810
  • Fókameister
    #610
    remélem nem gond ha kicsit hosszabb lesz a hsz-em de azért leirom:D
    assosiation módot elkezdtem a Houstonnal (örök Rockets fan lévén) jelenleg 4-1 el állok Superstar szinten a legújabb roostert és slidereket használva. Valami elképesztő mennyire jó ez a játék. A meccsek szinte teljes mértékben visszaadják egy igazi összecsapás hangulatát. Jelenleg a saját big 3mmel egész jó eredményeket produkálok de TMac a legjobb természetesen:D majd ha tudok rakok képeket box score-ból vagy rakok videót
  • benkoszabi
    #609
    hát én még azt sem tudom melyik csapattal vágjak neki bajnokságnak:S - nincs egy kedvencem sem, de 5öt néztem ki.....játszottam mindegyikkel meccset egymás között, de egyik sem tetszik jobban a másiknál...
    - boston
    - lakers
    - orlando
    - suns
    . és cavs

    igazából az orlando és a cavs azért szimpik mert "gyengébbek", mint a másik 3....viszont gyér a cserepad, lakers a legerősebb sztem, ott van kobe, jó cserepad egy csomó 3-pontos dobóval, 2 magasember....celtics tavaly kedvenc volt, de igazából annak is szar a cserepadja....suns erős kezdőt tud felvonultatni, azért meg régen voltam oda, bár cserék terén ők sem állnak jobban, bár akad SG posztra bedobó is
  • benkoszabi
    #608
    kösz tényleg hogy ez magamtól miért is nem jutott eszembe...

    más: azt nagyjából vágom, hogy association elkezdése előtt az out-season és in-season-nál amiket ki lehet pipálni, hogy azok mit jelentenek....mindegyik az assistant managar-re vonatkozik...ez tehát azt jelenti, hogy ha egyet bepipálok, akkor a segédedző automatikusan szerződtet, draftol stb. és én nem tudok közbeavatkozni, vagy a pipálgatás azt jelenti, hogy akarom-e ezeket a lehetőségeket bajnokságban?
  • Matt07
    #607
    köszönöm a választ
  • ágybanalvó
    #606
    minden hónapba kapsz 7 hour-t.
  • bodesz
    #605
    leír mindent h mi micsoda.olvasd el alaposan ha tudsz angolul.ha nem akkor szótárat használgasd az sosem árt.
  • benkoszabi
    #604
    association elkezdése előtt van egy oldal, ahol egy csomó mindent ki lehet pipálgatni, asszem out-season meg in-season a neve...na az mire való és mit pipáljak ki?
  • benkoszabi
    #603
    sztem az van, hogy szezonban egy csapattal elkezded a bajnokságot, de nem tradel-hetsz, nincs benne draft meg egyéb inyencségek, hanem csak a csapatod, és kész...asso..-ban meg jóval kibővített a dolog...több lehetőséget van
  • grizzly21
    #602
    sztem ugyanaz lehet, de a season nem csak 1 ev? en association-t jatszottam abban biztosan tobb mint 1 szezon van
  • benkoszabi
    #601
    srácok amúgy mi a különbség a sima season és association mód között? gondolom utóbbi a komplexebb, és ebben van draft meg miegymás, a sima szezon-ban meg minden iylen inyencség kimarad, kevesebbet pepecselhetünk a menüben...vagymi? melyikbe érdemes belevágni?
  • Matt07
    #600
    nekem csinált nagyobb tradeket a gép,pl. Andre Miller - Tayshaun Prince,vagy Marbury - Kirilenko,Okur


    amúgy ezek a development hour-ok nem regenerálódnak? vagy csak egyszer lehet felhasználni őket? :(
  • Dix
    #599
    Köszi! Azt esetleg nem tudná megmondani valaki, hogy a 2K8 mentéseit nem lehet valahogy felhasználni?
  • Darkon
    #598
    szerintem nincs, bar annyira drasztikusan nem cserel a gep nekem meg megvan pl antony-iverson paros
  • benkoszabi
    #597
    van értelme a rosternek? hisz csak az első pár meccsen maradnak eredeti helyükön a játékosok, de a gép gondolom tradel, így egy billups sem maradhat denverben, vagy egy iverson detroitban nem?
  • Darkon
    #596
    plusz ha auton van akkor is bejon idokeresnel kit preferalsz es azt fogja becserelni v. meg mindig auton kilepsz menube sub es atcsereled akit akarsz(a cserek meg szepen leulnek az alapvonalra meg erre is figyeltek) es beallnak a kovetkezo lefujaskor
  • grizzly21
    #595
    van pedig egy olyan opcio hogy substitution-t atallitod auto-rol manualra...
  • ágybanalvó
    #594
    nektek ettől a roster-től nem lassult be a játék? mert nekem eddig minden maxon volt és simán futott, most meg érezhetően elkezdett akadozni.
  • Dix
    #593
    Hali!

