94802
  • SACONEX
    #15347
    nektek se megy a world? nekem azt írja hogy leálltak a szerverek
  • illesgergely
    #15346
    Az A1 Clubsport Quattro is ritkaság, talán csak 1 készült belőle.
  • krisz8ball
    #15345
    csinos BMW !!!
  • RYO21
    #15344
    Discovery channel? :D
  • Hyperoner
    #15343
    EMPY1R jószága

  • SACONEX
    #15342
    Hát nem volt mondjuk semmi extra ilyen össze vissza karakterek meg beirta hogy NFSW FAIL , NFSW CRACKED, meg hasonlók..de azért elég szar hogy valaki ilyenekkel szórakozik...ja olyan is volt magyarra fordítva hogy ma 0% boost bónusz van (amúgy 25% van most)
  • Gam3r
    #15341
    Ezt már régebben csináltam de kíváncsi vagyok a szakértőknek tetszik -e ez a festés.



    Szerintem ezt fogom rá venni:
  • Szabi1991
    #15340
    100% hogy nem fog, rengeteg ismert autó se fog, nem hogy ilyen ritkaság
  • chris1997
    #15339
    Interceptor??? O.o Akkor már rögtön egy Bond BUG :D
  • RoboKutya78
    #15338
    Srácok szerintetek lenne esélye ennek a járgánynak hogy bekerüljön a játékba?
    Nekem tutira bejönne Jensen Interceptor III


  • chris1997
    #15337
    pontosabban miket s írkált???
  • SACONEX
    #15336
    feltörték a szervert...a csetbe irkál egy hacker mindenféle hülyeséget
  • illesgergely
    #15335
    5-10 powerupok estek ma nekem is, pedig bíztam benne hogy legalább az egyik profilomba dob valamit...
  • Szabi1991
    #15334
  • RoboKutya78
    #15333
    Ja am Gratula mindenkinek a TOP 10 es lista eléréséhez, bár nem tudom hány kitartó kommentelője van jelenleg a fórumnak:)
  • RoboKutya78
    #15332
    Ebből látszik mit számít az autó súlya a golf 1100 kg körül van a 1500 körül az a 400 kiló súlyfelesleg plusz a tuning meglátszik a videón :)
  • bboyatty
    #15331
    Ez m'r nagyon komoly, harmadik napja power up, ma 10 gumi javítás.


    Én is gondoltam rá, hogy megveszem a Mclarent de akkor fel kell szabadítsak egy garázshelyet és nincs szívem megválni egy járgánytól sem, szóval remélem karácsony táján lesz még egy 1000 Boost, hogy vegyek egy helyet, addig is kigyűjtöm az árát.
  • chris1997
    #15330
    ezek az alap adatai a Mclarennek!
    Tuningolni csak ma fogom
  • tutuhawer #15329
    szerintem is korrekt ez. a bmw meg a porsche stabilabb, jobb, gyorsabb, mint a mercedes. A Merci viszont jobb a corvette-nél, de a viperánál biztosan. Az biztos, hogy a dodge baromi erős, de aki azzal stabilan tud menni, folyamatosan, normálisan... az komoly sofőr. Szóval OK ez a kis ábra. A gallardo szerintem sokkal jobb, mint az R8. Legalábbis marha sokkal könnyebb menni azzal, mint az audival. Teszem-veszem a gallardót, az audi jóval trükkösebb.
  • csiles
    #15328
    A Merci pont olyan autó a játékban, ami pont betölti azt a hatalmas űrt, ami a 959 - M3 kombó ÉS Viper - Corvette kombó között van.

    Tehát ha ábrázolni kéne, akkor ez jön ki: (csak a cashes autókat írtam le, ha valamelyiket kihagytam, akkor sorry)

