94802
  • illesgergely
    #15427
    Végre valami jó a fogorvosi kínzás után:



  • RoboKutya78
    #15426
    fejleszt csak azt az asztont megéri nekem is van és eddig tetszik a járgány stílusa :)
  • Big Boss Hu
    #15425
    Reméljük, csak ezér tartom meg az ajándék aston rendőrömet. :\
  • RoboKutya78
    #15424
    Ez most már tényleg vicc minden járgányból rendőr kocsit csinálnak?Akkor ideje volna valami event szerűséget is kitalálni hozzá nem?
  • bboyatty
    #15423
    Mai gyémántozás után gazdagabb lettem 10 mágnessel.
    Már nem számolom hányadik nap powerup de sokadik az tuti.
    Köszönjük szépen EA games.
  • norby9201
    #15422
    Az új 302 nem rossz élvezetes menni vele de nem épp a legjobb a gyorsulása..rtr-x hez képest sajna sehol sincs ez a kocsi,viszont szépeket lehet vele driftelni Nekem bejön,de nemigazán versenyre való...
    A régi 302 meg egész jó kocsi,a nitró brutálisan megtépi,de egy bmw e30-al odalehet verni mert fürgébb,jobban kanyarodik. Alap statokkal kb ugyanúgy gyorsulnak.
  • Gam3r
    #15421
    Én amikor mentem valamelyik magyarral akkor közel bmw m3 szintű kocsinak tűnt:)
  • SACONEX
    #15420
    érdekelne hogy hogy megy ez a mustang boss 302 :D a T2es is meg amit most betettek T3ast az is érdekel akinek van írjon hogy pl RTR-X et megközelíti egy vagy milyen ahhoz képest :D
  • Bullitmustang
    #15419
    Mai Termés,egész jól alakul a porsche,még kell bele pár cucc de így is jó :)
  • Dannyspeed9601
    #15418
    Szerk.
    Mustang
    Megane
  • Dannyspeed9601
    #15417
    A szerverek leálltak, két kocsi lesz betéve,a 302-es Boss:
    http://world.needforspeed.com/news/article/37808
    És egy új, rendőrségi Megane RS.
    http://world.needforspeed.com/news/article/37807
  • Gam3r
    #15416
    Az igen milyen jó a szerver!

    Kb csak 1 kilométerrel vezettem az első helyet , erre mit csinál ?

    Hát persze hogy szétcsatlakoztat
  • Gam3r
    #15415
    Mondjuk jobban átgondolva a jelentését ez is igaz , de én cheater alatt most csakis a speedhack/tank módosokra gondoltak akik valamilyen segédeszközt használnak ahhoz hogy könnyebb legyen nekik a játék vagy más játékosokkal szemben előnyt szerezzenek.
  • Szabi1991
    #15414
    minden hekker csíter de nem minden csíter hekker, és nem is mondtam hogy az lenne :D
  • Gam3r
    #15413
    Hát ez azért kicsit más dolog , sőt nem is kicsit.

    Hacker és cheater nem =.

    Hacker már ért az ilyen dolgokhoz , hogy hogy kerülje meg a védelmet , vagy hogy jusson be a rendszerbe.

    A cheater meg egy "mezei" ember is lehet mivel nem kell ahhoz tudás , nesze neked nyomd a 2est és kapsz örök nitrót és tank módot...:)
  • Dannyspeed9601
    #15412
    Na azért egy ilyet elfogadnék
  • SACONEX
    #15411
    hát lehet nem is ez van a dolog mögött ki tudja....ja amúgy már megy rendesen a world most próbáltam és gond nélkül fut meg nem is laggos
  • Gam3r
    #15410
    De azért jó hogy amikor egy hacker gyereknek úgy tartja kedve akkor feltöri a szervert és bannol pár embert...
  • Szabi1991
    #15409
    ez a klasszikus nem akarsz almát enni, majd azt mondják hogy ne edd meg az almát és akkor hirtelen úgy megkívánod az almát és belekóstolsz... :D

    ha hekkernek azt mondod hogy na jobb védelmünk van már, persze hogy azonnal megpróbálja feltörni.. és általában addig nem adja fel amíg össze nem jön :D
  • Bullitmustang
    #15408
    ó gyerekek csak most olvasom mi történt, egy biztos szégyen az EA részéről pont az után pár nappal hogy azt mondták rajta vannak a "cheater"ügyön, a játékra visszatérve fut,lassú de fut most mentem egy kört lassan tölt ütemes lagg megy gondolom a szerver felől,plusz a garzsban is nehézségek vannak.
  • csiles
    #15407
    Erősen boostos, csak abból az elszállós fajtából. A legutolsó boostos, a '70-es mustangot is magáévá tette.
  • Gam3r
    #15406
    Nem lehet hogy fizetős játékosokra ment ez a hacker?

    Bár stohlbuci87 nem tudom fizetős-e.
  • tutuhawer #15405
    most raktam össze, mi a helyzet... na mindegy, visszajövök, ha már minden szar lesz.
  • csiles
    #15404
    De nincs meg, egy csomó bannolt embereknek megvan a profilja, a játékban látható... nagyon egyszerű az oka hogy miért: Ugyanazt a nevet nem tudja felhasználni. Viszont a kibannolt embereket az adatbázis már nem mutatja, mert felesleges...
  • bboyatty
    #15403
    Láttam, hogy írtad de akkor végül megvan, hogy ki törölte?
  • Dannyspeed9601
    #15402
    A képen meg nem is mutatja...szép...
  • Dannyspeed9601
    #15401
    Én vagyok beszívva, vagy tényleg szar a kurzorom?
  • csiles
    #15400
    Én már erről írtam, olvassatok vissza.
  • tutuhawer #15399
    írta tcm-en, hogy valami szar van, ezért írtam be. Remélem, nem úgy törlődik, ha törlődik végleg, mint egy ismerősöm, aki így elvesz egy üres helyet a 100-ból.
  • bboyatty
    #15398
    Én is rákerestem de semmi, viszont a barátlistámon jelen van.
  • csiles
    #15397
    Nem csak ott nem látható, de a névtelenséget megtarthattad volna, míg engedélyt nem ad rá...
  • Dannyspeed9601
    #15396
    Na szép feljövök tele erővel, versenyvággyal,erre mit látok?
  • tutuhawer #15395
    Az biztos, hogy a JACKBAUER87 ÉS STOHLBUCI87 profil nem található a stat szerint.
  • Gam3r
    #15394
    Pedig most lett volna kedvem egy jó kis versenyzéshez és felfullozni a silviám:(
  • SACONEX
    #15393
    már a patcher se indul el egyre jobb :D
  • csiles
    #15392
    na most rakott ki... előrehozott javítás...
  • csiles
    #15391
    Ha leállás lesz, akkor az 11től hajnali 1ig van, gyémántváltás meg hajnali 1kor van magyar idő szerint... Nálam megy a game, csinálja meg most...
  • SACONEX
    #15390
    hát nekem már most se megy szóval mind1 hogy van e leállás vagy nincs :D kb 30x inditottam el de nem indul
  • csiles
    #15389
    Ha törölte volna, akkor azt nem látnád a barátlistádban, ha látod, akkor ki lett rakva a játékból. az biztos hogy a játék adatbázisa nem ad eredményt a névkeresésre.
  • Gam3r
    #15388
    Éjfélig biztos kijavítják , nyugi.