313
Miért van az, hogy a lányok nagyrésze a rosszfiúkat szereti?
  • F1re
    #273
    szoval semmi extra nem tortent :D mivel ha lett volna vmi mar itt irogatnad :P
  • Fantomlovag
    #272
    Apám uriembernek nevelt!

    Más kérdés, hogy nem jött össze neki.
  • ba32107
    #271
    Igazad van, tehát te nyugodtan mesélhetsz tovább :)
  • Fantomlovag
    #270
    hehe. Nem rossz elgondolás, de nem. Neki adtam az egyiket... Igen érdekes hölgy volt... Továbbiakról uriember nem beszél...
  • F1re
    #269
    te meg ránéztél és megittad mind2öt és elmentél ő meg utánad ment és leszopott ?:D
  • tigeroo
    #268
    ez kurvára így van, tapasztalom sajnos elég sokszor mostanság, egyre többször...!
  • Fantomlovag
    #267
    Ilyet már én is csináltam. Meghívtam egy lányt, Jonikólára. A lány közben leállt mással beszélgetni. Ám a pult másik végén állt egy másik (teszem hozzá még szebb) lány. És pont az volt a szemében, hogy inna velem egyet. :)
  • ba32107
    #266
    Ismerősöm meghívott egy csajt egy viszkikólára. Megitta a sajátját, közben a csaj leállt dumálni valami másik csávóval. A haver vállat vont, elvette a csaj piáját megitta azt is, és lelépett :D
  • hologram35
    #265
    Leegyszerűsitva:

    "jófiú":Csajnál:kérsz egy italt?

    "rosszfiú":Csajnál:Elveszi a nő italát majd megkinálja a haverját is.(ezt haverom megcsinálta egy csajjal másnap nála ébredt és a csaj k.rva jól nézett ki)


    Szerintetek mejik sugallja azt hogy én bármit megtehetek számomra nincs lehetetlen.
  • sz4bolcs
    #264
    Fail. :D Másik topicban kiderült, hogy de.., csak az létezik. :))
  • Szélrózsa
    #263
    Nos én szeretem a rosszfiúkat, volt már hogy megszívtam és igen ottvolt a jófiú barátom válla amin kisírhattam magam. Ettől nem érzem magam úgy, h a rosszabbik többségbe tartoznék. nem ez határozza meg egy nő értékét, hanem ezernyi más dolog. Ugyan emberek ne legyünk már ilyen beszűkültek nem csak fekete fehér jó és rossz létezik.
  • Fantomlovag
    #262
    Jó is. :)
  • chhaya #261
    Asszem örülök, hogy a "ritkábbik változatba" tartozom. :Ð
  • Fantomlovag
    #260
    Ok. Amint értelmesen szólsz hozzá ahelyett, hogy ilyesmit.
  • Stupid Peach
    #259
    Elég!!!!
    Szedjetek fel egy nőt, ahelyett, hogy siránkoztok..
  • Fantomlovag
    #258
    Igen. Ezt is halottuk már: "Dehát Te olyan jó barát vagy. Nem akarom elrontani a barátságunk ilyesmivel." Aztán mikor a rosszfiúk dobják őket, a jófiúkhoz mennek sírni. Minekutána újra és újra elkövetik ugyanazt a hibát. :)

    Persze ez nem általánosítás, csak "jellemző". Van hölgy aki nem ilyen. CSak a ritkábbik változat!
  • ba32107
    #257
    Nem mondanám, hogy magasabb szint......mert feltételezem vele eszébe se jutna a csajnak összejönni, míg a másikra máshogy néz.
  • ba32107
    #256


    Ha meg a szabadság meg ilyesmi jellemzi a rosszfiú létét......akkor marhára leszarom :D Én csak úgy tudok létezni, hogy megtervezem előre a lépéseimet. Sose voltam egy spontán ördög.
  • chhaya #255
    Mert téged más színvonalra helyez... Attól a sráctól igazán nem vár többet, és a felállított szintet nagyszerűen teljesíti, te viszont jóval magasabb szinten vagy nála, ezért egy ilyen (ahhoz a sráchoz hasonló szintű) megnyilvánulás kiábrándító lehet. Szerintem tök logikus. :D
  • Fantomlovag
    #254
    Nem is mondtam hogy csak a bunkók a rosszfiúk. Az csak egy "alfaj". Vannak nagyon inteligens jófiúk is. :)

