810
  • báttyó02
    #730
    szegény james-nek nem jön össze az ugrás

  • báttyó02
    #729
    huh ez nemgyenge








  • joe1980
    #728
    sziasztok lenne egy kérdésem felétek,hogy a dunk schoolba hogy kell bedobni kosárra mert hiába trükközök nem megy be a labda.
  • benkoszabi
    #727
    association módban van olyan, hogy practise...itt gondolom - mint egy rpg - ben tudom fejleszteni úgy a csapatot, hogy mérkőzések között vannak a trainingek...de mire való a developement? ott ki kell választani egy játékost, és különféle dolgokat gyakorolni vele...mind a 2 edzést is csinálni kell, mármint a practice-t és a developement-et is? és a developement által szerzett pontokat a csapat kapja vagy a játékos erősödik?
  • Matt07
    #726
    én soha nem állítgatom ezeket..
  • benkoszabi
    #725
    7RLDhogyan érdemes nekivágnom az association módnak, amikor a játékosok szerepét kell állítanom, variáljak valamit?
    mert ugye van akinek a neve mellett prospect, bench warmer vagy role player van....pruitt pl. prospect....scalabrini pedig bench warmer....house meg role player....hadjam ezeket gyári beállításokon, vagy rakjam mindegyiket ugyanarra? van jelentősége?
  • attis95
    #724
    cs én most találtam meg ezt a topicot ugyhogy majd irok ide mivel most töltöm le a játékot!
  • Matt07
    #723
    ejha milyen meccset toltam megint..Chandler nélkül fogadtam a Suns-t,Shaqet elég nehezen fogtam meg..végig ilyen 10 pont hátrányban voltam,az utolsó negyedben Posey és Stojakovic kiváló játékának köszönhetően sikerült nyerni :)
  • Rudee
    #722
    Users\......\AppData\Roaming\2K Sports\NBA 2K9
  • And 1 #721
    nem hülyülök... végig lapoztam minden mappát a c-n és nem találom ... keresés is fos a vistan
  • báttyó02
    #720
    passz,nekem xp-m van
    de ha rákeresel h 2k sports biztos kidobja ezt,és ezen belül vannak a mentések
  • And 1 #719
    valaki tudna segíteni mert így nemtom betenni a 96-os bulls-t
  • And 1 #718
    csáóó... vistam van és nem találom a mentések helyét
  • perempe
    #717
    Fel!
  • perempe
    #716
    Érdeklődöm, hogy mitől lesz dual-analog a gamepad. (Ez a PC verzió követelménye.) A plusz 2 kis bottól? A régebbi gamepadokon csak bal kézzel irányítható irányzék, valamint 4 gomb van jobbra.

    Ajánlotok konkrét típust? (Olvastam rázkódás és egyéb effektekről, ezek neke nem kellenek.)
  • Dix
    #715
    Igen.
  • webibebi
    #714
    az associationban?
  • Dix
    #713
    Légyszíves áruld már el, hogyan kell a kezdő ötöst megváltoztatni!!!
  • Matt07
    #712
    nekem nagyon tetszett Posey játéka is.Padról hozott 10 pontot 5 pattanót 3 assistot és 1 blockot
  • Darkon
    #711
    Chandler isten center. Stojakovic meg nem egyszer dobott nalam mar 30felett
  • Matt07
    #710
    Ejha milyen meccset toltam most.Hornets-el voltam az Orlando ellen.Végig a Magic vezetett amikor feljöttem egy 12-0 runnal,főleg Stojakovic tripláinak köszönhetően.Aztán 3 másodperccel a vége előtt Chandler zsákolásával sikerült megnyerni ^^
  • Darkon
    #709
    Nalam LJames SG. Osztogat mindig van vagy 5assistja lepattano 1-2block igazi allrounder
  • báttyó02
    #708
    hm nemrossz,de pl öljetek meg,de nekem LJ nem jön be a játékba...vhogy azon a poszton sokkal jobban játsszok pl egy Artest-el
    C-re meg mindig Shaq-et hozom el,ugyanis vele tudok a legjobban érvényesülni centerként...
  • webibebi
    #707
    sikerült megcsinálnom és egyből el is kezdtem 1 szezont azaz az association-t a clevelanddal mer az a kedvenc csapatom:P! sztem elég erős keretet hoztam létre!így néz ki a kezdő 5ösöm:
    PG:Mo Williams
    SG:Dalonte West
    SF:LeBron James
    Pf:Amare Stoudemire
    C:Dwight Howard
  • webibebi
    #706
    kösz szépen!de azt hol találom?^o)
  • Scouser
    #705
    Ki kell törölni a settings-t
  • webibebi
    #704
    sziasztok! hogy tudnám megoldani azt a problémám h mikor kosár esik bedobás következzen ne pedig az h aki felveszi a labdát az viszi tovább?olvasgattam visszafelé de nem találtam megoldást.help plz!!!
  • D4N1
    #703
    Akinek megvan a 2k9 xbox 360ra és véletlenül nem boltban vette meg kérem írjon nekem egy privit! :D
    Köszönet
  • báttyó02
    #702
    3. évet tolom bulls-al, ennek örömére rodman ismét kapott új hajsztájlt


