810
  • grizzly21
    #690
    ez a roster /slider hogy mukodik?
  • báttyó02
    #689






  • báttyó02
    #688
    pár kép csak úgy















  • Matt07
    #687
    tudnátok adni 1 jó roster/slider beállítást?mert találtam olyat ami elég sok bugot javít de abba elég régi roster van,olyan lenne jó ami a trade deadline előtti átigazolásokat is tartalmazza.

    köszi előre is! :)
  • Dix
    #686
    Hali! A kezdő ötöst, hogyan tudom változtatni?
  • Janika114
    #685
    Hello. Nekem olyan problémám van h ps2-ön nyomom elkezdtem egy association-t. És nem tok benne menteni mindent végig nyomkodtam már pedig. Tud vki segiteni? Köszi.
  • hertzui
    #684
    Na hát az eléggé gáz! Valóban szupermen ugrás és csak faltal lehet kivédeni :S Ezt megoldhatták volna!
  • Legend Killer
    #683
    igen, ez kivédhetetlen Superman dobás :D. Dwight Howard felvehetné a jelmezét és dobálgathatná :D.
  • Legend Killer
    #682
    én az irányítóval hadonászok a lasztiért, h ellopjam, a gépnek lehetne annyi esze, h a többi arcot a helyére teszi, akik a csapattársaim.
  • Matt07
    #681
    ismerős helyzet.. nálam Rondo csinálja folyamat ezt,jó elhiszem bedobja 1-2szer de akkor is nem hiszem h pl. Camby mellett gyakran meg kellene csinálnia..
  • grizzly21
    #680
    nekem igazabol 1 nagy bajom van csak a jatekkal. Neha az ellenfel iranyitoja, vagy esetleg az SG beindul olyan 3mas korulrol (Derek Fisher szokta surun peldaul), es dob egy bena ziccert. Na ez ellen SEMMIT nem lehet tenni, legalabbis nekem nem sikerult meg soha. Maximum azt, hogyha jo utemben felugrok egy vedovel akkor legalabb falt, es dob 2-t, de olyan meg soha nem volt hogy szabalyosan blokkolni tudtam volna. (Ami azert szanalmas, hogy pl Garnett ne tudna leblokkolni palank alatt egy Fishert...)
  • grizzly21
    #679
    helyetted nem fog a gep vedekezni
  • Matt07
    #678
    nekem sok bajom van azzal is h emberről dobják mint állat :|
  • Legend Killer
    #677
    nálam mindig a buzi gép szórja a triplákat, mer vmelyik köcsög üresen hagyja az embert :@.
  • báttyó02
    #676
    köszi nálam W-re van állitva,amugy tényleg nehéz alley opozni,csak akkor teszi fel a labdát ha tutira üresen van a másik fél,és még akkor se tuti h összejön:D
    de tetszik ezis mint minden más ebben a játékban,h mindenért megkell küzdeni
  • hertzui
    #675
    Sziasztok!
    Nekem a védekezéssel van problémám a játékban. Én most raktam föl ezt a játékot és Rookie-ban játszok,de még egyenlőre így is nehéz. Védekezésnél egyszerűen nem tudom őket visszatartani,mindig bedobják. Nincs valami ötletetek vagy valami amivel könnyebbé lehet tenni a játékot,addig még bele nem jövök?? Válaszotokat előre is köszönöm!
  • Legend Killer
    #674
    és az olyan dunkot nemtom végre hajtani zsákoló versenyen, mer vmiér géjmpaddal nem sikerült még soha a büdös életbe, ami úgy kezdődik, h a gép teker egyet, lepattintja a talajra és lábai közt átteszi.

    billentyűzeten, hogy lehet ilyen fél körös vonalat, v tekerést csinálni?
  • Legend Killer
    #673
    1ébként tudjátok mit mondtak Bogyóka topikjában a géjmre?

    h papír emberek...
    ... beszarás.

    mondtam nekik, h NBA Livenál ez sokkal jobb, fényévekre veri!

    ha gondoljátok, erősítsétek meg ott ti is :D.
  • grizzly21
    #672
    nalam left shift egyebkent alapbol ahogy nezem, de a postupnal mar megvan
  • Legend Killer
    #671
    taroltam :D. saját playám, kb, mint Jordan :D. najó, őt senki nem éri utol :), csak azt akartam mondani, h minden értéke szinten maxon, élvezet vele jáccani :D.

