313
Miért van az, hogy a lányok nagyrésze a rosszfiúkat szereti?
  • minigirl
    #153
  • Jacky
    #152
    Na gyere, játsszuk el a "Szigorúan ellenőrzött vonatok" híres szoknyafelhúzós, bugyilehúzós, pecsételős jelenetét! :))
  • minigirl
    #151
    Pedig hidd el, néha tényleg megérdemelnénk. :) Még én is. :D
  • Sanyix
    #150
    Így van, és még egy pofon is járna mellé :) (bár ezt csak mondom, mert meg nem tudnék ütni egy nőt :D )
  • Jacky
    #149
    Tudjátok mit mondok? Amelyik lánynak bejönnek a rosszfiúk, megérdemli amit kap! Ne panaszkodjanak, ha aggódhatnak, félhetnek, szívnak! :)
    Rosszfiú! Mert megérdemled!
  • minigirl
    #148
    Inkább az, minthogy üvöltözzek. :)
  • Legend Killer
    #147
    a cigi nem jó :(.
  • Mersant
    #146
    meg a vegen kiderul hogy ide SG-re csupa rendes csaj jar, lehe titt kene ismerkedni :D
  • minigirl
    #145
    Igen, én is valami ilyesmiért hagytam ott a már említett srácot.
  • salsoul
    #144
    A költői kérdés: szeméttelepen mégis mit talál az ember?
  • Jacky
    #143
    Én is ismerek olyan lányt, nem is egyet, ahol megvolt az anyagi biztonság, de mégsem az számított. Szétmentek, mert nem adta meg neki a srác azt a törődést, amit igényelt.
    Úgyhogy inkább fordítsuk meg azt a 90%-10% arányt! 10%-a van a pénzért a sráccal, ezek K.-k. Nagyrészük nem a pénz miatt.
  • ba32107
    #142
    Hülyeség
  • Dying Soul
    #141
    biztos leírták már itt, de azért kellenek a lányoknak (nem mindnek) a rosszarcok, mert azokat nem tudják megfogni, nem tudnak uralkodni rajtuk, és pont ez kell a nőknek. a jóarcokat meg lehet fogni és papuccsá leht őket tenni, onnantól meg nem izgi egy kapcsolat.e
  • Jacky
    #140
    Ne feledjétek, hogy a jófiúk általában unalmasak. Épp azért mert jók.
    A rosszfiúk meg izgalmasak, ezért érdekesek a lányoknak.
  • plump
    #139
    Nem ismerlek személyesen.. Ha igaz akkor a 10%-ban vagy. Gratulálok!
    ez most nem neked szól, ezért zárójelbe is teszem. (minden lány ezt gondolja magáról)
  • plump
    #138
    Hááááát ha nyernék a lottón, vennék egy tök jó házat egy jó környéken, meg egy jó kocsit. Meg kb. úgy kihasználnám a pénzéhes dögöket, ahogy ők akartak volna engem. pl. első éjszaka után úgy kirúgnám, h a lába se érné a földet, és egy fityinget nem adnék neki.
    Ha ezt megunom akkor valszeg azt csinálnám amit te. bár jó emberismerőnek tartom magam, de nem szeretnék nagyot koppanni!
  • minigirl
    #137
    ...Hát, nemtom... A magam részéről nem azért szoktam együtt lenni egy pasival, mert pénzes, sőt! Volt olyan srác, akivel pont amiatt szakítottam, mert azt gondolta, hogy ha ajándékokkal halmoz el, meg étterembe hurcol, akkor maradok vele...
  • toretto r34
    #136
    ez egy elég utálatos dolog, ha nyernék a lotton biztos kivennék egy albérletet meg vennék egy szakadt ladát vagy valami retek kocsit, és ha tudom hogy szeret akkor megmutatnám neki a vagyont, de addig semmit, utálom az ilyen pénzéhes dolgokat. Szar egy világ ez a mai
  • plump
    #135
    A lányok 90%a a pénz miatt vonzódik a párjához, még ha az nem is gengszter!
  • toretto r34
    #134
    nem rosszul fogalmaztam kicsit de ez a rosszfiú dolog kicsit marhaság is, azok inkább gengszterek és a lé miatt vannak velük a lányok szerintem, és azok meg álltalában nem egy iq bajnok csajok
  • plump
    #133
    Szerintem lazits egy kicsit, és szard le néha :)
    (nem tudatlanságból nem irok hosszú i-t)
  • minigirl
    #132
    Ha ilyet tett volna, lehet, hogy a saját katanájával szúrtam volna keresztül... xD
  • plump
    #131
    És az rosszfiú aki sportol bulizik és vannak életcéljai? Szerintem ez a jófiú!
