra vonatkozik az ingyenes,
    De az, hogy esetleg jól is érezd magad benne az már a pénztárcádtól vagy a kedvedtől függhet :)
    A bétától hogy rosszabb lenne... én kétlem. Tudom, és látom hogy fejlődött a játék az első hetektől kezdve. Nem a hacker programoknak köszönhetően van Béta matricám.
  • Ryder159
    #14512
    Megértem én hogy kell nekik a pénz, hisz ők sem ingyen dolgoznak. De az hogy ma Level 17 és félig jutottam, és még mindíg egy nyomorék alkatrészt sem adott, az felbasz. Már lassan ott tartunk hogy csak boost-ért lehet alkatrészt kapni, sőt, van egy érzésem, hogy ha valaha lesznek új versenyek, majd az is csak Boost-ért lesz elérhető. Vagy miattam legyen, csak akkor ne legyen Play for Free, mert ez egy rohadt nagy átbaszás. Ráadásul a játék minősége még bétának is rossz lenne.
    Valószínűleg ha jobban adna alkatrészeket, akkor én is költenék rá, és megvenném azokat az autókat amik tetszenek. De minek? Alkatrész nélkül azokkal se mennék sokra.
  • chris1997
    #14511
    hát én egy Honda vagy Acura NSX(05')-nek örülnék, de egy Honda S2000-es is kafa lenne
  • spank309
    #14510
    Am. nissanos vagyok de azért szeretek minden japán autót.
  • spank309
    #14509
    Ti nem hiányoljátok a játékból a hondát vagy esetleg az acurat? annyira unalmas már pár verda =D
  • SylarHun
    #14508
    Teljesen egyetértek veled!
    5*
    Az ingyenes játékosok sehol nem lennének, ha nem lennének olyanok akik fizetnek.
    Ingyen nem tudnának fejleszteni, meg szervereket üzemeltetni.
    Állítólag az élet is ingyenes, csak éppen mindent pénzért adnak benne.
    Ennyi.
  • tutuhawer #14507
    Instant fotózás a 3-as csetben:
  • RoboKutya78
    #14506
    Srácok ezt a fizetek nem fizetek dolgot jó lenne ha abbahagynátok végre.
    Ha egy kicsit is belegondoltok, ha nem így menne a dolog akkor nemhogy azok akik nem fizetnek, de azok se akik fizetnek érte nem játszhatnának mert bedőlne a játék.
    Sok MMO játék lassan hasonló cipőt fog viselni mert rájöttek hogy havidíjas játékosok egyre kevesebb lesz és így nem fogja megérni nekik hogy folytassák a fejlesztéseket. (ennek örülni kellene inkább) Mondok pár MMO játékot ami ilyen. ott a battlefield heroes, battlefield free4play már úgy kezdte hogy ingyenes de mégsem és gyarapszik, fennmarad pedig egy nagy cég.
    Ott a star trek online még idejében eszmél rá hogy a havidíjas megoldása nem kifizetendő decembertől free4play lesz és én is megyek játszani rá ha nem bonyolítják. Mondjuk tudnék ellenpéldát is mondani ott az EvE online nem tudom hogy csinálja (valszínűnert orosz), évek óta havidíjas (ha jól tudom). Becsődölt játékot is tudok mondani pár évig ment ha jól tudom az auto assault mmo játék.
    Szóval ez van ezt kell szeretni.
    És nem hinném hogy jóval több partot akasztana le az a játékos aki minden héten friss autót vesz magának.
    Úff én beszéltem
  • norby9201
    #14505
    Azzziggeeen
  • Gam3r
    #14504
    Ezen nevettem pár másodpercig bmegnfs
  • illesgergely
    #14503
    Ez a tím eszkép tényleg öl, butít és nyomorba dönt. Nézzétek, szegény vért h*gyozik, hogy első legyen. 50-es szintre nem esett le neki, hogy mi a lényeg?