    Szabadság... Oh, hát igen. Ha egy nőnek az a szabadság kell, hogy Ma téged, holnap őt, holnapután a harmadikat... Egyébbként a rosszfiúk sokszor sematikusabbak. Kétlem hogy bármivel szabadabbak lennének. Max felelőtlenebbek, és ezt összekeverik. Elismerem felemelő felelőtlennek lenni, és őrültséget csinálni a "buli kedvvért" (megboldogult fiatalság), de erre felépíteni egy hosszútávú létezést?
  • Szélrózsa
    #253
    Egy rosszfiú nem feltétlenül attól rossz, hogy buta mint egy tuskó. Ezen lehet gondolkozni:D
    A szabadság már közelebb áll az igazsághoz, mivel nem gondolkodja túl a dolgokat minden spontán és nem egy előre valahonnan elszedett forgatókönyvet utánoztok.
  • hologram35
    #252
    A "rossz fiuk" azért jobbak mert ösztönösebbek szabadabbak mint egy megfontolt előre gondolkodó jó fiú.
  • Fantomlovag
    #251
    Hát ezaz... HA egy kőbunkó suttyó, végre 2 év után mond valami értelmeset, amit úgyis csak a blikk címlapján olvasott, akkor a karjába kell omolni. Ha meg egy rendes, kedves értelmes srác mond egyszer valamit, ami igazából természetes, csak nem szereti kimondani (mint a bunkók) akkor hű de csalódnik...

    Meg amúgyis... Sosem fogom megérteni miért jó egy agyalan egysejtű IQ szintjén mozgóval beszélni, ahelyett hogy értelmes beszélgetést folytatna valaki egy kultúremberrel? Márpedig a lányok nagyrésze, még az OKOS lányok nagyrésze is sokszor előnyben részesíti ezeket a felületes tuskúket, akik akkora bunkók, hogy lovat lehetne velük agyoncsapni.
  • Szélrózsa
    #250
    bizony a hazugságlavina, engem megint sodor.
    Egyszerűen vannak emberek akik annak mondanak nemet akinek igent szeretnének és azt sajnálják megbántani akinek meg a sunyiban a helye.
    Igyekszem persze változni!
    A rossz fiúk érdekesek de veszélyesek is és bizony sok baj van velük, de ha egyzser tied egy rosszfiú akkor megérte
  • Molnibalage
    #249
    Hát igen...
  • tigeroo
    #248
    ja ez igaz. van egy lány barátom. és egy ilyen "kigyúrtkopasz" sráccal szokott msn-ezni.

    mindig beír pár dolgot a sráctól hogy éppen miket írogat neki... pl "szexhiányom van, dugnálak mint a lopott biciklit, ne félj nem erőszakollak meg, ha nem lenne barátod rádmozdulnék" és mindig elmondja a lány nekem hogy de bunkó, de faszfej a tag, és elég lekezelően is beszél a csajjal.
    de azért beszélgetnek.

    és ez kurvára idegesít hogy miről meg miért:D felnemtudom fogni

    és azis idegesít hogy pl. valamelyik nap beszéltünk az ilyen "buli-ribancokról" a lánnyal. mondtam neki hogy hát engem "agyban" taszítanak,de ugye férfi vagyok a műszerem biztos megmozdulna ha lenne alkalmam rá, nem lennék impotens...
    erre írja hogy pasik meg hűde csalódott most bennem :D
    közben meg jóízüen társalog ennek a sablonnak a férfipárjával..

    ki érti a nőket?
  • Fantomlovag
    #247
    A gonosz felnyomja az IQ-t. (legalábbis pár fajtája) És mint tudjuk az agy az a nemi szerv, ami minnél nagyobb, annál jobb.
  • Fantomlovag
    #246
    A legtöbb ember ebben a rohadt nagy vérzőszívűségben "nem akarja megbántani" a másikat. ÉS ebből indul a hazugságlavina.

