313
Miért van az, hogy a lányok nagyrésze a rosszfiúkat szereti?
  • klart
    #193
    hát ígyvan a nők általában konkrét nemet nehezen mondanak:-|
  • Molnibalage
    #192
    A pofátlanság magabiztossá tesz?
  • Taranov
    #191
    A legtöbb nő valóban nem mer, általában az én kapcsolataim is úgy értek véget, hogy miután ritkultak a programok és a találkozások (mert a partner húzta az időt, eltűnt, "nem ért rá") én léptem ki.
    Holott ő akarta így, csak ahelyett, hogy konkrétan kertelés nélkül nemet mondott volna, szivatott még hetekig/hónapokig.
    Persze lehet, hogy én sem veszem elég könnyen tudomásul a dolgokat.
  • Fantomlovag
    #190
    Nem rossz stratégia. És magam is tapasztaltam a hatékonyságát.
    Érdekes módon sok nő nem tud normálisan nemet mondani... Én meg csak a konkrét nemből értek. És ha egy kis rámenőséggel, elérem amit akarok, miért kéne kevésbé rámenősnek lennem?
  • Taranov
    #189
    Szerintem teljesen igazad van. Bár ez kortól és partnertől is függ, minél fiatalabb a csaj, annál inkább érdemes ezt a stratégiát követni.
  • ba32107
    #188
    Nem vagyok szerencsés. Pedig se kocka nem vagyok, se ronda, csak nehezen ismerkedem, ami pedig volt, azt kicsit elcsesztem.
  • Legend Killer
    #187
    kössszziii :)
  • Jacky
    #186
    Mert nincs önbizalma és kocka :)
  • chhaya #185
    egy pofonnal is simán átléphetsz a rosszfiú kategóriába. :D
  • klart
    #184
    18-25 közt zéró tapasztalat?nemár.miért?:c
  • minigirl
    #183
    #179, #180
    Megkajátok, majd beszúrom ide. :)
  • ba32107
    #182
    Egyébként....a lényeg az, hogy rohadtul le kell szarni, hogy szerinted mit akar a csaj, és nem nyalni kell neki. Egyszerűen csináld azt amit te akarsz, és a többi megy magától.......lehet, hogy csak ezzel átkerülsz a csaj "rosszfiú" besorolásába.

    Mondom én ezt majdnem zéró tapasztalattal.......de ismerőseim + egyéb dolgokból erre következtetek, és meg is próbálom követni, de nem mindig sikerül.
  • Darukezelő
    #181
    Lehet leszarod, de sajna ez így van. :| A rendes lányok meg már mind foglaltak, és akkor találj normális lányt ebben az elk×rvult világban.
  • Legend Killer
    #180
    ÉÉÉÉNNNIIISSSS LÉCCCCIII :D :).
  • ba32107
    #179
    Nem elfelejteni! :)
  • minigirl
    #178
    Most nincs... talán 7végén, házibulin csinálnak, majd akkor... :)
  • ba32107
    #177
    Képt
  • plump
    #176
    Vagy ha a rosszfiútól gyerek lesz, a rosszfiú nem vállalja, fog magának egy jófiút és azzal nevelteti fel. Személyesen is ismerek ilyen balf*sz(oka)t
  • plump
    #175
    Megverni és megütni nem, de létezik nálam olyan pont, ahol egy pofont kiosztanék! pl.: ha szamárnak néznek
  • plump
    #174
    sorry rosszul fogalmaztam. A nők 90%ának fontos, hogy a párja gazdag legyen a biztonságérzet miatt.
    a fiatal lányoknál akiket még a szüleik tartanak el más a helyzet ott 90%ának fontos, hogy úgy nézzen ki a partnere, hogy dicsekedhessen netán henceghessen vele a barátnői, haverjai előtt.
    Persze már ennél a korcsoportnál is fontos a pénz, mert ugye ki nem szeret kocsikázni, meg drága szórakozóhelyekre járni.
  • Legend Killer
    #173
    ahamm, lehet így van.
  • Darukezelő
    #172
    Lényeg az, hogy a rosszfiúkon nevelkedett lányok könnyen kitudják használni a jófiúkat. Mint például lelkiszemetes, vagy valami alkalmi kis kapcsolat. Ezzel valami reményt ébresztenek a fiúban, majd delete, mert jött egy rosszfiú megint, aki miatt lelép a csaj :D
  • Molnibalage
    #171
    Nem láttad még? KÖTELEZŐ darab. Még a '60-es években készült Csehszlovák film. A
  • Legend Killer
    #170
    :)
  • Legend Killer
    #169
    öhh, nemtom :S, ez kezd bonyolult lenni :D.
  • minigirl
    #168
    ...jajj... [pirul :)]
  • Legend Killer
    #167
    és biztos túl szép is! :)
  • Molnibalage
    #166
    Tapicska forgalmista és a briodalmi nagypecsét! Aztán meg a fütyörészés az állomás előtt. :)
  • Darukezelő
    #165
    Azt mondod a csajokat nem illik verni, na de a csaj "megverhet" engem? Nem ténylegesen megverni, hanem úgy ahogy a 162-ben leírtam. Látod a lányok mindennel visszaélnek Nem illik nőt verni (ez tény és való, én is elítélem azt aki nőt ver), na de akkor ez fordítva is legyen igaz, hogy nem illik játszadozni a férfi emberrel
  • minigirl
    #164
    Nem mernek engem bántani, túl harcias vagyok én ahhoz! :D
  • Legend Killer
    #163
    jah igen, kivéve az :D. de még ő is szép és szépen b*sz át a palánkon :DD.
  • Darukezelő
    #162
    "A csajok aranyosak, édik, szépek, meg ilyen hasonlók :)"

