810
  • Lewy99
    #810
    új vagyok ebben a játékba pc n nyomom nba 2k9-et nagyon bejön fasza a játék meg minden csak nem tudom oldalból hogy lehet 3 pontosokat dobni jelenleg a Lakers-el játszom mást nem nagyon ismerek de nme mindig jön össze a 3 pontos dobás mikor lehet jól dobni??
  • ProGabe #809
    :D

    nem, nem volt ilyen gond. gondolom ezzel nem leszel előrébb
  • zorrobomber
    #808
    véres here
  • zorrobomber
    #807
    NBA 2K9 vagy 2K10-nél nem volt esetleg valakinek olyan gondja hogy a kontroller(jelen esetben Wireless Logitech Rumblepad 2) csak a menüben működött?
  • icemankimi
    #806
    ez a topicot még én nyitottam meg, de KI EZ A BÁNATOSFEJŰ CSAJ?????????
  • báttyó02
    #805
    gyertek ide
  • grizzly21
    #804
    pc-re 20 dollar sincs, ps3-ra pedig 60 :oo nem semmi

    te gondolom letoltotted (?) majd ird meg milyen
  • ProGabe #803
    nah, kijött a 2k10 is. már települ :)

    10th anniversery edition. kíváncsi vagyok milyen finomságokat pakoltak bele emiatt

    ámérikában meg lehet venni ilyen kiadásban:

  • c9fazatt
    #802
    Nekem az lenne a kérdésem hogy a "Clutch factor" (lehet on/off) milyen módon befolyásolja a játékot?
  • dani1992
    #801
    bill
  • genory
    #800
    Gampad vagy bill?
  • dani1992
    #799
    Valaki segítsen. Mikor trade-lni akarok az Association módban mivel lehet csapatot váltani a 2. oszlopnál? Mindig a Portland jön be és nem tudom sehogy elváltani róla!!!
    PLEASE HELP!!!!!!!:D
  • roberto86
    #798
    Túl sok okosságot én nem tudok hozzátenni... Talán gyenge a videókártyád hozzá...

    ...

    A főmenü rosterben csináltam egészen friss kereteket :) Így kezdtem egy ass-ot a Magic-kel (immáron Turkoglu, Lee, Bogans nélkül, de Carterrel, Bass-el) és rögtön ki is kaptam a Hawks-tól.. De lehet rekordot nyomtam a Kings ellen. Az első negyedben 9 pontot tudtak csak dobni.. A félidőben 26 pontjuk volt (Howardnak ekkor volt már 24)... A vége +34 lett. :):) Howard ismét a hét játékosa xD
  • eva9413
    #797
    Sziasztok!
    Letöltöttem az NBA 2k9-et, fel is tettem, minden jó, de amikor elindítom nincs kép :S
    csak a hang...
    illetve ilyen homályos dolgok vannak, 1-2 nyíl, esc gomb, meg ilyenek
    de egyébként semmi más... mi lehet a baj? :$
    lécci segítsetek
  • c9fazatt
    #796
    Kár hogy nincs Association módban teljes All-Star gála, tehát Rookies vs. Sophomores, 3 pontos dobó verseny és zsákolóverseny. (ezt az egyet imádtam az NBA Live-ben.) Szerintem a 3pontos és a zsákolóverseny így streetesen kicsit gagyi lett. Lehet tudni, hogy a 2K10-ben lesz-e?
  • roberto86
    #795
    Oké.. Nem szóltam! :)
    Kipróbáltam a Miami-t, ha már sokan azzal indultak (mellesleg a 2. kedvencem a Magic után). Hát a Heat tele van minőségi játékossal, akiket el lehet cserélgetni..
    Két meccs után így néz ki a keret:
    PG: M. Ellis, R. Foye
    SG: B. Gordon
    SF: R. Gay
    PF: M. Beasley, K. Love
    C: D. Howard
    + kiegészítők: Magloire, Blount, Haslem, Wright, Salmons
    - kívánságlista: Mayo/Barbosa, Durant/Deng, Biedrins/Horford :) Talán összehozható..
    Szóval a Miamival nem olyan nehéz ütős keretet összehozni. A Magic-kel sokkal nehezebb
  • genory
    #794
    NBA 2K10
    http://www.gamestar.hu/2-millio-nba-2k9-es-nba-2k10-gyujtoi-valtozat-bejelentes.html
  • Matt07
    #793
    nem dobni kell vele :D betörés v fastbreak->zsák
    kiváló ember pl a run 'n gun-hoz :)
  • Darkon
    #792
    2. szezon kozepenel vagyok. Ment a cserebere: draft helyek, meg ilyen jatszhatatlan emberek mint Marion(aki tud vele dobni annak gratulalok) Wade-Lebron egy az egybe stb.
  • roberto86
    #791
    Ezt meg hogy a viharba hoztad össze?? Kiket adtál ezekért? Szinte a teljes keret új... Nekem baromi nehezen enged igazolni...
  • webibebi
    #790
    én is miamival kezdtem!elég ütős keretet hoztam létre!
    C:Gasol
    Pf:Lee
    Sf.Beasley
    Sg.Wade
    Pg:chalmers
    cserék meg ariza kleiza nate robinson duhon haslem
  • Darkon
    #789
    Practice+Development(minden honapban) se hanyagoljatok hihetetlen jol fejleszthetoek a jatekosk. Persze minel nagyobb a POT(encial) ertek annal gyorsabban fejlodik.
    Igy nez ki a Miami-m 2. szezonba


  • Darkon
    #788
    Osszehasnlitottam(nba.com) teljesen eletszeru, lepattano, assist, po. Festek is attol fugg mennyire vedekezik jol az ellen, Boston ellen idgenben nem igazan fog osszejonni.
  • roberto86
    #787
    Mennyi lepattanót szedsz egy meccsen?
    Én pl alap beállításokon játszom, tehát semmit nem változtattam. Ahhoz állítottam be a negyedidőt. 8 perces negyedekkel tökéletes eredmények jönnek. Egy-egy meccsen kb 30 körüli az összlepattanóm. Az egyetlen ami torz, az a festékből szerzett pontok. Az mindkét csapatnál elég sok.. :)
  • Matt07
    #786
    kipróbáltam,nekem bejön csak a pattanókat érzem kicsit kevésnek :(
    neked mennyi jön össze total egy meccs alatt?
  • Pethy23
    #785
    Feltudnád tölteni a settings fájlt és a slider fájlt?
  • Darkon
    #784
    Fokozatot en is allitottam
  • c9fazatt
    #783
    Köszönöm szépen! Kipróbáltam és egész jól bevált 12 perces negyedeknél is (igaz kicsit így "ügyetlenebbek" de sokkal reálisabb) All-Star-on kicsit könnyű volt de majd kipróbálom Superstar-on.
  • Darkon
    #782
    Eredmeny: tokeletes jatekmenet a 80 pontos vedekezos meccsektol a 130 pontos haromasdobalo versenyig
  • Darkon
    #781
    En ezt finomhangoltam 11percre


    Difficulty: Superstar
    Quarter Length: 8 - 10 Minutes
    Fatigue: On
    Injuries: On
    Clutch Factor: OFF
    Real Player FT%: On
    Game Speed: 45 (45 if you want accurate stats)50 for better gameplay
    Free Throw Difficulty: 50(ireccomend 45)

    User Settings/CPU Settings

    Offense:
    Close Shot Success: 46/15 (46/18)
    Mid-Range Success: 48/43(47/45)
    3PT Success: 50/44
    Layup Success: 50/44
    Dunk Success: 50/50
    Dunks in Traffic: 20/15
    Screen Success: 55/50

    Defense:
    Steal Success: 50/50
    Help Defense Strength: 55/55

    Attributes:
    Stealing: 40/40
    Blocking: 42/42
    Ball Handling: 50/50
    Dunking Ability: 50/50
    Offensive Awareness: 65/60
    Defensive Awareness: 75/60
    Offensive Rebounding: 41/40
    Defensive Rebounding: 65/65
    Clutch Factor: 0/0
    Speed: 55/55 (or 50 for both)
    Strength: 50/50
    Stamina: 45/45
    Durability: 50/50
    Vertical: 46/46
    Quickness: 50/50
    Hustle: 80/55
    Hands: 25/25
    On-Ball Defense: 60/55
    Injury Severity: 25/25

    Tendencies:
    Take Close Shots: 18/13
    Take Mid-Range Shots: 26/41
    Take 3PT Shots: 24/38
    Attack the Basket: 27/22
    Finish Strong Inside: 28/25
    Look for Post Players: 25/20
    Use Triple Threat: 28/30
    Use Fadeaways: 26/26
    Use Hookshots: 13/13
    Attempt Putbacks: 27/26
    Throw Flashy Passes: 5/5
    Commit Fouls: 35/35
    Play Passing Lanes: 36/35
    Go for On-Ball Steals: 26/27
    Contest Shots: 30/27
    Use Sizeup Moves: 26/25

