94802
  • csiles
    #15387
    Ez a chates dolog miatt lesz, mert eddig nem foglalkoztak vele, így nagy valószínűséggel este leállás is lesz, ha nem oldják meg idő előtt.
  • SACONEX
    #15386
    ja...de akkor nem ő törölte de valaki belépett a felhasználójába és kitörölte?
  • Zsolti89
    #15385
    Jó hogy nem csináltam meg a gyámántozást. És most már aligha lesz rá lehetőségem...
  • SACONEX
    #15384
    na már bejelentkezésnél kiirták hogy technikai nehézségek vannak :D végre feltünt nekik xD
  • csiles
    #15383
    Annak az ügynek azóta meglett a forrása, "családon belüli baleset volt". Csak elsőnek nem hitte el, ezért fordult az EA-hez, ahhol megmondták, hogy ok nélkül nem nyúlnak a profilokhoz, és manuálisan lettek törölve, tehát júzer által. Azt meg nem állítják vissza, mivel van egy megerősítő üzenet hogy biztosan törölni akarod-e... ezért nem áll módjukban visszaállítani.
  • csiles
    #15382
    Biztos hogy van ok, ok nélkül nem csinálnak semmit, és az is biztos hogy ő csinált valamit... Csak nem meri bevallani.
  • SACONEX
    #15381
    amúgy titeket beenged? engem már egyáltalán nem. Azt irja hogy ismeretlen hiba miatt nem tud beléptetni próbáljam meg később.
  • Gam3r
    #15380
    Húú de rendesek , nem az ő hibájuk és ezért szarnak rá...
  • SACONEX
    #15379
    de csak úgy ok nélkül kibannolnak vagy hogy?
  • SACONEX
    #15378
    biztos feltudják ha akarják :D
  • csiles
    #15377
    Ismerek egy embert, aki elbukta az összes profilját, de nem bannolták ki. Írt az EA nek 24 órán belül válaszoltak, azt írták hogy nem az ő hibájuk, törölve lett, visszacsinálni nem tudják... Így elölről kezdte az egészet ugyanabba az emailba. Egy 50es és egy 44es profil ugrott neki akkor. Jó régen volt, kb tavasz elején.

    Namost... neki a profilok eltűntek, nincsenek nyilvántartva, de ő ki is lett bannolva e-mailestül... DEEE, ha valaki játja őt a barátlistában, mármint a profilját, és meg is tudja nézni azt, akkor az még rosszabb, mert ki lett tiltva valami miatt. A törlés csak akkor igaz, ha egy haverja a barátlistában sem látja. Ez a rosszabbik verzió, ez végleges bann az EA részéről...

    Ha időlegesen valakit bannolnak, arra üzenet érkezik, nekem is van ilyenem, de ha valakit véglegesen, arról nem tudok...
  • Gam3r
    #15376
    Csak feltudják oldani a bannokat , ez nem valami kezdő programozók játéka , bár kissebb szerókon is megszokták ezt csinálni hogy fel lehessen oldani a ban-t.
  • bboyatty
    #15375
    Azt hiszem már írt.
  • SACONEX
    #15374
    hát gondlom visszaadják..mennyi pénzt költhetett már rá csak nem marad igy ha szól nekik
  • bboyatty
    #15373
    Azért nagyon kíváncsi leszek visszakapja-e szegény a profiljait.
  • Szabi1991
    #15372
    én azt a boostot utána bebuktam amikor akartam vmi cuccok venni ami le volt akciózva, de többet vont le mint a normál ára és meg se kaptam a cuccot -.-"
  • SACONEX
    #15371
    hát lehet hogy az a hacker poénból kibannolt pár karaktert....kinézem az ilyenekből akik ezzel szórakoznak
  • bboyatty
    #15370
    TCM-en van egy fickó, reggel még gyémántozott aztán délutánra bannolták ha jól értettem 2 profilját is és nem kevés pénzt ölt a játékba.
  • SACONEX
    #15369
    csak ne olyan legyen az ingyen boost ha lesz mint multkor.....kimaradtam belőle mert rossz volt
  • SACONEX
    #15368
    amúgy valószínű hogy miatta van ez...bár nem tudom mert már nem irkált semmit se csak fél 12 kor
  • bboyatty
    #15367
    Pont erre gondoltam ma, mikor hallottam.
  • Szabi1991
    #15366
    remélem a hekkergyerek sokáig rontja a levegőt, akkor tuti lesz ingyen boost megint
  • SACONEX
    #15365
    jaja én is összeszedtem reggel már szerencsére :D remélem nem lesz hosszú leállás és mihamarabb javitják a hibát...
  • Gam3r
    #15364
    Nagyon rossz most a szerver szarmatrac-nak 3 perc múlva se küldte el a választ és amikor végre 4 perc alatt bedobott volna 1 versenybe és kijelezte talált valaki amikor a join-ra kattintottam kitett a keresett eredményből mintha cancel-eztem volna...

    Hát ma se lesz sok ebből , szerencse hogy már összeszedtem a gyémántokat:)
  • SACONEX
    #15363
    fúú 3perc volt mire betett a garázsba XD és most tett be a groupb -.-" ottvan a safehause felirat alatt a group xD
  • eQnLiEe
    #15362
    na kemény 3 percet töltöttem el a game ben mielőtt ismét kidobott volna :s lehet én se erőltetem mert csak idegesebb leszek tőle
  • Herwis
    #15361
    megint kidobott xdd out of memory:D
  • SACONEX
    #15360
    valami gáz van az biztos irok vmit és kb 10-15 mp mulva teszi ki, groupba be se vett pedig elfogadtam..
  • Herwis
    #15359
    engem is visszaengedett végre
  • Bullitmustang
    #15358
    én inkább nem terhelem őket majd este rápróbálok
  • SACONEX
    #15357
    aha nekem is lassan töltődik be minden de elindult nagy nehezen
  • eQnLiEe
    #15356
    huhh de nagyon erőlködik a szerver :s
  • eQnLiEe
    #15355
    na én állítólag bejutottam 2perc várakozás a launcherrel aztán fél perc a play gomb megnyomása után és elég lassan akarja betölteni a cuccost is :s vlmi nem kóser náluk :s
  • SACONEX
    #15354
    na kb 5. indításra elindult...remélem nem lesz leállás
  • Bullitmustang
    #15353
    az 503-as kód: a szolgáltatás nem elérhető amúgy engem is ledobott
  • zsombi28
    #15352
    az amcsi nem megy de az európai nekem még megy
  • SACONEX
    #15351
    vagy is csak elméletileg mennek a szerverek...de nem enged be :S
  • eQnLiEe
    #15350
    engem is kidobott de nekem meg azt írta h a szerver áll. na most akk mivan?
  • SACONEX
    #15349
    most meg jó XD
  • Herwis
    #15348
    az jó:D critical errorral kidobott.
    vissza akartam lépni de valami 503mas hibakódot írt ki. valaki tudja mit jelent ez?