    Kivéve az, amelyik nem b×sz át a palánkon :D
  • Legend Killer
    #161
    CSAJOKAT NEM ILLIK ÉS NEM SZABAD VERNI!!!!!!!!!

    *határozottan kiáll eme álláspontja mellett és védelmébe veszi minigirlt, hogy, ha valaki bántani akarná...*

    :D

    A csajok aranyosak, édik, szépek, meg ilyen hasonlók :).

    láv all girl :D.
  • ba32107
    #160
    Ja, ez ismerős...
  • minigirl
    #159
    [nem ismeri] [pirul :D]
    Egyébként én még soha nem voltam "megverve", pofont sem kaptam még pasitól, de azt hiszem, ha ilyen előfordulna, azzal a lendülettel törném el a kezét, és állítanám a hátába a konyhakést... :D
  • Legend Killer
    #158
    bocs téves :D.... és nem bannert akartam, hanem logót, csak összekevertelek1haverral, sry.
  • Legend Killer
    #157
    milyen bannered lett má :D... utánam rohansz, követsz, vagy mi? :D *viccel csak*
  • Legend Killer
    #156
    és a jó fiúk meg törődnek velük és erre ők maradnak alúl a rossz fiúk miatt és mikor szakítanak, micsinálnak? kisírják magukat a jófiúk vállain és utána megin rossz fiúznak loál.

    tisztelet a kivételecskéknek :).
  • Jacky
    #155
    OFF
    Pofonról/verésről volt szó éppen.

    Nem mondod, hogy nem ismered a jelenetet?
    Ott "büntetik" meg a csajt úgy, hogy egy kergetőzés után felhúzzák a szoknyáját, le a bugyiját és egyesével végigpecsételik a lábikrájától a fenekéig. A tintát leheléssel pótolják. Utána már nem mutatják, csak a lány arcát, de el lehet képzelni mi történt :)
    Igen-igen erotikus! Akkoriban még tudtak valamit.
    ON

    154-re: van benne valami.
  • Peppus
    #154
    Minden nőt ellehet varázsolni, nemkell ahhoz "rosszfiúnak" lenni. Tudni kell velük bánni, legyen egyéniséged, és jó dumád, és már le is csúszott a bugyi :D Persze van az alja kategória, de az olyanok pont jók azoknak a pasiknak, aki azthiszik pénzért mindenki megvehető.