94802
  • RoboKutya78
    #15066
    C:\ProgramData\Electronic Arts\Need For Speed World\Data
  • SACONEX
    #15065
    az az AppData nekem nincs :S
  • SACONEX
    #15064
    köszi szépen :D
  • RoboKutya78
    #15063
    C:\Users\?????\AppData\Roaming\Need for Speed World
  • SACONEX
    #15062
    Valaki meg tudná mondani hogy hová telepíti a játék magát? Mert a C/program files/electronic arts/need for speed world mappában csak ezek a fájlok vannak nekem :

    http://kepkezelo.com/images/6npemc3dva2ng8jtgmdy.png

    Ja és az a poén hogy a kereső sem találja de a játék gond nélkül fut XD
  • RoboKutya78
    #15061
    Viszont a bejátszásoknál ez a billentyű nyomogatás kikészít:)
    Figyelem az eseményeket erre faild a játékmenet :))
  • SUNNY84HUN
    #15060
    mondjatok nekem valami beállítást vagy tippet hogy az nfs world ne 60hz -ben fusson win 7 x64 en ,, eddig a 85 és 100hz simán futott most drivert frissítettem az nfs run miatt ... azzal minden f@sza is , de a world -már nem .

    thx
  • RoboKutya78
    #15059
    Nekem csak annyi a gondom vele hogy a hang mintha csúszna mert elöbb jár a szájuk a karaktereknek mint ahogy a szöveg megy illetve furcsa volt hogy az elején pár körön keresztül ujra kellet crakelnem mert nem akart elindulni az adott verseny de meglodva elvileg LvL 5 vagyok:)

  • smokes
    #15058
    mert itt látom jó de nálam ez a rész is olyan mint a lassított felvétel http://www.youtube.com/watch?v=Fg4sMsLtzik&feature=related
  • smokes
    #15057
    a NFS The Run-ba a játék miért szaggat vagyis olyan mintha lassított felvételbe menne a játék meg a hang is akadozik ezt más megtudta oldani ezt a fajta problémát?
  • Dannyspeed9601
    #15056
    Rendben kösz már fent is van, remélem a netemmel van gond,mert mostanság elkezdett akadozni pedig régebben nem tette
  • G4RY21
    #15055
    Mivel nem vagyok informatikus (csak érdekelnek az ilyesmik) ezért puskázok egy kicsit:
    "A .NET Framework eszköztára a szoftverfejlesztés szinte minden aspektusát (kliens- illetve szerveroldali megoldások, adatbázisok kezelése, játékfejlesztés stb.) lefedi."

    http://hu.wikipedia.org/wiki/.NET_keretrendszer

    Telepítsd fel nyugodtan, ártani nem árt, csak jobb lehet
  • Dannyspeed9601
    #15054
    És ez minden netes programnál segíteni fog,vagy csak a worldnél?
    Jah és mit csinál?
  • G4RY21
    #15053
    .NET Framework 4
  • Dannyspeed9601
    #15052
    Szép napot mindenkinek
    Valaki elmagyarázná nekem, hogy mi ez a NF4?
    Mai termés:
  • G4RY21
    #15051
    Lehet, hogy az lesz, mert mikor júliusban elkezdtem World-özni, akkor semmi ilyen gondom nem volt, szeptember vége fele kezdte ezt csinálni.
  • janihunk
    #15050

    Mai cucc:D
  • illesgergely
    #15049
    Le kell baszni a szolgáltatót. Nekem be szokott válni, ezután pár hétig-hónapig ismét jó a netem.
  • G4RY21
    #15048
    Jah, most látom h Derily is a NF4-et linkelte be. Azért köszi. Egyéb ötlet?
  • G4RY21
    #15047
    Köszi mindkettőtöknek. A NF4 nálam is fent van, de nem lett vele jobb. Kipróbálom Derily tippjét, hátha jó lesz végre
  • illesgergely
    #15046
    Ez akkor szokott lenni amikor a neted szórakozik. 4-5 óra körül hazaér a sok gyerkőc a suliból és leterheli a hálózatot. Időnként nálam is előjön ez a hiba.

