94802
  • Bullitmustang
    #15026
    Mai termés
  • bboyatty
    #15025
    + T1 rugó.
  • bboyatty
    #15024
    Gyémántozás után mentem 3 versenyt m3-al lyons and hwy-n, mind a három versenyt megnyertem és egy pro T2-es váltó hullott. Be is lógattam a Z4-be.
  • Alien69
    #15023
    Ráadásul, cseszhetjük a tapasztalatot, amikor shimán átvariálják egy peccsel, oszt annyi. Menni kell, és ha az adott pálya nem ad, arrébb kell állni.
  • bboyatty
    #15022
    Szinte hihetetlen.

  • tutuhawer #15021
    nincs mit hozzáfűznöm, jár a piros pont, igazad van. Ami a hibám, hogy próbáltam rámutatni, hogy marhára mindegy, mi melyik pályán mit, hogyan kapunk. Mondom, abban is igazad van, hogy kár erre reagálnom, de gondoltam, kihozunk ebből valami okosat. Nem sikerült, ezért le is lépek ma este sg-ről szerintem. Dolgozok egy kicsit, meg meccset nézek, de főleg meccset nézek, úgyhogy van tennivalóm bőven. Kösz, hogy helyretettél kicsit.
  • csiles
    #15020
    Tutu, én most téged foglak lebaszni, de nagyon... MI A FASZNAK REAGÁLSZ ILYEN BAROMSÁGOKRA?? az hogy hol lehet partot nyerni, az random... az illető úgyse ott kapja meg amire vágyik... ki kell tapasztalni, mert profilfüggő az egész!! egy 14es pálya is ugyanolyan pro sportot ad mint a 22-23-24-25 ös pálya... a német oldalon levő vami az csak tájékoztató, az illető tuti nem ott kapja meg, ha mégis akkor bemákolta... felesleges ezen vitázni, te is tudod, a 16 hónapunkkal ami a hátunk mögött van nagyon nagy tapasztalat, BEHOZHATATLAN!! mindenkinek a saját bőrén kell kitapasztani hogy mi merre hány méter... szal ilyenre még reagálni is TILOS!!! máskülönben magadat járatod le vele... Te is tudod hogy azok kérdeznek, akik lusták egy kicsit is mélyebbre ásni a dolgokba...
  • tutuhawer #15019
    az elméletekre majd rákérdezek holnap pár sofőrnél. Megkérdem, mi a legfrissebb tuti a nemzetközi porondon meg itthon. Elsősorban a mennyiség a menő, de az sem mindig, lásd: "2 napot lájonszcselendzseztem"
  • Bullitmustang
    #15018
    Igaz,bár nem tudom mit gondoljak pont ezért tartom magamban ezeket az elméleteket.Mert ha az osztás teljesen random akkor nincs miről beszélni de szerintem egy kicsit bonyolultabb,gondolj arra gogy egyre több a kis pénzért beszerezhető kocsi ami azt jelenti hogy kevés a bevétel honnan vesznek el? a partokból mondván hogy vegyed csak a gold packot. a treasure huntal meg töröljük szemünk-szánk
  • tutuhawer #15017
    ezt mondom, tehát alkatrészt jobban kapok, ha jobb időt megyek? Ha tudnád, hány olyan nyerést láttam, amikor privátoztam, amiben tolatás is volt, meg mittudomén... Ha viszont tényleg az időtől függ... mi van, ha nem tudok már jobbat menni, mi van ha bugos időt mentem, és azt meg se közelítem... Jaja, a bugos időkkel mit kezdesz?
  • Bullitmustang
    #15016
    a nyerés alatt az alkatrészek nyerését értettem,attól függetlenül hogy az pro vagy nem pro.például ma javítottam a university Wayes időmön kb1-2 mp-et és nyertem partot ugyanez a rockridge &union-on fél óra múlva.
  • tutuhawer #15015
    hmmm, érdekes az idős dolog. Ha jól megyek, jobban fizetne...??? A team-ger.net pedig tényleg csak körülbelül tükrözi a valóságot, ami szerintem az, hogy pár kevésbé kedvelt pályán is ugyanannyi darab futam után kapunk valamit.
  • Bullitmustang
    #15014
    Amúgy ott van a team-ger.net-es statisztika minden pályához mennyit és milyen módban nyerték, én jobb szeretem saját magam kikísérletezni hol és mit ad. Ha meg a saját tapasztalatomat kérded akkor én azt fedeztem fel hogy a kör ill. verseny idők javításakor sanszosabb a nyerés esélye is. Illetve hogy lvl28-34es pályákig szinte mindenhol
  • tutuhawer #15013
    én azért kicsit felkaptam, de nem is titok, hogy miért, ok nélkül miért írnék csipkelődő megjegyzéseket, nem igaz? Jóban vagy unstoppablehunnal, nincs itt gáz, na de! Ez szerintem amatőr kérdés volt, mert mint írod, saját tapasztalat is kell, hogy kiderüljön, kinek melyik pálya ad vagy nem ad. Nincs is baj az amatőr kérdéssel, azzal viszont annál inkább, ha az amatőr rámondja az amatőrre, hogy "te idióta, hát nem tudtad?" Történt ugyanis, hogy valamelyik internetes starter packról kérdezett egy sofőr, és unstoppablehun írta, hogy "há nem tudtad, te barom?" Közben nem sokan rendeltek startert a neten, hiányosak az információink azokról. Pár napra rá összegezte Robokutya, mi merre hány lépés. Szóval egy jó kérdés után baszta le a sofőrkollégát Unsoppablehun. Remélem, így mindenkinek OK a dolog, nem kell nekem se a balhé, csak úgy teszek, mintha. De ha van jó kérdés, ma este a munkaidőmben szívesen reagálok rá, még azt is megmondom, melyik tierben melyik a legjobb autó.
  • Bullitmustang
    #15012
    Tutu ezen kár felkapni a vizet, lenyom pár futamot ha van türelme szinte az összes pályán nyerhet valamit utána majd kitapasztalja hogy hol-mit.akkor majd rájn hogy létezik szar kérdés. ennyit erről
  • Dannyspeed9601
    #15011
    Mindenkinek máshol adja be a partokat...és persze nem minden nap
  • tutuhawer #15010
    hol szoktunk? Atyavilág, miféle kérdés ez... Mert akkor ott kell menni? Vagy milyen következtetést gondoltál leszűrni a válaszainkból? (az enyémből nyilván semmilyet)
  • tutuhawer #15009
    a kérdés már maga rosszabb volt annál, is hogy mi a legjobb autó, meg melyik a jobb? Hol szoktunk pro tunedet kapni? Én pont ott. Na, ott kapok pro tunedet, meg amott is, de leggyakrabban meg emezen a pályán. Van olyan sofőr, aki nyer annyit, hogy tudna ilyet szelektíven is írni, de ő nem fórumozik. Pro tuned t2 a 28-34 pályákon a tuti, hát menj ott. Ez a válasz
  • Gam3r
    #15008
    Akkor én már abbahagytam mielőtt elkezdeném
  • chris1997
    #15007
    Itt megint vita lesz!
    Szabi! Készülj fel a takarításra!
  • Gam3r
    #15006
    Jajj de jó tippjeid vannak szinte ordítják hogy "ez a gyerek megint kezdi".
  • tutuhawer #15005
    hááááááááááááááááááááááááááát, én meg vért okádok multiban, és nem kapok semmit. Viszont az ilyen leosztott provát futamokból meg már kinőttem, nem megyek ilyeneket hónapok óta... Mostantól én nem is fogok tudni fejleszteni? Az nagy baleset lenne.
  • Bullitmustang
    #15004
    próbáld a university wayt ma ott kaptam egy T1 pro improved mocit a 2. versenyen
  • Dannyspeed9601
    #15003
    Hát nálam bedobott először egy 13-7-es() motort utána egy 7-13()-ast szinte egymás után+pár kereket,turbót,stb..szóval nekem az a pálya nagyon adta a partokat
  • tutuhawer #15002
    csak 2-t? Menned kéne még 2-t.
  • Szabi1991
    #15001
    nabasszus, T1et kap mindenki csak én nem ? :D
  • SylarHun
    #15000
    Day 5.

  • Gam3r
    #14999
    Nem tudom hogy behülyült-e nálam a szerver akkor de én kb 2 teljes napig lion's challange-eztem és amikor kaptam egy race improved-et és semmi többet...
  • Dannyspeed9601
    #14998
    Én a Rockridge and Union-on és a Lion's Challenge-n kaptam a legtöbbet
  • chris1997
    #14997
    passz!
  • tutuhawer #14996
    Én nem tudom.
  • Gam3r
    #14995
    Eltudná valaki mondani a saját tapasztalatát hogy hol nyerte a legtöbb t1es illetve t2es pro tuned partjait?
  • Gam3r
    #14994
    Öhm-öhm lebuktam volna?
  • Szabi1991
    #14993
    mit szívtál hogy Ferrari-nak látod ? :D

    amúgy nagyon jól néz ki élőben, de ez a promokép pocsék róla :DD
  • Gam3r
    #14992
    Hirtelen , első nézésre nagyon jól néz ki mintha ferrari lenne de úgy hogy jobban megnézem már nem annyira tetszetős.
  • Szabi1991
    #14991
    a hogyan legyen új autó minimális melóval mai része, ehh

  • Dannyspeed9601
    #14990
    Én spec. nagyon örülnék egx xkr-nek,vagy ha már itt tartunk egy maserati gran turismo-nak
    Amúgy tényleg ti mit tudtok ezekről a t4-es kocsikról?Mert hallottam kb. 20 féle verziót...xD
  • Bullitmustang
    #14989
    Sajnos nem jeleníti meg ,itt a link http://www.megavideo.com/?v=1G9ZRJZW
    pl ezt is berakhatnák a játékba vagy az elődjét a Mclaren F1-et,én spec nagyon szeretem őket jobban mint a Ferrarit vagy a Lambot,de ha itt járunk nincs benne Ferrari(F40 nagyon nagy dobás lenne) vagy Jaguar
  • Joccika07
    #14987
    Ohh köszi akkor még próbálkozok és valóban boostos vagyok.
  • FishNoRba
    #14986
    Hát, elsőre, nem is rossz, de van mit rajta javítani. Bár a tuning, nagyon jó (bár, boostos vagy.)