810
  • genory
    #770
    esetleg valaki?:)A figurákat, hogy tudom előhívni meccs közben? Gamepadot használok,ott kell valamelyik gombot lenyomni? A livban nagyon egyszerű volt,de itt azokkal a gombokkal semmit nem csinál! Az egyik meccsen találkoztam a figurákkal, de ott egy listából kellet kiválasztani, hogy melyiket akarod! Nekem olyan kéne,hogy csak gombot nyomok és máris csinálja pl: a pick and rollt!
  • 5c0rp330n
    #769
    hát ez lol
  • Matt07
    #768
    áá most nézem :D gondolom elévült a link és annak a helyére töltötték fel ezt :D
  • báttyó02
    #767
    lolol banerral miujság? :D
  • markijoe12
    #766
    Hali all, én vagyok ilyen low a játékhoz v ez télleg ilyen nehéz? :P
    Rookibe tolom és geci nehéz o.O
  • ágybanalvó
    #765
    Valaki nem tudja mitől van az, hogy mikor eldobom a labdát akkor a gyűrű előtt fél méterrel leesik mindig? Olyan mintha folyton blokkolnák. Már kitöröltem a settings-et, az egész játékot is letöröltem mentésekkel együtt és visszaraktam, de nem akar megjavulni, és azt se tudom mitől jöhetett elő, mert egyik nap még ment, másik nap meg már nem.
  • sawe6
    #764
    Sziasztok. Hogy kell megcsinálni azt hogy a kosár után alapról bedobás legyen, ne azé legyen a labda aki leszedi...tudom már valaki irta hogy ki kell törölni a settinget de azt hol találom??
  • fulopzizou
    #763
    nah ki az aki hall of fame fokozaton meg veri általában az ellenfeleit??
  • ProGabe #762
    na jó, teljesen megkevertem saját magamat is

    szóval csak simán előjött az a bug, hogy nem dobják be a labdát kosár után és term. az volt a baj, hogy a támadóidő is ment, nem tudom, egyáltalán miért írtam mást. shame on me

    most már minden rendben
  • ProGabe #761
    igen. amikor úgynevezett "halott labda van", tehát a játékszer nem tartózkodik a játéktéren, akkor az idő áll. ráaádsul ezt szerintem az 1.1-es patch cseszte el, felraktam és az első meccsen egy negyed alatt a két csapat 30-at dobott összeesen. ez tűnt fel, csak utána vettem észre, hogy szinte folyton megy az óra :S
  • genory
    #760
    Amit írtam?
  • ProGabe #759
    hát ,ez eléggé ellentmond a kosár szabályainak
  • genory
    #758
    Csak akkor áll az óra ha a játékvezető megállítja! Illetve a 4. negyed utolsó 2 percében minden kosár után!
  • ProGabe #757
    az mitől lehet, hogy nem áll meg az óra? kosár után folyamatosan fut az óra, a támadóidő áll, ahogy kell. WTF? :S
  • fulopzizou
    #756
    benkoszabi!!! te tudod egyáltalán mi az az NBA? Hogy mennek ott a dolgok? Olyanokat kérdezel, hogy mingyáá beszarok!!! pl. "Esetleg olyan lehetőség nincs a játékban, hogy tisztán játékost adok kézpénzért, vagy játékost veszek, és fizetek érte..."
  • eva9413
    #755
    sziasztok! NBA Live 07 <--- akinek megvan PC-n és szeretne játszani most velem írjon egy PM-et :)
    max negyed 8-ig :P
  • grizzly21
    #754
    hat L1 + passz :))
  • genory
    #753
    A figurákat, hogy tudom előhívni meccs közben? Gamepadot használok,ott kell valamelyik gombot lenyomni? A livban nagyon egyszerű volt,de itt azokkal a gombokkal semmit nem csinál! Az egyik meccsen találkoztam a figurákkal, de ott egy listából kellet kiválasztani, hogy melyiket akarod! Nekem olyan kéne,hogy csak gombot nyomok és máris csinálja pl: a pick and rollt!
  • perempe
    #752
    Gamepadom van. Azzal hogyan kell alley oop-ot kivitelezni?
  • genory
    #751
    Nekem is kéne egy kis help! Az ellen játékosai nagyon lassan fáradnak.Hol kell beállítani, hogy ez normális legyen?:)
  • báttyó02
    #750
    #672
    #676
  • raul715
    #749
    Hy! Segítenétek légyszi abban hogy hogyan kell feltenni egy másik játékosnak a labdát zsákolásra? :D

    Még nem jöttem rá....

    THX
  • benkoszabi
    #748
    Clutch Factor az az, amikor a játékosaid, vagy az ellenfél játékosai is a sorsdöntő dobásokat bedobják....ajánlott bekapcsolni, mert reális lesz tőle a játék...persze ne úgy vedd, hogy minden dobás bemegy, amin meccsek múlnak, de benen van a pakliban...
  • Marxon
    #747
    Hello Mindenki!
    Keresek egy számot amit nem találtam sehol a 2K9 soundtrack list-ekben.
    Egy kis ismertető a számról: szerintem instrumentál, egy férfihang mondogatja benne: "Hey". Hip-hop alapú, motiváló hangulatú. Aki tudja esetleg ide küldjön egy e-mail-t: [email protected] vagy ide írja ki, nézni fogom. Előre is köszönöm!
  • Philip00
    #746
    Ezer köszi:)

    Még annyi hogy clutch factor az micsoda, nálam off-on van
  • báttyó02
    #745
    akarom mondani 2k sports mappának,és azon belül van a 2k9 és a mentéseid
  • báttyó02
    #744
    document and settings/neved/application data és ott kell lenni egy nba2k9 mappának
  • Philip00
    #743
    Sziasztok!

    Ujra kell tennem az nba 2k9-t és nem tudom hogy hol a mentésem, mert a mappán belül nincsenek, amugy xő-m van.

    Segitsentek pls!

    Előre is köszi
    Philip
  • benkoszabi
    #742
    és az hogy van a játékban illetve az NBA-ban, ha 2 játékosomat Free Agent-be küldöm? Azzal hogy megválok tőlük nem kell többé fizetnem nekik, vagy amig megvolt a szerződésük, mindenképpen ki kell azt fizetnem?
  • Rudee
    #741
    2 gyengéért 2 jót nem fogsz kapni. Még ekkora gazdasági válságban sem :)
    A kettőt egyre esetleg elcserélheted.
  • benkoszabi
    #740
    srácok tudnátok segíteni? Bostonnal vagyok, első szezonom, 20 meccset nyomtam eddig, és szeretnék tradelni....de hogyan? mármint hogy van értelme?
    van 2 oylan játékosom, akiket mindenképpen elszeretnék passzolni...hogy csináljam?

    rakjam be őket Trading Block-ba, és várjak egy jó ajánlatra, vagy rakjam be őket Trade-be, válasszak ki egy csapatot, és próbáljam meg összehozni a cserét? netán inkább a Draft Pick-ekre utazzak?
    Azért kérdem, mert ez a játékosom, akit elakarok passzolni elég bénák...60-as Ratingel rendelkeznek, és hát nem is kapok jó ajánlatokat értük...pedig nekem 70-80-as Ratingü játékosokra lenne szükségem?

    Csináljam akkor azt, hogy Trade-ben ezt a 2 playert berakom, és megpróbálok egy játékost elhozni értük? Magyarán megéri odaadni 2 gyökér játékost egy közepesért úgy, hogy azokon a posztokon meggyengül a csapat, vagy inkább a 2 béna játékosért próbáljak meg valamivel jobbakat keresni?

    Esetleg olyan lehetőség nincs a játékban, hogy nem cserélek egy másik csapattal, hanem tisztán játékost adok kézpénzért, vagy játékost veszek, és fizetek érte....mert én nem találtam sehol...a játékban csak játékost játékosért, vagy játékost draft pick-ért, vagy pick-et pick-ért lehetőség van...de olyan hogy valakit csak simán eladok nincs....
  • perempe
    #739
    Scola anyajegyére (?) lettem figyelmes a játékban, rákeresve kiderült, hogy tényleg van neki!
  • Xflax
    #738
    Valaki leírná, hogy Ass. módban milyen posztra mit érdemes fejleszteni?
    Köszi.
  • grizzly21
    #737
    rajta maradt a cimke a boltbol?:)
    egyebkent ezt miert viselte?
  • báttyó02
    #736
    ;O



  • benkoszabi
    #735
    üdv. Association módban a Coaching menüben van olyan, hogy Player Scouting. Ugyanez megtalálható a General manager menüben is. De mire való ez?
    - Van egyszer oylan, hogy 10 Scouting Report lehetőséged van, amit a saját játékosaidra, és más csapatok játékosaira is elhasználhatsz. De mi ez? Mire való a Scouting?

    - Aztán találtam még itt olyan, hogy Prospec List és Prospect Board....ha jól vettem ki, itt a következő év Draft-előrejelzései vannak...itt meg olyan lehetőség van, hogy az edzői stábomból küldhetek ezekhez a draft-jelöltekhez Scout-ot....vki elmagyarázná ennek mi a lényege?

    - Meg még annyit, hogy érdemes teljessé tenni az edzői stábot? mert nekem csak egy Scout-om van, de 3 lehet összesen...

    tehát amiben a segítségeteket kérem, hogy vki tájékoztasson, mi is ez az egész Scouting dolog! Köszi. üdv.
  • báttyó02
    #734


  • Darkon
    #733
    LOOOOL bazzeg
  • báttyó02
    #732
    hát beszarook ezt nézzétek :DDDDDDDDDDD
  • báttyó02
    #731
    LOL