    Nálam fent van a NF4, mégis csinálja.
  • FishNoRba
    #15045
    Server_fatal_errorcode_7 ("A hiba az ön készülékében van")

    Dobd fel ezt: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=17851

    Majd, engedd ki a tűzfalon a játékot, és elméletileg, jó lesz.
  • VNORBIKA13
    #15044
    elfelentetem mutatni mien let ezért irom 9-6-0 és turbó :)
  • VNORBIKA13
    #15043
    Ennek kifejezeten örültem más sikitot érte a silviám :))
  • G4RY21
    #15042
    Sziasztok, lenne egy problémám. "Kicsit" furcsán működik a World nálam. Reggeltől körülbelül délután 4-5-ig teljesen jól megy minden, de ekkor jön a probléma. Ez után egyszerűen játszhatatlanná válik, mert minden egyes verseny után ledob a szerver ezzel az üzenettel : SERVERERROR_FATAL_ERRORCODE_7. Ha valaki tudna valami tanácsot adni, akkor azt megköszönném, mert már kb 2 hónapja megy ez és már kicsit tele a ***** ezzel a dologgal.

    Jah és Szabi, légyszíves csináld már meg nekem is a fejlécemet, köszönöm. (G4RY21)
  • illesgergely
    #15041
    Kösz! Úgy betennék erről egy képet, de úgy meglepődtem hogy előre gratuláltál, hogy eszembe se volt megnyomni a printszkrínt. Pedig minden fontosabb dolgot le szoktam kapni.
  • SUNNY84HUN
    #15040
    grat még 1x, ,, most is bebizonyította a world hogy tök mindegy mit hogy merre csinálsz partot akkor ad ha szerinte megérdemled , még meg se nézted kis sem nyitottad és én már gratuláltam előre hogy nyertél...
  • Szabi1991
    #15039
    vagy igen, vagy rossz naphoz küldték be a partot :D
  • bboyatty
    #15038
    Én is ezt mondtam. Nekem 4-ik nap zsinórba pro cucc esett.
  • Gam3r
    #15037
    Akkor el kéne gondolkozni azon is hogy lehetséges véletlenszerűen dobál powerupot vagy tuningot a ?-ek után.
  • Szabi1991
    #15036
    az a fura hogy a part listán a 70.napra be van írva egy part, hmm
  • Gam3r
    #15035
    Mennyibe fogadnál hogy holnap , legkésőbb holnap után kapsz partot?
  • FishNoRba
    #15034
    Zsinorban 5 napja nem kaptam csak poweruppokat. És garantálom, hogy még ennyi ideig, nem is fogok.
  • Gam3r
    #15033
    Még ha 3-4 naponta is kapsz pro partot akkor is megéri mivel egy race tuned még a pro improved szintjét se üti meg , mondjuk ez "színfüggő" is.

    Szóval azért neked mégis jobb mint azoknak akik nem szedték eddig össze vagy csak 1 nap kihagyással.
  • FishNoRba
    #15032
    Szép, nem szép, mit érek vele? Kitörlöhetem vele a seggem, már elnézést a kifelyezésért. Nem arról volt szó, hogy minél több ideig szedi valaki, annál jobb, és több partot ad?

    Amúgy, lenne az bőven több is, csak a sok léhűtő arra se volt képes, hogy szept. 11 -én, leállítsák a kiba ott számlálót! Mi értelme van így az egész 2.0 -nak? Nem számítanak rá, hogy valaki lessz olyan hülye, és 19 nap nál tovább szedi a szemetet (mondjuk, nem csodálom)?

    De, nekem aztán mindegy. Eddig is összeszedtem, ez után is összefogom.
  • Gam3r
    #15031
    Derily itt magyarok között neked van a legnagyobb szorzód???

    Elég szép:)
  • FishNoRba
    #15030
    Mai termés, ha ezt lehet így nevezni, és Szabolcs, nem jött be a jókívánság.



    Lassan megfogalmazódik benne egy szép kis kérdés, a tisztelt EA -nak.
  • Ryder159
    #15029
    Ezt én is megfigyeltem, bár nem mondhatom el az esetek 100%-ára. Tehát ha megdöntöm a saját rekordomat egy pályán, elég valószínű hogy partot ad. De nem mindíg.
  • Bullitmustang
    #15028
    mákod van,nekem ez jött a másik driveren:
  • illesgergely
    #15027
    Mai kincskeresés eredménye: