94802
  • Alien69
    #15146
    Ha van pénzed, lehet bankkártyád is. Az a variáció rosszabb, hogy nincs pénzed, de van bankkártyád. Mondjuk, ez nálam így van, mert ugye van fizetésem, csak az hamar leamortizálódik.
    A mostani "ajándék" Gallardo meg ugye max dísznek jó.
  • Szabi1991
    #15145
    "Szabi barátotok megcsinálja" mivan ?
  • csiles
    #15144
    15. napra partot kaptál, ráadásul T2-est. Nézd át az Invertory-dat, azon belül is a t2-eseket, és amelyikre nem emlékszel, azt kaptad akkor. Pro cuccot keress, mert arra a napra t2 pro-t ad. és olyat nem írj hogy nem kaptál semmit mert igenis kaptál, főleg úgy ha elszámolta a repet, meg a cash-t, ami ugye utána következik...

    Mindenkinek: én már 2. nap óta tudom hogy adogat a gyémánt, csak nem osztottam meg veletek, mert úgy volt, hogy Szabi barátotok megcsinálja... így én bekussoltam... további jó gyűjtögetést, a véleményemet megtartom magamnak, a csak a legszükségesebbeket írom meg.

    Amúgy az elmélet jó, 19. kártyától kérdőjel van, és az azt jelenti, hogy azt kapsz amit sorsol, tehát bármit... szerencse kérdése...
  • Ryder159
    #15143
    Nem a pénz a gond, hanem hogy nincs bankkártyám, és itt nincs SMS boost, szóval, nem tudok vásárolni.
    Vagyis már tudok, mert tegnap rájöttem, hogy mi az a Paysafecard, és itt a benzinkúton lehet venni. De most meg már persze nem adnak GT-R V-spec-et.
  • janihunk
    #15142
    Összeszedem a kincseket és pont megadta a 15.-et és erre kiírja hogy nfsw.exe leáll. Ilyenkor mi van? Fejlődést megadta pénzt megadta. De hogy tudom meg mit nyertem volna ma?
  • Alien69
    #15141
    Van egy "értelmes" hozzászólásom.
    Ha nem dohányoznál, illetve, az arra elköltött pénzt össze kuporgatod, biztos összejött volna már egy olyan izé. GT-R V-spec, vagy mi. De ha nem a valóságban, a játékon belül tuti.
  • Ryder159
    #15140
    Én vállaltam volna mind a 4703 darabot.
  • Szabi1991
    #15139
    tegnap este néztem meg a filmet sokadjára :D
  • RoboKutya78
    #15138
    Akkor már én is :)) csak hogy fájjon a szíve minden nem mazda tulajnak:)

    A világ legnagyobb balesete, amelyben a legtöbb autó sérült meg 2006-ban történt, amikor a Cougar Ace nevű teherhajó egy viharban majdnem elsüllyedt Alaszka partjainál. A 60 fokban oldalra dőlt hajó rakterében található 4703 vadiúj Mazda közül volt, amelyik totálkárosra tört, de volt, amely sértetlenül vészelte át a balesetet, de a japán autógyártó vezetősége úgy döntött, hogy az akkor a hajó fedélzetén található Mazda 3 és CX-7 modellek egyetlen darabja sem kerülhet forgalomba. A 103 millió dollár értékű rakományt összezúzták.

  • Bullitmustang
    #15137
    egy kis történelem :) HD minőségben érdemes nézni

  • RoboKutya78
    #15136
    Na a főkarim megint bebukta a gyémántokat Tegnap ugye áramszünetet kaptam ma meg egyszerűen behalt a játék a kártyafordításnál. Nem hiszem el hogy ezt nem tudnák megoldani hogy ilyenkor legalább egy gyémánttal visszalépne hogy újra tudjak fordítani kártyát
  • Ryder159
    #15135
    Hát ez a nap is jól indult. Gratuláltam TCMChirs-nek, mert nyert egy GT-R V-spec-et. Az egyik vesémet elcserélném egy olyanra. Kicsit csalódott lettem hogy megint nem sikerült hozzájutnom egyhez. Fogom magam, lemegyek cigire, erre kilépek az ajtón és elhúzott előttem egy gyönyörű narancssárga GT-R.
    A szívem majd megszakadt. De ezért már érdemes volt korán kelni.
  • Gam3r
    #15134
    Sok mindenkinek aki a th 2 indulásánál kezdett szedegetni.
  • Szabi1991
    #15133
    nekem most két powerup-os nap jön, ehh XD
  • bboyatty
    #15132
    Pont ilyet kaptam én is ma.
  • Szabi1991
    #15131
    hmm, tényleg nem vettem észre azt a hsz-t
  • illesgergely
    #15130
    20. nap:



    Derily: kezdd újra, látod miket dobál nekünk néhány nap után.
  • Gam3r
    #15129
    Na jó látom az én kommentjeim csakis szellemvárosokba érkeznek el , én is leírtam , vagy csak azért nem vették észre mert én írtam le?
  • Gam3r
    #15128
    Lehet hogy az enyém nem annyira átlátható de ezzel már megelőztelek:)

    Ja és hol tartottál a szorzóban?

    Derily: Értem hogy idegesít de 1 hete még ezt sem kaptad meg , most legalább ad valamit.
  • csiliboy
    #15127
    Üdv mindenkinek :)
    Ezt még nem láttam a listán:



    És ha már itt vagyok:
  • Szabi1991
    #15126
    jó észrevétel, be is írom a listára

    #15124: uhh :-/
  • bboyatty
    #15125
    Day 62, 10xReady. De annyi nap part után várható volt.
  • FishNoRba
    #15124
    Ezen most már, megint csak röhögni tudok. Csak, és csakis az EA képes ennyire elbaszni valamit.

  • Bullitmustang
    #15123
    Köszi a tippet,majd rálesek.Most viszont aludnom kéne :)
  • tutuhawer #15122
    gratulálok a váltóhoz, Ferinek pedig a turbóhoz. Figyi Mustang, ha szeretnéd növelni tovább a játékélményt, minden indításnál beírhatod a csetbe, hogy /join 3 és ezzel átlápsz a csatornába, ahol a magyarok nagyja ott van.
    ui: mindenkinek mondom, hogy ez nem azt jelenti, hogy csak magyarok vannak ottt
    ui: mindenkinek mondom, hogy ez nem azt jelenti, hogy csak azok a sofőrök játszanak, akik csetelnek 24/7
  • Bullitmustang
    #15121
    eddig működik a teória :) T1 pro váltó

  • Ryder159
    #15120
    Én is T1 medion turbót kaptam, úgyhogy a 18. napig működik, de hogy onnan tovább hogyan...
  • Bullitmustang
    #15119
    holnap kiderül hogy működik vagy sem ,a 12. nap lesz
  • Ryder159
    #15118
    Nézegetem a tuning listát és észrevettem valamit:

    1. nap T1
    2. nap T2
    3. nap T3

    Aztán jönnek a kétkulcsosak:

    5. nap T1
    7. nap T2
    9. nap T3

    Aztán a háromkulcsosak ugyan így:

    12. nap T1
    15. nap T2
    18. nap T3
  • SylarHun
    #15117
    Day06


    Day07
  • Bullitmustang
    #15116
    Naplemente a megyeri hídról :)
  • RoboKutya78
    #15115
    Ezért fogok vele várni amíg lejjebb megy az ára pár hónap, inkább a BF3 at részesítem előnyben.
    Am szándékomban volna megvenni, de nem akartam úgy járni mint a Need for Speed(TM) Hot Pursuit-tal mivel azt egyből megvettem és valahogy nem tetszik.
  • Gam3r
    #15114
    Ha jól tudom te nem vetted meg , mivel valamikor kértél torrent linket nem?
    Mert ingyenes játékosként ne kritizáld , de hogy ezért elkérjenek 10 ezret az már durva:)
  • RoboKutya78
    #15113
    RUN kritika ne olvasd ha nem játszottad végig.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát srácok én egy kicsit többet reméltem a RUN-tól:( Nem vagyok feldobódva tőle. Azt hittem több átfedő videó jelenet lesz benne ha már ennyire odavoltak a két csajért hogy bedumálták őket a játékba:( Vicc 3 autóval kell végig nyomni a játékot? Talán a havas része tetszett max azt kifújt.

  • norby9201
    #15112
    Nekem ilyen 2 kulcsos 4/4-es turbót meg ilyen lightos szutykokat ad
  • Gam3r
    #15111
    Úgy látszik bőkezű a játék én is ma ilyet kaptam.
  • Dannyspeed9601
    #15110
    B+ már 2 ilyenem van....XD
  • G4RY21
    #15109
    Egymás után 5x kaptam power up-op TH-ból. Nagyon megéri összeszedni, egyesek az első napokon pro partokat kapnak én meg 60-65 között egyszer kaptam egy 0-0-6-os féket. Másoknak is így "kedveskednek" vagy csak nekem?

    (Köszi a fejlécet Szabi )
  • kergemarha92
    #15108
    Hehe, csak egy csalót sikerült belinkelnem. :)
    Itt a rendes kép, és ezzel a rövidke fórumos ámokfutást be is fejeztem.
  • kergemarha92
    #15107
    A kép beszúrásával akadnak még gondok. Megpróbálom még egyszer:


    Ha most sem jönne össze, itt egy link.