313
Miért van az, hogy a lányok nagyrésze a rosszfiúkat szereti?
  • Fantomlovag
    #33
    Na ez pl, nemkem új...
  • minigirl
    #32
    Nem minden rosszfiú vallja ám be, hogy az! Sőt! Sokuk annyira el van szállva magától, hogy azt hiszik: ők ám a jófiúk...
  • klart
    #31
    naja,:c
  • Fantomlovag
    #30
    Nemár... Mindenkinek van egy rosszfiú elképzelése... A fiúknak rosszlány...
  • Fantomlovag
    #29
    Dehogy. Épp ellenkezőleg. Kiteljesedik.
    Öszegyűjtjük együtt szépen, minden rosszfiú leírását, és rájövünk, hogy melyik, miért vonzó a hölgyeknek. :) Épp ez a cél.
  • klart
    #28
    na ez érdekelne engem is,mert kb nemértem a topikot végülis:-|
  • minigirl
    #27
    Ám így értelmét veszti a topic...
  • Fantomlovag
    #26
    Elforntaná a játékot. :D
    Midenkinek mást jelent. Ez a lányeg... Csak eddig legalább 3 olyan fajtát festettek fel, amiket én kapásból máshova sorolnék.

    Amúgy közben gondolkodtam, és rájöttem, hogy az első kérdésedre téves választ adtam. Én nem "sima" rosszfiú vagyok. Inkább gonosz...
  • minigirl
    #25
    Kifejtenéd bővebben, hogy saját fogalmaid szerint mit is jelent a "rosszfiú"?
  • Fantomlovag
    #24
    Öm... Alapvetően nem értek egyet... Nem mondom. SOK ribanc van, de azért sok nem ribanc is...
  • Fantomlovag
    #23
    Igen, igen... De erre képes egy rosszfiú is.
    LEgalábbis bizonyos fajta rosszfiúk...

    Kis fogalomtisztázás: A Rosszfiú alatt enm (elsősorban) a tirpákokat értem akik azt hiszik hogy csak mert van egy bőrcsekijük bármit megtehetnek.
  • bens
    #22
    mert a lányok nagy része ribanc és egy ribancnak nem az számít h jó legyél hanem h legyen bmw, tarkopasz fej 50-es bicepsszel meg napszemcsi.
  • minigirl
    #21
    Nincs sok kedvem regényeket írni, de úgy látom, a helyzet megkívánja. Az előző hszben csak sarkított példát mondtam.
    ÉS!!! Egyáltalán nem mondtam, hogy nem szeretik egymást, hanem azt, hogy nem egetverő szerelem. A kettő köszönőviszonyban sincs egymással. Na persze, unalmasnak sem kell lennie egy ilyen kapcsolatnak.
    Olyan dolgokra gondolok, amikor egy pár már túljutott azon, hogy folyamatosan falja egymást, amikor már egy nagyon mély barátság van köztük, ami azért mégis kicsit több, és el sem tudják (vagy nem is akarják) képzelni az egymás nélküli létet.
  • Fantomlovag
    #20
    Ja, az sokkal jobb, hogy olyasvalakivel élsz, aki nem szeret, és még unalmas is, csak annyira gyenge jellem, hogy ezt még beismerni sem képes? :D
  • D4nY
    #19
    A kiszemelt lány azé nem téged választott mert KOCKAHH vaggyy xD
  • minigirl
    #18
    Hogyne, ott vannak. Viszont a jófiúk akarnak (!) társat találni maguknak, a rosszak nem. Mindig fennáll a veszély, hogy elhagynak minket. De sok esetben pl a jófiúk ugyanúgy érzik a biztonságot, mint a lányok, és hiába nincs egetverő szerelem, életük végéig együtt maradnak, mert nem mernek kilépni a kapcsolatból.
  • Fantomlovag
    #17
    Yepp, kérdés hogy MIÉRT?
  • Fantomlovag
    #16
    O, tom, elírtam... És?
  • Fantomlovag
    #15
    Ugy viccelsz? Ez egy jofiúnál is ugyanúgy fennál, max kicsit tovább tépelődik előtte, meg bántja utána.
    A jófiú csak a biztonság illúziója. Nem érezni rajta ugyanezeket a veszélyeket, de attól még ott vannak.
  • Dynamic
    #14
    ROSSZ

    Vedd már észre végre!
  • minigirl
    #13
    Te biztonságos kapcsolatnak mondanád azt, amikor pl a csaj bármikor leléphet mellőled? Mondjuk, akkor, amikor már összeköltöztetek, tervezitek a közös jövőt, már megvannak a biztos alapok egy családalapításhoz, és egyszercsak ezt hallod: "bocs, szivi, ennyi volt..."
  • Hajnalcat
    #12
    Mert a rosszfiúk jók.
  • Fantomlovag
    #11
    Ja, tudom... Dehát, ez nem épp helyesírási fórum...
  • Szabi84
    #10
    rossz!!!
  • Fantomlovag
    #9
    Azt mondod tehát, hogy a roszfiúkkal érzitek magatokat szabadnak, de inkább a rabságot választjátok, mert a rácsok mögött biztonságos?

    Pén valahol.

    Hunter... A rosz, nem mindíg jár pénzel. Sőt... A rossz életforma sokkal költségesebb, és felelőtlenebbül is bánik a pénzel a legtöbb rosszfiú...
  • minigirl
    #8
    Minden ember szeretné kipróbálni, hogy milyen lehet vadnak, szabadnak lenni. Ezt a lányoknak a rosszfiúk adják meg, a fiúknak a rosszlányok.

    Hogy egészen konkrétan miért nem viselik el a "jó" lányok a rosszfiúkat? Mert nincs meg mellettük az a biztonságérzetünk, hogy igen, ő képes lesz fenntartani egy családot, védelmet nyújt, és mindig ott van, amikor kell. Szerintem ez a leglényegesebb...
  • soulhunter
    #7
    ja, amugy kiegészités:
    a rosszaság sok lovéval is jár :)


    nah, asszem ezen 2 hsz-emmel mindent elmondtam, de majd kifejtem példákkal is, ha nem születik sok felesleges hsz :)
  • Fantomlovag
    #6
    Én? Hát ez komplikált. Alapvetően igen.
  • soulhunter
    #5
    kapásbol a nők szeretik az izgalmakat
    amikor tod, aggodhatnak az imádott pasiért, meg ilyenek

    aztán amikor ez már félelemmé válik, akkor jönnek a gondok...

    folyt. köv holnap :)
  • Davidus
    #4
    erőszakos tehát jobban tud vadászni
  • minigirl
    #3
    1, Te rosszfiú vagy?
    2, Hosszútávon szerintem elviselhetetlenek a rosszak (ezt a 'Ritka rendes fiút találni'- ban feltett kédésedre válaszolom)
  • moralosan
    #2
    2 sz
  • Fantomlovag
    #1
    Miért pont a roszfiúk? Mi van a roszban ami ennyire vonzó? És a roszban, vagy a gonoszban?