    959 vagy M3 E46
    .
    .
    Merci
    .
    .
    Corvette vagy Viper
    .
    Ford GT
    Gallardo (Igen, a Gallardo-hoz hozzányúltak, azóta jobb az R8-nál)
    R8
    .
    .
    Nissan GT-R
  • tutuhawer #15327
    tényleg, most nézem, top10-ben van a nfs world fórum. Azért a valóvilágot nehéz lesz befogni... :D:D:D De fasza, másik betűtípussal írtam. Már megérte bejönni ma este dolgozni és fórumozgatni
  • illesgergely
    #15326
    Fura gép ez a Merci, egyesek azt mondják hogy bűn rossz, nem érdemes megvenni, de ott a másik oldal akik szerint egészen használható. Ilyenkor kinek higgyen ( ez a szó is fura, eddig úgy tudtam, hogy higyjen-nek kell írni de a firefox felvilágosított ) az ember? Most mondanám hogy megveszem és kipróbálom, de nem állok úgy egyelőre, amúgy is a Fordra gyűjtök. Tutu és Chris beszámolója alapján szimpatikus masina, talán én is veszek majd egyet. De csakis a Ford GT után.
  • tutuhawer #15325
    Szevasztok!
    A mercedest megvettem ma, és ezek a tapasztalataim:
    A gyorsulása tényleg jó a, gyenge kis semmi tuningommal is 200 fölé perfekt startol, ami a 959-et le fogja gyorsulni, az M3 mellett pedig ott leszek. A többiek lerajtolnak, gondolom, de nem itt dőlnek el a versenyek. A kanyarban trükkösnek se mondanám, mert szerintem nagyon precízen lehet vezetni a gépet. Pontosan lehet érezni, mikor fogy a tapadás, minimális fékkel vagy gázelvétellel simán befordítható, aztán lehet gyorsulni. Ha akarom, csúszik, ha akarom, tapad. A végsebessége is nagyon rendben van, el is lehet érni, 300 fölött OK a menet. Azonnal reagált a mozdulatra ilyen tempóban is, nem panaszkodom. A tuningom hiányos, egy velocicom improved gumim van, és egy kestrel tuned váltóm, a többi még szinte semmi utcai sem. Nagy lehetőség van a gépben így. Az ugratásnál az én gépem kicsit hanyatt esik, de az apróbb dobbantókon néha el se ugrat a gép, igaz, én néha el is fékezem ezeket, pont emiatt. Időfutamban szerintem nem a legjobb, de a verseny és az időfutam 2 külön dolog. Versenyképes gép ez, igaz, van az a pálya, van az az ellenfél és autó...
  • Ryder159
    #15324
    Mégis van egy kis valóságalapja a játéknak?
  • illesgergely
    #15323
    Már megint lemaradtam, mi volt? :D

    Werewolf:
  • SylarHun
    #15322
    Ez így nem néz ki rosszul!
    Baromi sok boost-ba kerül.
  • SylarHun
    #15321
    Day 12

  • Dannyspeed9601
    #15320
    Ezek az alap kocsi adatai?Vagy már tuningolt?
  • chris1997
    #15319
    Nah sikerült Beszerválni az SLR-t!
    Végsebbességről: Free roamban 305Km/h, nitróval 332km/h! Versenyben nitróval 361km/h
    Gyorsulásáról: szépen gyorsul, nem a legszarabb T3-ként kell emlegetni! A Ford GTnél jobban állítottam meg a gyorsulást, DE murcikat, RTR-X-et astont nem gyorsul le! Nitró erőssége van de nem akkora mint Pl egy M3GTR-nek
    Kanyarodása: ha most a Porsche 959-hez hasonlítom, rosszabb!
    nem akkora a kanyarodási szöge mint az elöbb említett verdának!

    Nos egyenlőre ennyi! majd még mondok bővebb infókat! Akiben van Vmi kérdés ezzel kapcsolatban nyugodtan tegye fel!
  • Cortinaar
    #15318
    Elég furcsán tette be a képet, sorry :)
  • Cortinaar
    #15317
    Day 12:
    [IMG]http://www1.picturepush.com/photo/a/7064039/640/7064039.jpg[/IMG][/URL]]Day12
  • norby9201
    #15316
    Köszi,de még hiáányzik róluk valammi legfőképp a gtr-ről,de nemtudom hogy mi
    Amúgy Bbatty elhiszem,hogy kellene,hisz nagyon brutkó gép még alapon is
  • RYO21
    #15315
    Mert bennevan a top10ben a topik.
  • G4RY21
    #15314
    Nah ha kizümmögted magad, húzz el innen marha messzire, mert itt szerintem senki sem kíváncsi baromságaidra.
    (Szabi, sztem úgyis törlöd az enyém és a zümi kommentjét is, de ekkora tahó mellett nem tudok szó nélkül elmenni, sry)
  • SACONEX
    #15313
    ilyet se láttam még itt...miért pont a world fórumát találta meg XD
  • Dannyspeed9601
    #15312
    Te húzzál innen a kommenthuszárra b*zdmeg.
  • bboyatty
    #15310
    Az E30 de kéne.
  • Gam3r
    #15309
    Attól még hogy gyors munkák, szerintem szépek
  • norby9201
    #15308
    Semmi extra festés,gyors munka mind,nem épp 100% minőséggel.

  • Szabi1991
    #15307