    Jómegm se mszertek kimondani konkrétumokat, de mások érzelmeivel játszani (kapcsoaltban) nagyon fájdalmas. Szerintem...
  • Stupid Peach
    #245
  • Szélrózsa
    #244
    Szerintem elkapta itt már valaki a lényeget.
  • Szélrózsa
    #243
    Amúgy nem megy a kedves lekoptatás sem, nem éri el soha a kívánt hatást. Ha valami nem kell meg kell mondani és akkor tiszta legalább. Nincs felesleges reménykedés.. Mondani könnyebb viszont mint cselekedni.
    Asszem szilevszterkor úgy de úgy betütüzök második felindulásomban h csak na. És egyértelmű h rosszfiúk előnyben
  • Szélrózsa
    #242
    Kikészítő komolyan. Mindent félreértenek és beleképzelnek a semmibe is valamit, sználmas ilyet a csajok szoktak. Ilyet én szoktam szal ez az én privilégiumom.
    Bezzeg aki meg érdekel annyira méltat h sms-ben közölje h ennyi volt nem is régóta találkozunk meg nem is megy ez most, a most nem tuti h ottvolt. Szal minden csaj bunkó pasit akar és szereti ha megszivatják. Lassan kezd betelni a pohár azokkal akiket sajnálsz és kedves vagy velük. Tanulság legyél te is bunkó. Ezt sikerült levonnom. Tom kissé sszefüggéstelen de első felindultságomban írodott.
  • Stupid Peach
    #241
    Ide írj!!!!
  • Fantomlovag
    #240
    Egy mondat ragadott emg különösen: "Már az utolsó pár évben folyamatosan erről dumáltunk, mondhatni megfejtettük a női lelket:)"

    Ez sajnos lehetetlen. Vagy nem is sajnos? MErthát épp attól találjuk olyan lenyűgözőnek a szebbik nem képviselőit, hogy nem értjük őket.

    Témához egy "tapasztalti" megjegyzés. Legyen bár rosz vagy jófiú az illető, ragaszkodjon hozzá. Útközben váltani, nem épp előnyös...
  • Jacky
    #239
    Szívemből szóltál. Messzemenőleg egyetértek.
  • Legend Killer
    #238
    igen, várjuk :D.
  • ba32107
    #237
    No? :)
  • Taranov
    #236
    Hát a boldogságodért tartod fenn :D
    Mindenki a saját boldogságáért és boldogulásáért teszi, amit tesz, ennek az ellenkezője csak a filmekben létezik.
  • Dant0r
    #235
    Klart jól kiegészítette #221-ben a mondanómat, nyílván megölné a kapcsolatot ha másból sem állna ez egész.

    Velem/velünk ezek olyan 5-6 hetes ciklusok, szóval ilyen időközönként van 1-2 nap amikor kell/érdemes taktikázni.
    Olyasmi ez, mint ahogy a madarak repülnek: ha túl sokszor csapkod a szárnyával, elfárad és leesik. Azonban ha észreveszi az áramlatokat, és akkor csap párat amikor kell, sokkal tovább bír repülni:)
    Kicsit éreztetni, hogy én tisztában vagyok az értékeimmel. Ha kellek, akkor ne csak az kelljen amit nyújtani tudok, "köszönje is meg":)

    Az olyan ötletekre, hogy akkor ez nem is szerelem... Mindenkinek mást jelent a szerelem. Van, aki szeret "epekedni", kitenni szívét-lelkét és megelégszik egy csöppnyi boldogsággal is. Na, én nem ilyen vagyok.
    Mondhatjuk szebben is: én így küzdök a szerelemért, a boldogságért.
    Nyílván nem kizárólag így, ez önmagában édeskevés; ez csak amolyan szintfenntartásra való. Arra viszont kitűnő!

    -
    amúgy ez az egész régebben, főleg bátyám hatására alakult ki bennem. Ő fiatalon megnősült, és 12 évig bírták egymás mellett a feleségével, aztán szétmentek. Már az utolsó pár évben folyamatosan erről dumáltunk, mondhatni megfejtettük a női lelket:) Pontosabban... az emberi lelket.
    A vágy a változásra van meg bennünk, ezért fejlődünk. Ki tudja, talán pont ezért másztunk le a fáról.
  • Fantomlovag
    #234
    Nekem az a tapasztalatom, hogy nem. :)

    SOk nő pl élvezi, hogy megpróbálja megzabolázni a roszfiúkat. :)