  • grizzly21
    #701
    ez meg mi a franc? foci?
  • báttyó02
    #700
    bullsos kabala kis híján lerúgta davis-t

  • Dix
    #699
    Hali!

    Valaki legyen szíves segítsen. Én PS3-on nyomom és egy héten kb. 2x frissíti a rostert. Ezek a Rodman, és Bulls féle rosterek hogyan érhetők el? Hol tudom ezeket előhívni? Help!!!
  • báttyó02
    #698
    ja rar-hoz pass: crossdresser
  • báttyó02
    #697
    Rodman update



    link
  • Pethy23
    #696
    Valami jó slidert tudtok ajánlani, mert próbálgatok dolgokat de még mindíg sok PITP-et dob a gép:S
  • báttyó02
    #695
    ja igen ezt elfelejtettem irni h loadolni is kell mindig azt a rostert amit használni akarsz ;)
  • grizzly21
    #694
    asszem mukodik, loadolni kellett csak:) eleg jol nez ki minden jatekos, a mozgasokat mondjuk eddig nem latom nagyon egyedinek de jo az egesz nagyon. koszi
  • grizzly21
    #693
    tuti hogy minden mappanevet jol irtal? hogy kell elohozni a csapatot? nem akar osszejonni:s azert koszi a segitseget
    virusirto egyebkent trojainak talalta, ki kellett lonom hogy fusson
  • báttyó02
    #692
    jaja, 96os bulls roster,+96-97es sztárok arcai is javítva vannak

    leírom h hogyan kell telepíteni( lehet hogy te tudod,de esetleg másnak lehet hogy segítek:D )

    jordan (ezt bemásolni az NBA 2K9 mappába)

    96' bulls update+roster (itt a "saves" mappából a fájlt a C:\Documents and Settings\Application Data\2K Sports\NBA 2K9 mappába kell másolni, a "textmod" fájlban lévő két fájlt pedig az NBA 2K9 mappába kell másolni...ezt a textmod nevü fájlt pedig érdemes kimásolni az asztalra is,ugyanis ezzel kellesz mindig indítani a játékot

    szóval ha ezek megvannak,akkor textmod-ra katt,balfelső sarokban "target application" itt az NBA 2K9.exét kell megadni,utána középen a fájl ikonra katt,ott pedig a 96 bulls.tpf fájlt kell megadni a 2k9 mappából,ha ez megvan akkor katt a "run"-ra
  • grizzly21
    #691
    Vaaaa ne orjits meg ez a 90es evek Bulls-a?? Ez kurva jo! Gondolom a mozgasok azert nem egyediek, mint az original game-ben levo sztarjatekosokhoz, de mar a kinezet se semmi..tudsz valami linket dobni hogy hogy lehetne ezt bevarazsolni a jatekba?