313
Miért van az, hogy a lányok nagyrésze a rosszfiúkat szereti?
  • F1re
    #113
    :DDD
  • minigirl
    #112
    :D
    Én nem ez a fajta lány vagyok. 2x megkérdem, mi a baj, ha duzzog, nekem 8, duzzogjon, fogom magam, kimegyek a kertbe, elszívok 2-3 cigit, és lenyugszom. Aztán amíg ő nem szól hozzám, én sem hozzá.
    Ja, a legszebb ebben, hogy utána meg azt hiszi: én duzzogok... Pedig nem, csak megmutatom neki, milyen is volt ő fél órája. :)
  • minigirl
    #111
    Persze, megértem, de akkor mondja azt, hogy légyszi, hagyj béké egy kicsit. Ne az legyen, hogy nem szól hozzám, ha kérdezek, vakkant, mert akkor qrvára nem fogom érteni, hogy mi a baj...
  • Peppus
    #110
    A Csajok nemértik meg, hogy az embernek néha kell egy kis nyugi, pihi. Nemkell mindig az ember szájában lenni, nemkell örökké jajj gyereide mivanveled miabaj miértnemcsinálunkvalamit dolgokkal nyaggatni az embert. Sőt valamikor megszólalni sincs kedve az embernek :) csak nyugit akar. feltöltődni, lehiggadni. Sőt ilyenkor inkább direkt mégjobban felhúzzátok a másikat azzal, hogy besértődtök, meg jön a bőgés, hogy milyen szemetek vagyunk mert nem figyelünk rátok...
  • ba32107
    #109
    Mindenkinek van néha rossz napja
  • minigirl
    #108
    Én mért vagyok azért szemét, mert főztem neki vacsit, vártam haza, erre csak turkál a kajában (ami a kedvence), nem szól hozzám, ha én próbálkozom, majd' letépi a fejem... Na, kösz, többet tutira nem leszek kedves, mert úgy látszik, a pasik allergiásak rá... :S
  • Sanyix
    #107
    De annyit azé mond, hogy képes volt földművelő vakítós ddr3-mat venni aranyáron :D
  • Jacky
    #106
    Én ismerek egy gonosz fiút. Salsoul a neve, itt van az sg-n.
  • macleod2005
    #105
    Értem én, olyan személy aki neked ellenszenves valamilyen cselekedeteiből kifolyólag, de vmi fullos picsával jár, és te nem tudod megérteni, hogy egy csajnak hogy lehet annyi esze hogy egy olyan vadbarommal járjon, ismerős, ez van, ez volt, ez lesz, középsuli, fősuli, stb.
    (De ha értelmes női társaságot keresel, olyanokat akik nem a
    "rosszfiút" keresik benned, akkor 30+)
  • Fantomlovag
    #104
    Ezzel vitatkoznék... De majd máskor. Most nincs kedvem. :D
  • ba32107
    #103
    Nekem semmit sem mond az a konfig......az gáz?

    Amúgy már kb háromszor próbáltam meg beírni ide, mit értek rosszfiú alatt, de egyszerűen nem tudom megfogalmazni.
  • Pepsi Twist
    #102
    mind2 :D amúgy van még 1000ok
  • macleod2005
    #101
    gépedből kitalálhattam volna , bár feltételezem hogy a c2q meg a 4870 est nem azért vásároltad, hogy word dokumentumokat szerkessz, vagy a csajoknak villogj vele
  • Pepsi Twist
    #100
    TÉK
  • Pepsi Twist
    #99
    én az a pénzes rossz fiú vagyok :D
  • macleod2005
    #98
    "Miért van az, hogy a lányok nagy része a roszfiúkat szereti?"
    Mi számít rosszfiúnak?
    mert az én szemszögemből az a vadállat (haverom) akit eddig 3-szor szállítottam haza, amikor betéve ladástul az árokban kötött ki. (legközelebb már meghagyom a lehetőséget a kékruhás bácsiknak, úgyis van 2 év felfüggesztettje, mindegy, jó vicc lesz)
    és tény és való, hogy álltalába ő viszi a fullos picsákat.
    De ha nem vagy 100% kocka és van egy kis elszántságod találsz majd magadnak rendes nőt.
    (direkt írtam nőt és nem csajt)
  • toretto r34
    #97
    talán mert a nők teszik azzá őket, nem játszadozni kéne hanem megmondani az igazat, ennyi.