    A 2K8-at nagyon sokat nyomtam, de most eladtam, mert meg kell szereznem a 2K9-et. Valaki tudna segíteni nekem pár alapvető beállításban, mert a 2K8-al csak automata beállításokkal játszottam. A legfontosabb lenne a csere lehetősége, bár ezt próbáltam állítani, de mindig a gép cserélt magától.
    Valaki?
  • GPoWeR
    #592
    Az az érdekes, hogy ezzel a a "reality roster"-rel is elég irreális eredmények születnek. Már a 2. meccsem volt, ahol mind2 csapat 130 fölött dobott...
  • benkoszabi
    #591
    tehát akkor lényegében azért a rosternek nem sok értelme van gondolom, nem? hisz csak az első pár meccsen maradnak eredeti helyükön a játéékosok, de a gép gondolom tradel, így egy billups sem maradhat denverben, vagy egy iverson detroitban nem?
  • Darkon
    #590
    El persze, folyamatosan megy a csere.

    Peja beindult 15/10 harmas





    Haslam-Tinsley csere volt
  • benkoszabi
    #589
    a gépi csapatok bajnokságban csinálnak tradeket? és ha igen, a nagy sztárokat is adják-veszik, vagy csak a kisebb neveket? kobe-t pl. eladhatja a lakers a játékban?
  • Darkon
    #588


  • Darkon
    #587
    Ligaelsotol nem lenne szegyen kikapni ha nem kovettunk volna el szarvashibakat. Quinn azt hiszem tavozik a csapattol kb 5 ziccert hagyott ki teljesen uresen.
  • Scouser
    #586
    A lakers eléggé mert a bajnokságban 3-9-el állnak:) Most néztem meg, hogy szóltál:)
  • benkoszabi
    #585
    tudom, de nem is baj, hisz a gép ugy is csinál trade-ket bajnokságban nem? tehát hiába van billups a denverben, ha a gép elcseréli másra...vagy ez nem müxik? és sztetek mennyire drasztikusan lett felforgatva a csapat/játékoserősség ezzel az update-al? azért ez mgésem hivatalos...lehet a készítő egy pár helyen mellényúlt a dolgoknak vagy mittomén
  • Darkon
    #584
    Jol leszivatott a Clippers csak az utolso negyedbe tudtunk valamit, Stoja-nak nagyon nem ment a harmas meg ugy az egesz csapatnak.



  • Scouser
    #583
    persze a rostert ne töltsed be, csak a slidert. Viszont akkor az igazolások sem lesznek az igaziak.
  • benkoszabi
    #582
    na. sikerült aktiválnom a rostert....reális lett végre..DE! - sajnos azt is tapasztaltam, hogy sok csapat erősségét is átalakították, és a játékosokhoz is hozzányúltak, ami nekem nem tetszik...azért sem, mert kissé drasztikus volt a roster készítője...a README-ban azt írja, hogy a játékban túl sok kobe bryant szerű superstar játékos van...ezért steve nash-től és carmelo anthony-tól is elvette a csillagot, igy carmelo most oylan semmilyen, nash meg csak 3-ast tud dobni...de ugyanez elmondható a lakers-ről is, amit elég rendesen legyengített például....sztem nash simán klasszis játékos, jól dobja a 3ast, jól passzol, jól tör be és jól is bűntetőzik...sztem benne van az 5 legjobb irányító között....meg iylet hogy carmelo sem superstar...mikor jól dobja a triplát, jól zsákol...magas...klasszis játékos...

    épp ezért van arra mód, hogy ezek nélkül a változtatások nélkül használjam a rostert? mittomén....mondjuk csak a csúszkákat hsználnám, hogy élethű legyen...de minden más, a csapatok és játákosok erőssége is maradjon gyári? gondolo mezzel az átigazolásokat is buknám...
  • Darkon
    #581
    Kosz. Igen 12
  • Scouser
    #580
    Grat! Szép győzelem. 12 perceset játszol?
  • Darkon
    #579
    Az elejen sikerult oket megfogni, nem birtak felallni vedekezni csak a 4. negyedben (latszik is az eredmenyen), igaz akkor mar javaban a kispad jatszott.



  • Darkon
    #578
    na izzitom a gamet
  • GPoWeR
    #577
    Köszi szépen a linket!

    Majd rakok be képeket is :)
  • Scouser
    #576
    Csak 10 hozzászólást kellett volna elolvasni... LOL

    -> #567
  • benkoszabi
    #575
    üdv. szükségem lenne egy oylan roster/slider update-ra....ami helyrerakja az igazolásokat...ha ilyen nicns, nem baj, sokkal fontosabb a slider...olyan kéne, amivel valóban élethű a játék, mármint a játékosok teljesítményére gondolok, illetve a reális ponteredményekre
  • Scouser
    #574
    A rosternél a trade-ban, de figyelni kell mindenre, hard cap-on keresztül a játékosok számára stb. mint az életben.
  • genory
    #573
    Association módban lehet úgy cserélni mint a szezonban? Van ott csak ajánlatot teszel valakire és várni kell? Ja és ha lehet akkor hol kell? Eddig csak a szezonban játszottam és ott nem volt ilyen gondom!:)
  • Scouser
    #572
    Van, csak úgy híjják hogy Association 2.0
  • Scouser
    #571
    Lejátszottam még egy meccset a Denver ellen idegenben. Unalmas meccs volt, végig magabiztosan játszottam, mondom ezt annak ellenére, hogy azért a Denver végig a nyakamban lihegett. Aztán jött az utolsó negyed és megint hengereltem.

    Bargniani 31 pont, Howard 25pont, 11lepi

    Csapat statisztika:


    Játékos statisztika: