94802
  • kergemarha92
    #15106
    Sziasztok! Pár napja én is átálltam a sötét oldalra, és megvettem életem első (és remélhetőleg utolsó) starter packját. Kihasználva az akciós árakat, be is szereztem gyorsan egy Mustang RTR-X-et. Már a hangja is elég durva, hát még maga az autó. A kormányzása kicsit furcsa még, hajlamos a fenekét kitolni. Előfordult már, hogy egy ugratás után emiatt azonnal keresztbe is álltam, értékes másodperceket veszítve. Egy ültetés segítene megoldani a problémát, vagy csak nehezebben kanyarodnék tőle? Tuning a turbót leszámítva gyári maradt.

    A kedvenc pályáimon mentem pár tesztkört, finoman szólva sem vallott szégyent az új masina. A Skyline Avenue-n powerup nélkül összejött egy egész jó idő: . Beférne még a top100-ba is, ha működne a SpeedAPI.
  • norby9201
    #15105
    De egy új felnit biztos akar
  • RoboKutya78
    #15104
    Egy Aston szerintem több grafikát nem kér

  • bboyatty
    #15103
    Merci helyett jobban örülnék az E92-nek. Régebb bent van mint a merci mégis a mercit adták igc-re, nem értem. Pedig sokkal ritkább az E92 mint az SLR és szarabb is.
  • Szabi1991
    #15102
    egy picikét néha olvass már vissza, köszi.. :D
  • Szabi1991
    #15101
    pfúúúú :-(
  • Ryder159
    #15100
    Ba*** meg egy talicska apró majom. Tegnap behalt a netem, így kezdhetem elölről a gyűjtügetést. Fa..m kivan...
  • RoboKutya78
    #15099
    Srácok megvan mára a két autó amit kaptunk
    Egy ilyen jószág
    Illetve ingaame lóvéért 1.500.000 pontért a meclaren slr járgány.
  • RoboKutya78
    #15098
    day 2
    Treasure Hunt - Day 2: T2 Dawndraft Brakes [color=#CCCCCC]Street Series[/color] [color=#FF8800]Tuned[/color]
  • Gam3r
    #15097
    Ahogy nézem team ger-t (én is így kaptam) a day 1 t1et- ad , day 2 t2-t ad , day 3 t3-t ad.
    Ez igaz a day 5 ,7 és 9re is.

    Day 12őn már kevesebb tuning van de ahogy nézem ott is folytatódik.

    Ez csak egy észrevétel de akkor mások ne mondják hogy így úgy day 2 őn meg 3an miért nem kaptak t1et.

    Ami a másik meglehet figyelni , minnél értékesebb annál ritkábban ad , észrevétel : day 1től 3ig csakis street , utána 2 naponta race, utána kérdőjellel szerencse mikor kapunk pro-t.
  • RoboKutya78
    #15096
    Na srácok szimuláltam egy áramszünetet gyémántvadászat közben, pont akkor amikor a kártyát kellene felfordítanom.
    Az eredménye: a vadászatot befejezettnek nyilvánította, illetve hagyta zöldben a gyémánt logot, de viszont nem tudom megkaptam e az alkatrészt amit a 7. napra kaptam volna.
  • Szabi1991
    #15095
    grat srácok
  • janihunk
    #15094
    Wáá mit kaptam:

    Öcsém T1 he ááá
  • RoboKutya78
    #15093
    Treasure Hunt - Day 7: T2 Gromlen Tires [color=#017FED]Race Series[/color] [color=#CCCCCC]Improved[/color]
  • Bullitmustang
    #15092
    van aki a kakaós csigát szereti reggelire,nekem jobban esik a turbócsiga,még ha nem is pro :)
  • Szabi1991
    #15091
    érd utol és kiderül



    juhé ma kaptam 3 emergeny evade-et, így végre 1597 db-om van már
  • RoboKutya78
    #15090

    Srácok találkoztatok már hasonlóval a térképen?
    Ugye a narancssárga kis nyilacskák azok a playerek a pirosak a zsaruk a citromsárga meg én vagyok ÉS A KÉK NYÍL MI A SZÖSZ?
  • Szabi1991
    #15089
    hmm
  • illesgergely
    #15088
    19. napra egy fék:



    18 felett tényleg szerencse kérdése, a fenti lista alapján másnak powerup járt erre a napra.
  • Gam3r
    #15087
    Ezek szerint mindjárt beteszik , gondolom patch-el:)
  • bboyatty
    #15086
    Voltam ma ott és nincs hó.
  • Szabi1991
    #15085
    már rég bent van a játékban #14991.. :D

    #15081: nagyon reméltem hogy lesz tetőcsomagtartója és vaaan :))
    meg a kép szerint már havas golfpálya is van :)


    #15083: :-/

    #15084: három kulcsos és kék is, mi a gond ? :DD

    a mai játékpénzes autó
  • bboyatty
    #15084
    Ismét part, igaz, hogy ettől jobb van a skyline-ba is de part.

  • FishNoRba
    #15083
    Tulajdon képpen, ezt már kommentelni sincs kedvem.



  • Bullitmustang
    #15082
    Új IGC Car/Mercedes SLR Mclaren
  • Bullitmustang
    #15081
    Ez jön,igazad volt Szabi
  • SylarHun
    #15080
    Ez jön most!

  • Bullitmustang
    #15079
    vagy az R32-es skiline dub verziója
  • Szabi1991
    #15078
    kíváncsi vagyok mi lesz az "Art Director" VDUB stílusú autó..

    bár gyanús hogy az egyes golf lesz leültetve meg valami bőszme krómfelni alatta
  • Bullitmustang
    #15077
    pér perc és megint server shutdown,de azért megajándékoztam magam egy suprával a maradék alkatrészeket bele is dobáltam gyorsan :)
  • SUNNY84HUN
    #15076
    hát átnyálazom ( csak idegesít ez a ganaj ) .. de a többi gameval nincs gond win 7 en ( még a crysisel sem ) amúgy a karim 460 gtx .. , 266.58 nv driverel sima ügy a world 100 hz en ment ..de sajna ezzel a driverel a run kiírja hogy 285.62 es kell neki leszedtem és a run azzal f@sza az nfs world is csak annyi hogy átlépet 60hz be , ablakos módban futtattam már úgy nincs gond csak roh@dt sötét a world .+ picit másabb .. , fuck ezekbe a nv driverekbe .. ,, azt úgy nyomtam eddig a worldot hogy vissza raktam a régi drivert ..mikor run -ozni akartam akkor meg az újra cseréltem , kicsit zsibbasztó volt ..,, de meló szerda reggeltől és péntek este jövök haza addig is nyugszok ..

    szevasztok
  • Hyperoner
    #15075
    *moncim
  • Hyperoner
    #15074
    Csá! Én is sokat szenvedtem a hz problémával, mivel 120 Hz-s mincim van így nem 60 Hz-n szeretném tolni vele
    XP-n nálam csak úgy hajlandó 120 Hz-n futni, ha ablak módban futtatom, viszont ha 1920x1080-ra rakom így a játékot (az asztal mérete is ekkora), akkor olyan lesz mintha full screen-en menne, pedig mégis ablakos
    Szal nem látszik a tálca meg semmi
    Szal így megy 120-on
    Win7-en nemsokat world-öztem mert pár kör után elkezdett izomlag jönni
    De annyi a tippem, hogy DirectX 9 módba futtasd a gamet amit nem tok hogy kell
    talán van valami indítási paraméter
    Mert Win7-en a crysis-nál jártam úgy, hogy dx11-en meg 10-en 60 Hz-n ment, és dx9 módban futott csak 120-on :-\
  • SACONEX
    #15073
    közben már sikerült megtalálni :D
  • SACONEX
    #15072
    aki tudja esetleg hogy hova bújt vagy miért nem látom az segítsen pls :D
  • SACONEX
    #15071
    sikerült megtalálni az AppData-t de az NFS World mappában csak egy Settings mappa van ami 94 kb...megnéztem ez a mappa nem rejtett...jól eldugták előlem a játékot xD pedig csak a tűzfalon akarnám átengedi mert sokszor dobál le 7es hibával :S
  • Gam3r
    #15070
    Ez anno egy félreértés volt mivel nem olvastam el az egész kommentjét én nem tudtam hogy interneten keresztülire kérdez , de már kár szépíteni a múltat.

    Csiles: Igazad van ez random, de a személyes véleményekre voltam kiváncsi mert én eddig egész játék alatt kaptam talán 3 pro tuned-et azok közül kb 2 volt felhasználható.
  • SACONEX
    #15069
    jaa akkor azért nincs meg....kösz akk kikapcsolom a rejtést
  • Bullitmustang
    #15068
    win7 esetén igen winxp esetén Documents&settings/User/Appdata/Electronic arts/NeedForSpeedWorrld
  • RoboKutya78
    #15067
    rejtett mappa az appdata