    Egyébként arra is rájöttem, honnan jött a játékmód neve. Ha a Team-ből valakit kitesz a játék, akkor a többiek egyből Escape-et nyomnak:



  • norby9201
    #14502
    Faszák lettek a képek grat :D
  • bboyatty
    #14501
    Sajnos nincs rá lehetőség.
  • Cortinaar
    #14500
    Sziasztok!

    Tuning cuccot nem lehet leszerelni úgy, hogy ne kelljen eladni? 15 perce nyertem 2 kulcsos kereket, fel is raktam, most meg kaptam egy 3 kulcsost. Nem tudom lecserélni, így nem szívesen dobom ki a 2 kulcsost.
    Jó, nyilván az a célom, hogy előbb-utóbb T2-es kocsit vegyek, s azt tuningoljam, így végül is oké, hogy felrakom a 3 kulcsost, de később, ha kedvem szottyan újabb T1-es kocsihoz, jól jönne, Elég beteg ez így.
  • Ryder159
    #14499
    "egy centet nem segítettük elörre a játékot tervező programozókat" Nem elég hogy vettem egy starterpack-ot, még elvárnák hogy hetente 20€ adjak nekik, ha valamit akarok kezdeni?
  • Szabi1991
    #14498
    soha nem lesz teljesen fizetős.. mert akkor az újak nem próbálnák ki és nem lennének függök, később pedig nem fizetnének.. :)

    nem véletlenül oldották fel még az elején a 10es szinttől felfelé a szinteket :D
  • FishNoRba
    #14497
    Teljes mértékben igazad van. Én,és sokan mások, szidjuk, szidtuk ezt a játékot, úgy, hogy gyakorlatilag ingyenélők vagyunk. Egy centet se költöttünk rá, így nekükn, semmi, de az égvilágon semmibe nem kerűlne abbahagyni a játékot. De mégis itt vagyunk, mind, és akár hogy nézem, ki van nyalva a seggünk. Gyakorlatilag havonta kapunk ezer ingyenes fizetőeszközt, úgy, hogy ez centet nem segítettük elörre a játékot tervező programozókat, ugyanakkor, a követeléseink megvannak, de észre se vesszük, hogy mennyi mindent kapunk INGYEN!

    Persze, lehet azzal jönni, hogy más EA- s játékok birtokosaként, ennyi már jár, de nem! Az a pénz, nem tudja finanszírozni ezt, hisz azt lenyelik a fejesek, s alúl marad a kispénz, és a leépítés.

    Úgyhogy, én visszaszívok egypár dolgot, hisz hisz én is, itt vagyok, pedig tényleg megtehetném, hogy holnaptól, nem játszom, s ha nem tetszik, nyugodtan elmehetnék, ahelyett, hogy szidom.
  • bboyatty
    #14496
    Nekem jó, egy fillért se fektettem be ebbe a játékba és nem is tervezek, elvagyok a tőlük kapott boostból. Nem azért játszok, hogy bekerüljek a topba, csak szeretem az autókat, szeretem a versenyzést és a tuningot. Majd ha már olyan szinten boosthoz kötött lesz a játék, hogy az ingyen játékot lehetetlenné teszi, na majd akkor ha megéri és lesz honnan akkor talán befizetek boostra. Amíg nem fizetek nem sírok, hogy szar a játék.
  • Ryder159
    #14495
    De miért is csinálnának bármit is, mikor a sok hülye így is egy vagyont költ a gémre. Ezek szerint jó nekik így.
  • Gam3r
    #14494
    Utána megint más projekt lesz mivel ez ingyenes játék , ne várd hogy annyian fognak ezzel foglalkozni mint egy fizetőssel:)
  • bboyatty
    #14493
    Mint sok minden mást, új pályarészeket és új versenyeket is ígértek de csakis jövőre, mert jön a Run és az összes fejlesztő azzal bajlódik és nincs idő a World-re. Győzük kivárni.
  • Ryanxx18
    #14492
    kösszvalaki más?
  • Szabi1991
    #14491