  • plump
    #130
    Jó ezt mondjuk képletesen gondoltam
  • plump
    #129
    Örülj neki, hogy a forró levest nem vágta ki a folyosóra. Én már megtettem. (utálom ha megégetem a szám)
  • toretto r34
    #128
    na ja :D
  • minigirl
    #127
    Ja, az persze, mindenkivel előfordul. :) ... És miylen jó a békülés... :P :)
  • toretto r34
    #126
    nem olyan nagy balhézásra gondoltam, hanem olyan kisebb vitára
  • klart
    #125
    akárcsak én:)
  • minigirl
    #124
    Hát, én veszekedések helyett inkább a duzzogás utáni megbeszélés híve vagyok. :) Nem szeretem az ordibálós veszekedéseket... xD
  • toretto r34
    #123
    Ja és persze ha egy lány tényleg rendes meg minden más is ugy áll a dologhoz csak ezt ki kell érdemelni, amugy meg néha nem árt szerintem egy kis tányércsörgés. :D
  • toretto r34
    #122
    A kocsi probléma a csaj miatt is volt lényegében, bánkodtam szarul voltam, kimentem ott állt a kocsi mondom levezetem a feszültséget, kimentem csapatni. Egy zsugormotoros ladárol van szó jelen esetben amit a feszültség hatására ugy meghajtottam hogy a hajtókar bánta ezzel egy időben a blokk oldala is, tönkre vágtam egy nagyon jó motort ami sokpénzembe került, és épithettem másikat meg bepapirozni meg stb. Szal azóta ha gondom van nem az autóban vezetem le vagyis probálom. :D
  • qtab986
    #121
    Nem tudom mivel töltötték az idejüket a koleszban.
  • magus
    #120
    most komolyan ez a két kocka? akik a koleszban kitaláltak valamit míg mások buliztak, és bejött nekik?
  • salsoul
    #119
    Talán ezért érdemes mindenek előtt megismerni a másik embert.
    És ezt nem nyílván pár randi után az agyában lehet. Az teljesen más.


    Aztán ha meg kiakadtál hagyni kell a dolgot addig amíg neked is meg a párodnak is visszajön a józanabbik esze - talán.
  • ba32107
    #118
    Nem biztos, hogy azért törött össze az autó.....majd talán elmeséli :D
  • minigirl
    #117
    Igen, de én tegnap nem azon húztam fel magam, hogy általánosan seggfej, mert ha az lenne, nem lennék vele. Nekem nem kellenek a "rosszfiúk", én ha lehet, inkább arra szavazok, hogy legyen a srác egy kissé "mama kedvence" (ez persze sarkíva).
    Ha átver egy lány, megértem, hogy óvatossá váltok, vagy kissé szemétládává, viszont ha az új barátnőd kedvesen, finom vacsival vár haza, akármilyen rossz a kedved, igazán elereszthetsz neki minimum egy mosolyt. Nem azt mondom, hogy erőltetsd a jókedvet, de legalább tiszteld meg annyival, hogy nem vagy totálisan bunkó.
    És arra, hogy összetörted egy csaj miatt a kocsidat: ne haragudj érte, de ha ilyen marhaságot csináltál, akkor tökhülye vagy. Én is lettem már párszor átverve, de azért nem vittem túlzásba a dühöngést. Legalábbis anyagi károm nem származott a dologból... Viszont két bütyköm letört e helyéről, mert annyira dühös voltam, hogy azt gondoltam: én vagyok az erősebb, nem a márványoszlop... xD
  • toretto r34
    #116
    speciel nem erre gondoltam hogy ezzel teszik tönkre a nők a srácokat, nem kell mindenkit leseggfejezni. De ha valaki egyszer rendesen megégette magát egy nővel akkor vagy óvatós lessz vagy egy kicsit szemétláda, és ez nem a mi hibánk. Engem mikor utoljára átvert egy lány csak az autóm bánta elég kár keletkezett benne, utánna gondolkodtam ért ez ennyit? Hát nem.
  • minigirl
    #115
    hajjaj...! :P :D
  • ba32107
    #114
    Ja, de ilyenek után a legjobb kibékülni :)