  • dragon11
    #96
    Mert a nők között nincs..:\
  • minigirl
    #95
    Rájöttem!!!
    Tökmindegy, hogy jó- avagy rosszfiúnak hívjuk-e őket, a pasik mind seggfejek! (najó lehet, hogy nem mind, de most dührohamom van)
  • toretto r34
    #94
    nem drogozása gondoltam hanem bulizik jól érzi magát sportol valamit és vannak életcéljai, én voltam nagyon visszafogott is és mit értem el vele semmit, jól átkurta a fejem egy picsa ezután begajdultam de nem balhézok csak leszarok mindent és jól érzem magam ennyi.
  • Pepsi Twist
    #93
    én is rossz fiú vagyok :D és csak 1 csajom van :( bár nem is baj :D nem kéne több anyós XD
  • dragon11
    #92
    Fogd fel láma, Ő max könyörög ezen a fórumon, nem 1x lett kitiltva és több büntipont osztva Neki. Nem Ő dirigál.
  • klart
    #91
    jólvan,én nem akartam csak megemlítettem
  • DJ Skyline
    #90
    1db dolog miatt, EGY! és az sem all day all night tudod jól, csak mikor kihozzák belőlem. szóval ne feszegessük
  • klart
    #89
    "meg nem is vagyok magamba fordulva :)"ez azért nemteljesen igaz:)
  • DJ Skyline
    #88
    én nem tartom magam rosszfiúnak, mégis élvezem az életem a magam módján. mégsem ülök valami MMORPG előtt 24/7-ben, meg nem is vagyok magamba fordulva :)
  • plump
    #87
    az utóbbi szerintem nem rosszfiús!
  • plump
    #86
    élvezi az életet.. mit értessz ezalatt?! drogozik, és bankot rabol? vagy csak koncertekre jár és a haverokkal lóg?
  • minigirl
    #85
    Csernust
  • Sadist
    #84
    No és mit vállal be?
  • ba32107
    #83
    Én is eljárok minden héten nem játszok soha, mégis a "jófiú" kategóriába sorolom magam. Rá is basztam párszor.
  • toretto r34
    #82
    2 méterre temetnek, nem fél méterre. :D
  • toretto r34
    #81
    Nem tudom de annyi hülyeség van ideirva hogy az már fáj, rosszfiú szerintem nem rosszfiú hanem bevállalós aki nem otthon üldögél a sarokban és nyomja a wow-ot meg hasonlók, hanem csinál valamit élvezi az életet nincs magába fordulva.
  • pinnacle
    #80
    Én egyet nem értek. Biztonsági öv nélkül vezetni miért kemény dolog? Mert ha megúszod ütközés nélkül akkor abba semmi menő nincs, de hameg ütközöl akkor ált. nem tudod élvezni a menőség minden egyes percét, mert valószinűleg a föld alatt vagy fél méter mélyen...
  • minigirl
    #79
    Nyugika, mielőtt meglincseltek! :) Csak vicceltem. :)
    Egyébként is, ismerek olyan srácokat, akik hajlamosak öv/bukósisak nélkül vezetni, s emellett jóbarátaim is. Na, őket pl. kegyetlenül lecseszem, amikor ilyenekkel próbálnak "keménykedni". :)
  • Taranov
    #78
    Egyetértek. Ez nem olyan kockázat, amit érdemes felvállalni. Sokat veszthetsz, de semmit nem nyerhetsz.
    Az a kemény srác, aki mérlegel, kockázatot vállal és nyer. De életet kockáztatni sosem kemény, legfeljebb tűzoltóként vagy rendőrként.
  • Sadist
    #77
    Aki bukó, biztonsági öv nélkül, vagy állat módjára vezet, az nem kemény srác, hanem szimplán balfasz. Szerencsére az ilyenek általában kimúlnak egy fára csavarodás után, a baj csak akkor van, ha visz magával másokat is.
  • Taranov
    #76
    Igazad van.
    És az is jó, hogy iskolai példát hoztál, mert huszon-harmincéves korban, már kevésbé ájulnak el a lányok azoktól az emberektől, akik a folyosón isznak, viszont 20 éves kor alatt egy lánynak végtelenül izgalmas lehet egy ilyen helyzet, nem beszélve az aluljárók firkálásáról vagy a kukák lelopásáról.
  • minigirl
    #75
    bukó nélkül robit? ha egy hayabushát, akkor azt mondom, kemény a srác, nade robit...
  • Fantomlovag
    #74
    Ez tetszik :)