  • báttyó02
    #670
    thx!
  • grizzly21
    #669
    ugy emlekeztem beirtam ide de akkor megse..
    postup + pass
    ha ez nem eleg ma meg tudom nezni hogy konkretan nalam melyik gomb
  • báttyó02
    #668
    oké de KÖNYÖRGÖM irjátok már le azt az 1gombot ami bevan állitva az alley oop-ra :| elhiszem h nehéz,de hogy próbáljam ha nem tudom a kombinációt
  • Dix
    #667
    Én úgy tudom ez most tényleg életszagúra lett állítva. Nekem meg volt a 2K8 is, és ott meccseket lehetett nyerni alley up-kal, annyira mindegy volt mikor dobtam fel. Most viszont tényleg el kell találni, a felugró játékos lépését is, tényleg nehéz de nem lehetetlen. Személy szerint örülök, hogy ilyen, mert a 2K8 egyik gyengesége volt az alley up szerintem.
  • genory
    #666
    Nem mindig sikerül összehozni az alley up-ot! Nagyon szituáció függő ha csak nyomogatod a megfelelő gombokat se biztos, hogy sikerül!Nekem pl volt olyan, hogy ugrott a labdáért, de be már nem húzta.Ezt viszont én se vágom, hogy miért.....
  • Legend Killer
    #665
    erre én is kíváncsi lennék.
  • báttyó02
    #664
    help pls...megjelenés óta tolom a gémet,de még mindig nemjöttem rá h milyen kombinációval kell alley up-ot előcsalni D:
    billel tolom,szal csak annyit kérnék h aki tudja h pl L1+passz az alley,az nézze már meg pls h mire van állítva nála az L1...pl B1,B2 vagy vmi

    thx;O)
  • kismelasz
    #663
    zsákolás meccsen>>>nyomod ezerrel a sprintet és közben a dobás gombot amíg be nem zsákolja a labdát....ne engedd el a dobás gombot se, és a sprint gombot se!!
  • Legend Killer
    #662
    sprint gombot nyomjad meg
  • dawid182
    #661
    rájöttem! de a slum dunkot még mindig nem vágom...kijön a gyűrűből mindig
  • dawid182
    #660
    HOGY A BŰNBÁNATBA LEHET ZSÁKOLNI MECCSEN??? ÁRULJA MÁR EL VALKI
  • Legend Killer
    #659
    h lehet zsákolóversenybe betenni1kreált játékost? 90 körüli a dunk értéke és nincs ott. mármint a blacktopnál, v hol. mert associationbaen gondolom ott lesz, ha jól teljesít.
  • fulopzizou
    #658
    asszem sprint és ziccer gombot egyszerre nyomni:S
  • b4rc4
    #657
    Hello!
    A billentyűzet beállításnál melyik a zsákolás? akárhogy néztem nem találtam meg a zsákolást..
    Vagy ez,hogy van megoldva ? :S
    Pls help
    köszi.
  • benkoszabi
    #656
    ha jól tudsz angolul írhatnál pár sort róla, már amire rájöttél, hogy mégis miket javít....remélem került bele friss roster, mert anélkül szart sem ér
  • FrezeR
    #655
    a hivatalos fórumban írnak róla tapasztalatokat itt és, hogy milyen javítások kerültek bele. A neten én láttam pár oldalon egy 1.6 GB méretű patch-et ami talán az. A baj csak annyi, hogy kevesen töltötték.

    Ami még utalhat rá, hogy létezik az az, hogy van pár userek által készített játékmenetet javító patch amihez szükséges ez a hivatalos is, hogy telepítve legyen.
  • zoli365
    #654
    na,a múltkori bulls-os assoc.-t feladtam,mert rájöttem,hogy elbasztam az alap beállítást.
    most a hornets-et pofoztam ki egy kicsit és elég szépen hasítunk a srácokkal.
    suns,lakers,bucks,orlando,bobcats eddig mind nagyon simán át lett lépve,valamilyen érthetetlen módon a wizards elpicsázott vagy 10ponttal illetve az atlanta is.

    tegnap öcsémmel játszottam egy meccset,ő gamepaddal volt.ez volt azelső meccsünk egymás ellen.most játszott kb. 6. alkalommal.14ponttal alázott szét,úgy hogy félpályáról véletlenül eldobott hármast dobott meg hasonló:)

    egyébként a mostani hornetsemben a kezdőben van adam morrison,aki iszonyatosan vágja a hárompontosokat.az átlaga ha jól emlékszem 13.4 volt.volt olyan,hogy a lakers ellen 4-ből 4-et csapott...nagyon megy a kisöregnek:) pedig csak azért húztam be a csapatba mert szimpatikus volt a beceneve és kurvára tetszett a haja.kb. mintha a metallicából szállt volna ki:)

    jó játékot,üdv.
  • benkoszabi
    #653
    hát de csak beszélnek róla angolul, hogy jó lenne ha jönne, vagy tényleg jön? vagy létezik is, linket tudsz adni?
  • FrezeR
    #652
    Igen a hivatalos oldalon sokat beszélnek róla. Állítólag csak az eredeti játékkal rendelkezők tölthetik le, de gondoltam hátha kiszivárgott a netre...
  • Janika114
    #651
    Bár nem Pc-n nyomom majd hanem ps2-n. De a 2K9et választom akkor. Köszi srácok!