    Fouls:
    Charging: 75 (if you are playing on gameplay speed of 45 make charging 85)
    Blocking: 70(If you are playing gameplay speed of 45 put to 80)
    Reaching: 60
    Shooting: 75
    Loose Ball: 100


    for anyone who looks at these do yourself a favour if your a true gamer and like realism in your games and are up still for the challenge of playing a pretty tough computer this is a must... totally different game i was sick of it till i used this

    on another note mabe add a little to shot close scoring and mabe
    for anyone who reads this you must also make the coashing changes they are a must it adds such a great flow to the game and yes my friends this makes the game a 9.5 in my books and id have to say with the changes this is a true realistic basketball game make sure you play on superstar great work im very impressed thanks for wasting all that time lol
  • c9fazatt
    #780
    Én az alapbeállításokon nyomom, csak sajnos az a problémám hogy 10 perces negyedekkel képes kijönni horribilisen nagy eredmény is (160-170). Nem tudna valaki egy olyan beállítást adni, amivel 12 perces negyedekkel is élethű eredmény jöhet ki? (Azért valljuk be a 160-170 nem túl reális)
    Köszönöm szépen
  • wright
    #779
    Hy!
    Valaki tudna adni egy liket a 96-os bull rosterhez?
    Ami itt van link az nem jó-amiket meg máshonnan szedtem modok-kínai leírás stb
    Előre is köszi.
  • roberto86
    #778
    igen.. A Memphist simán verem és a statokban gyengébb Kings ellen meg már kínszenvedés... jóó :)
  • grizzly21
    #777
    az a jo, hogy minden meccs mas..baromira birom a jatekot:)
  • roberto86
    #776
    Tovább folytatódik a Howard-show!!

    Az eddigi talán legnagyobb meccset játszottam. Orlando-Sacramento... 2-0-ra még vezettem, onnantól kezdve viszont végig a Kings vezetett. A 3. negyed elején már 16-tal is mentek. A 4. negyedben aztán jött pár sikeres védekezés és több sikeres tripla, mígnem 89-90-nél Lewis bezúzott egy hármast és már vezetek.. 9 másodperc van hátra 2 ponttal megy a Kings. Időkérés, így félpályáról jövök.. Nelson elenged egy hármast nem jó, Türkoglu leszedi a támadópattanót, fordulok gyűrűre, rövid.. és 0.7 másodperccel a vége előtt egy Howard-pöci.. Jöhet a hosszabbítás! :)
    Ott már bedaráltam őket (lelki fölény, stb.) 106-103 lett a vége.
    Howard 32 pont, 11 lepattanó, 11 gólpassz, 3 blokk, 3 labdaszerzés -> az első hét legjobb keleti játékosának választják. :D
  • báttyó02
    #775
  • icemankimi
    #774
    KI EZ A CSÚNYASÁG ITT?!
    faszé kell elbaszni a bannert.
  • c9fazatt
    #773
    Én csak az ilyen kis apróságokat sajnálom hogy nincs technikai falt, meg hogy nincs alley-oop-os layup...tehát hogy a feladott passzt beziccereznék. Amúgy király a játék, már vagy 8 hónapja nyomom (legalábbis amióta kijött)
    Associationba nagyon jó (én Phoenix-es vagyok), már a 4. évben vagyok és All-Star módban. Szerintem tök jó hogy néha ki is kapok mert így sokkal élethűbb. Meg én rengeteg erőt fektetek a rookie-nevelésbe, és mint a való életben: nem azonnal jött az erősödés hanem csak association évbeli 3 év után.

    Király játék, csak így tovább!
  • roberto86
    #772
    Érdekes... Pár napja engem is elért az a betegség, amit többen felvetettek: Kosár után nem alapvonali bedobás jön, hanem "aki kapja, marja"... Olvastam, hogy mit javasoltok erre. Kitöröltem a settings-et, de semmi. Aztán berágtam és kitöröltem minden mentést a játékban, aztán kiléptem és ráhagytam. Ma újra beléptem és láss csodát meggyógyult :) Többé nem tutorialozok, az tuti :)
    Elkezdtem egy association-t a Magic-kel (még mielőtt azt hinné bárki is, hogy divatszurkoló vagyok, felvilágosítom, hogy már jó 8-10 éve drukkolok nekik.. Már a Hardaway, Dennis Scott, Nick Anderson, Horace Grant-féle csapat óta - azóta várok egy kiugró szereplésre)

    Associationben mocsok nehéz igazolni :) Delonte Westet megszereztem szabadügynökként, Joe Smithért meg adtam Foyle-t és Cook-ot. Jelenleg ez a csapatom:
    PG - Nelson, West, Johnson
    SG - Pietrus, Lee, Bogans, Redick
    SF - Lewis
    PF - Turkoglu, Smith
    C - Howard, Battie

    Howard a palánk alatt ellenállhatatlan. A Hawksot 10 ponttal vertem (Pro szinten) - Howard 39 pont, a Grizzlies-t 20-szal - Howard 44 pont, 8 lep, 5 gólp, 3 blokk, 2 lopás :)

    Alley-oop passzok nagynehezen összejönnek. Nelson fel tudja adni szépen :)
  • genory
    #771
    http://2ksports.com/games/nba2k10
    Kobe!!!!!!!!!!!!!!