94802
  • Bullitmustang
    #15226
    most néztem én is az Ask Markot és ehhez annyit fűznék hogy nem pontos:
    "- a jövőben: új cuccok a kártyák alatt, akár vizuális tuningelemek is, amint működőképes lesz az ezt kezelő rendszer"
    a kérdés arra irányult hogy a megvásárolható partokat kiveszik a Lucky Draw-ból és tesznek e e helyette új és/vagy több(race/pro) partot, a válasz kevésbé kielégítő mert igérték hogy igen de még nem tudják pontosan mikor, azt viszont elmondta hogy mire a T4 megjelenik biztosan megoldják a lucky draw kérdést is mivel akkor a t4-nek is kell majd betenni (race/pro)partokat
  • Dannyspeed9601
    #15225
    Ez a karácsonyi festés nagyon adja
  • csiliboy
    #15224
    Az az eksön fotó tényleg baró lett.Gratula.
    Én is próbáltam már monsterest, de nem tudtam meg csinálni jóra a logót, így hagytam a francba...

    Ez csak unaloműzésből lett:
  • bboyatty
    #15223
    Nagyon jó lett gratula hozzá.
    Én is készülök alkotni valamit, mert már nagyon bennem van csak még nem tudom mit és mire festek. :)
  • Szabi1991
    #15222
    grat
  • Ryder159
    #15221
    Az az alsó kép nagyon jó lett...
  • illesgergely
    #15220


    Ezzel elkészült az első teljesen pro verdám, az Impreza. Hiphip hurrá :)
  • Szabi1991
    #15219
    12.nap ajándéka :D
  • thomson002
    #15218
    Első Monster-es festésem :

  • Szabi1991
    #15217
    Gergő (#15130) képe után vált értelmetlené a lista bővítése, mert van aki partot kapott ő meg powerup-ot, tehát 18-után teljese random már, ami biztos hogy 3 csavarkulcsos partot ad, ha partot ad.. :)
  • Dannyspeed9601
    #15216
    Na már csak 1 napot kell várnom :D
    Motornak örülnék a legjobban^^
    Legalább ma valami értelmes powerupot adott...
  • RoboKutya78
    #15215
    Treasure Hunt - Day 12: T1 Ursa Motorsport Forced Induction [color=#FF8800]Pro Series[/color] [color=#017FED]Sport[/color]
  • FishNoRba
    #15214
    77. Nap



    (Szabi végérvényesen beszüntette a lista írását?)
  • Ryder159
    #15213
    Nekem Level 20 óta nem írja a pálya időket: VFERIII
    Vajon miért? Azóta már jó pár nap eltelt, és biztos hogy többször is mentem mindegyiken.
  • bboyatty
    #15212
    Ennyi volt a part áradat. Úgy néz ki, ahogy közeleg a 70-ik nap egyre kevesebbet ad, de nem hagyom abba kíváncsi vagyok meddig számol el és miket ad még.

  • Alien69
    #15211
    Az Audi TT-t amúgy megvariálták, amióta kijött? Nem a mostani változásra gondolok, hogy már mindenkinek lehet. Régebben majdnem annyit gyorsult, mint a Murcim, és köridőben is alig-alig maradt el tőle olyan pályán, ami neki való (végsebesség, gyorsulás).
    Ami Feri-t illeti, nem csak TT-vel ment jó időt. Van, ahol a 6. legjobb lett, level 37-s szinten. Ergo, tuti csalás. Kérdés, megunta-e, és kipróbálta, vagy feltörték, vagy ???
  • csiliboy
    #15210
    Jó reggelt!

    Nem tudtam aludni, és ezt keresgéltem össze:


    Már csak egy autó kellene hozzá :D
  • barack1997
    #15209
    most is mehetünk ha otthon vagy hiszen 1 perc és holnap
  • tutuhawer #15208
    a lényeg, hogy rákérdezek, hogy feri nyomott-e valamit, vagy feltörték a profilját esetleg. Az biztos, hogy akinek eddig feltörték, azonnal a közösséghez fordult, és jól tette. Feri1014 a prohardveren a mai napon nem jelezte, hogy tegnap már gondja lett volna vagy mifene, mert tegnap vagy tegnapelőtt volt még hozzászólása is.
  • Gam3r
    #15207
    Nem a top 100 a feltűnő , amúgy is kevés idő van top 100ban , de amikre jó időt ment (pl waterfront road) oda még egy porshe 911 gt3 - al is nagyon nehézkesen lehetne annyit menni , ő meg TT-vel megy.


    Kicsit feltűnő a többi jó idő is pedig TT-vel ilyen top 300akat nagyon nehéz menni.
  • tutuhawer #15206
    Megvan a hiba? Ügyi vagy Mindig tudtam, hogy van érzéked ehhez, Kocka. Holnap lejátszhatjuk... :D Új videó kéne a subaruval amúgy is...
  • barack1997
    #15205
    Megvan a hiba, szinte midenhol top100-as idők. Lincoln Boulevard Top 17. Audi TT-vel (TT=tuningtalicska
  • Gam3r
    #15204
    Felettébb érdekes.
  • tutuhawer #15203
    a facebookon olvastam a hozzászólásokat, és lám, láttam egy érdekes képet, amit nem tennék be, legyen elég egy link:
    FERI1014
    Azonnal lehet menni ruszkizni a csetbe, tessék
  • Dannyspeed9601
    #15202
    Jupíííí
  • csiliboy
    #15201
    Üdv !

    11feco18, tetszik az 50-es tábla :D

    Pár napja csináltam:


  • Szabi1991
    #15200
    egyedi lett
  • Ryanxx18
    #15199
    én is probálkoztam...

  • bboyatty
    #15198
    Szerintem is, ha nem tudnak belekóstolni az emberkék lehet meg sem veszik.
  • FishNoRba
    #15197
    Az más. Az EA -üzletpolitikáját ismerve, gyanítom, lesznek T4- es IGC- s autók is.
  • Ryder159
    #15196
    Csak abból gondolom, hogy múltkor világosan megmondták, hogy minden új autó BOOST-os lesz...
  • bboyatty
    #15195
    Hát szerintem azért csak lesz egy-két cash-es t4 is, úgy ahogy most is van minden tier-ben, még ha közel sem olyan jó mint a boostos. De semmi értelme erről filozofálni addig amíg nem tudunk semmit konkrétumot csak annyit, hogy lesz és hogy nem a közeljövőben.
  • Ryder159
    #15194
    Miért kérdezi meg valaki minden nap, hogy mikor lesznek T4-es autók. Mert minden napra akd valaki aki felteszi ezt a kérdést.
    És pont téged miért érdekel, úgy is csak Boost-os kocsik lesznek benne, Te meg ha jól tudom ingyenes vagy.
  • bboyatty
    #15193
    Jövőre lesz Tier 4 és rengeteg újítást hoz majd magával. Mark-ot idéztem, de érdemes megnézni az Ask Mark-ot ha van időd, mert bővebben beszél mindenről, ez a fordítás csak nagy vonalakban írja le a dolgokat.
  • Gam3r
    #15192
    Várhatóan mikorra vezetik be a tier 4et?

    Mert nagyon sok autót lebutítanak akkor majd gyorsulás és végsebesség terén , mivel 420al menő porshe elég ritka , meg stb.(De lehet én nem tudok róla hogy tényleg van olyan)
  • FishNoRba
    #15191
    Day 75



    Day 76



    És igen, tényleg part esett.
  • illesgergely
    #15190
    Tegnap 3 part, ma lótúró nekem is :)
  • bboyatty
    #15189
    Most néztem meg az Ask Marc episode 56, ismét sok mindent ígért mint ahogy azt illik.
    Kb erről van szó benne:- decemberben új izomautó, RUN-kiadásban

    - a jövőben: új vizuális tuningok (rendszámtáblák, neonok, meg persze több mindenből), új egzotikus autó új bodykittel

    - december első hetében újra behavazzák a golfpályát

    - a fejlesztők napi rendszerességgel töröltetnek Facebook-oldalakat, amik hack-eket és cheat-eket ígérnek, meg persze folyamatosan küzdenek a csalók ellen

    - a Radar képesség még mindig működik, használható az üldözésekben

    - a jövőben: új cuccok a kártyák alatt, akár vizuális tuningelemek is, amint működőképes lesz az ezt kezelő rendszer

    - a Tier 4-es autók megjelenésével rengeteg változás lesz a játékban, leginkább a kiegyensúlyozás céljából

    - a többi ingyenes játékhoz képest rengeteg nyereményjátékot tartanak, sokkal inkább jutalmaznak, lesznek még SB-osztások (tehát egy kis önfényezés)

    - a Valentino Balboni kiadású Gallardóval kapcsolatos bug javítás alatt

    - új Tier 2-es autó, 1969-es Ford Mustang Boss 302 (már bent van)
    A NFS World Hungary loptam a hírt, fordításért köszönet HOTSHOT-nak.
  • bboyatty
    #15188
    Nem minden nap vasárnap. :P

  • norby9201
    #15187
    Jjjja xD